Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2015, 13:12 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 14 серпня 2015, 12:42
Повідомлень: 3
Звідки: Запорожье
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Александр
Авто: 21093
Всем доброго времени суток!
Ваз 21093 i 1.6l - 70000км - 2007г.в
Вопрос такого характера после того глушу мотор вся электроника вырубается где то на минуту,ни работает всё.Где то пару лет назад начал гореть чек "Ошибка вентилятора охлаждения"но он работает без отклонений от нормы ,причину толком ни кто обьяснить не может посему никуда не лез,а теперь пропадает напряжение, полез в щиток под капотом там реле на стеклоподъемники слегка нагревается,поменял с местами с аварийкой всё равно греется и напряжение всё равно пропадает в основном после длительных поездок,есть ещё одна проблема с разрядом АКБ,в простое за 2-3 недели машина разрежает его в 0,так было с завода.
Буду рад любым советам.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2015, 14:10 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Когда то-то у знакомого в ЗАЗе было похожее, у него могло всё на ходу отключится, особенно было весело когда на скорости свет тухнет.
Точного лечения не скажу, но исчезло после замены замка зажигания вместе с контактной группой и проброской новой "массы".

А то что акум за 3 недели умирает, это ненормально, где-то неправильное подключение или скрытый потребитель.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2015, 14:24 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 14 серпня 2015, 12:42
Повідомлень: 3
Звідки: Запорожье
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Александр
Авто: 21093
Спасибо.Взял мультиметр пойду искать потребитель для начала.
Ну жрёт походу маг. около 0,05 А. Без неё в простое 0,02 А потребляется неизвестно куда.
Может кто из профи подскажет это норма или вообще должно быть по нолям?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 серпня 2015, 12:37 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 02:55
Повідомлень: 732
Звідки: Киев
Has thanked: 37 times
Been thanked: 46 times
Имя по паспорту: Саня
Авто: 21099-4
Масса ЭБУ и просмотреть всю проводку около.

_________________
Масло Mobil, запчасти - +380-93-183-07-67, ВКонтакте


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2015, 11:50 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 14 серпня 2015, 12:42
Повідомлень: 3
Звідки: Запорожье
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Александр
Авто: 21093
Массу подтянул,проводку просмотрел всё то что в салоне в норме,магнитолу отсёк кнопкой пока буду наблюдать.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 грудня 2017, 02:48 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Это кстати подленькая штука эта утечка, может большую свинью подсунуть. Можно посмотреть https://www.youtube.com/watch?v=UZfzhgZUM7o немного долго рассказывают, но подробно. Надо будет у себя проверить что там делается. (осторожно не спалите мультиметр)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 20 лютого 2024, 18:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую, Юра: ти, як завжди, виручив цим відео. Сьогодні за ніч повний акум "здох": навіть сигналка не працювала. Причини поки не вияснив. Потрібно буде шукати, що їсть заряд акума. Довелось залишити машину на роботі(( Завтра візьму зарядне з собою і мультиметр - буду "розважатись".

P.S. Все просто: забув вимкнути годинник на панелі радіо. Не думав, що воно здатне за ніч так погасити акум. Більше нічого не знайшов. А ввімкнений годинник охоронник бачив. Якось мені уже був сюрприз: фонарик поворотний над лобовим сам ввімкнувся. Поки я побачив, то він уже гарячий був. Ледве запустив двигун, добре що лише пів дня постояла. Чому фіксатор в ньому раптом зламався я так і не зрозумів. Зафіксував його у вимкненому стані - однак, не користуюсь. Але потрібно буде влітку розібратись.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2024, 18:46 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP

З нами з: 05 березня 2014, 01:29
Повідомлень: 360
Звідки: KyivCity
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Имя по паспорту: Жека
Авто: ВАЗ 2110 8v з Волині
alex_b52 написав:
P.S. Все просто: забув вимкнути годинник на панелі радіо. Не думав, що воно здатне за ніч так погасити акум. Більше нічого не знайшов. А ввімкнений годинник охоронник бачив.

Мова про годиник в магнітолі? Якщо так, то в тебе невірно підключена магнітола. Там 2 "+" - один силовий, а інший керуючий.
Більшість "інсталяторів" обидва ці проводи скручують і вішають напряму на постійний +. Я так само мучався з акумом, поки сам не заліз і не повісив керуючий + від замка запалення, хоча ні, до замка далеко було, я повісив на "+" керування блоком обдуву і температури (він працює теж при увімкненому замку запалення). Нормальне споживання має бути до 40 мА.

_________________
Зробимо країну краще!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 28 лютого 2024, 10:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую, Женя: так і є. Магнітола працює при вимкненому запаленні. Нові акумулятори при активній їзді так не відчувають того під'їдання, а пенсійного віку розряджаються. Перепідключу як потепліє. Відео корисне.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 28 лютого 2024, 18:56 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Олексію, можливо потрібно акумулятор зарядити твоєю модною зарядкою і потім ще добу потримати на десульфатації. Я свій "прокип'ятив" і ємність значно виросла. Також перевір рівень електроліту і щільність.
А свою магнітолу я спеціально підключав щоб працювала при вимкненому запаленні. Інколи потрібно послухати щось на стоянці і для цього вмикати запалення не комільфо.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 лютого 2024, 09:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Так, Юра, дякую. Акумулятор я ганяю в різних режимах: і на відновлення, і на зарядку. І тримаю на зарядному після "full". Але повної довіри до тієї зарядки у мене немає. Старим батьківським зарядним я бережливіше і повніше заряджав акум, ніж це робить та цяцька. З самого включення, якщо це не режим відновлення, пише собі температуру навколишнього середовища +4*С і впирає 6,4А та 14.5В - херячить, аж бульки в банках вискакують як з келиха шампанського. Ніколи сам так не робив, не давав вище 2А і довше заряджав.
Та є ще один нюанс, з якого мене хлопці піднімають на сміх, коли розказую. При свіжозарядженому акумуляторі двигун не тільки легше запускається - що логічно - але й ніби веселіше працює: ніби друге дихання у нього відкривається. Не можу пояснити цього відчуття - може це так само, як помита машина краще їде?)) Але двигун працює ніби впевненіше. Як таке може бути? - не знаю. Хіба що генератор (реле) не видає потрібної напруги для роботи, тоді свіжий акум бере все на себе? Але вольтметр на приборці пише правильну зарядку при різних ввімкнених/вимкнених приладах - я спеціально перевіряв. Хоча, датчик може й брехати.
Що до магнітоли, то перший власник її спеціально так підключив із тих же міркувань. Я сам часто дітям музику залишав, щоб не скучно було батька чекати))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 01 березня 2024, 00:04 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Показометру на зарядному не варто довіряти, воно показує не вірно. На рахунок старого зарядного ти правий. Лише в ручному режимі можна правильно зарядити чи оживити напівдохлий акумулятор. Всі ці автомати лише для справних акумуляторів і ледачих водіїв.
А при зарядженому акумуляторі і в мене мурчить по іншому. Думаю це пов'язано із рівнем напруги і формою напруги. Адже генератор видає не чисту напругу, а імпульсами. Зглажує імпульси акумулятор.
Приєднання файлів:
Снимок2.JPG
Снимок2.JPG [ 72.33 Кб | Переглянуто 116 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Пропадает напряжение.
Непрочитане повідомленняДодано: 03 березня 2024, 16:27 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP

З нами з: 05 березня 2014, 01:29
Повідомлень: 360
Звідки: KyivCity
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Имя по паспорту: Жека
Авто: ВАЗ 2110 8v з Волині
alex_b52 написав:
Так, Юра, дякую. Акумулятор я ганяю в різних режимах: і на відновлення, і на зарядку. І тримаю на зарядному після "full". Але повної довіри до тієї зарядки у мене немає. Старим батьківським зарядним я бережливіше і повніше заряджав акум, ніж це робить та цяцька. З самого включення, якщо це не режим відновлення, пише собі температуру навколишнього середовища +4*С і впирає 6,4А та 14.5В - херячить, аж бульки в банках вискакують як з келиха шампанського. Ніколи сам так не робив, не давав вище 2А і довше заряджав.
Та є ще один нюанс, з якого мене хлопці піднімають на сміх, коли розказую. При свіжозарядженому акумуляторі двигун не тільки легше запускається - що логічно - але й ніби веселіше працює: ніби друге дихання у нього відкривається. Не можу пояснити цього відчуття - може це так само, як помита машина краще їде?)) Але двигун працює ніби впевненіше. Як таке може бути? - не знаю. Хіба що генератор (реле) не видає потрібної напруги для роботи, тоді свіжий акум бере все на себе? Але вольтметр на приборці пише правильну зарядку при різних ввімкнених/вимкнених приладах - я спеціально перевіряв. Хоча, датчик може й брехати.
Щодо магнітоли, то перший власник її спеціально так підключив із тих же міркувань. Я сам часто дітям музику залишав, щоб не скучно було батька чекати))


Я постійно теж мучаюсь з акумом після 2 років після купівлі. Мені здається це проблема реле регулятора ваза або генератора. В мене 13,9в. дає максимум. При навантажені просідає до 13,5.
Як результат зменшується ємність через сульфатацію. Акум потрібно заряжати при температурі від+20 до+25 С (оптимальна температура). Десульфатацію зробити китайськью зарядкою за 700-1500 грн. нереально. Нормальний пристрій коштує від 3500 грн. Тому я забив хєр і вирішив раз у рік здати за 200 грн акум на обслуговування. Ці хлопці мене остаточно переконали в правоті такого рішення - https://www.youtube.com/@akb.kramnyca/videos

Щодо підключення магнітоли, то в мене підключена до 5 контакту блоку індикації бортової системи контролю. Контакт 5 відповідає за мікровимикач замка запалення. Якщо на пальцях, то коли ти забув витянути ключ із замка, періодично чутно звуковий сигнал про забутий ключ у замку - за це відповідає 5 контакт. Це дає змогу слухами музон без увімкненого запалення, а просто з вставленим у замок ключем, якщо, наприклад, чекаєш 5-10 хв. дружину або дитину. Як тільки ти витянув ключ, магнітола тухне. Налаштування при цьому зберігаються, бо силовий плюс з'єднаний з акумом напряму. Ну і не треба тягнути метровий провід до замка, бо блок індикації відразу зверху над магнітолою.

_________________
Зробимо країну краще!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB