Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:27

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 28 листопада 2018, 12:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ще спробуй підійти до неї та сказати: " Трясця твоєї матері! Я тебе продам!" Вибач за гумор, мені тебе вже шкода.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 28 листопада 2018, 16:13 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
Ще спробуй підійти до неї та сказати: " Трясця твоєї матері! Я тебе продам!" Вибач за гумор, мені тебе вже шкода.

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Я своїй зразу сказав: "Будеш погано їздити продам нафіг" і поки працює як дзига, жодного разу ніде не підвела.
Але дуже багато залежить від водія, вчасно потрібно виявляти різні хвороби і лікувати. Краще зробити планово-профілактичние обслуговування ніж аварійний ремонт.
А до того що не заводиться, то пошук потрібно поділити на напрямки.
1. Перевірити чи є іскра і яка вона, якщо нема, то копати в цьому напрямку.
2. Перевірити подачу палива
3. Перевірити ДПКВ (датчик положення колінчатого вала) без нього автомобіль мертвий. Датчик масового розходу повітря ДМРВ.
4. Перевірити мітки ГРМ та ремінь.
4. Інші несправності
Потрібно ставати і копатись, а вгадати тяжко. Але добре мати уяву що воно там відбувається, для цього в нагоді стане ютуб.




Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 29 листопада 2018, 10:08 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Згоден: і про водія, і про профілактику, і про ютуб. Уже надивився по саме нікуди - в тому числі бачив два із цих трьох відео. І алгоритм пошуку для профілактики склерозу є роздрукований)) Іскру перевірив - є. Бензонасос вчора якось тихенько дзичав і недовго: чому і грішу на гидоту, або воду в паливі. Я спробував прогріти фільтр тонкої очистки, але толку не було. Потрібно все робити по алгоритму, як Юра писав, але спочатку затягнути авто в гараж: не під під"їздом же ж порпатись. Сьогодні -9. На суботу-неділю обіцяють -8/-12. Гараж не опалюється, повернутись там нема де - не своє, що поробиш: маємо що маємо. Але робити щось однак буду. Заодно десь зарядне підшукаю: ганяти на морозі акум стоячої машини невдячна справа.
https://www.youtube.com/watch?v=9Z4YmIg-BB0 - цікаве відео про видалення води з бака,
http://avto-blogger.ru/toplivo/udalitel ... obaka.html - і стаття по тому ж відео.
З приводу діагностики ELM327:
https://ru.aliexpress.com/item/2015-Top ... 33ed07ehAs - як вгадати, які протоколи і чіпи в ньому мають бути? Якщо просто по пису дивитись, то з чіпом прилад "розумніший". Потрібно запитати у Віталіка, він собі таке виписав і місяць назад викладав в якійсь темі.
P.S. Начитався Віталікових зсилок по вибору:
http://diagnost.kiev.ua/news/elm327-adapter-choice
https://www.abw.by/novosti/automarket/206699/
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=639908&st=0 - лотерея ці китайські ELM327
PPS. Розібрався і дякую Віталію за допомогу :drinks: Будем брать :devil:
Денис 2 написав:
Ще спробуй підійти до неї та сказати: " Трясця твоєї матері! Я тебе продам!" Вибач за гумор, мені тебе вже шкода.

Дякую. Та вже не до гумору: їздити потрібно, то й думки всілякі в голову лізуть... і я їй про це таки відверто й скажу))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 10:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Зробив таки в суботу цю кайфову роботу і машина поїхала. Розбирав бензонасос. Хоч і не хотілося цього на морозі робити, але й ЕБУ за просто так знімати і везти на комп було не комільфо.
Більше в голову не приходило, що ще могло перемерзати в машині при -5: саме перше, про що думалось - вода в бензонасосі. Так і вийшло. Дістав бензонасос і вилив зі стакана разом із бензином більше двох столових ложок води. Бензобак порадував чистотою і блиском - не іржавий, не облуплений. Але мілкими кульками, як ртуть, по ньому розсіяно ще з ложка води. Перед установкою насоса влив стакан спирту в бак (десь на 18л бензину). Трохи було не по собі бачити цю молочну муть, в яку перетворився бензин: так, наче спирт гарячою водою розвели. Спробував розібрати насос, щоб замінити сіточку (раз уже розібрав - ціна питання 20грн.). Але не зміг вийняти стару сіточку із насоса. Як не відколупував - не вийшло, побоявся на морозі щось відламати: там скрізь суцільна пластмасса!! Патрубки на пластмасових кліпсах коли знімав, то я їх лампою з переноски грів - боявся, що розскочаться (заодно і рукам було тепло%)). Тому й залишив стару сітку на місці. Вона в нормальному стані, майже чиста - всього пучку сміття зняв. Тільки пожовкла від старості. Зібрав, повернув ключ і аж підскочив - таких диких звуків з насоса ще не чув. Та все закачалось - і з пів-тика машина завелась. Можливо влітку сіточкою займусь. А взагалі, то добряче згадував і конструктрів "не злим тихим словом" - і за те, як насос зробили; і ще тих, хто мануал написав. Особливо "сподобалось", що не передбачили зливної пробки в баку. Чого простіше: зроби покатим дно бака, відформуй півкулю невелику, чи конус і ввари туди гайку, вкрути пробку. Злив би гидоту раз на рік - і красота. "Москвич" в цьому плані був передбачливий. Але вже є як є.
Цікаво, що до -5 вода в бензині ще не замерзає: не знаю чому, але бензонасос гріти лампою, щоб розморозити не прийшлось - вода була на дні стакану.
Ось так все вирішилось. Машина на бензині із спиртом їде весело - мабуть їй теж "погрітись" хотілось))
P.S. Внизу фото сіточки: там є отвір із стопорним, як я думаю, кільцем. Працює воно "проти шерсті", коли знімаєш. Хто знімав це чудо: як ви це робили? Чи знову ютуб в поміч?


Приєднані файли:
33.jpg
33.jpg [ 232.04 Кб | Переглянуто 1566 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 12:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я робив, але не пам'ятаю вже бо було дуууже давно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 13:55 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Отак ложка води може зіпсувати бак бензину.
А фільтр бензонасоса просто розрізати і викинути.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 17:14 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Отак ложка води може зіпсувати бак бензину.
А фільтр бензонасоса просто розрізати і викинути.

Якби все так просто: зовні цю сітку можна порізати, а от всередині пластмасової обойми, в якій насос сидить, як бути? Схоже, що та зубчата шайба добряче на чомусь сидить, і добре, якщо це "щось" - не пластмасове.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 18:26 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Чи знову ютуб в поміч?

:yes: :yes: :yes:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 19:05 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Здається мені що він на пласмасовому штуцері сидить. Я свій здирав провертаючи, ніби викрутював. Але я на 100% не впевнений.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 03 грудня 2018, 23:51 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2018, 06:58 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 03 грудня 2018, 20:26
Повідомлень: 4
Звідки: Киев
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Константин
Авто: Ваз 21093
Леон написав:
Якщо датчик коленвалу не працює, автомобіль повністю мертвий. А причин може бути декілька. Недавно у сусіда було і свічки неробочі, і провід високовольтний обірваний, і котушка напівмертва. Тут не гадати потрібно, а попорядку все перевіряти. Якщо майстри при памяті, то це займе максимум пів дня. А якщо телесики, або набивають ціну, то декілька днів точно.
Як можна не підключитись до компютера. Або в них обладнання гуано, або не знають як, або брешуть. У мене стоїть стандартний розєм, підключив прилад і все.
Якщо на СТО бачать що власник мілко плаває, 100% розведуть.


Посоветуйте хороших мастеров. Машина второй день на СТО, не заводится.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2018, 09:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую, Юра, на другому відео якраз мій насос: Пріора, ваз-2115,-14 і тд. Але коли автор каже: "... в месте крепления поддеваем отвертокой и сеточка без проблем снимается" - от це вже було х.... фіг. Розібрав то я насос швидко, без підказок - там все логічно. А от далі воно не йде. Сильно впиратись викруткою на морозі я побоявся, щоб пластик не хрупнув. Влітку спробую ще раз. Добре, що там фіксатор не пластиковий: не страшно відламати. Хоча, міняти чи ні? - сіточка у мене при 75тис. пробігу в кращому стані, ніж у нього при 60тис.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2018, 17:15 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 03 грудня 2018, 20:26
Повідомлень: 4
Звідки: Киев
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Константин
Авто: Ваз 21093
Перенес вопрос сюда(
Доброго времени суток.
Проблема с Ваз 21093 - не заводится. В мороз завел и сразу заглохла. Потом завел на газу, прогрелась и работала нормально. На следующий день не завелась. Искра есть, свечи мокрые -топливо поступает. Ошибок на компьютере нету.
В чем может быть причина?
Посоветуйте хорошую СТО.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2018, 18:14 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
agella написав:
Перенес вопрос сюда(
Доброго времени суток.
Проблема с Ваз 21093 - не заводится. В мороз завел и сразу заглохла. Потом завел на газу, прогрелась и работала нормально. На следующий день не завелась. Искра есть, свечи мокрые -топливо поступает. Ошибок на компьютере нету.
В чем может быть причина?
Посоветуйте хорошую СТО.

По вопросу причины - см. вверх одиннадцать постов: Юра четко расписал и ссылки полезные дал. Если газ присутствует - там еще лабуды может быть, может знатоки подскажут. А по поводу СТО, вернее как себя вести - почитай последнее сообщение на странице viewtopic.php?f=28&t=4973&view=unread#unread - предупрежден, значит вооружен. А то меня по такой схеме - уже как то было дело :hospital: понадеялся на хорошего "дядю".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 07 грудня 2018, 22:58 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
На заметку. Нахождение одной из причин плохо работающего двигателя. Неисправен модуль зажигания.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB