Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 24 червня 2021, 10:08 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Barsuk написав:
Летом резина зимняя очень мягкая становится, мне например некомфортно на ней кататься. Я предпочитаю брать два комплекта, зима и лето. Места в гараже 4 шины не сильно много занимает. На крайняк балкон же есть.

Ну, не знаю. Я за місяць тепла пристосувався вже до їзди на своїй зимовій "фулді": дорогу тримає; м'яко їде; трохи гуде по різному асфальту - але терпимо; їзжу спокійно, тому гальмую без нервів; якось випадково стартанув з місця - пробуксувала як літня. Більше 80км/год. не їду - нема де в місті, і нема навіщо. Якщо не екстремал і без понтів, то докатати до зими для економії можна. Але потрібно постійно поправку давати на те, що їдеш зимовою гумою. Оце є "не комфортно". Та якщо виникне необхідність, як у мене було минулого літа, зробити кілька рейсів по майже 900км за добу, то це однозначно буде перевзування на літню.
А два комплекти в гаражі - то це само собою.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 15 липня 2021, 11:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Тільки що спіймав облизня з гумою: хотів на зиму взяти Hankook Winter I*Cept iZ2 W616 175/70 R13 82T - були весною у нас, на місці, по 1000грн.
https://shiny-diski.com.ua/hankook-winter-icept-iz2-w616-17570-r13-82t#product-reviews
Поки зібрався з фінансами - фігвам)) Приїдуть уже на сотку дорожче: те ж саме, що зараз взяти через інтернет + доставка - ще й аби вписався.
З літніх теж мотлох залишився - вже не будуть в цьому сезоні привозити. Що ж, у людей самі низькі ціни по місту - розмітають все на раз. Запропонували на літо за 900грн. такі шини:
https://shiny-diski.com.ua/laufenn-s-fit-eq-lk01-175-70-r13-82t#product-reviews
Кажуть, що це підрозділ ханкука, тільки гума полінезійська. Відгуки про неї не погані, в середньому. Єдине, що мене трохи стримує - рисунок протектора: на траві і мокрому авто буде стояти на місці. ХЗ. Та якщо спеціально для виїзду на природу взяти пару б/у дисків і посадити на них свою стару зимову, чи взяти ось таке чудо https://rezina.cc/uk/kama-irbis-505-pod ... -65r14-82t, тоді можна брати будь-яку шосейку))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 15 липня 2021, 14:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Тільки що спіймав облизня з гумою: хотів на зиму взяти Hankook Winter I*Cept iZ2 W616 175/70 R13 82T - були весною у нас, на місці, по 1000грн.
https://shiny-diski.com.ua/hankook-winter-icept-iz2-w616-17570-r13-82t#product-reviews
Поки зібрався з фінансами - фігвам)) Приїдуть уже на сотку дорожче: те ж саме, що зараз взяти через інтернет + доставка - ще й аби вписався.
З літніх теж мотлох залишився - вже не будуть в цьому сезоні привозити. Що ж, у людей самі низькі ціни по місту - розмітають все на раз. Запропонували на літо за 900грн. такі шини:
https://shiny-diski.com.ua/laufenn-s-fit-eq-lk01-175-70-r13-82t#product-reviews
Кажуть, що це підрозділ ханкука, тільки гума полінезійська. Відгуки про неї не погані, в середньому. Єдине, що мене трохи стримує - рисунок протектора: на траві і мокрому авто буде стояти на місці. ХЗ. Та якщо спеціально для виїзду на природу взяти пару б/у дисків і посадити на них свою стару зимову, чи взяти ось таке чудо https://rezina.cc/uk/kama-irbis-505-pod ... -65r14-82t, тоді можна брати будь-яку шосейку))

https://shyp-shyna.com.ua/wiki/brands/laufenn/ мої теж в Індонезії робляться.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 15 липня 2021, 21:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо поставити шини від літака, то ВАЗ літаком не стане :pardon: . Олексію, якщо фінанси співають романси, то бери що по карману і все. Якби мене прижало з фінансами, то взяв би на зиму https://shyp-shyna.com.ua/catalogs/tyre ... ava_shina/
https://shyp-shyna.com.ua/catalogs/tyre ... rri_shina/ і спокійно ганяв би. Тут або журавель в небі, або синиця в руці. Або сидіти і мріяти, або купити і їздити. Ти ж не в формулі 1 приймаєш участь і автомобіль не Феррарі (а Porsche :hahaha: https://www.kolesa.ru/article/system-po ... 2015-09-27). Прийде осінь купиш літні, а весною зимні. Вибери декілька моделей і держи руку на пульсі, бувають акції, знижки і т.д.
Вмикаєш фільтр і дивишся https://shyp-shyna.com.ua/catalogs/tyre ... AGEN_101=2


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 липня 2021, 09:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
"Шипшина" у нас, мабуть, найдорожчий магазин в місті. Самий дешевий - "Шинний центр": має і свій шиномонтаж з нормальним обладнанням. Там я і підбирав гуму. Це так, ні про що - до слова прийшлось.
Юра, я з тобою згоден. Звичайно, потрібно вибирати і по ціні в тому числі. Можливо, що так воно і відбудеться. Але у кожного ще є й свої критерії: якщо я знаю, що борковий зір уже "не айс", реакція теж, то гума на моїй машині має брати на себе трохи більшу частину турботи про безпеку руху, ніж звичайно. "Фулда" виручала мене дуже добре в цьому плані: і при екстреному гальмуванні, і при раптовому в'їзді на слизький клапоть дороги. Тепер уже не та "Фулда", як кажуть менеджери: і гума не та, і протектор іншого малюнку, а ціна - "тануна".
Тому я до гуми і гальм відношусь серйозно і в міру сил і можливостей стараюсь тримати їх на рівні. Хоч як я плювався на жорсткість і гул тієї "кумхо", але від'їздила вона своє добросовісно. І в юз не зривалась, і з обочини вигрібала, і в калюжах не пливла, і по пісочку їхала. Протектор там був не самий гірший для літа. і за всі 12 років ні однієї "грижі" на боковинах.
Тому я впираюсь до останнього, а там буде видно.
Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 липня 2021, 10:57 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я не про конкретні магазини пост викладав, а інформацію про шини що тобі сподобались. Фінанси дійсно важливий фактор, але практика показує, що краще заплатити на якусь сотню гривень більше за колесо чим брати завідомо лайно, але дешево. Я такої думки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 липня 2021, 11:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Я не про конкретні магазини пост викладав, а інформацію про шини що тобі сподобались. Фінанси дійсно важливий фактор, але практика показує, що краще заплатити на якусь сотню гривень більше за колесо чим брати завідомо лайно, але дешево. Я такої думки.

Та я зрозумів: і ти, і Юра, що просто для опису наведено. Сам так роблю. Тому й написав, що до слова прийшлось.
А про 100грн. - згоден повністю. Цієї зими поїздив на дубовій "фулді" - це не їзда, навіть не клуб-пенсія. Справився, але не хочеться таким новим їздити кілька років.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 серпня 2021, 09:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Мої нові літні шини: "Laufenn G FIT EQ LK41 175/70 R13 82T HUNGARY". Випуск: травень 2021р.
Ціна - 898грн./шт. Протектор глібиною 8мм.
Підуть на наступне літо, а цей літній сезон буду ще на зимовій "фулді".


Приєднані файли:
table.jpg
table.jpg [ 64.63 Кб | Переглянуто 888 разів ]
04.jpg
04.jpg [ 103.28 Кб | Переглянуто 891 разів ]
33.jpg
33.jpg [ 107.44 Кб | Переглянуто 891 разів ]
36.jpg
36.jpg [ 115.58 Кб | Переглянуто 891 разів ]
43.jpg
43.jpg [ 80.01 Кб | Переглянуто 891 разів ]
30004.jpg
30004.jpg [ 113.52 Кб | Переглянуто 891 разів ]
45.jpg
45.jpg [ 110.45 Кб | Переглянуто 891 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 07 вересня 2021, 09:01, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 01 вересня 2021, 21:12 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Поддерживаю, что порой выбор зависит от цены, но приведу несколько примеров
- брат когда-то взял росаву 201, резина Гавно с большой буквы, и экономия вышла боком, через 2-а сезона выбросил резину с нормальным протектором, но убитыми боковинами и грыжами.
- после этого, уже на форд, немного добавил от минимальной цены и взял китай, доволен аки слон, пошёл второй год эксплуатации,авто брал на гуд-ере и говорит разницы почти нет.
- сам ездил в зиму на каме, которая с завода, потом была ласса, прекрасная резина, в прошлом году взял дебицу, хорошая резина, по цене на 50 или 70 грн дороже росавы, но намного лучше, (пришлось пол-сезона прокатать на росаве, есть с чем сравнивать).

Поэтому, как написано выше, надо сопоставлять финансы с необходимой безопастностью и возможностями.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 01 вересня 2021, 21:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Себе тоже на зиму надо обновить на новое авто, хотя-бы пару, а тут кто-то разрекламировал Ахилеса :yes: , и мне тоже нравится и по рисунку и по цене.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 02 вересня 2021, 07:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я не рекламував, а ділився багаторічним досвідом. :hi:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 02 вересня 2021, 09:31 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
... Поэтому, как написано выше, надо сопоставлять финансы с необходимой безопастностью и возможностями.

Лауфен мені ближче до середини літа пропонували по 900грн./шт. Поки я роздумував, там вони закінчились, але натрапив на них в іншому місці. Відгуки в інтернеті на різних сайтах про ці шини не погані. Єдиний "недолік" - на грунті і мокрій траві це не шини, а "бубни". Та багато ще залежить від "прокладки", яка їх використовує. Тож надіюсь, що вони послужать не гірше від попередніх літніх Кумхо, а ними я їздив майже де хотів.
tacha79 написав:
Себе тоже на зиму надо обновить на новое авто, хотя-бы пару, а тут кто-то разрекламировал Ахилеса :yes: , и мне тоже нравится и по рисунку и по цене.

Подивись ще на такі: там на фото теж протектор крупно показано.
https://shinaland.com/p355282466-shiny- ... oways.html
Я їх замовив - десь там їдуть, чекаю. Весною були по 1100грн. Зупинився на них тому, що малюнок протектора дуже близький до тієї фулди, якою я так довго катав. Були раніше Lassa Snoways 2: https://shinaland.com/p766486247-shiny- ... oways.html - там просто всюдихід! Але їх зняли з виробництва в розмірі R13, а жаль. В одних надибав залишки - і то не весь комплект - ще 13/15 рік випуску.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2021, 19:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Мені більше подобаються зимні шини, в яких бокова грань гостра, а не заокруглена. Якось вони там діляться типу класична форма, арктична і Європейська. Або Європейська і Скандинавська і т.д
Тонкости выбора зимних шин https://www.drive2.ru/b/1382437/


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 вересня 2021, 10:06 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Мої нові зимові шини: "Lassa Snoways 3 175/70 R13 82T, TURKEY". Ціна 1033грн./шт.
Гума м'яка, порівняно з літньою, соски тягнуться, має запах гуми. Протектор глібиною 9мм: по фото думав, що будуть не меньше 10. Не зовсім "свіжі" - майже рік їм, та це ще байдуже. Єдине, що місцями якось забагато облою по краю протектора, з переходом на боковину: такий вигляд мала колись "наварена" шина. Це трохи помітно на фото 5.
Додаткову інформацію дасть шиномонтаж.


Приєднані файли:
4.jpg
4.jpg [ 137.23 Кб | Переглянуто 863 разів ]
5.jpg
5.jpg [ 90.01 Кб | Переглянуто 863 разів ]
6.jpg
6.jpg [ 146.76 Кб | Переглянуто 863 разів ]
7.jpg
7.jpg [ 121.67 Кб | Переглянуто 863 разів ]
8.jpg
8.jpg [ 73.24 Кб | Переглянуто 863 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 07 вересня 2021, 09:02, всього редагувалось 5 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 06 вересня 2021, 15:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Мені більше подобаються зимні шини, в яких бокова грань гостра, а не заокруглена. Якось вони там діляться типу класична форма, арктична і Європейська. Або Європейська і Скандинавська і т.д
Тонкости выбора зимних шин https://www.drive2.ru/b/1382437/

Якщо взимку село та бездоріжжя, тоді гострий край протектора виправданий: допоможе з колії та багнюки видряпатись. А в місті і скруглений підійде.
Що до виду шин. Згідно цієї статті, то я тепер взяв Європейку. Малюнок протектора практично один-в-один зі старими, але на новій зимовій "лассі" вже є водовідвідні канавки і радіусна кромка протектора. А стара зимова "Фулда Крістал" (як і "Lassa Snoways 2"), котру вже зняли з виробництва, були Скандинавського типу і з гострою боковою гранню протектора, яка з часом стала радіусною. Вони і кашу снігову з водою відводили нормально, і в заметах та сніговій цілині почувались як риба в воді, і гальмували по слизькому нормально на тверезу голову. А влітку ще й в глинистій луговині їх випробував - всюдихід із протектором 3-4мм. За всі роки справа до "галстука" ні разу не доходила.
Тому мені, по малюнку протектора, "Lassa Snoways 2" сподобалась більше, ніж "Lassa Snoways 3". Якби знайшов "Lassa Snoways 2" - взяв би її.
Ще про "Lassa": в лінійці зимових шин є "Lassa Iceways 2" - під шип, для "льодяних доріг". Мої "Snoways" - для "снігових".

P.S. На сьогоднішній день "муки вибору" шин закінчились. Чи правильним був цей вибір, покажуть час і експлуатація.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB