Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:07

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 10 вересня 2019, 10:30 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Не в одного тебе така ситуація. Я прийшов до висноваку що або роби сам, або купуй нове. Купив сину колись телефон простий кнопочний аби для звязку. Купив в офіційному магазині Київстар з офіційною гарантією. Через 3 дні він заглючив. Я в магазин, вони на мороз. Сказали везіть в сервісний центр. День потратив на поїздку. В сервісі сказали ми таких не ремонтуємо, або везіть де купували, або викиньте. Я ж тоже не пальцем роблений, розмова була предметна. Сервіс відмовив. Приїхав я в Київстар, вони знов стрілки переводять. Я їм доходчиво пояснив як ми говорили в сервісі, вони кудись зателефонували, дали мені новий телефон і все.
В мене згоріла лампочка повороту на електровелосипеді 70В 3Вт. Вартість лампи 6грн. а щоб мати її потрібно потратити 40грн.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 10:38 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис, якщо геть тупік, можу спробувати покопатись. Хороший мультиметер є, осциллограф є, паяльна станція є і т.д :write:
Обійдеться лише вартість пересилки, робота безкоштовно :drinks: Може щось і вийде :pardon:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 12:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Дякую за пропозицію. Тут одне "маленьке" питання: а де брати на нього запасні частини, ну наприклад процессор?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 14:55 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо вмер процесор, то або з донора, або новий реєстратор. Такі ремонти за звичай не рентабельні і таких запчастин може просто не існувати. І в домашніх умовах чіп замінити практично не можливо.
Якщо він працює від акумулятора нормально, то це скоріше не процесор (хоча все можливо). Можливо щось із фільтрами живлення, можливо він перегрівається, можливо контролер живлення, можливо прошивка крива і т.д. Такі мінливі поломки дуже складні в пошуку.
Все що до 30$ ніхто не ремонтує, не рентабельно, просто викидується і купується нове.
В кожної техніки закладений ресурс виробником, інакше їхні заводи стануть а у нас з"являться гроші.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 16:13 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Цілий день гвалтую гугл пошуком процессора і результату "0". Всі ссилки що видаються, це конкретно камера з вказаним процессором, або просто камера з описом який там стоїть процессор. Виникає питання, а деж, шляк би їх трафив, беруть ті процессори сервісні центри????? Просто разводять людей на діагностиці?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 17:02 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Сервісний центер собі голову не морочить. Беруть твій реєстратор, якщо не виходить відремонтувати (навіть якщо там просто проводок відпав) заявляють діагностика 200грн і ремонт буде коштувати дорожче нового реєстратора, вас влаштовує? Далі або платиш 200грн і отримуш свое щастя назад, або за ці гроші залишаєш їм на запчастини. Звідти і береться.
Якщо ліцензовані фірмові сервісні центри, то запчастини отримують від виробника гаджетів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 18:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Отже я змирився. Буду знущатись над ним поки він не гигне геть.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2019, 20:16 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Жалко буде якщо там дійсно копієчна поломка, якийсь конденсатор втратив ємність.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 12 вересня 2019, 09:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Якщо ліцензовані фірмові сервісні центри, то запчастини отримують від виробника гаджетів.

Це так і по любій техніці: звертався якось з ремонтом пилососа - у них там каталоги з кодом кожної деталі на малюнку: тільки тикай пальцем і замовляй. Але, ціни в цих центрах на запчастини під замовлення всерівно дорожчі (інколи вдвоє) від тих, що пощастить знайти в інтернеті.
Денисе, удачі тобі і Юру в поміч))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB