Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:47

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 07 червня 2021, 17:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Скажу відверто, що я не читав та не дотримувався. Перший раз залив мені антифріз майстер котрий міняв прокладку ГБЦ. С тих пір я і ляю G12.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 07 червня 2021, 20:40 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я по матеріалу радіатора не поділяю, ллю (ляю :jokingly: ) 12+. Коли переходив із 11, то щоб не промивати систему і можна було змішати, то придбав 12+ і так користуюсь. Коли купував масло, то прикупив каністру Юко G12+ https://yuko.ua/ru/catalog/service/seas ... 2-krasnyy/ Але нещодавно відкрив каністру на долив, то результат поки не відомий. Коштував копійки і точно не підробка. У мене потроху підтікає, то мені простіше долити не дорогого антифризу, ніж шукти всі шпаринки. Ось фото помпи яка пройшла майже 200000 на недорогих антифризах viewtopic.php?f=72&t=5053&start=45#p27753 А тут фото блока і антифризів viewtopic.php?f=20&t=376&start=75#p28458
Ціна у Вінниці 10л https://epicentrk.ua/ua/shop/antifriz-y ... asnyy.html (не реклама :nea: )
Інтернет магазив в Одесі https://motormarket.ua/catalog/product/ ... gory/2270/


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 07 червня 2021, 22:33 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Денис 2 написав:
Скажу відверто, що я не читав та не дотримувався. Перший раз залив мені антифріз майстер котрий міняв прокладку ГБЦ. С тих пір я і ляю G12.

Аналогічно, після того як минулого року мені шліфували ГБЦ, то залили червоний G12 і сказали використовувати лише його.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 08 червня 2021, 16:01 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Схоже, я таки напорпав якусь інформацію після цілого дня перелопачування інтернету:
Цитата:
Карбоксилатные антифризы считаются лучшими по сроку эксплуатации и по свойствам, а подходят они к большинству современных двигателей. АвтоВАЗ только с 2005 года начал применять эти антифризы, заправляя ими все автомобили, выходящие с конвейера. От всех остальных видов антифризов эту группу отличает отсутствие неорганических присадок. На всех сборочных линиях, где выпускают российские иномарки, используют только этот тип антифриза. Его легко узнать по обозначению G12, G12+.

Ну, ось і все з пошуками рекомендацій. Моя 14-ка 2007р.в. Для всіх вазів до цього року випуску ішов тосол (антифріз) G11 російського та білоруського виробництва. Якщо правду пишуть.

І питання ціни. Якщо брати порівняння цін по Епіцентру, то:
Антифриз YUKO -40 Super G12+, 10 л, готовий, червоний - 670грн. (Україна)
Антифриз Hepu P999-G12-005, 5 л, концентрат, червоний - 878грн. (Німеччина)
Антифриз-концентрат Hepu G11, зелёный, -38°C, 5 л P999GRN005 - 757грн. (Німеччина, не Епіцентр)
Антифриз K2 KULER концентрат G12+, 1 л, красный, - 129грн. (х5л) = 645грн.(Німеччина)

Чесно кажучи, з власного досвіду, краще брати концентрат і розводити - так надійніше. Та й після промивки в блоці залишиться пару літрів води, а концентратом можна буде потім підігнати "градус". Залишилось надіятись, що після промивки і заправки свіжим антифрізом, в системі ніяка .... ніде не потече. Дуже б не хотілося.

П.С. Ази.



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 08 червня 2021, 17:43 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Не залишиться там аж пару літрів води. Олексійчику, друже, це добре що ти читаєш багато вумної інформації, але не суши собі мізки тим більше, що багато її пишуть на замовлення. Помий як я тобі казав систему, помий краще ніж я тобі розповідав, придбай антифріз котрий тобі рекомендують ТУТ, хоч G11, хоч G12 (мою пропозицію ти читав) і все буде добре.
P.S. Я не знаю яка за хім.властивостями вода після осмосу, тож все таки раджу дистилят.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 09 червня 2021, 09:40 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
P.S. Я не знаю яка за хім.властивостями вода після осмосу, тож все таки раджу дистилят.

Ти правий, друже: потрібно буде взяти дистилят.
Цитата:
Чем отличается обратный осмос от дистиллированной воды?
Процессы имеют различную природу. Дистилляция – это «перегонка», изменение агрегатного состояния и структуры воды. Обратный осмос – «просеивание», без изменения агрегатного состояния и структуры. На выходе получаем воду разного состава: после обратного осмоса вода более насыщена солями, чем дистиллированная.

Якщо цікаво для загального розвитку, чи хтось має бажання поставити собі таку установку (користуюсь нею більше 12 років), можна почитати тут:
http://profiltron.ua/articles/distilyat


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 09 червня 2021, 18:58 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Давно хотів собі поставити осмос, але в нас така вода, що він дуже швидко забється.
Є вода чистіша за дистилят
Приєднання файлів:
Снимок.JPG
Снимок.JPG [ 84.97 Кб | Переглянуто 560 разів ]

https://wwm.ua/voda-obessolennaja-wwm-d ... w01-4.html
Я перевіряв на провідність куплений дистилят і дощову воду. Дощова вода виявилась менше електропровідна ніж дистилят. Я її відстояв, зібрав середню фракцію і прокип'ятив. Стоїть в пляшках замість дистиляту, використовую для різних промивок.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 10 червня 2021, 09:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ти молодець.
Хоча і кажуть, що зараз в дощовій воді багато хімії, але після того, як наші промислові об'єкти практично загнулись, викидів стало набагато менше. Нічого м'якше дощової води дійсно немає. Думаю, що нею концентрат антифрізу розводити саме те.
Що до осмосу.
В наших трубах - натуральний шмурдяк. Як включать-виключать воду, то фільтр стаєм одразу як смола. Але це все не попало вам в їжу. На вході в квартиру я поставив колбу з поліпропіленовим картріджем 20мкм (не шнуровий - той слабше фільтрує при тих же вказаних мкм). Після нього йде вода на осмос - 5 ступенів очистки: вхідний поліпропіленовий картрідж 5мкм; вугільний насипний; вугільний пресований; мембрана - головний компонент; бачок; вугільний постфільтр - забирає запах гуми з бачка. Фільтр 20мкм міняю один-два рази в місяць через якість вхідної води, хоча у нього ресурс очистки 8м.куб. Фільтри в осмосі: 5мкм - один раз в три місяці; вугільні - 5-6 місяців; мембрана - мінімум рік, а якщо вчасно міняєш всі інші фільтри, то легко ходить два роки. Це китайська. Американська служить мінімум три роки.
Картріджи 5 і 20мкм коштують 12-15грн.; вугільні - до 50грн.; постфільтр - 60грн.; мембрана 500-900грн, залежно від виробника (Китай-США).
Затратно, але розвізну воду з антибіотиками пити не хочу. Поставили скрізь автомати по продажу води,уже по кілька років стоять: їх тільки дозаправляють з машини. Але я ні разу не бачив, щоб ту кубову ємність хтось мив. Висновок: вода з антибіотиками.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 10 червня 2021, 11:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Не плутайте РН води з її "загальною жорсткістю" та її "стерильністю".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 10 червня 2021, 11:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Один "спеціаліст" мені тільки що порадив: "Не витрачайся на дорогі антифрізи. Купи самий дешевий - "Фелікс", залий і міняй щороку. Двигун вазовський як гниє - спинити важко. Лий постійно свіже і буде тобі щастя."
Хех! Спеціаліста зразу видно! "Фелікс" готовий 5л G12+ коштує 432грн.. Множим на два = 864грн. Як HEPU концентрат. Тільки це мала би бути російська, а насправді - хз що за вещ. А так, то да - лий щороку :)
Денис 2 написав:
Не плутайте РН води з її "загальною жорсткістю" та її "стерильністю".

Все буде добре: вже купив дистилят. У нас 5л - 20грн.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 10 червня 2021, 22:21 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Один "спеціаліст" мені тільки що порадив: "Не витрачайся на дорогі антифрізи. Купи самий дешевий - "Фелікс", залий і міняй щороку. Двигун вазовський як гниє - спинити важко. Лий постійно свіже і буде тобі щастя."
Плюнь йому в очі :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 11 червня 2021, 10:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Плюнь йому в очі :hahaha:

:good: :hahaha:
Читаю ваші поради і роблю як Денис сказав:
Денис 2 написав:
.. Помий як я тобі казав систему, помий краще ніж я тобі розповідав, придбай антифріз котрий тобі рекомендують ТУТ, хоч G11, хоч G12 (мою пропозицію ти читав) і все буде добре...

Звіт буде в бортовику.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 16 жовтня 2022, 15:14 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP

З нами з: 05 березня 2014, 01:29
Повідомлень: 360
Звідки: KyivCity
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Имя по паспорту: Жека
Авто: ВАЗ 2110 8v з Волині
Отже, історія з життя. Вирішив поміняти охолоджуючу рідину, бо вже муляка в моторі була. Перед цим треба помити систему охолодження. Довго думав як... Якось довно попав на ютюбканал партбокс. Там чувак багато дослідів проводив з різними промивками. Вирішив дослухатись і помити спочатку содою, потім водою, потім лимонною кислотою і знову слабким розчином соди для нейтралізації кислоти (концентрацію розчину витримував) . Місяць їбався... Лимонку міняв разів 4. Чистої води на зливі так і не добився....
Як результат: потекли радіатор охолодження (міняв у 2017) і радіатор опалення теж під підозрою. Отака хуйня малята.
Порада, міняйте вчасно охолоджуючу рідину і викрористовуйте якісну (не ВАМП).

_________________
Зробимо країну краще!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 16 жовтня 2022, 22:23 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Lee написав:
Як результат: потекли радіатор охолодження (міняв у 2017) і радіатор опалення теж під підозрою. Отака хуйня малята.
Порада, міняйте вчасно охолоджуючу рідину і викрористовуйте якісну (не ВАМП).
Прикольно. Думаю що систему доїла саме кислота. Те що міняти потрібно вчасно це факт, тоді і мити нічого не потрібно. Тут як з моторними маслами, заливати потрібно не назву виробника, а марку ОР підходящу саме для вашої системи. Найбільш розповсюджені G11, G12, G12+, G13. І звичайно не підробку. Знаю чоловіка, який в таврію лив по принципу зайшов в магазин, або ринок і брав що саме дешеве, те і доливав. Для нього існувала просто рідина в радіатор. Результат з'їдено все разом з головкою блока. По наслідках можна сказати що заливав він якусь кислоту розведену у воді.
Купувати потрібно у офіційних представників, або дилерів. Ні в якому разі не на ринку і розкладках.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: охлаждающая жидкость
Непрочитане повідомленняДодано: 02 листопада 2022, 20:04 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Шановні, ота хімія і вбиває радіатор і систему охолодження.
Сам коли міняв раз на 3 роки, промивав перший раз всякою хімією і попав на заміну прокладки головки блока, потім тільки лимонна кислота 1 раз і проїхатись до магазину і після пару раз звичайною очищеною водою, да в мене її дуже достатньо, і проблем більше не було.
У багатьох знайомих така ситуація була.

Ось зараз треба замінити в сіді, а там весь не зливається, тільки половина, концентрат купив, дистилята повно, вивчаю як/чим промити і замінити.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB