Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2021, 11:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Попепредній відгук про зимову гуму.
Гума "Lassa Snoways" відбалансувалась, вважаю, нормально: 10/15, 10/15, 20/25, 25/30. Для початку тиск зробив 2.0.
Поки сухий асфальт, дорогу тримає добре, накат хороший. До асфальту не липне, але тримається в поворотах, керованість добра. Навантаження на руль зменшилось проти старої гуми: навіть з парковки легше виїхати.
В діапазоні 30-60км/год. починає "співати", але це не "тролейбусний гул", а схоже на звук, коли виїздиш на трасі на бокову білу лінію. Після 60-ти "мелодія" переходить на більш високі частоти і стає менш помітна. "Концертна" гума. Те, чого хотів уникнути, отримав по повній програмі. Є надія, що як обітреться, то щось зміниться. Хоча...
Коментар доповню після морозів і снігу.

П.С. ДОКАТКА ЗИМОВОЇ ГУМИ ВЛІТКУ - повна лажа.
Можливо, якщо докатувати гуму дворічного віку, то воно інакше. Але моя гума була дуже стара, липла до дороги з любим покриттям, лежала "млинцем". Руль повернути, як не в русі - проблема, швидкість більше 90 - проблема, накачати більший тиск - страшно, накату - трохи більше нуля. Пального вижерла як схотіла, ніякої економії з тієї справи я не замав.
А досвід замав і висновки зробив.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 грудня 2021, 16:08 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Додам про "Lassa Snoways". Вчора трохи насипало і підморозило, то мав можливість поекспериментувати.
1. Буксує. При троганні з місця і при педалі в пол на ходу, на мокрому снігу і водянистій каші - навіть на асфальті.
2. Юз. Тепер я знаю, що це таке.
3. Боковий занос - залюбки. Кермом в накаті туди-сюди по снігу в гаражах - "потанцюєм?!". В поворотах я став дуже обережний.
4. Гальмує більш-менш, і то завдяки глибокому протектору, нагрібає під себе гарно.
На сьогодні: ця гума дійсно "сніговий шлях", але не для слизького. Споробую ще взимку по сніговій цілині. Потрібно було таки брати "Lassa ICEWAYS" для льодових доріг.
Загальне враження таке: вона хоч і нова, але поводить себе не набагато краще старої "фулди". Тією я взимку їздив впевнено: бачив напрямок - і вперед. На слизькі круті підйоми карабкалась. Мене переконали, що вона тепер не такої якості, як 12 років тому, та й дорожча таки від цієї. Можливо.
Але в нової "ласси" є один великий "плюс": вона на зиму надійно ввімкнула мені режим їзди "клуб пенсія" :sorry:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 грудня 2021, 20:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Що тут можна сказать.... співчуваю що не виправдала твої сподівання.


Востаннє редагувалось Денис 2 в 06 грудня 2021, 23:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 грудня 2021, 21:05 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
3. Боковий занос - залюбки. Кермом в накаті туди-сюди по снігу в гаражах - "потанцюєм?!".
Уявляю як Олексій дрифтував. По місту боком в повороти заходив, а за ним копи з мигалками. Не догнали.
alex_b52 написав:
вона на зиму надійно ввімкнула мені режим їзди "клуб пенсія" :sorry:
Гусеничний трактор також заносить в поворотах, і при старті він буксує.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 грудня 2021, 21:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Леон написав:
alex_b52 написав:
3. Боковий занос - залюбки. Кермом в накаті туди-сюди по снігу в гаражах - "потанцюєм?!".
Уявляю як Олексій дрифтував. По місту боком в повороти заходив, а за ним копи з мигалками. Не догнали.
alex_b52 написав:
вона на зиму надійно ввімкнула мені режим їзди "клуб пенсія" :sorry:
Гусеничний трактор також заносить в поворотах, і при старті він буксує.

:rofl: :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 07 грудня 2021, 17:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
alex_b52 написав:
3. Боковий занос - залюбки. Кермом в накаті туди-сюди по снігу в гаражах - "потанцюєм?!".
Уявляю як Олексій дрифтував. По місту боком в повороти заходив, а за ним копи з мигалками. Не догнали.
alex_b52 написав:
вона на зиму надійно ввімкнула мені режим їзди "клуб пенсія" :sorry:
Гусеничний трактор також заносить в поворотах, і при старті він буксує.

Схоже, Юра набирає форму :biggrin: Ну, слава Богу! :angel:
Бешкетник :hospital: :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 18 грудня 2021, 14:28 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
alex_b52 написав:
Додам про "Lassa Snoways". .........є один великий "плюс": вона на зиму надійно ввімкнула мені режим їзди "клуб пенсія" :sorry:


Ездил на такой сезонов 6-7, на ней-же и продал, нормальная резина.
Сейчас столкнулся с уверениями, что новая резина требует прикатки, типа снимается верхний слой, размягчается и т.д., и потом ведёт себя намного лучше, пробег прикатки около 500-700 км.
Поэтому пока разочаровываться рано.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 09 січня 2023, 10:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
Ездил на такой сезонов 6-7, на ней-же и продал, нормальная резина... Поэтому пока разочаровываться рано.

А ти їздив дійсно на "Lassa Snoways"? Чи може на "Lassa Іceways"?
Ну, не знаю. Можливо і рано розчаровуватись. Можливо, що мені так "повезло". Але немає вже ніяких слів, щоб описати, в якому я "зАхваті" від своєї нової зимової гуми "Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T, TURKEY".
Мене мої пасажири запитують, чи я не забув перезутись на зимову гуму. Це навіть не всесезонка. Я на всесезонці чотири роки "славутою" катався: знаю, яка вона має бути. Та моя 13-ти річна "фулда" польська краще дорогу тримала, навіть коли я перед цим її на літо залишив - і я не перебільшую. Сказати, що я в шоці - нічого не сказати. З кожним днем все "веселіше" їздити: таке враження, що вона скляніє від експлуатації в мороз. Або турки зробили її для своєї південної зими.
Коли вона там свій верхній шар з'їздить я не знаю, але зараз в двір і з двору я виїхати не можу. Рушити з місця на слизькому є проблема. Коли їду, вже вдивляюсь в асфальт на вулицях, аби пляму слизьку не вхопити - це не їзда, а нерви.
Чи може дійсно виробник заклав таку сильну різниця між "Lassa Snoways" і "Lassa Іceways"? Але ж не до такої міри, щоб "сніговою" гумою не виїздити на "льодяний шлях"! Хоча, чому б і ні? - може й так. Мені продавці саме "Lassa Іceways" нав'язували, а я захотів "снігової".
І скільки не читав відгуків про неї - самі "дифірамби" щасливих власників. Повівся, як завжди.
Ніколи не купуйте шини "Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T, TURKEY". Вони для тундри: там льоду немає, лише сніг та ягель. Мабуть, там вона гребе.
Я вас попередив.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 09 січня 2023, 23:08 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
В мене були LASSA SNOWAYS ERA в 14 діаметрі, турецькі. Тоді багато хто росаву 103 брав, в мене краще гребла і тихіша була.
Після мене знайомий на кемри брав, теж задоволений.
Спробуй тиском погратись більше/менше, я 1.9 ставив.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 10 січня 2023, 13:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую. Вже також зібрався під'їхати на той шиномонтаж, де 2.0 зробили і самому збити до 1.8/1.9. Може до дороги галошою липнути почне. Але не перестаратись би: витрата пального одразу росте.
Може бути і варант із зміною пропорцій компонентів в складі гуми, залежно від цих "2...3...Ера" і т.д.
Але з тиском спробую, бо нова гума не на часі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 11 січня 2023, 11:55 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Шиномонтажник із електронним!! манометром наміряв 1,95÷2 у всіх шинах. Збив тиск до 1,9.
Сьогодні сніжно на дорозі: схоже, що це рідна стихія цієї гуми, сніг вона любить. На слизьких місцях поки особливої різниці не бачу. Може доведеться зробити 1,8.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 12 січня 2023, 00:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Цікаво що на шині написано Made in .... Де вона виготовлена? Да і рецептуру резини часто міняють і брак не виключення.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 12 січня 2023, 11:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
На шині не бачив, казали Туреччина. Може на внутрішній стороні щось відлито про виробника.
Зараз дороги в сніговій каші - їхати спокійніше. Чуть десь льодок - і понеслась. Нижче від 1,9 тиск ще не робив.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 24 квітня 2023, 21:54 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Прийшла пора і мені репу чесати, виявляється це не комусь поради давати :hahaha:
Дізнався одну корисну пораду, що шини Н 210км кращі за Т 190км. Якщо стоїть питання вибору між приблизно однаковими, то краще брати Н.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 25 квітня 2023, 10:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Таки так.
Спочатку вивчиш тему; потім займешся пошуком; потім стішишся, що вже купив; поділишся щастям з нами (чекаємо!). А далі - взув і поїхав, і похер на чому: їде - і вже добре. Я навіть до своїх капців уже звик: їду "на автоматі" так, як вони їдуть зимою/літом - та й по всьому. Вже не слухаю, чи гудуть, не дивлюсь, чи пробуксовують.
Хоча десь там, в глибині душі...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB