Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 09:58 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Постом вище написав ціни для порівняння. При такій різниці в ціні уже сумніви відпадають. Правда, можна взяти і белшину за 574грн. (175/70/R13), але відгуки, в основному такі: на вологий грунт не виїзжай, швидко не їдь, на мокрому асфальті всю дорогу їдеш з мокрими яйцями від напруги - резина для тазів, а для нормальної машини потрібна краща. Це у відгуках більше всього бісить, хоча багато про що й говорить. В принципі, кумхо у мене теж 10 років ходила. Дубова і гудуча: менший тиск в шину - більший расход, більший тиск - всі пломби в зубах співають. Для службової - взяв би, для себе - більше ні. Брати резину на один сезон, по мінімуму ціни можна, якщо потім авто на продаж. Новий хазяїн як захоче, так і поступить. А для себе: має добре балансуватись, тримати дорогу, аквапланування мінімальне, відносна м"якість (ясно, що не зимова), хоч якась твердість боковин на наших дорогах і мінімальний шум.
Із Юриних зсилок:
Цитата:
Качество и размер резины
Более дешевые покрышки имеют недостаточно качественный состав, который становится причиной появления слишком сильного шума. Он может быть и следствием несоблюдения технологии изготовления, из-за чего страдает качество протектора и другие эксплуатационные характеристики шин. Поэтому лучше покупать шины, которые прошли сертификационные испытания по уровню шума и другим показателям безопасности.
Более широкие шины всегда шумят сильнее, поскольку поверхность соприкосновения с дорожным полотном у них больше, а сопротивление асфальту, соответственно, выше.

От і вся фігня до копійки...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 11:45 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Правда, можна взяти і белшину за 574грн. (175/70/R13), але відгуки, в основному такі: на вологий грунт не виїзжай, швидко не їдь, на мокрому асфальті всю дорогу їдеш з мокрими яйцями від напруги - резина для тазів, а для нормальної машини потрібна краща.

Белшина це Білорусія, Бацька робить. Біла Церква це Росава.
У мене стоїть Мішелін від народження (виготовлений в росії), тому інших не юзав поки, лише на службових авто.
Якщо є гроші, то купувати світові бренди. Наприклад https://fakty.com.ua/ru/lifestyle/auto/ ... ykiv-shyn/ а не Турецькі чи Китайські. Тоді вже краще Білоцерківську і дешево і знаєш на що розраховувати. Якщо цікавить враження, то на стоянці дивишся в кого що стоїть і питаєш власника яке воно.
Навіть ресурс 30000км, це при 5000 за літо 6 років. Якщо не юзувати, то і на 50000 вистачить. Вона потріскається скоріше ніж зітреться.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 12:32 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
А для чого тоді всі тести на курсову стійкість, гальміаний шлях та інші? Для чого на заводах є Виробничо Технічні Відділи чи Конструкторські відділи, чи як вони там називаються? За що інженери там "хліб" свій мають? Не може резина відрізнятись тільки співвідношенням сажі до каучука.

Як кажуть "есть специалисты ведущие, и есть ведомые" Світові бренди постійно щось шукають нове і вдосконалють, тому що інакше вони попадуть в розряд аутсайдерів. Всі тести щоб показати нові можливості, прорекламуватись і жорстка конкуренція. В них в планах постійно за певний час випускати нову модель, хоча стара задовольняє всі потреби. Нема новинок, фірма упускається в рейтингу. У них дорогостоячі лабораторії і випробування, адже є професійні гонщики, яким потрібні професійні супершини, а не побутові як нам.
Інші заводи користуються купленими технологіями і купленим обладнанням, яке вже вчорашній день. Але не всі мають можливості і потреби щоб купувати дороге і передове. Комусь і дешеве потрібно. За технології, за рекламу, за бренд і т.д. потрібно платити.
Ті тести входження в поворот на швидкості 90-120км/год. Хіба ви так по місту їздите?
Для розваги нарізка з Чайки. Хто хоче протестувати резину заходьте :biggrin:

так потрібно за хлібом з'їздити, або на роботу заїхати :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 14:37 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Тепер мені інтернет шле вибір шин :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 17:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Сподобався "обзор шиномонтажника" по росаві: "хе-хе... резина бюджетная для бюджетного автомобиля... хе-хе... дорогу держит на троечку... на мокром асфальте - на троечку... хе-хе... шумная... крутанули на станке - горбатая... хе-хе..."
Одним словом - хе-херовая! І куди таку ставити? - точно: на таз. Правильно писав Денис: ображає відношення наших виробників до своєї продукції і до нас. Навіть англійська сировина не допомагає зробити нормальне щось замість чогось горбатого-кривого.
Леон написав:
Навіть ресурс 30000км, це при 5000 за літо 6 років. Якщо не юзувати, то і на 50000 вистачить. Вона потріскається скоріше ніж зітреться.

В тому-то і справа: знаючи, як я катаюсь, то мені її на 10-ку вистачить і так довго терпіти х/з-що не хочеться. До речі, кумхо у мене так і зробила - посипалась, трохи потріскалась за 10р., проїхавши біля 30000км. І кілька останніх років я мріяв, що коли виросту, то куплю на свою машинку нормальні шини. Тож якщо вже відчувати різницю в ціні, то хіба вже між 550 і 985грн., а не між 875 і 985грн.
Але піду ще раз на вихідний в гараж: може вговорю себе ще хоча б карантин на ній перебути - "тихою сапою"?.. :sorry:


Востаннє редагувалось alex_b52 в 31 березня 2020, 17:18, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 17:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Щоб не так тріскалась не залишайте довго на сонці, або накривайте якимись ганчірками. Старі рубашки, піджаки добре одягаються на колесо. В багатьож стоїть боком до сонцепеку тижнями, нагрівається так, що рукою доторкнутись не можна.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 17:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Згоден. А на зиму приспускати і змащувати силіконом. І на літо зимову також.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 17:23 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Одним словом - хе-херовая! І куди таку ставити? - точно: на таз

Олексій созрів на хорошу резину :good: і вже свій автомобіль не обзиває тазом :claping: . Прогрес. Тоді обирай вже конкретну модель, а не просто назву виробника. Оголошуй свій вибір, а ми будемо критикувати, тільки так з'явиться переможець :yes: .


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 18:16 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Критикувати ми вмієм! :crazy: :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 01 квітня 2020, 08:47 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
alex_b52 написав:
Одним словом - хе-херовая! І куди таку ставити? - точно: на таз

Олексій созрів на хорошу резину :good: і вже свій автомобіль не обзиває тазом :claping: . Прогрес. Тоді обирай вже конкретну модель, а не просто назву виробника. Оголошуй свій вибір, а ми будемо критикувати, тільки так з'явиться переможець :yes: .

Ну, що ж - критикуйте:
https://infoshina.com.ua/shiny/letnie/fulda/w175/h70/r13
- ціна: 956грн. на Альфашині і 989грн. на Інфошині.
Кажуть, що в чоловіків машина - це як в дитини іграшка, так що я "хоцю цю!" :hahaha:
Дозрів я на неї давно, тільки потрібно трохи напружитись матеріально. Бо крім резини там ще є купа роботи і вкладень. А з цим карантином наступив "спазм гонорарных сосудов". Як у багатьох із нас. Так що, на даний момент, зупинився на фулді і тільки польській. Хоча продавці пишуть зараз "виробник FULDA"- ні про що (у коментарях - Турція). Відгуки про неї гарні, зимову польську катаю до цих пір - може і ще походить сезон для стилю їзди "клуб пенсія" (тільки перебалансую на зиму). Вибір зроблено, а далі життя внесе свої поправки :yes:
П.С. Машину називаю тазом, а виробників - #@#& - коли влізаю під неї щось робити :biggrin: але це так - полюбовно :pardon: Вона багато чого пробачає мені - і терпить, а я - їй. Так і живемо :happy:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 01 квітня 2020, 16:44 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ну що ж, починаємо закидати :hahaha:
Спочатку знайомство
Fulda EcoControl HP — летняя шина среднего класса с асимметричным рисунком протектора, предназначенная для легковых автомобилей.
Компания Фулда входит в состав американского концерна Гудиер.
Страна производитель: Франция, Германия, Польша, Словения, Турция, Таиланд.

А тепер какашки :hahaha:
Недостатки: Как недостаток можно считать невозможность езды по раскисшему проселку. продольные и поперечные канавки забиваются грязью и шина превращается в слик. Хотя если шина позиционируется производителем для асфальта, трудно требовать от нее еще и проходимости.

Она очень шумная на трассе.

Хочу сказати лише про те що не зносостійка, дуже швидко витерлась (вистачило на два сезони). Також дуже швидко вилазять грижі. Не можу сказати що катаюсь по самих ямах, але на 2-х з 4-рьох вони повилазили.

ШУМ - ЭТО АД! Debica Passio не слышно СОВСЕМ. В 2-3 раза шумнее росавы.

На третьем сезоне гул резины заставляет ждать зиму и обуваться в зимнюю резину.Если ехать без музыки, то реально бесит. Вы уже встречали отзывы о слабых боковинах, не раз встречал грыжи на боковушках, а иногда по 2 на одном колесе.

Дуже, дуже, шумить. Стоїть такий гул, що їхати не реально. Спочатку поставив одну пару. на другий день вже провірив підшипники - в нормі. Через два тижні поставив другу. Я в шоці, сам таку більше не куплю і нікому не рекомендую.

По грязи не едит вообще.

быстро изнашивается

стала очень шумная после 1000 км пробега
хватило на два сезона
небольшая ямка сразу шишка,экономии ни какой

быстро стирается

Шум как в самолете

НО ХОТЕЛ БЫ Я ПОСМОТРЕТЬ В ГЛАЗА ТОМУ, КТО СКАЖЕТ ЧТО ОНА ТИХАЯ... Заменил подшипники ступиц и коробку перебрали, заменив все подшипники,- гул не ушел... переобули в росаву на СТО, гул ушёл....

Серега - истину глаголишь, шумная капздец, я тоже на подшипники грешил, но все ок с ними, желею что купил, от шума оглохнуть можно, а росава стояла- так не шумела. Так что нечего ребята говорить что она не шумная, ШУМНАЯ ЕЩЕ ОГОГО КАК!!!!!

Резина оооооооочень шумная. Собирался менять ступичные подшипники, ребята на СТО отговорили, говорят мол, все жалуются на шум при езде на фулде

Подтверждаю сказанное. Проехал 30 000 км, первые 10 000 км нарадоваться не мог, не шумит, уверенно на мокрой дороге ведет, а потом стала шуметь, причем - сильно!!! Думал ступичные подшипники, переобулся на лето звук ушел, последние пару тысяч стало так сильно бить руля пришлось менять резину, заехал на шина монтаж повело резину. Лежит в гараже протектор как новый, мягкая - денег жалко. мужики !!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!

В дождь никакая. По пескам она мертва - грести нечем

Огромный минус - очень слабый корд !!! Стоит слегка зацепить бордюр - колеса нет!!! Влетел в ямку - получи шишку...

На скоросте 50 км/ч на мокрой дороге, при резком торможении идёт юзом. В следствии попал в ДТП. НЕСОВЕТУЮ

резина плохая! шумит, грубая, малейшая грязь и стоиш как на льду!

На мокром асфальте легко срывается в занос, что стало причиной ДТП.

Резинка ужас, шумная, что сил нет терпеть, частая езда по трассе! Не советую, лучше присмотреться к другому варианту!

Первые впечатления - лучше бы не брал.

Самый главный её недостаток, что она недолговечная, стёрлась за один год на 70%, поставил назад, проездил ещё год и стёрлась окончательно, ещё и проволока вылезла. До этого стояла Росава ВС-11, выхаживала 100-105 тыс.км. Сейчас опять купил на все колёса ВС-11, в меру мягкая, управляемая и износостойкая, да к тому же дешёвая. Пока хватит экспериментов.

Во-первых, она прилично шумит. Во-вторых, не сильно хорошо отбалансировалась. Ещё не понравилось,как она ведет себя в дождь : ещё больше шумит и есть аквапланирование. Ещё такую резину я бы себе не купил.

Эта пара пришла турецкая. Откатались 1.5 сезона где-то 20-25 тысяч. Сегодня ее снял.... И выкинул. Уже поставил новую. Отпишусь позже по поводу ее.
Почему снял:
Позавчера увидел по трещине на корде каждого колеса. В глубокие ямы не влетал. Пожал плечами.
Вчера трещины стали больше.
Сегодня утром (ночь в гараже) появились шишки!!!!!
Остаток протектора 60%.
Не рекомендую, если не Германия.
На авто ездим я и жена. Снял из-за того, что боюсь ни дай Бог.....

поймал яму на скорости примерно 10 км\ч - минус одна покрышка. до этого ловил на белшине - диск погнул, а резина целая... судите сами.

занадто м'яка. камінчик/яма - прощайся з колесом, або гуля, або прорив. за два сезони убив в хлам, причому катаю завжди з дітьми, себто дуже обережно.

Проїхав 20000км. протектор нормальний але пішли тріщини по середині видно дроти.Резина фігня

Очень шумная,боится ям чуть прозевал все сразу шишка!!!!

Удар не держит вообще, на наши дороги это пипец, 8 тыщ и шина в мусор, без преувеличения, шишка плюс разрез, на предыдущей старой резине даже близко такого не было, денег жалко

Минусы: жесткая и шумная потому что с добавками полимеров, боковина тонкая потому мягкая и боится пробоев.

очень слабая боковина.

начала выть будто в паровозе едешь, грешил на ступичные подшипники, поменял на другую резину нет шума. Передок стирается довольно таки быстро, зад в норме. Вывод сделал такой покупать больше не буду, и не рекомендую.

Обходите десятой дорогой эту резину или покупайте наушники. купил это ГГГГ.... Я от неё в шоке...

на мокрой дороге - вообще несет как на коньках. Появился сильный шум (связываю его с появлением 2-х шишек).

турецкая Fulda потрескалась вдоль обода через год или 35000 км, протектор - половина. Говно!

польша отходила 3 сезона, а турция 2 сезона протектор на всех 4х колесах одинаково дошел до меток. Вывод нужно брать только польскую!!!

Резина польская,все колеса прыгают,в итоге ощущение квадратных колес.Не берите никогда,полный отстой!

за рік з гаком стало вже зовсім погано - колеса вже мало не квадратні. Турецького виробництва - не беріть!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 02 квітня 2020, 10:13 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Хех: Денис правду казав - критикувати ви вмієте... :sorry:
Серед усього написаного слабкою іскрою надії потопаючого проскочило "Польша... Германия..." Але польську ще й не дуже знайдеш- турки та китайці. Убив... :crazy:
Подивився свою кумхо солус, так уже дуже стара марка, а якщо і є - то китай, а не корея. Одним словом, життя і критика підводять до БЦ-11... Стандартні відгуки про неї: "Шини чорні, круглі, гумові. Для ВАЗ непоганий варіант. /Володимир/"..."Дуже шумна, не чутно до 30-ти, при 80 виє як ...../Сергій/".
Подробнее: https://autoshini.com/shop/Shiny-Rosava-Bts-11-r1381
То може взяти одразу БЦ-20 всезезонну?
https://infoshina.com.ua/rosava-bc-20-175-70-r13-82t?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping_smart&network=u&gclid=EAIaIQobChMI64bGtaXJ6AIVg8CyCh2vNw9OEAQYASABEgIz0PD_BwE
Один з відгуків:
Цитата:
Юрій 21 марта 2019
Придбав шини після поради знайомого: мені потрібні були надійні і недорогі покришки для їзди за містом. Після року використання можу сказати, що повністю задоволений майже усім. Плюси шин: надійні на мокрій і сухій дорозі, у неглибокому снігу, тривалий термін використання, низька ціна. Не подобається в експлуатації у сильний мороз.

Отже, на природу зручно виїздити і по місту можна потихенько шкорбати. Однаково вся БЦ-шка шумна і дубовата. І ціна 600грн. А на зиму зимова є... :unknown:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 04 квітня 2020, 13:04 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
То я вже геть розкритикува, таке можна знайти у відгуках абсолютно про всі шини. Ідеального небуває нічого і всім не вгодиш. Із відгуків недостаток Фулди це шумність, слабка боковина і вилазять шишки.
Всесезонку я б не брав, тому що це і не літо і не зима. Але літом по грязі як танк. Я одного року зекономив і на службовому зламку і літо проїздив на типу зимній Росаві БЦ-20. Нічого, витримала, але по полях гребла як танк. Бачу багато літом їздять, чи то добивають, чи то лінь міняти. Хто живе в селі де нема доріг, там заміною не заморочуються. Колись взагалі не знали що це таке заміна і їздили літом і зимою. Якщо зимою акуратно їздити, то можна поставити і забути про перевзування на декілька років. По правилах лише зимою має бути зимня, а літом будь яка аби протектор був.
Головне коли вибираєш знати на що сподіватись і що тебе очікує в результаті, тоді не буде розчарування.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 04 квітня 2020, 15:00 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP
Аватар користувача

З нами з: 30 квітня 2014, 12:31
Повідомлень: 222
Звідки: Вараш
Has thanked: 77 times
Been thanked: 53 times
Имя по паспорту: Виталик
Авто: ZAZ-210994
Ще в тому році колєга по роботі підвозив на своєму ланосі, так в нього також стояла літня Fulda - :biggrin: довго він мені доказував що в нього з ступічними підшипниками все добре. Так шумить резина - не розумію як так взагалі можна їздити, так що згоден на всі 100% з вище написаним постом Юри. Навіть моя Росава майже еталон беззвучності на фоні Фулди.
Не брати ні в якому випадку, я в свій час пожалів грошей на NOKIAN Hakka Green 2 - 1014грн.(не реклама, я просто після зими фанатом нокії стаю :good: ), а зараз жалію, пробіги в мене не великі проблем з підвищенним зносом резини не дуже відчув-би.

_________________
У каждой сложной задачи должно быть простое решение. Но найти его - задача не из легких.
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 04 квітня 2020, 17:36 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Відчуваю Олексій як псіхане, да як візьме Білоцерківську шину, да як запіндюрить тест резини, то всі таку купити захочуть. А на зекономлені гроші заправить повний бак бензину під саму кришку, дружині дорогий подарунок купить і ще й в ресторан звозить, отак. А про сезонне перевзування взагалі забуде, бо приглядається до всесезонки, чи то до зимової. Росава настільки сувора резина, що там не поймеш це зимова чи всесезонна, чи грязева.
Якщо чесно, то варто "хорошо провентилировать этот вопрос, чтоб не попасть в просак"


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB