Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 01 березня 2019, 18:40 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Валео багато підробок, треба бути обережним. Пробіг дійсно малий для заміни зчеплення. Спочатку нехай нормальний терапевт подивиться, аналізи зробить і тоді скаже. Або самому зайнятись. Коли щеплення зношене, то педаль бере аж в самому верху і пробуксовує при навантаженнях.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 01 березня 2019, 22:54 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Если трусит при троганьи, скорее всего накрылись пружины на диске, оно буксовать не должно. При возможности разобрать, посмотреть, если корзина нормальная, то купить только диск.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 02 березня 2019, 09:13 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую, хлопці. Симптоми "дохлого" зчіплення я знаю: колись на славуті зчіплення "накрилось", то буксувало добряче - ти їй газку, вона співає, але не біжить. Теж надіюсь, що обійдеться диском і вижимним, в якого хрипота з"явилась. Боюсь лише, аби він пелюстки на корзині не проїв, якщо заклинив - тоді гаплик. Хочу записатись до "терапевта" - чекаю черги. А про підробки - то вже як поталанить: я й на ліках кілька разів попав, що про залізяччя казати. Маємо що маємо.
Дякую всім за підтримку :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 08 березня 2019, 12:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Як там "газ - 52", бортами трусить?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 19 серпня 2019, 12:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Вчора пів дня читав в інтернеті відгуки та думки - там кажуть Luk та Sachs "рулить", правда як і в повідомленні Женьки Lee, вижимний "не камільфо", а сьогодні заїхав до знайомих на СТО, то один каже ставить Sachs, другий ВИС з вижимним "VBF", але обидва кажуть що проходять приблизно однаково що дорога, що дешева. :unknown: Капець! :wall: Що думаєте, в кого який свіженький досвід?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 20 серпня 2019, 22:00 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Досвід все менше і менше. Сам так і катаю Холу. Знайомі ставили Люк, Валео і АвтоВаз, зауважень по них не було, так і продавали.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 20 серпня 2019, 23:21 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Цікаво чому сток. ходить 200000, а типу модне фірмове довго ходити не буде. Може то майстри криворуки так ставлять а жаліються на якість. Вижимний поставили сухий він і розсипався. А може та фірма Китайська підробка.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 серпня 2019, 21:51 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
З нулями не помилився???, із тих знайомих, що брали з нуля, більше 50 тисяч не ходило, я про 2109, 2110, калини.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 серпня 2019, 21:59 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
У мене 195000 ходить сток поки без проблем. У знайомого близько 250000 і продав, але казав що вже потрібно міняти.
Але якщо по Київських пробках, то і 50000 це дуже багато :biggrin: . Для Київа навіть коробку можна ставити трьохступку :biggrin: Там кожні 10 метрів потрібно перемикати передачі і вище другої, це благодать.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 27 серпня 2019, 19:46 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Это у нас старые убеждения. На новых авто стоит подсказка по переключению передач, так вот при 2 тысячах всегда рекомендуют следующую, т.е. при 50 км/ч уже рекомендует 4, а при 70 - 5 передачу, и самое интересное, оно едет.
Ну вот и я решил попробовать на своей по "европейски" переключаться, два тела в авто и при 40-45 км/ч уже 4 врубаю, при 65-70 км/ч 5 втыкаю, получается около 1800-2000 оборотов при переключении, понятно на вонючку не чавлю, бо при таких оборотах толку мало, рычит но не едет. Получается в потоке держаться на пределе, а расход по бортовику около 7,2-7,5 литров на сотню, при обычной езде 8,5-9 литров показывает, это чуток резвое газование и переключение 2500-2700 оборотов.
Поэтому по Киеву пятиступка это нормально. тем более средняя скорость по некоторым киевским дорогам 80-90 км/ч, это если пробки нету :jokingly: :jokingly: .
Кстати на этом основана коробка DSG, турбо двигло момент имеет на малых оборотах, значит и переключение на малых оборотах, за счёт этого и экономия. правда срок службы коробки пока тоже маленький.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2019, 08:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Як там "газ - 52", бортами трусить?

Уже не трусить)) забув відписатись в цій темі:
Цитата:
Вчора на сто замінили зчіплення і дві подушки силового агрегату. А також пильник на гранаті і тяжки стабілізатора - "підуставші" були. В старому диску відірвався кусок лапки і посік там весь кожух із середини і тд. Хоча накладкам нічого не було - як нові. Вижимний "харчав", лапки на корзині підтер нерівномірно. Черговий раз впевнився, що людям вірити не можна. Брав машину ніби в знайомого, з пробігом 17т.км. "Нова, нічого не робив, далеко не їздив...." Уже мінявся вижимний підшипник і диск - стояв "валео" на рідній корзині. Як казав майстер, нічого поганого не поставили, все якісне. Але ж мінявся. І там, де погнило крило внизу, приладом пройшлись - металу не відчуває - значить, шпаклівка товстим шаром... Висновок: перед тим, як людині повірити - дай їй в морду: взнаєш правду))
Поставив комплект "валео". По-моєму, це Денис десь писав, якщо не помиляюсь, що воно "м"ягеньке як "писечка")) Однозначно! Коли вперше натиснув педаль - думав, що його там взагалі нема. Нога звикла тиснути добряче на старому, а тут - кайф: трохи тугіше педалі "газу".
Б"юджет: комплект зчіплення - 1350грн., подушки 200+140 = 340грн., пильник з хомутом - 80грн., тяжки були свої, робота... всього вписався в 2800грн. Зробили від ранку до вечора, включаючи перерву, поки запчастини підвіз.
Якось так.


1. Поставив "валео": завжди його хотів, знаючи про підробки, його і взяв. До зчіплення питань немає . Правда, це ще не статистика - всього 1,5ткм накатав. М"яке - і вже добре. Брав машину в 2009р (р.в. 2007), то вже тоді щось підозріло шаруділо в зчіпленні. А вже останній рік гарно так "хрипіло". Майстер казав, що вижимний уже мінявся ще до мене: це з приводу того, як ходить "сток".
2. Що до криворуких майстрів, згоден повністю. Мій випадок: як вже ставиш весь комплект, то подивись, якого беня воно скачком відпускає? Чи це вилка так ходить, чи трос загризає? Ти ж %№"* майстерсуперкласний і не дешевий, йопрст. Хоч роззяв рота та скажи, що є таке питання.
3. По обертах на перемикання: 2200/2500. Хоча на 3000/3500 перемикається плавніше, легше і живіше. 5-та передача на 70км/ч йде в натяжку, а для двигуна постійно така їзда завжди була некомільфо - не знаю, як там в турбо. Зайвий літр бензину, чи раніший капремонт - танунах той бензин.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2019, 11:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
tacha79 написав:
З нулями не помилився???, із тих знайомих, що брали з нуля, більше 50 тисяч не ходило, я про 2109, 2110, калини.

Моє рідне відходило 140 тисяч, якби не тягав прицеп, то можливо відходило б більше. Після мого допису тут, почав прискіпливіше "моніторити" думку майстрів, відгуків в інтернеті про самі запчастини та самі інтернетмагазини, пропозиції по місту. У нас найпоширеніше це "Валео", "Начало". В кінці процесу вивчення ринку вирішив зателефонувати в інтернет магазин Avto-mir.dp.ua (не реклама), декілька раз у них щось купляв, багато відео вони викладають з оглядом запчастин на предмет як відрізнити підробку від оригіналу, та інше. Так от, зателефонував, розповів яка машина, умови експлуатації тобто про прицеп, про засніжені дороги взимку, що мені потрібне надійне не вважаючи на вартість, та інше. Їхня відповідь мене здивувала, замість того аби впарить подорожче щось, вони порекомендували мені "рідний" ВИС, або ВИС від "Пріора", він на 300 грн дорожче. А Валео конкретно мені вони не рекомендували, бо для моїх умов експлуатації воно "ніжне". Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2019, 16:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Цитата:
А Валео конкретно мені вони не рекомендували, бо для моїх умов експлуатації воно "ніжне". Якось так.

Цей майстер, що мені міняв, теж на валео косився, але не відмовляв. ХЗ, побачимо, скільки поїздить - в основному ж по місту.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2019, 20:09 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Цитата:
А Валео конкретно мені вони не рекомендували, бо для моїх умов експлуатації воно "ніжне". Якось так.

Цей майстер, що мені міняв, теж на валео косився, але не відмовляв. ХЗ, побачимо, скільки поїздить - в основному ж по місту.

Можливо я некоректно написав, мені не казали що воно погане, мені про нього сказали приблизно так: "можна Валео, але в ваших умовах експлуатації, які ви нам розповіли, воно раніше вийде з ладу ніж ВИС."
Так що не переймайся, тим більш образить не хотів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2019, 21:31 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Пів години сьогодні писав відповідь, а вона десь пропала.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB