Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 14 листопада 2018, 22:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
melanvi написав:
Так, група!!

Тобто звичайна група в вайбері, де просто народ щодня спілкується, немає конкретних тем. А якщо хочеш про щось уточнити, чи пропустив початок обговорення - піднімай архіви, тобто листай назад? Так на це у нас чат є. :unknown: Теж мені альтернатива. Може я не правий, але мені здається, що ця група зачахне швидше, ніж наш "форум десяти". Ні, якщо всі так вирішать - я в групі. Але чомусь якось не зовсім те, що хотілося б...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 14 листопада 2018, 22:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
melanvi написав:
Так, група!!

"Не то пальто"


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 14 листопада 2018, 23:43 
Офлайн
Основатель
Основатель
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2014, 07:45
Повідомлень: 839
Звідки: Киев
Has thanked: 32 times
Been thanked: 45 times
Имя по паспорту: Игорь
Авто: KIA ceed Sportvagon
melanvi написав:
А так вважав і вважаю, що ви із Стелсом клуб добили... Один просто на клюб забив, а ти Рома просто не хочеш ніяких змін! Читаю тебе зараз і відчуваю дежавю.... як три роки тому ти казав, що не треба змін, так і зараз))

Андрюха, вот сколько я тебя знаю, вот столько ты все время всем не довольный.
Вечно какую то фигню придумаешь, а дальше е*тесь сами, а я посмотрю и поп*изжу в сторонке.
Вспомнилось и твое модераторство на форуме, по началу вроде боролся с модераторством, а потом и сам положил болт и ни в чем себе не отказывал. я могу и дальше писать, но честно, ваще нет желания тратить на этот разговор время. по сему дальше просто не буду обращать внимание.

Ну а что касательно форума, то нужно каким то креативом взять, чем то автомобильным, но таким чего еще нет на других форумах, вот только чем...... я не знаю еще.
Плюс если переименовывать то нужно много времени и знаний с работой сайтов и кодами, там не все так просто. может как вариант обсудить вариант довести до ума почему в гугле анриал найти форум и зайти на него. исправить этот баг, сделать конструктив и проэкт сайту, (так сказать идею чем брать народ), и воплощать в жизнь.

_________________
СВЯЗЬ СО МНОЙ моб. 063-592-36-78 ася 465-634-748
Бортовой журнал бывшей 2114
Бортовой журнал Приорки
Бортовик ChevrolЁta


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 00:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
alex_b52 написав:
melanvi написав:
Так, група!!

Тобто звичайна група в вайбері, де просто народ щодня спілкується, немає конкретних тем. А якщо хочеш про щось уточнити, чи пропустив початок обговорення - піднімай архіви, тобто листай назад? Так на це у нас чат є. :unknown: Теж мені альтернатива. Може я не правий, але мені здається, що ця група зачахне швидше, ніж наш "форум десяти". Ні, якщо всі так вирішать - я в групі. Але чомусь якось не зовсім те, що хотілося б...

а ти не знав, що є мінімум три групи у вайбері лск? і можливо саме це призвело до занепаду форуму?
і ваш президент там теж)
Я запропонував хоча б зробити одну загальну, де були б усі...
але якщо і це нецікаво.. то не буду заважати...

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 00:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
STELS написав:
melanvi написав:
А так вважав і вважаю, що ви із Стелсом клуб добили... Один просто на клюб забив, а ти Рома просто не хочеш ніяких змін! Читаю тебе зараз і відчуваю дежавю.... як три роки тому ти казав, що не треба змін, так і зараз))

Андрюха, вот сколько я тебя знаю, вот столько ты все время всем не довольный.
Вечно какую то фигню придумаешь, а дальше е*тесь сами, а я посмотрю и поп*изжу в сторонке.
Вспомнилось и твое модераторство на форуме, по началу вроде боролся с модераторством, а потом и сам положил болт и ни в чем себе не отказывал. я могу и дальше писать, но честно, ваще нет желания тратить на этот разговор время. по сему дальше просто не буду обращать внимание.

Ну а что касательно форума, то нужно каким то креативом взять, чем то автомобильным, но таким чего еще нет на других форумах, вот только чем...... я не знаю еще.
Плюс если переименовывать то нужно много времени и знаний с работой сайтов и кодами, там не все так просто. может как вариант обсудить вариант довести до ума почему в гугле анриал найти форум и зайти на него. исправить этот баг, сделать конструктив и проэкт сайту, (так сказать идею чем брать народ), и воплощать в жизнь.


Имею право, не? я пришел на этот форум читая Диму Симона! Болт я никогда не клал на форум, в отличие от тебя!
креативом автомобильным... это блять чем, объясните пожалуйста)))
Все клубни уже говорят, что форум должен быть обо всем о чем хочешь общаться, а ты об автомобильном! На любую машину инфы в нете куча... Только без обид я всегда говорю правду и то, что думаю!

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 00:43 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
И да... ты еще пользуешься асей?))))) отредактируй хоть свой аккаунт) давно бортовик наполнял? автомобильный ты наш)

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 09:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
melanvi написав:
а ти не знав, що є мінімум три групи у вайбері лск? і можливо саме це призвело до занепаду форуму?
і ваш президент там теж)
Я запропонував хоча б зробити одну загальну, де були б усі...
але якщо і це нецікаво.. то не буду заважати...


Ні, не знав. У мене вайбер разом з "крутим" телефоном з"явився біля місяця назад. До того всі мої телефони були кнопочні - динозавр я. Але, як на мене, то одне другому не заважає. Хочеш бути в групі - та нема питань. А для чого форум кидати? Це ж різні речі. А якщо хочеш вийти - скажи людям прямо і передай комусь свою частину роботи. Це якщо по совісті, "по-динозаврськи". Та набридло вже ці прописні істини тут видавати. Щось все рівно, я так бачу, крім взаємних образ і попрікань, далі діло не йде. "Десятка" - то й "десятка". Бо, чесно кажучи, чим таким суперавтомобільним тут все підняти я не знаю. А у вайбері чи фейсбуці з Денисом, Юрою, чи любим із нас я можу в будь-який час поспілкуватись, і навіть без групи, якщо вони захотять - було б про що. :hi:
Якщо ми такі ледачі і гонорові, то давайте хоч назву змінимо на якийсь "автомікс-автошмікс" - може до нас сам хтось випадково приблудиться. :wall:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 10:02 
Офлайн
Основатель
Основатель
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2014, 07:45
Повідомлень: 839
Звідки: Киев
Has thanked: 32 times
Been thanked: 45 times
Имя по паспорту: Игорь
Авто: KIA ceed Sportvagon
melanvi написав:
И да... ты еще пользуешься асей?))))) отредактируй хоть свой аккаунт) давно бортовик наполнял? автомобильный ты наш)

ахахахаха, ты бы свой профиль сначала подправил )))) у самого то :
- Имя по паспорту: melanvi
- Авто: melanvi
- бортовик с одним сообщением и то Пт сен 26, 2014

И мы еще боремся за почетное звание дома высокой культуры быта. )))))

_________________
СВЯЗЬ СО МНОЙ моб. 063-592-36-78 ася 465-634-748
Бортовой журнал бывшей 2114
Бортовой журнал Приорки
Бортовик ChevrolЁta


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 11:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Так, Андрюха, Ігорь, а ну ша! Зараз у "баньку" обох відправлю! :hahaha: По темі: не обіцяю, але є можливість спробувати домовитись рекламувати клуб по місцевому радіо Первомвйська та Миколаїва безкоштовно хоч би перший якийсь час.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 11:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
alex_b52 написав:
... Я, на жаль, ніфіга не розуміюсь у справі розвитку і просування сайтів: навіть вінду на компі сам не переставляв ніколи. Але я можу на місці, як Юра писав, розповсюджувати інформацію про новий клуб. Наробити флаєрів, розповсюдити по СТО, навіть в трамваях і тролейбусах їх залишати. На авторинку в кожного мабуть є знайомі продавці автозапчастин - залишити у них, домовившись вказати їх координати на нашому форумі в розділі відповідного філіалу. По прилавках розсіяти на блощиному ринку - та знайдуться методи як дати знати про новий сайт, навіть без особливих капіталовкладень. Нехай би кожен з нас зробив хоч щось "по разумению своему"....

Денис 2 написав:
Так, Андрюха, Ігорь, а ну ша! Зараз у "баньку" обох відправлю! :hahaha: По темі: не обіцяю, але є можливість спробувати домовитись рекламувати клуб по місцевому радіо Первомвйська та Миколаїва безкоштовно хоч би перший якийсь час.

Поки адміни на виборах президента чубляться - рядові юзери щось робити хотять. Нічого не нагадує? - Народна традиція... :pardon: :good: :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 18:34 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
alex_b52 написав:
Поки адміни на виборах президента чубляться - рядові юзери щось робити хотять. Нічого не нагадує? - Народна традиція... :pardon: :good: :biggrin:

Як рядовий юзер теж не складаю руки. Маю партнерів з якими співпрацюємо у одному моєму проекті. Я запропонував наш форум. Сказали що будуть мати на увазі.

Хтось помітив ще вдень (у кого була змога зайти) хтось зараз побачив. Я ДЛЯ ПРИКОЛУ змінив назву та статус форуму. Це приклад того як міняти локально. Ще ДЛЯ ПРИКЛАДУ створив піддомен http://автомікс.lsc.org.ua/index.php Це приклад того як зробити зміни безкоштовно. Тобто, все лишається на домені ЛСК. Назва там теж своя. Для юзерів особливо не помітно. Воно більше для пошуку у неті.
А якщо робити окремий домен то вартувати буде від 200...300... і далі гривень. Ціни різні тому що залежать від основи: com.ua, org.ua, .net і т.д.

п.с. було б раніше то можливо образився б, та вже на 12-ій річниці форуму звик та не приймаю близько. Продовжуйте обливати гімном, якщо це ваш життевий принцип. Я давно помітив: хто багато говорить той мало робить. А хто мало говорить, той...)))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 20:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
kissenok написав:
alex_b52 написав:
Поки адміни на виборах президента чубляться - рядові юзери щось робити хотять. Нічого не нагадує? - Народна традиція... :pardon: :good: :biggrin:

Як рядовий юзер теж не складаю руки. Маю партнерів з якими співпрацюємо у одному моєму проекті. Я запропонував наш форум. Сказали що будуть мати на увазі.

Хтось помітив ще вдень (у кого була змога зайти) хтось зараз побачив. Я ДЛЯ ПРИКОЛУ змінив назву та статус форуму. Це приклад того як міняти локально. Ще ДЛЯ ПРИКЛАДУ створив піддомен http://автомікс.lsc.org.ua/index.php Це приклад того як зробити зміни безкоштовно. Тобто, все лишається на домені ЛСК. Назва там теж своя. Для юзерів особливо не помітно. Воно більше для пошуку у неті.
А якщо робити окремий домен то вартувати буде від 200...300... і далі гривень. Ціни різні тому що залежать від основи: com.ua, org.ua, .net і т.д.

п.с. було б раніше то можливо образився б, та вже на 12-ій річниці форуму звик та не приймаю близько. Продовжуйте обливати гімном, якщо це ваш життевий принцип. Я давно помітив: хто багато говорить той мало робить. А хто мало говорить, той...)))

Я помітив під час перегляду "Історія" в хромі. Перевіряю щовечора де діти лазили поки нас вдома нема. :pardon:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 21:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
Я помітив під час перегляду "Історія" в хромі. Перевіряю щовечора де діти лазили поки нас вдома нема. :pardon:

Діти, які лазять, леко історію чистять за собою :jokingly:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 15 листопада 2018, 22:21 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Або використовують режим інкогніто) Ех батьку))

По темі. Я приклади навів. Зранку поверну написи, можливо ще хто не встиг переглянути.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 16 листопада 2018, 07:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Леон написав:
Денис 2 написав:
Я помітив під час перегляду "Історія" в хромі. Перевіряю щовечора де діти лазили поки нас вдома нема. :pardon:

Діти, які лазять, леко історію чистять за собою :jokingly:

Вони ще не знають що це та як це. :angel:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB