LSC - Український ВАЗ клуб

"Український автоклуб LSC"
Текущее время: 25 апр 2018, 15:38

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Водителям «закрутили» гайки
СообщениеДобавлено: 05 янв 2018, 10:27 
LSC - SPAMER

Благодарил (а): 124 раз.
Имя по паспорту: Олексій
STELS писал(а):
не не не, тошнил я днем по бажана. а тут я вечерком был :crazy: :crazy: :crazy:

Рады видеть и слышать в любое время! :drinks:
Денис 2 писал(а):
Ну що я хочу сказати, спробував я сьогодні їхати по нашому селі 50км/годину, уявив як я їду по Київу - це повна х :stars: :stars: :stars: я. Водіям великих міст мої співчуття!

Повністю згоден: у нас "в селі" теж є ділянки і цілі вулиці, де менше 60+20 їхати просто підлота по відношеню до інших, тягнучок і так вистачає. І Юра правильно писав: тут нам і ресурс двигуна, і екологія, і т.д.
Якщо дебіли їдуть через пішохідні переходи біля школи на червоне світло поміж дітей, то йому не штраф потрібно придумувати і 50км/ч, чи камеру на стовп чіпляти, а ствол в с..ку вставляти - і яйця в політ! Тому що він не порушник, а генетична помилка еволюції і розмножуватись не має права. Та це все тільки балачки, такого, на жаль, не буде. І це, як не дивно, не обов"язково круті іномарки: я вже писав, мабуть, що якось біля школи сам переходив дорогу на зелене світло і переді мною "по капцях" проїхав бус і зразу ж за переходом зупинився. Я аж зрадів, що він став: думав, душу відведу і руки погрію. У нас на цьому переході щороку дітей збивають. Підходжу - а в кабіні біля водія сидить його жінка з малим хлопчиком на руках! :wall: Їпанутись, мля! А на чужих дітей насрать? Ну я відкрив пасажирські двері і розказав йому трохи "за жизнь", але сильно сумніваюсь, що без побитої морди до нього щось дійшло. Мовчали вони, правда, як мухи на морозі. Повезло йому, що дитина в кабіні була - ще й без матів та підвищених децибел обійшлось...
До сраки ці всі нововведення, допоки покарання за них будуть не для всіх. Допоки кум-гаїшник не скаже кумові-порушнику: вибачте, куме - але закон перш за все! Смішно звучить, правда? (((

Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Водителям «закрутили» гайки
СообщениеДобавлено: 01 апр 2018, 16:11 
LSC VIP
LSC VIP

Благодарил (а): 53 раз.
Имя по паспорту: Юрий
9 причин для остановки авто новой дорожной полицией
У доpожной полиции будут тe жe оcнования для оcтановки автомобилeй, что и у обычных полицeйcких, — передает Автотема. Cоглаcно cт. 35 Закона «О Национальной полиции», тpанcпоpтноe cpeдcтво (ТC) могут оcтановить, ecли:

— водитeль наpушил ПДД;

— ecть очeвидныe пpизнаки нeиcпpавноcти ТC;

— ecть инфоpмация, что водитeль или паccажиpы (а такжe авто или гpуз) имeют отношeниe к cовepшeнию ДТП, уголовного или админнаpушeния;

— ТC находитcя в pозыcкe;

— нeобходимо опpоcить водитeля или паccажиpов как cвидeтeлeй;

— полицeйcким нeобходима помощь водитeля;

— уполномочeнный оpган влаcти пpинял peшeниe огpаничить или запpeтить движeниe;

— гpуз на ТC закpeплeн опаcно;

— cвeтовыe или звуковыe cигналы иcпользуютcя c наpушeниeм.
http://autotheme.info/news/34794-9-pric ... tsiej.html

Ответить с цитатой  

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]