Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:19

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 154 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2019, 17:21 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я пробував кусок заліза цинкувати, поклав в гаражі щоб з часом побачити і воно десь пропало. Чи я десь подів чи помічники умикнули. Одним совом експеримент не завершився. Думаю буде працювати тільки потрібно потім добре промити розчином соди, бо кислота зїсть все що не зїла ржавчина.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2019, 11:34 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Хто робив, кажуть, що більш за все страждає край обробленої зони: кислота потрапляє під фарбу і "їсть" метал. Так от якраз правильно поцинкувати (не везькати квачом де не потрібно) і потім добре обробити содовим розчином - повинно спрацювати. Потім кислотним герметиком пройти під фарбу, по ньому - звичайним.
Цей метод уже давненько придивлявся, може влітку на ляді спробую - є "грішок".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2019, 11:50 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Згадав анекдот. Лікар дає рекомендації як не заразитись венеричними хворобами. Одягнути презерватив, обмотати ізолентою, обмотати скотчем, одягнути ще один презерватив, обмотати бінтом, обмазати епоксидною смолою, і саме головне ніяких статевих контактів.
Отак і з корозією.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 серпня 2020, 23:42 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 13:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Друзі, так на чому зупинимось з приводу раст стопа? Перечитав я все, що ми про нього говорили в різних темах
search.php?keywords=%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82+%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA
З минулої осені не встиг купити - хотів в двері залити. А тепер і в ляді знизу по кутках "рыжье" пішло: залити б його всередину, аби по швах розбіглось. Але melanvi лякає, що тоді взагалі гаплик. Хоча в статтях і відгуках в неті пишуть, що він навпаки - консервує "початок кінця". А мені тепер, як в анекдоті, "розумній і красивій - хоч розірвись".
Старі зсилки, які були зроблені - не працюють, а де знайшов в неті - телефони не беруть. Може їм вже носи побили за це раст стоп?))
Та робити щось потрібно: багато вже по різних швах полізло рудої іржі. Коли ставив крила, то в щілини різні шприцем керосин з маслом задув - нічого іншого під рукою, крім злості, не було.
То що робити?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 13:12 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я буду знов задувати мастило, скрізь.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 13:16 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Яке? Як у попередньому відео? Потрібно щось, що може затекти в "невидиму" щілину і зажирити там все нах-нах, тобто сильно-сильно і щедро-щедро.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 13:57 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я буду як і в минулому році відпрацьованим мастилом, можливо трохи нігролу додам, компресором задувати пороги, арки, всі порожнини і так далі. Минолого разу я пересвідчився, що дістає воно скрізь, особливо якщо шлангочку кудись впхати та повертати нею.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 14:34 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Старі зсилки, які були зроблені - не працюють, а де знайшов в неті - телефони не беруть. Може їм вже носи побили за це раст стоп?)) То що робити?
Спробуй https://www.ruststop.com.ua/price.html Декілька раз в них брав, все було норм.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 14:44 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я коли задній бампер міняв трохи позадував. Мішав приблизно 50/50 світлий РастСтоп і консерваційне мастило К-17. На плитці нагрівав щоб тепле було, воно тоді рідше стає і краще розпилюється. В задній частині де запаска і задні колеса нашкріб кілограм 5 піску жирного. Міліметрів 10 налипло, до кузова дістати не можна було. Оце антигравій був і шумка. Позадував трохи в пороги через нижні дірочки, тепер ця гидота з порогів повзе догори по кузову як гусениця.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 серпня 2020, 14:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Спробуй https://www.ruststop.com.ua/price.html Декілька раз в них брав, все було норм.

Дякую. Я ніби так і пригадував, що саме ти рекомендував якогось перевіреного продавця. Ще Епіцентр ніби продає якийсь раст стоп в банках: потрібно глянути у нас на місці.
Леон написав:
Я коли задній бампер міняв трохи позадував. Мішав приблизно 50/50 світлий РастСтоп і консерваційне мастило К-17. На плитці нагрівав щоб тепле було, воно тоді рідше стає і краще розпилюється.

Хороша справа - компресор, коли він є. Доведеться щіткою мастити. Юра, по враженнях, "на око": в такій консистенції через пульверизатор від пилососа ця суміш пройде?
Знайшов я відео про грунти - до обробки днища може не дуже відноситься, але я недавно обробляв кузовщину в місцях кріплення крил. І зробив неправильно, про що взнав сьогодні із цього відео. "Знатоки" мені порадили кислотний грунт зверху захистити епоксидним, а виявляється, цього робити не можна: законсервовуєш залишки кислоти, нехай і мізерні, на поверхні металу. Далі все зрозуміло. Ось така ... малята. Знімати крила вже не буду - поставлено на совість і зрізати їх акуратно, а потім зачистити від герметика є не простою задачкою.
Подивіться відео: мужик без "соплів і води" толково все пояснює, може комусь десь і згодиться.



Якщо встигну до зими, то залізу під машину з наждачкою, пройдусь по всьому, що зможу (крім днища), оброблю "безкислотным преобразователем ржавчины" і замащу пушечним салом. Законсервую іржу, максимально відтягну в часі невідворотне. Та й все днище непогано було б теж чимось замазюкати проникаючим: більш ніж впевнений, що за 13 років тріщин в тій смолі вже неміряно.
П.С. Пригадую, як Денис описував обробку з компресором своєї "Волинки" в гаражі: сам оброблений і все навколо також. Цікаво, а машину якоюсь плівкою обмотував, чи нехай зверху теж не гниє? Відмити те все не просто.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 серпня 2020, 11:39 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 серпня 2020, 11:54 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Хороша справа - компресор, коли він є. Доведеться щіткою мастити.

Купи самий дішманський компресор, для одного автомобіля більш ніж достатньо. Колеса накачати, антикором попрацювати, щось невеличке підфарбувати. Малий компактний і з набором причиндалів. Для професійного фарбування він звичайно не годиться, а ворота в гаражі запросто. При необхідності можна ресивер добавити. У мене як з'явився компресор, так новий рівень життя відкрився. Накачати, продути, покрасити, обробити і т.д. У мене площа гаражних воріт більше 10м2 з однієї сторони, раніше покрасити ціла проблема була, тепер граючись за декілька хвилин.
Приклад компресора:
https://rozetka.com.ua/184337399/p184337399/
https://rozetka.com.ua/205799341/p205799341/
https://rozetka.com.ua/stal_69405/p49230822/
Я купував такий https://rozetka.com.ua/kentavr_kp2015v_48626/p6350985/ і всі пригоди з ним у відгуку. Набір приладдя до нього такий https://rozetka.com.ua/dnipro_m_72872000/p19435528/ Шланги пружинки гуано, я замінив на гумовий армований. Купив шланг на метри продається і фітинги окремо.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 25 серпня 2020, 12:42 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Спробуй https://www.ruststop.com.ua/price.html Декілька раз в них брав, все було норм.

Зв"язався з менеджером: на канадській фірмі-виробнику зараз карантин, поставок немає і він держить свої запаси на обробку машин - це їх хліб.
Для днища можна розвести пушсало з чимось типу масла чи керосину - буде не гірше раст стопа. Або з маслом К-17, про яке Юра писав.
А вже як будуть поставки раст стопа - шприцом залити всі щілини в машині.
melanvi написав:
Раст стоп це як ін"єкція для наркомана....
постійно треба оновлювати...
якщо був хоч натяк на ржу - все... роз"їсть ще більше!

Так от, менеджер сказав (якщо це правда), що це масло повзе скрізь і розпушує іржу навіть під фарбою. Так що, може через те, що під фарбою все началось ще раніше, воно і "роз"їдає". :unknown:

Юра, а з чого ти вирішив, що К-17 і пушсало одного складу? Там таки є різниця - трішечки.
Цитата:
Состав пушечного сала – нефтяное масло, которое загустили петролатумом и церезином. Для обеспечения эксплуатационных свойств добавляется антикоррозионная присадка.

Цитата:
Изготавливают К-17 из смеси авиационного МС-20 и трансформаторного Т-1500У масел с добавлением петролатума окисленного, каучука СКБ-45 и композиции присадок.




Востаннє редагувалось alex_b52 в 27 серпня 2020, 15:35, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 25 серпня 2020, 13:53 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Юра, а з чого ти вирішив, що К-17 і пушсало одного складу? Там таки є різниця - трішечки.
Звичайно різниця є навіть тому що одне рідке, а інше дуже густе. Спільного в них петролатум окислений і обоє консерванти заліза.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 154 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB