Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Замена вентиля на колесе
Непрочитане повідомленняДодано: 31 січня 2020, 12:52 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 21 червня 2018, 17:53
Повідомлень: 2
Звідки: Киев
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Саша
Авто: Лада калина
Леон написав:
Один випадок такий був на службовому авто. Кожні 2-3 дні пікачував колесо. Надоїло, вирішив знайти причину. Виявився сосок геть потрісканий. Добре памятаю сосок коштував 3грн. а заплатив власні кошти за всі процедури по повній. Решту замінив при зміні сезону.
Своя резина стоїть на дисках і скоро наступить той момент коли соски помруть.
Тут є тонкощі, якщо резина соска якісна, то вона живе не менше покришки і міняється разом. Або якщо покришка знімається, то на уважному СТО перевірять стан сосків і при необхідності замінять. А якщо сосок дешевий китай, або учасники заміни шалапути, то і виходить що трапляється така необхідність.

У меня был еще один случай, после которого я набрался опыта и Вам рекомендую так не делать.
С летних колёс у меня остались колпачки на нипеля, ну думаю перекину их на зимние колеса и будет все классно. Проездив так 2 месяца решил проверить давление в колесах, как результат не смог снять колпачки с ниппелей по причине того что они были дюралюминевые! Они просто закипели в усмерть. Потом пришлось искать шиномонтаж посреди ночи, так как на 1 колеса сосок я таки дорвал( но благо нашел удобную базу которая выручила, не все шиномонтажи круглосуточно работают и не сразу вспомнишь где они есть. По этому не одевайте на ниппеля металлические или дюралюминевые колпачки, только пластик или без них, иначе проблем потом будет с заменой этих сосков просто нереальное.
Еще кстати совет, можно на зиму и летом пока колёса хранятся, смазать их маслом, или силиконом! тогда резина не пересыхает и не так быстро трескается.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB