Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:01

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 10:45 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
а выкатать его весь?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 12:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Колись давно, на початку 2000, "вмерла" батькова 21063. Він тоді вже нею їздив рідко, зникла в нього тяга до машини, тож іноді я нею їздив, але без спросу не брав. Так от машина простояла майже пів року. Якось увечері, приходе батько з гаража й з порогу починає мені виписувати всілякі "вакцини" а під кінець питає: "Де та яким бензином ти заправляв машину?" Я відповів: " На "Хаскі" 95им." Довідка: "Хаскі" - АЗС на котрій було саме якісне пальне, відповідно наймодніша АЗС з крамницею на ті часи у нашому місті до появи ВОГ та ОККО. Машину заправляли завжди виключно 93 за часи СРСР, коли цей бензин зник виключно 95. Отже після моєї відповіді пішла друга порція "вакцінації" від моєї брехливості, хоча я не на літеру не збрехав. За той час поки машина стояла як купа заліза, міняли в ній практично все: свічки, бензонасос, трампльор, провода, танцювали з шаманським бубіном - все марно, не заводиться. Тут у процесс "вакцінації" втрутилась мама: "Саня, так ти що завів, справив машину????" "Так, @@@@, зробив. Бензин той весь зляв, а другий заляв і все, машина ожила." - така була його відповідь. Я на другий день пішов у гараж, наляв той бензин, що батько злив, у 1літрову банку та опустив у нього тіпа спиртометра, тільки для бензину - таку приблуду мені з військових складів кєнт подарував. М'яко кажучі я був здивований, прибор показував не октанове число, навіть не бензин, прибор показав керосин. Отака була історія у мене. Можливо й у тебе щось схоже..?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 14:20 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Згадав розмову з менеджером однієї з мереж АЗС, які випадки бувають на заправках. Як відомо там на роздаточних колоках працюють заправники, (між собою їх називають пєстєль). Вони не лише заправляють автомобілі, а і зливають паливо з бензовоза в підземні ємноості. Так от іноді ці пєстєлі в силу деяких причин плутають заливні горловини підземних ємностей. Тобто в 95 можуть злити 92, або навпаки. В бензин зашурувати солярку. Така суміш називається коктейль. Припустимо в 95 помилково почали зливати дизпаливо. Коли вчасно замітили і невелика кількість попала, то або так тихо проходить, або пєстєль получить в усній формі по шапці. Коли багато і АЗС дорожить репутацією, то коктейль відкачують назад в бензовоз і везуть на завод на перегонку, це доволі часте явище і на заводі процедура вже відпрацьована. З пєстеля в цьому випадку вираховували 50 копійок за літр і після перегонки паливо повертали назад. Але часто по договору цей коктейль замовчують, щоб не попадати на штраф. А іноді і свідомо підмішують більш дешевше паливо в дорожче, щоб отримати вигоду на різниці.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 17:13 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Горбатый написав:
а выкатать его весь?

Так я його й викатував у вигляді суміші: доливав окковський до повного баку, аж поки суміш вийшла в нуль і пішов чистий 92-й окковський з моєю добавкою.
Денис 2 написав:
...М'яко кажучі я був здивований, прибор показував не октанове число, навіть не бензин, прибор показав керосин. Отака була історія у мене. Можливо й у тебе щось схоже..?

От і я про те ж: з цього потрібно було починати, а вже потім по спецах бігати. Але тоді голова не в ту сторону дивилася. Хороша мисля приходить опісля.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 20:51 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Це може бути не лише бензин, а і закоксовані фрсунки. От в парі вони і паририли мозок. Бензин помінявся, форсунки промились і дихання відкрилось.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2018, 09:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Цілком може бути. Можливо, що й свічки покрились якоюсь свинцевою добавкою і "здохли", а заміна допомогла. Чистий бензин з прмивкою для інжекторів теж зробили свою справу: уже третю сотню добігаю - їде і не капризує. От тільки посмикується часом на холодну, чого раніше не було і прить не та - якась собака там десь ще зарита.
П.С. Із постійними відрядженнями на роботі ніяк на комп не запишусь.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 10:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ну що ж: в п"ятницю знову "вирубилась": "медовий місяць" закінчився.
Зранку проїздив нормально, в обід поставив біля офісу, ввечері спробував завести - "буркнула" ображено і подальше маслання стартером нічого не дало. Залишив і пішов додому пішки. В суботу передзвонив компдіагносту на предмет пощупати, понюхати. Сказав, що зимою, такі машини не бере: нема боксу, щоб залишити авто на кілька днів на "розбор польотів". Але я можу, при бажанні, привезди йому на діагноз сам "мозок".
Пішов я в неділю з самими "серйозними намірами" до машини. Не запускаючи двигуна, перещупав і пересмикав всі можливі фішки і контакти. Потім викрутив свічку, щоб перевірити іскру - крутнули мотор і він весело запустився на 3-х циліндрах. Поїхав я в гараж, взяв "ведешку" і залив контакти на фішці і самому ДПКВ - його перещупав першим. Їздить поки що. На цьому тижні маю попасти на комп.
От що це за хрінь? Я знаю, що контакти на ДПКВ мають властивість відгнивати і закисати більше інших - "живуть" вони в такому місці. Можливо я попав і це вони? Але є ще один нюанс: в п"ятницю ввечері у нас було -8, а вчора 0 -2. А може бути, що на сіточці бензонасоса, чи в тонкому фільтрі скопилось якесь Г, що в принципі і дало мені всі ці каки після моєї заправки на укрнафті ще на початку всієї епопеї? Чекаю морозів: якщо знову випендринеться - точно мені доведеться там порпатись. Чи мороз ще на щось впливає в цій моделі?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 11:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Може бути будь що, тут навіть на кавовій гущі не вгадаєш. Це як лікарю поставити діагноз по телефону. Потрібно фахівцю на місці щупати, нюхати, аналізувати пацієнта. Звичайно можлива як механіка, так і електрика. Інжекторний автомобіль в більшості складається з електрики та електроніки. Пропадання десь контакту, відсиріли провода і йде витік струму. Вода в баку, забита сітка і т.д. Навіть бракований новий датчик.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 11:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та це все десь якось розуміється. Просто поки лопатив інтернет, читав багато нарікань, що якраз після 10-ти років (містика якась) саме ці машини (2114) на морозі не заводяться. Може це тому, щов сі ці 10 років ніхто сіточки не мив і фільтра не міняв?)) Але якщо це не жарт, то .... хз. До речі, про бракований датчик: після установки нового ДПРВ машинка їхала "рівніше", а тепер знову ривками пішла.
Чекаю морозів і черги на комп.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 13:07 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А окису на проводах високовольтних нема, там де на свічку вдівається? У знайомого було таке, що зажим на проводі був мідний, а барашка на свічках алюмінієва, от і мав окис.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 16:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Перевірити не завадить: колись уже "шурупав" там на всяк випадок. Але малоймовірно щоб окис спрацював на чотири свічки одразу, а коли одну викрутив - то три запустились. Хоч я ковпачки всі зняв-одів. Провода взагалі на опір хочу перевірити мультиметром, хоч ті електрики, в яких уже був, казали що все ок. Хочу сам переконатись і в тиску в рампі, і в компресії, і в показниках датчиків... проаналізувати і робити висновки. Дивився відео, де на компі показало завищені дані ДМРВ - машина "здригалась" на холостих, була підвищена витрата пального. А "на глаз" ніби ж все робоче було. От мене оце загальне "ок" уже не влаштовує, тому на компдіагностиці хочу "виполоскати мозок" (образно) цьому гуру на всі гроші. Розпечаток вони, мабуть не дають (а було б не погано), але ж сфоткати монітор, чи записати дані таки можна.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 22:08 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Може тобі замовити LM327 ? І дешевше і назавжди.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 27 листопада 2018, 10:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та я б замовив, але не знаю, чи розберусь із ним. Якщо до нього ще потрібен ноутбук і якісь програми скачати - то це піпець. Колись Марина (царство їй небесне) в "Дизель шоу" грала маму в номері, коли син попросив її скинути йому файл із ноутбука. Ну, мишку за провід я давно не трясу і монітор вже не хрещу :biggrin: але все інше десь приблизно якось так. Я читав, що писали про цей девайс. Можливо пізніше і закажу та попрошу когось із дітей, щоб навчили - нехай вже тільки "устаканиться навколишнє середовище", йопрст (нема цілої купи таких слів, щоб йому....)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 27 листопада 2018, 18:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Утебе ж новий смарфон є, на ньому і буде працювати.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: В чем причина?
Непрочитане повідомленняДодано: 28 листопада 2018, 10:06 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Значить треба брати.
Сьогодні на вулиці -6. Навіть не "схватує". Стартер маслає - а їй пофіг. Не було часу в мене навіть свічку викрутити - і так на роботу спізнювався, побіг "пішками". До слідуючого вівторка морози мають бути до -14. А потім -1/+1. От тоді і буду порпатись. Спочатку при цих морозах гляну, чи бензин на різьбі в гнізді з"явиться, якщо свічку викрутити і стартером двигун покрутити. Бензонасос то гудеь, реле спрацьовує, але чи є бензин в рампі, поки щоне знаю. Якщо його там не буде, поміняю фільтр тоної очистки і витягну насос з бака: провірити сіточку. Адже ж десь щось та перемерзає! Варіанти ще якісь в когось є?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 96 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB