Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2019, 14:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Розумію, я передивився відео адвоката. Я просто виказав свою думку про крісло взагалі, якщо машина і кількість дітей дозволяє це примінити. Я скажу ще й так: навіть одне крісло постав, то вся сім*я вже не в кожну машину сяде.
А все інше нагадує мені фрагмент фільму "Циган", коли лисий бандюк пояснює циганському табору:"Говорю вам новое "золотое" слово: крышка!" - і показує кришку для консервації. Я ж писав
Цитата:
А що до того, хто на нас заробляє, хто найо...обманює і наживається, так тут не смішіть нікого претензіями: голосуйте списком :devil: Починаючи із ліків та харчів і закінчуючи зарплатами і комуналками :write:

Як не водійські права три рази поміняти, то номерні знаки, то газові лічильники різко "застаріли", то... тануна.
Цитата:
Дочка питає маму:
- Мамо, а яку мені білизну одягти в першу весільну ніч?
- Ой, доню: що не надінь - всеодно все знімуть і ви...ь.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2019, 18:09 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Купувати дороге не потрібно, купувати потрібно хороше :pardon: Дороге це скільки 500? 1000? 5000? У кожного своє дороге. Порахуйте скільки дітей возять автомобілями і побачите що такої кількості автокрісел в Україні просто нема. Мало того вони навіть не виробляються, а держава вимагає те чого нема. Тому ціни стануть космічні і багато людей попаде на гачок до поліції. Мало того що в тебе зарплата мінімальна, ростиш з великим трудом тих дітей державі не потрібних, то ще й вжарять по самі помідори. Фактично гроші здеруть з дітей, адже батьки замість купити щось дитині заплатять штраф. Ніхто не каже що крісла не потрібні, але це потрібно вводити не такими методами. Виготовте доступні Українські крісла, забезпечте всі регіони і тоді вимагайте. А не китайске говно купувати в три дорога якого навіть нема де купити, нищити свою економіку і своїх людей та піднімати чужу країну. Тому у всіх і відчуття таке що їх наї..бали.
Те що нас дурять повсюди то це правда, але хто дурить? Наприклад тюнери Т2 були по 200грн, а коли відключили аналогове телебачення тюнери одразу стали від 800грн і вище. Кажуть ринок. Тепер бариги ціну опустили. Дурять одні й ті самі пройдисвіти що на ринку, що в магазині, що в кабінеті. З такого суспільства складається наша держава, тому так і живемо. В цьому тирлі програє завжди той хто живе чесно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2019, 12:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Все зрозуміло й так.
Тема №1: не стільки про самі дитячі крісла, а про те, як нас налюблюють на всіх рівнях.
Тема №2: продовження. Позавчора почув новину: автономери за місяць-півтора стануть дорожче мінімум в два рази при реєстрації, тому що їх виробництво передають в приватні руки. Мало того, "телевещатель" попередив: буде багато підробок, бо випускати їх будуть всі, кому не лінь (читай - кому дали "добро"). А правильно чи ні ці руки їх зроблять - це вже нікого не хвилює. Показав він два номера на зразок: обидва не дійсні!! Їздити з ними не можна - штраф дадуть. Але споживач їх "на око" не відрізнить, бо не станеш же вивчати нормативи і перевіряти шрифти з штангелем при покупці, а купити мусиш і купиш - їздити ж потрібно і т.д, і т.п. А патрульним, мабуть, трафаретки видадуть: приклав - огтрафував. І фірмочки скоріш за все будуть там же в мрео сидіти, тільки вже приватні. Тобто, все передбачено: ціна, лівак, штрафи! Питання: то нах?!!! Відповідь і так зрозуміла. З наступаючим нас!(((
П.С. Я порівнював дешеві і дорогі дитячі крісла візуально і "на ощупь", а не в магазині чи інтернеті - різниця є саме в моделях, по функціоналу, відповідно і ціна. Так, я його теж не купив, тому що не мільйонер, тому що рідко внука вожу, і в основному він сидить у когось на руках. Правда, одного разу віз його самого, на задньому сидінні, "пришвартованого" штатним ременем безпеки, але "жим-жим фаберже" всю дорогу в напрязі тримав)). Та й якби патрульні засікли - мало б не показалось. Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2019, 16:28 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Вся суть цього авралу з кріслами в тому, що дітей не можна прив'язати штатним ременем. Дуже дрібні. Якщо діти вже адекватні, то можна прилаштувати так щоб штатний ремінь їх тримав і це буде як правила пишуть. До того ж у нас на задньому сидінні три ремені. А якщо діти геть малі, то тоді лише крісло.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2019, 17:59 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Когдато пользовался типа такого https://hotline.ua/deti-avtokresla/caretero-vivo-black/, но брал по цене около 700 грн. (курс 8), выросло в нём двое малых, и буквально в прошлом году по весне продал, малой было 6 лет. Скажу честно, вещь удобная, дитё на руки не просится, мусорит строго в одном месте, при этом, даже при резком торможении, не экстренном до полной остановки, трёхлетнего ребёнка в руках не удержишь, а в кресле нормально сидит.
И ещё вопрос, что за хрень, кресло детское бескаркасное, пару ссылок https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/avtokr ... 2602d1993e, или https://rozetka.com.ua/148685743/p148685743/.
Я как бывший пользователь, понимаю, что мне новое уже не надо, каркасное реально занимает место, а этот "чехол с ремнями" за 300-400 грн. для взрослого ребёнка можно приобрести. Вот только надо узнать, есть хоть-какие то бумаги на него, как на кресло???


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2019, 06:05 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Это тоже кресло, только без боковой поддержки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитячі крісла
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2019, 10:17 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А такі можна використовувати https://ru.aliexpress.com/item/10000080 ... _edm_other


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB