Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:16

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 17:14 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
alex_b52 написав:
Та в тому то і справа:"...кожного року освіжати антигравійне покриття в арках перед цим пройшовши шовним герметиком стики." Хто ж це буде щороку робити? Денис, я думаю, що якби ми кожного року знімали підкрилки і т.д., про що писалось вище, був би той самий еффект!)) Я знаю ці антигравійні покриття, класна штука, але й бачив, як вони пластами відпадають, а під ними ... якщо поверхню неправильно підготував. Воно коржом буде триматись і не розбереш: ціле воно, потріскане, вода підним? В пазухи і важко доступні місця залити б чогось типу Rust stop - щоб просочилось скрізь. Ящо про нього правду пишуть і це не рекламна шумиха.

Раст стопом не вздумай...через рік труха буде!
Тільки щось таке текуче, яке не висихає ніколи...

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 17:25 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
От якраз з підкрилками все складніше. На власному досвіді кажу, що там де не було саморізу - все живе та хрєн вколупаєш. За "раст стоп" читав відгуки - протиречиві. У всякому випадку я прийняв для себе рішення. Про результат згодом напишу.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 19:14 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Згоден ... якби я знав то ніколи б ті підкрилки не ставив... може мій ваз би не погнив...
Про раст стоп - я приклад! Робив собі на джип. Через рік перероблював, рама почала РЖАВІТИ від раст стопа.... Переробив на щось таке тягуче, що не засихає! Звісно перед цим зачистили і висушили.

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 21:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Антігравій яким обробляв арки, після того як висох став на дотик як гума. Сьогодні стойки ставив, то стяжкою пружин вперся в неї, то залишився відбиток трохи схожий на потянуту гуму.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 21:38 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Родненькие, зачем-же пугаете, я так надеюсь, что у меня там всё ХАРАШО, есть правда два "стрелка" от саморезов, но они не растут и потому не трогаю.
А вот порогам ЖОПА, жду тепла и предчувствую, что надо переваривать. Пластиковая накладка на пороги зло, мне говорили сними её, а я "не очкуйте - там всё обработано", а они правы были, и сейчас замечаю, многие кто пороги поменял назад пластик не ставит.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 22:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Не боись, надежда умирает последней! :hahaha: А на счет накладки ты зря. Пороги гниют не из-за нее. Я когда пороги менял, то сварной говорил что накладка не при делах. Короче в моем б/ж есть описание.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2019, 22:41 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я свої арки за 13 років третій раз минулої осені обробив. Під підкрилками ніби все гут. Якщо обробка рідка, то поступово вимивається, якщо густа, то пересихає. Найкраще компанувати щоб було типу антигравія, но жирного як пушсало. У мене там якась бітумна мастіка, раст стоп чорний і останній раз К17+раст стоп жовтий. Жирна пляма проступає через всі щілини. Обробляти арки для мене тепер просто. Компресор є, пістолет є, жаль що 13 років тому не було, мазав щіткою для радіаторів опалення. Перший раз в салоні раст стопом чорним задували. А накладки на порогах знімаються і щіткою гарно намазується, ставляться назад і тоду гут. Ще передні бризговики потрібно ставити майже до землі. З під передніх коліс пісок летить прямо на поріг і точить його як піскоструй.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Нужны ли задние подкрылки?
Непрочитане повідомленняДодано: 27 березня 2019, 13:12 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
melanvi написав:
Згоден ... якби я знав то ніколи б ті підкрилки не ставив... може мій ваз би не погнив...

Може б і мій не погнив, але я його вже взяв з підкрилками. При чому, саморізи на самому краєчку вкручені - результат був очевидним. Але обробити за цей часів разів три-чотири потрібно було б.
tacha79 написав:
Родненькие, зачем-же пугаете, я так надеюсь, что у меня там всё ХАРАШО, есть правда два "стрелка" от саморезов, но они не растут и потому не трогаю...

Денис 2 написав:
Не боись, надежда умирает последней! :hahaha:

Згоден на всі сто з Денисом. Теж "не трогал" два роки - а потім воно вспухло. Родненький, роби щось вже цього літа))). Зніми підкрилки, перевір все і надійся, що "обширних сюрпризів" не буде)) Тим більше, якщо по солі їздиш. Я думав, що тільки у нас такий дурдом із солоними дорогами. Але хлопці-водії із заробіток повертаються, то кажуть, що у Эвропі солять ще більше, хоча може то і не сіль. Тільки прогноз передав, що буде сніг - уже сиплять. Їдеш, мете, нічого не видно, а дорога чорна і мокра. Пипець цій планеті: ми тут точно як віруси в організмі. Але то все лірика: "крила" в машинах обробляти треба!)))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB