Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Текущее время: 02 дек 2020, 17:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Правила форума

Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 25 сен 2020, 15:41 
LSC - SPAMER

Has thanked: 398 times
Been thanked: 222 times
Имя по паспорту: Алексей
Хто що думає з цього приводу? Варто ставити девайс вартістю 500$ на машину вартістю 2000$?
https://prom.ua/p236771446-elektrousilitel-rulya-ustanovochnyj.html

https://luxvaz.ru/vaz-2114/81-ustanovka-elektrousilitel-rulya.html

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 25 сен 2020, 17:12 
LSC - SPAMER

Has thanked: 243 times
Been thanked: 255 times
Имя по паспорту: Денис
Я не знаю які ціни в Вінниці, в Первомайську на 500 баксів можна майже 5 років ходити в спортзал. :crazy: Ну ти зрозумів натяк. :hahaha: :hi: :drinks:

Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 25 сен 2020, 19:50 
LSC - SPAMER

Has thanked: 206 times
Been thanked: 300 times
Имя по паспорту: Юрий
У мене нема труднощів з поворотами коліс навіть з маленьким кермом. Я собі ставити не буду, тим більше за таку ціну. Я краще куплю автомобіль вже з підсилювачем і кліматом. Наприклад мені подобається інформативність керма, а з підсилювачем вона втрачається. Люди інколи навіть роззуваються коло бардюра особливо жінки.
"Чим більше фізичне навантаження на організм, тим менше грошей на спортзал :biggrin: "
Але тут кожний сам вирішує від чого його пре. Дехто купує Запорожця за 100$ і вкладує в нього ще 5000$. Малі діти - малі машинки. Великі діти - великі машинки :pardon: .

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 27 сен 2020, 16:23 
LSC - SPAMER

Денис 2 писал(а):
Я не знаю які ціни в Вінниці, в Первомайську на 500 баксів можна майже 5 років ходити в спортзал. :crazy: Ну ти зрозумів натяк. :hahaha: :hi: :drinks:

Років 10 назад і я не думав про ЕУР. Денис, можеш сміятись, але саме такого тексту від тебе я чекав - майже дослівно :good: :biggrin: :drinks:
Почитав ваші з Юрою коментарі, я зрозумів, що міг би питання і не задавати: всі ми один одного знаємо давно і передбачити відповідь не складно. Хіба що, за винятком випадків, коли вже "дістала - продам нах!!" :hahaha: Типу, як я вчора зняв бархотки на задніх дверцятах і виявив черговий "початок кінця" під ними.
Ціни на ЕУР не в Вінниці - це інтернет, на місці не шукав. А повернусь я до цієї теми після заміни гуми. Вчора пройшов дощик і мої літні (а не елітні!!) лисмані так гарно крутились на місці на мокрому асфальті, що любо-дорого.
Леон писал(а):
У мене нема труднощів з поворотами коліс навіть з маленьким кермом. Я собі ставити не буду, тим більше за таку ціну. Я краще куплю автомобіль вже з підсилювачем і кліматом

І слава Богу: вкладайся краще, за порадою Дениса, в спортзал. А потім - в новий автомобіль. :drinks:
А я буду вирішувати проблеми, в залежності від величини зусилля на гвинті тисків, куди зажаті... :crazy:
Дякую, хлопці :drinks:

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 27 сен 2020, 20:35 
LSC - SPAMER

Сміх - сміхом, та невже на твоїй машині так кермо важко крутиться? Вперше чую щоб рейка туго крутилась, ну "колонка" то зрозуміло.

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 27 сен 2020, 21:28 
LSC - SPAMER

Has thanked: 206 times
Been thanked: 300 times
Имя по паспорту: Юрий
Олексію, ми висловили свою думку, ніхто тобі не забороняє і не може заборонити ставити ЕУР. Хоч голу дівку на капот, аби тобі подобалось.
У мене маленьке кермо майже від початку купівлі авто і ніяких проблем. На місці майже ніколи не кручу, лише коли автомобіль хоч трохи рухається. На ходу крутиться дотиком одного пальця, так часто їзджу зимою коли холодно і руки мерзнуть поки салон прогріється. Коли пасажири таке бачать, то запитують: "у тебе підсилювач?!"
Звичайно одним пальцем небезпечно, але я лише в дворах і повільно поки прогріється.
Наше місце пілота:
Вложение:
IMG_0436.JPG
IMG_0436.JPG [ 89.5 КБ | Просмотров: 85 ]

Вложение:
IMG_0444.JPG
IMG_0444.JPG [ 73.44 КБ | Просмотров: 85 ]

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 28 сен 2020, 07:14 
LSC - SPAMER

На моїй теж легко. На місті однією рукою повертається, коли рухаєшся то малий, сидя на моїх колінах, кермує легко.

Ответить с цитатой  
Непрочитанное сообщениеДобавлено: 28 сен 2020, 08:28 
LSC - SPAMER

Денис 2 писал(а):
Сміх - сміхом, та невже на твоїй машині так кермо важко крутиться? Вперше чую щоб рейка туго крутилась, ну "колонка" то зрозуміло.

Боюсь, причина в іншому, Денис: в "прокладці". На ходу мені дійсно байдуже: все крутиться одним пальцем. На місці важко. Та не беріть в голову. Питання задав із цікавості, хоча, як уже казав, відповіді передбачав. Проблема буде вирішуватись по мірі ускладнення. Все ок.
Леон писал(а):
Олексію, ми висловили свою думку, ніхто тобі не забороняє і не може заборонити ставити ЕУР. Хоч голу дівку на капот, аби тобі подобалось.
У мене маленьке кермо майже від початку купівлі авто і ніяких проблем

Я й не кажу, що забороняєте :pardon: кожен же має свою думку і свої вирішення питань.
Хлопці, висловлюйтесь відверто, без всяких. Чого ви вирішили, що я постійно ображаюсь? У мене під аватаркою вже майже 400 подяк вам усім :yes: Може у мене просто фізіономія така насуплена на аватарці? :crazy: :wall: Так я там не виспаний і не голений... щось знайоме... :hahaha:
Йопсть, щось потрібно робити зі своєю дикцією і артикуляцією, та манерою "виражовуватись" :write:
Юра, руль у тебе класний, виглядає гарно в салоні :good:

Ответить с цитатой  

Часовой пояс: UTC + 2 часа