Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 25 вересня 2020, 15:54 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
:pardon: Ну, так написав. Я більше хотів показати що нагару нема, тобто двигун чистий. А вийшло що все змішалось нагар з угаром, а це трохи різне. Добре що перегару не було :biggrin: а то б ще й вихлоп вийшов :hahaha: .


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2020, 17:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ось масло, що використовую у себе вже кілька років. Судячи з порад Юри, не самий поганий варіант. Крім ціни. Якби можна було вірити нашим виробникам, тобто, їх інформації, можна було б не погано економити.
Але й на цьому маслі цікаві написи: відповідає вимогам API SL , а по якості API CF. То яке ж воно? А дорожче вітчизняного практично вдвічі.


Приєднані файли:
19.jpg
19.jpg [ 76.16 Кб | Переглянуто 843 разів ]
18.jpg
18.jpg [ 266.38 Кб | Переглянуто 843 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2020, 22:47 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
SL - це класифікація для бензинових двигунів
CF - класифікація для дизельних двигунів
Тобто всі масла де є дві класифікації можна лити в бензинові і дизельні двигуни.
У тебе написано довгоживуче, значить там має бути велике лужне число і більший пакет присадок.
Можеш спокійно взяти вітчизняне SM, або навіть SN і спробувати. Тільки бери у офіціалів, а не під забором.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 04 жовтня 2020, 16:53 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Всі кругом говорять що заливати масло в двигун потрібно лише те, що рекомендує завод виробник двигуна. Мовляв все прораховано і запроектовано для довгої та надійної роботи двигуна, виробник піклюється про нас, він про нас дбає. Відкриваю свою сервісну книжку і читаю що виробник ВАЗ рекомендує міняти масло 10W40 SL в двигуні марки 2111 раз в 15000км. Хоча всі прекрасно знають і кругом про це говорять, що рекомендоване масло ледве 10000 проходить і то не все і не завжди. А дане масло краще міняти через тисяч вісім. Також є рекомендоване масло класу SG, яке взагалі більше 5000 не пройде.
То виходить хто про нас дбає? Виробник брехун і вірити йому не можна.
п.с. "Народ не роскошь, а средство обогащения"


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 09 жовтня 2020, 11:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
З понтами з матюками, але приблизно правильно.

Отже короткий висновок
Для звичайного двигуна ВАЗ без сажевого фільтра і специфічної системи видаления выхлопних газів (DPF и TWC) краще лити зольні масла де на каністрі присутні написи:
А3, В3, В4, В5 (по класифікації ACEA)
По якості SL, SM, SN (по класифікації API)
По в'язкості 5W40, 10W40 (по класифікації SAE)
Обирайте правильно і катайтесь із задоволенням.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 червня 2021, 12:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Отже короткий висновок.
Для звичайного двигуна ВАЗ без сажевого фільтра і специфічної системи видаления выхлопних газів (DPF и TWC) краще лити зольні масла де на каністрі присутні написи:
А3, В3, В4, В5 (по класифікації ACEA)
По якості SL, SM, SN (по класифікації API)
По в'язкості 5W40, 10W40 (по класифікації SAE)
Обирайте правильно і катайтесь із задоволенням.

Подивився в неті на всю лінійку масла Mobil, що заливаю в двигун (Mobil Super 2000 10W-40). Лінійка у них постійно оновлюється. Знайшов масло Mobil Super 2000 X3 5W-40 з рекомендованими тобою характеристиками:
Цитата:
Полусинтетическое автомобильное моторное масло передового уровня свойств для легковых автомобилей
Моторное масло Mobil Super™ 2000 X3 5W-40 — это полусинтетическое моторное масло, обеспечивающее более длительный срок эксплуатации двигателя и защиту от отложений шлама и износа.
Применение
Масла Mobil Super 2000 разработаны таким образом, чтобы предоставить дополнительный уровень защиты по сравнению с минеральными маслами. ExxonMobil рекомендует применять Mobil Super 2000 X3 5W-40, когда время от времени могут сложиться затрудненные условия вождения, в:
Двигателях более ранних разработок и конструкций
В легковых автомобилях, внедорожниках, малотоннажных грузовиках и микроавтобусах
При вождении в загородных и городских условиях
Двигателях с повышенными рабочими характеристиками
При обычных условиях эксплуатации и при движении с перегрузками
Бензиновых и дизельных двигателях без дизельных сажевых фильтров (DPF)
Спецификации и одобрения
Mobil Super 2000 X3 превосходит следующие требования или соответствует им: 5W-40
ACEA A3/B4 X
Mobil Super 2000 X3 имеет следующие одобрения производителей оборудования к применению: 5W-40
MB-Approval 229.3 X
VW 502 00/505 00 X
ExxonMobil рекомендует применять Mobil Super 2000 X3 там, где требуются: 5W-40
API SN Plus X

http://www.mobil-1.net/index.php?route=product/product&path=20_27&product_id=456

Ніби залишилось тільки купити. Та в рекомендаціях цього масла немає "вазів". А ось в маслі Mobil Super 2000 X1 10W-40 такий допуск є:
Цитата:
Спецификации и одобрения - Автомобильного - Моторного масла - Mobil – (SAE 10W-40) Super 2000 X1
Mobil Super 2000 X1 превосходит следующие требования или соответствует им: 10W-40
ACEA A3/B3 X
API SL X
Mobil Super 2000 X1 имеет следующие одобрения производителей оборудования к применению: 10W-40
MB-Approval 229.1 X
VW 501 01/505 00 X
AVTOVAZ (LADA cars) AAE B5[АВТОВАЗ (автомобили «Лада») AAE B5] X
ExxonMobil рекомендует применять Mobil Super 2000 X1 там, где требуются: 10W-40
API CF X
http://www.mobil-1.net/index.php?route=product/product&path=20_27&product_id=31

І в одному, і вдругому, пишуть що це - напів-синтетика. Mobil Super 2000 X1 10W-40 знайшов у нас, а ось Mobil Super™ 2000 X3 5W-40 можна взяти тільки в інтернет-магазині. І відповідає 10W-40 критеріям, вказаним в відео. Виходить, що лив я все вірно. І ще: різниця між цими обома маслами в тому магазині (зсилки) всього в 37грн. на банці. :unknown:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 червня 2021, 22:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Та в рекомендаціях цього масла немає "вазів". А ось в маслі Mobil Super 2000 X1 10W-40 такий допуск є:
:hahaha: :hahaha: Олексію, тобі скільки років? Для тих хто масло купує по назві автомобіля зробили спеціально
Приєднання файлів:
agrinol_lada.jpg
agrinol_lada.jpg [ 18.22 Кб | Переглянуто 624 разів ]
правда не відомо це для ВАЗ-2114 чи ВАЗ 2111 :pardon: :biggrin:
p.s лий яке душа бажає і коштів вистачає, нашим двигунам все підходить. 5W40 зимою на холодну легше запускається ніж 10W40. На гарячу однакові. Які там присадки лише Богу відомо, можливо однакові, але нашому двигуну все добре.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 16 червня 2021, 09:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Олексію, тобі скільки років? Для тих хто масло купує по назві автомобіля зробили спеціально

Та хто його знає, скільки тих років - я вже збився рахувати :hahaha:
А про рекомендацію для вазів написав, не пояснивши: раніше вони цього не писали на каністрах (випадково зберіг одну з попередніх), а тепер ще й таке пишуть - я саме про це. Як ти кажеш: для тих, хто купує по назві. При всіх інших тих самих позначках. Спеціально "вази-лади" люди в рекомендації добавили - ну як їм відмовити? Мало того: завжди казали, що виробник - Турція. А на цих каністрах вже є секретна наліпка (під зовнішньою нашою), де написано "Фінляндія"!!! Я не встояв... :dance: :biggrin: :biggrin:
Якщо серйозно, то буду лити те, що написав і що в мотор заливаю вже багато років: Mobil Super 2000 X1 10W-40 ACEA A3/B3; API SL


Востаннє редагувалось alex_b52 в 18 червня 2021, 14:35, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 16 червня 2021, 21:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ми живемо в часи дикого капіталіму, тому за кожний напис на каністрі потрібно платити. Кожна буква коштує бабелка. Заплатили за нипис "для вазів" і він там є на певний період. Світова економіка давно уніфікована, декілька виробників випускають базові масла і декілька виробників випускають до них присадки. Із цих компонентів робиться майже все масло viewtopic.php?f=30&t=4989#p25974 Українські виробники роблять свої масла із тих же компонентів що і імпортні масла. Купили базу наприклад в Мобіла, або Шела, добавили присадки Інфініум, або Лубризол і масло готове. Тому я перестав заморочуватись дорогими заморськими пряниками, купую Українське, а на зекономлені кошти щось корисне, або смачненьке. Наші масла для Вазів нічим не гірші від імпортного ширпотребу. Головне не купити бадягу, щоб не було діареї або запору в двигуна. Двигун прекрасно себе почуває літом на мінералці, але міняти потрібно при 5т.к. і зимою воно трохи густе при старті. При робочій температурі що 10W40, що 15W40 по густині однакові. Але мінералка економічно не вигідна. Я користувався дешевим Агрінол 10W40 SL, і нічого поганого не виявив, лише міняти потрібно десь на 8т.к і все норм. Тому Олексію бери те що тобі подобається і не переживай. Ти ж не в Формулі-1 приймаєш участь.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 17 червня 2021, 10:39 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Ми живемо в часи дикого капіталіму... Головне не купити бадягу...Тому Олексію бери те що тобі подобається і не переживай. Ти ж не в Формулі-1 приймаєш участь.

В тому вся справа: дикого і навіть не капіталізму. За присадки одні для всіх згоден. Але НАШІ люди, які стараються мене на@&#ти на кожному кроці протягом всього мого життя, ще не скоро викличуть до себе довіру. Це строго суб'єктивно - нікого не агітую.
По маслу: була раніше така мулька, що один наш "виробник" фільтрував отработку, додавав одушку і впарював як нове масло. Якби я запам'ятав, сказав би фірму. Це як птф Н1, які в автомагазині продаються в коробці з написом Н3, датчик тиску масла - виробництва росії з китайськими написами, антифріз із "правильними" наклейками поверх рідних і т.д., і т.п.
До речі, повної впевненості в тому, хто зробив те масло, що я вчора забрав, у мене нема. Машина на такому їздить багато років і залишається тільки надіятись, що я купив таке ж саме, що раніше брав у постійного постачальника. Тьху-тьху-тьху... Бо на попередній каністрі була одна наклейка на боку, а тепер одна поверх другої: одна для росії, друга для нас. Якось так.
Трохи втомлюють ці муки вибору, але хоч у мене і не формула-1, та коли доходить до ремонту, то в відсотковому відношенні до своїх доходів, я витрачаю більше ніж команда "ферарі" на свої машини.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: заміна масла в двигуні ваз 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 17 червня 2021, 10:47 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Раніше заливали М10Г2К і дурним голову не забивали. Батькова "шістка" на цьому маслі 200 тисяч проїхала, а після продажу поки новий хазяїн за дорученням їздив, ще близько 100 але що він вже ляв не знаю. Вже аж після такого кілометражу новий хазяїн підкинув нові маслоз'ємні кільця. До цього двигун не вскривався.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: заміна масла в двигуні ваз 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 17 червня 2021, 10:49 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
А ті масла тоді ніхто не підробляв: за таке була тюрма в ті часи. А зараз - "мерси", вілли і Гаваї.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 17 червня 2021, 19:19 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
Раніше заливали М10Г2К і дурним голову не забивали. Батькова "шістка" на цьому маслі 200 тисяч проїхала, а після продажу поки новий хазяїн за дорученням їздив, ще близько 100 але що він вже ляв не знаю. Вже аж після такого кілометражу новий хазяїн підкинув нові маслоз'ємні кільця. До цього двигун не вскривався.
Хотів написати що двигун чудово себе почуває навіть на камазовському маслі, лише міняти потрібно близько 5т.к. Але думаю неправильно зрозуміють (адже на каністрі має бути написано номер автомобіля і прізвище водія :hahaha: )


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 17 червня 2021, 19:48 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Кортить спробувати таке https://epicentrk.ua/ua/shop/motornoe-m ... 0-4-l.html 299грн і замінити на 8т.к. Це взагалі шара.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: заміна масла в двигуні ваз 2114
Непрочитане повідомленняДодано: 18 червня 2021, 08:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Хотів написати що двигун чудово себе почуває навіть на камазовському маслі, лише міняти потрібно близько 5т.к. Але думаю неправильно зрозуміють (адже на каністрі має бути написано номер автомобіля і прізвище водія :hahaha: )

От бешкетник!! Досить вже мій город камінцями засівати! :hospital: :biggrin:
Леон написав:
Кортить спробувати таке https://epicentrk.ua/ua/shop/motornoe-m ... 0-4-l.html 299грн і замінити на 8т.к. Це взагалі шара.

Цю шару у нас і розхапали в епіцентрі: тільки на подіумі біля стилажів із пів сотні каністр стояло. Тепер через їх інтернет-магазин потрібно замовляти. Але дивись, бо я вже там кілька днів тому масло купив: з "секретною" наліпкою. Ще й так наліплено, що не одразу відірвеш: аж вдома відшкріб, ножем не бралось. "Епіцентр", як і "Розетка", як "Алі Експрес" - торгова площадка: хто що хоче, той те й продає.
Дешева рибка - .... юшка.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB