Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:29

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 25 вересня 2020, 16:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Хто що думає з цього приводу? Варто ставити девайс вартістю 500$ на машину вартістю 2000$?
https://prom.ua/p236771446-elektrousilitel-rulya-ustanovochnyj.html

https://luxvaz.ru/vaz-2114/81-ustanovka-elektrousilitel-rulya.html


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 25 вересня 2020, 18:12 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3093
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 369 times
Been thanked: 397 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я не знаю які ціни в Вінниці, в Первомайську на 500 баксів можна майже 5 років ходити в спортзал. :crazy: Ну ти зрозумів натяк. :hahaha: :hi: :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 25 вересня 2020, 20:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
У мене нема труднощів з поворотами коліс навіть з маленьким кермом. Я собі ставити не буду, тим більше за таку ціну. Я краще куплю автомобіль вже з підсилювачем і кліматом. Наприклад мені подобається інформативність керма, а з підсилювачем вона втрачається. Люди інколи навіть роззуваються коло бардюра особливо жінки.
"Чим більше фізичне навантаження на організм, тим менше грошей на спортзал :biggrin: "
Але тут кожний сам вирішує від чого його пре. Дехто купує Запорожця за 100$ і вкладує в нього ще 5000$. Малі діти - малі машинки. Великі діти - великі машинки :pardon: .


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2020, 17:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Я не знаю які ціни в Вінниці, в Первомайську на 500 баксів можна майже 5 років ходити в спортзал. :crazy: Ну ти зрозумів натяк. :hahaha: :hi: :drinks:

Років 10 назад і я не думав про ЕУР. Денис, можеш сміятись, але саме такого тексту від тебе я чекав - майже дослівно :good: :biggrin: :drinks:
Почитав ваші з Юрою коментарі, я зрозумів, що міг би питання і не задавати: всі ми один одного знаємо давно і передбачити відповідь не складно. Хіба що, за винятком випадків, коли вже "дістала - продам нах!!" :hahaha: Типу, як я вчора зняв бархотки на задніх дверцятах і виявив черговий "початок кінця" під ними.
Ціни на ЕУР не в Вінниці - це інтернет, на місці не шукав. А повернусь я до цієї теми після заміни гуми. Вчора пройшов дощик і мої літні (а не елітні!!) лисмані так гарно крутились на місці на мокрому асфальті, що любо-дорого.
Леон написав:
У мене нема труднощів з поворотами коліс навіть з маленьким кермом. Я собі ставити не буду, тим більше за таку ціну. Я краще куплю автомобіль вже з підсилювачем і кліматом

І слава Богу: вкладайся краще, за порадою Дениса, в спортзал. А потім - в новий автомобіль. :drinks:
А я буду вирішувати проблеми, в залежності від величини зусилля на гвинті тисків, куди зажаті... :crazy:
Дякую, хлопці :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2020, 21:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3093
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 369 times
Been thanked: 397 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Сміх - сміхом, та невже на твоїй машині так кермо важко крутиться? Вперше чую щоб рейка туго крутилась, ну "колонка" то зрозуміло.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2020, 22:28 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Олексію, ми висловили свою думку, ніхто тобі не забороняє і не може заборонити ставити ЕУР. Хоч голу дівку на капот, аби тобі подобалось.
У мене маленьке кермо майже від початку купівлі авто і ніяких проблем. На місці майже ніколи не кручу, лише коли автомобіль хоч трохи рухається. На ходу крутиться дотиком одного пальця, так часто їзджу зимою коли холодно і руки мерзнуть поки салон прогріється. Коли пасажири таке бачать, то запитують: "у тебе підсилювач?!"
Звичайно одним пальцем небезпечно, але я лише в дворах і повільно поки прогріється.
Наше місце пілота:
Приєднання файлів:
IMG_0436.JPG
IMG_0436.JPG [ 89.5 Кб | Переглянуто 1101 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0444.JPG
IMG_0444.JPG [ 73.44 Кб | Переглянуто 1101 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 28 вересня 2020, 08:14 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3093
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 369 times
Been thanked: 397 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
На моїй теж легко. На місті однією рукою повертається, коли рухаєшся то малий, сидя на моїх колінах, кермує легко.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ЕУР на ВАЗ 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 28 вересня 2020, 09:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Сміх - сміхом, та невже на твоїй машині так кермо важко крутиться? Вперше чую щоб рейка туго крутилась, ну "колонка" то зрозуміло.

Боюсь, причина в іншому, Денис: в "прокладці". На ходу мені дійсно байдуже: все крутиться одним пальцем. На місці важко. Та не беріть в голову. Питання задав із цікавості, хоча, як уже казав, відповіді передбачав. Проблема буде вирішуватись по мірі ускладнення. Все ок.
Леон написав:
Олексію, ми висловили свою думку, ніхто тобі не забороняє і не може заборонити ставити ЕУР. Хоч голу дівку на капот, аби тобі подобалось.
У мене маленьке кермо майже від початку купівлі авто і ніяких проблем

Я й не кажу, що забороняєте: кожен же має свою думку і висловлює її. Я буду вирішувати свої проблеми, залежно від їх складності. Все добре.
П.С. Юра, руль у тебе класний, виглядає гарно в салоні :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB