Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:15

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 10:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Славута цей же сніг просто розрізала як масло і їхала, залишавши позаду тоненьку колію.

Моя колишня Славута на холостому ходу по сніжній цілині гарно йшла на всесезонці. Там так прораховано навантаження на передок, що їй бездоріжжя дійсно побоку. Коли місто засипало снігом, наступав "час Славути" - по нечищених вуляцях і провулках. Рибалка, відпочинок на природі - добра машинка. Та й 14-ка на зимовій гумі мене ніколи не підводила. А в класики ситуація трохи інакша.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 30 березня 2020, 11:46, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 11:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Ну я можу сказати про цю гуму наступне:...Чим ближче температура повітря до "0" - тим більше резина стає "дубовішою" та майже "пластмасовою" при гальмуванні... Випала ложка снігу - краще з гаража не виїжати.
Висновок: чисто літня резина, хоча на декотрих сайтах позначена як "всесезонка".

У мене до літньої шини, крім зазначених характеристик, ще й дві власних претензії:
1. безшумність,
2. м"ягкість ходу
- бо кумхо за ці роки так дістала своїм тролейбусним гулом і дубовою трясучкою, що сил нема. Можливо, про літню фулду правду пишуть. Бо зимову вже перевірив сам. То й дивлюсь на цю фірму. Хоча, всі наші відчуття чисто суб"єктивні: що одному м"яке - іншому трясе, одному тихо - іншому гул. ХЗ. Жаль, що зимова гума цієї фірми по ціні задерта за тисячу.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 21:43 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Воно начеб-то вірно, про мяку гуму та шлях, але в ВАЗах ще багато залежить від гальмівних колодок і тільки потім, як швидко резина юзом їде, тобто ширина контакту та властивості гуми.
В мене зимову на асфальті в юз запустити майже неможливо, стоїть ЛАССА, модель не помню.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 23:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Резина, котру я описував, в юз зривається або коли вже починає "дубіти", або при дійсно ну дуже екстренному гальмуванні. А так то складажться врадення, що прилипає до дороги. За м'якість нічого не скажу, бо не розуміюсь на тому та й щоб зрозуміти це, треба поїздити на одній, а потім спробувати на іншій. Як це зробити я не знаю бо не маю такої можливості. Я знаю та розумію тільки те, що зимова м'якша за літню, так повинно бути, я на своїй резині це відчуваю. Можу додати, що не шумна, тихенька.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 17 березня 2020, 10:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Саме дивне, що на моїй літній чи зимовій гумі юзу на асфальті я не бачив ні разу: спеціально пробував - не йде. Хоча авто стає, аж носом в панель ідеш.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 17 березня 2020, 13:16 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Саме дивне, що на моїй літній чи зимовій гумі юзу на асфальті я не бачив ні разу: спеціально пробував - не йде. Хоча авто стає, аж носом в панель ідеш.

Отож бо, а ви міряєтесь з гонщиками. Для нашої пенсійної їзди на літо навіть БЦ-11 згодиться. :hahaha: На роботі всі кірогази в таку обували і нормально їздили, але не швидко. Якщо грошей нема від слова зовсім, то відмінна резина, вона ж не кооперативом виготовляється а цілим заводом l-) . Зато можна і шліфанути десь з димком :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 12:01 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Їзда то пенсійна, але коли читаєш у відгуках про БЦ "плаває по мокрій брусчатці", "гуде в діапазоні 60-90", "жорстка" - то якось уже 640грн./шт. мало радує. Так бачу, що більш-менш щось варте уваги в районі 900/1000грн. коштує.
https://infoshina.com.ua/barum-brillantis-2-175-70-r13-82t#reviews-tab
https://infoshina.com.ua/hankook-kinergy-eco-2-k435-175-70-r13-82h#reviews-tab
https://infoshina.com.ua/shiny/letnie/fulda/w175/h70/r13


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 18:20 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Мене більше дивує що багато відгуки пишуть власники ВАЗ-2106. Взагалі сам ВАЗ літака може заглушити не те що якусь резину. Я вчора відкрив каталог що Росава випускає, там від камаза до кірогаза. Почитав відгуки про імпортну резину, те ж саме. Одна модель комусь шумна, інша в поворотах пливе, комусь швидко зношується. Це субєктивне враження. У мого пепелаца кузов так гуде, що там пофіг яка резина.
Стосовно "пливе" то в столиці в центрі є декілька спусків покритих брусчаткою, там абсолютно все пливе. Рятує лише мала швидкість, дистанція і бордюри.
У кожного виробника є моделі хороші і не дуже. Тож вибирати потрібно не по виробнику, а конкретно по моделі шини.
Надійні і не дорогі

Всі модні і не модні
https://www.youtube.com/results?search_ ... %BD%D0%B0+
Памятайте що багато типу імпортних шин випускається просто в росії.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 19:04 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Шумить більше не шина, а покриття дороги. В одному місті асфальт мілкозернистий, в іншому крупнозернистий і коли водії пишуть відгуки, то це не враховують і нестиковочка виходить, спотворення інформації. Наприклад у Львові на брусчатці там абсолютно всі шини не просто шумлять, а ревуть так що власного голосу не чути.
На стійкість на дорозі дуже багато впливає стан амортизаторів і підвіски. Коли власник ВАЗ-2101 пише що Нокіан пливе в повороті, то це викликає щиру посмішку.
Поки карантин є час перелопатити кучу макулатури, тестів, відгуків і вибрати собі ціна-якість-можливості-потреби. Є гроші, бери Нокіан, Мішелін або подібні. Нема грошей бери Білу церкву, доплати майстру десятку щоб підібрав добре шина-диск для балансу і катайся із задоволенням. По місту при швидкості 50-60км пофіг що там стоїть. Резину тестують на межі можливостей, що для нас простих їздоків недосяжно на будь якій резині.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 22:44 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Згоден з тобою Юра, але частково. Для мене ще великий показник на скільки кілометрів вистачить резини. На 99% знаю, що БЦ - 30 тисяч не виходе, на власному досвіді пересвідчився що російський Amtel як зимовий так і літній має одну загальну хворобу - після 50% зносу резини починається радіальне биття. Тож і серед бюджетних треба шукати якісне. І про "пливе" теж згоден частково. Там де ти пишеш про "копійку" та стан ходовки - згоден на 100%, а от вже на наших машинах, переднєпривідних це відчувається.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 23:36 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Резина це ж не трамвай на рейках. У кожної резини буде деформаційне ковзання, бо вона резина. Тверда резина більш стійка, але тоді менш комфортна. М'яка комфортна, але більш пливе в поворотах. Це не сумісні речі. Кожний вибирає що йому потрібно. Я після зимової гуми на літній відчуваю як я різко повертаю. А після літа на зимній ледве в повороти вписуюсь поки звикну.
Якість гуми звичайно грає велику роль. Якщо багато сажі і мало каучуку, то резина дуже швидко зтреться. Якщо входити в повороти і тормозити щоб залишався чорний слід на асфальті, то будь яка резина зтреться дуже швидко. На автодромі Чайка будь якої резини вистачає максимум на одну гонку.
Марка БЦ це самий нижній сегмент. Якщо брати, то краще нові моделі. Хоча з часом можуть міняти склад резини. Я не агітую за Росаву, але освідомлений значить озброєний.
Наприклад їх асортимент http://www.autoshinka.com.ua/price-rosava.php
З літніх в розмірі 175/70/13 вони виготовляють лише 3 моделі, так що тут особо вибирати не доведеться https://rosava.com/ru/tyres/summer/pass ... 0/w175/d13


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 30 березня 2020, 23:58 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А шостий міф наше нещодавне питання https://rosava.com/ru/useful_tips/top-6 ... -pro-shini
До речі іноді корисно читати поради виробників.
Тут про шум https://rosava.com/ru/useful_tips/chomu ... -usunennya


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 00:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Обзор шиномонтажника

Ще одна думка


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 09:18 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Цитата:
Леон • 30 мар 2020, 17:40
Я вчора від скуки дивився відгуки про Білоцерківську резину. Виявляється їм конкурент Білорусія. Белшина це не Білоцерківськшина, Білоцерківськшина це Росава від Рос. Для мене якось нескладно виходить.

Белшина Бел-253 175/70 R13 82T - 834грн.
Barum Brillantis 2 175/70 R13 82T - 959грн.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H - 909грн.
Летние шины Fulda 175/70 R13 - 989грн.
- і відгуки про белшину дуже різняться, позитивних набагато менше.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 31 березня 2020, 09:33, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Шина: выбор
Непрочитане повідомленняДодано: 31 березня 2020, 09:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Леон написав:
Резина це ж не трамвай на рейках. У кожної резини буде деформаційне ковзання, бо вона резина. Тверда резина більш стійка, але тоді менш комфортна. М'яка комфортна, але більш пливе в поворотах. Це не сумісні речі. Кожний вибирає що йому потрібно. Я після зимової гуми на літній відчуваю як я різко повертаю. А після літа на зимній ледве в повороти вписуюсь поки звикну.
Якість гуми звичайно грає велику роль. Якщо багато сажі і мало каучуку, то резина дуже швидко зтреться. Якщо входити в повороти і тормозити щоб залишався чорний слід на асфальті, то будь яка резина зтреться дуже швидко. На автодромі Чайка будь якої резини вистачає максимум на одну гонку.
Марка БЦ це самий нижній сегмент. Якщо брати, то краще нові моделі. Хоча з часом можуть міняти склад резини. Я не агітую за Росаву, але освідомлений значить озброєний.
Наприклад їх асортимент http://www.autoshinka.com.ua/price-rosava.php
З літніх в розмірі 175/70/13 вони виготовляють лише 3 моделі, так що тут особо вибирати не доведеться https://rosava.com/ru/tyres/summer/pass ... 0/w175/d13

Знов таки згоден частково. Це зрозуміло, що зимова м'якше за літню. А для чого тоді всі тести на курсову стійкість, гальміаний шлях та інші? Для чого на заводах є Виробничо Технічні Відділи чи Конструкторські відділи, чи як вони там називаються? За що інженери там "хліб" свій мають? Не може резина відрізнятись тільки співвідношенням сажі до каучука. За "Премірі" можу навести два приклади:
1. Брат почав плюватись ще під її встановлення на шиномонтажі.
2. Кум на бусі "Віто" колись казав: " Гарна резина, на рік вистачає і грець з нею. За такі гроші можна кожний рік міняти".
І мені сумно, що вітчизняний виробник міняє тільки назву продукції а не якість. Маючи завод по гумі під боком, змушений шукати щось більш якісне. Та і у відео шиномонтажник не одноразово казав, що резина на "3".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 182 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB