Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 19 березня 2024, 05:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 26 жовтня 2020, 23:48 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Випадково натрапив на одне відео (це не реклама) яке показує як перемішана політика, комерція, шкурні інтереси і все інше. Якщо в такому випадку не можна добитись правди, то що можна творити з нами простими смертними.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 27 жовтня 2020, 10:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3093
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 369 times
Been thanked: 397 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Вони були без повітряного фільтра, чи що?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 27 жовтня 2020, 13:39 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я тоже так подумав, але за фільтра мовчать. Може фільтра забули поставити, або пропили і все звернули на масло. Або як це часто буває із завода вимагали відкат, а ті не погодились, от вони і насрали. Крупні замовники, особливо державні часто шантажуюь виробників. В держзамовленнях завжди було і є 20% відкату як стандарт.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 17 листопада 2020, 14:06 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
ВАЗ 2107 масло ZIC X7 10W40 пройшло 9000км, двигун 60000км. Як вам?
Приєднання файлів:
Безымянный.png
Безымянный.png [ 749.14 Кб | Переглянуто 1126 разів ]

Приєднання файлів:
Безымянный1.png
Безымянный1.png [ 691.7 Кб | Переглянуто 1126 разів ]

Скоріше за все підробка, але ціна ZIC і результат. Навіть від мінерального Агрінолу такого не буде, що там в каністрі було не відомо.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 21 листопада 2020, 22:39 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
З'явильсь на ринку Білоруське масло по цікавий ціні Favorit Ultra XFE 5W-40 SN/CF 4л 281грн. 5л-321грн.
https://avtozvuk.ua/favorit-ultra-xfe-5 ... 4l/p332765
https://avtozvuk.ua/favorit-ultra-xfe-5 ... 5l/p332766
Може хто користується, як воно?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2020, 11:13 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
Уже 5 лет пользуюсь Аралом, подделок не встречал, цена адекватная, двигатель чистый.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2020, 17:12 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
О картинке выше, я почти всегда при проверке уровня масла откручиваю пробку, посмотреть налёт на пробке, а там и крышку распредвала видно.
По поводу Фаворита, когда-то фирма закупила, правда трансмиссионное, но вроде масло как масло, проблем небыло.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 03 лютого 2021, 11:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго дня. Вихідними був в Епіцентрі, побачив там таке масло (фото). Ніби все так, як Юра радив. Ціна, правда, вказана 280грн./4л за SL/CF , а каінстри всі - і SL/CF, і SN/CF - стояли в одному піддоні під цінником. Можливо, вона однакова для обох масел? Не було в кого запитати, прилад не працював.
Букви і цифри ніби правильні, але якось "стрьомно" за виробника. У нас наклейку надрукувати - саме легке, що можна придумати. В "Отзовику" це масло гадять/хвалять через раз. Може на підробку попадають?..


Приєднані файли:
IMG_20210130_105128.jpg
IMG_20210130_105128.jpg [ 65.08 Кб | Переглянуто 1037 разів ]
IMG_20210130_105227.jpg
IMG_20210130_105227.jpg [ 63.39 Кб | Переглянуто 1037 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 05 лютого 2021, 07:48 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо за 280грн масло підробляти, то за це потрібно ще доплачувати. Ціна звичайно низькувата, хоча 10W40 SL так і коштує. Я давно перейшов на 5W40 і не шкодую. Думаю в Епіцентр ніхто Юко підробляти не буде, нема ніякого сенсу. Якщо вирішиш купити, то краще SM, SN. Щоб вірити тим що жаліються, то потрібно знати рівень їх інтелекту. Я особисто знаю людину, для якої все що густе то солідол, все що рідке то масло. Іншого для нього не існує.
Часто люди з маслами попадають в оману через нерозуміння процесу. Користувались поганим маслом, двигун був весь в гудроні, але коли зливали перероб, то він виглядав нормально, сприймали це за хороше масло. Коли залили дійсно хороше масло із хорошими миючими здібностями, то воно промило всі масляні канали, відмило весь той гудрон і при заміні зливають вже чорну густу масу. Тоді із впевненнісю заявляють що масло повне гуано, можете самі глянуть яке воно після заміни.
Олексію, вирішуй сам, запитай сертифікат, поговори з менегером що він скаже. Як кажуть вовка боятись в ліс не ходити. Я брав в офіціалів і мене цілком влаштовує дане масло. Я користую 5W40 SM.
10W це зимня густина, якщо тебе влаштовує, то користуйся, тепер зими не холодні. Наші коні по маслу витривалі, це тобі не бемеве :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 05 лютого 2021, 16:08 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую, Юра: якраз SN/CF, пам"ятаючи твої настанови" я на вітрині і видивлявся. Я теж вважаю, що "Епіцентр" вже б закидали рекламаціями, якби люди попали на ремонт двигуна. Ще попитаю по хлопцях, хто де купує і які враження від цього масла. Раніше я їздив мало і мені до заміни масла було мінімум два сезони, тому ціна особливо не гнітила. А зараз доведеться частіше міняти, тому й придивляюсь.
А ціну ще уточню - не було в кого запитати минулого разу, а прилад контролю ціни не працював.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 06 лютого 2021, 12:01 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Наші двигуни проектувались в далекому 1978 році для роботи майже на мазуті :hahaha: Тому будь яке сучасне масло йому не зашкодить. Якщо ціна дійсто 280грн, то бери і не одну. При заміні подивишся через пробку стан двигуна перед заливкою, потім в процесі будеш спостерігати за змінами. Є тест краплі масла на білий папір (десь я описував). При міському циклі можна поміняти (навіть потрібно) через 8000км. Даже на мінералці можна спокійно їздити лише в двічі частіше міняти. Для експерименту потрать 280грн і спостерігай як воно буде. В будь якому разі воно краще за мінералку. Якщо нічого не пробувати, то нічого не винайдеш.
Його опис на офсайті https://yuko.ua/ru/catalog/oils/motor-o ... ic-10w-40/ ціна 305грн.
А от таке https://yukoeu.prom.ua/p95200899-polusi ... maslo.html вже 278грн.
(p.s. у тебе двигун ще молодий, думаю раптово нічого не станеться щоб мені потім не було :hospital: що це ніби через масло :hahaha: )

До речі на Розетці також є продаж і відгуки https://rozetka.com.ua/ua/yuko_48200702 ... /comments/


Востаннє редагувалось Леон в 07 лютого 2021, 15:51, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 06 лютого 2021, 12:48 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
До речі якщо купувати через інтернет, то є не поганий магазин, може кому згодиться https://autotech.ua/shop/motornye-masla/index.html
Переглянув в ньому 5 самих дешевих типів масла 10W40 SL 4Л:
1 https://autotech.ua/p/42996-azmol-motor ... 0w-40.html
2 https://autotech.ua/p/148-yuko-semisynt ... 0w-40.html
3 https://autotech.ua/p/29023-gromex-grom ... cf_sl.html
4 https://autotech.ua/p/42255-mannol-mann ... pi_sl.html
5 https://autotech.ua/p/580-mobil-ultra-10w-40.html


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 08 лютого 2021, 22:00 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Я тоже думаю, что в эпицентре подделку продавать не будут, тем более в канистрах и учитывая, что эпицентр указан у них на сайте как представитель. https://yuko.ua/buy/ukraine/.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 13 квітня 2021, 17:56 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Леон написав:
Сроки замены масла. :unknown:
Мото-часы работы двигателя как эталон для определения сроков замены моторных масел.

2. Полусинтетика: 200-250 М/Ч, в зависимости от уровня качества.



Не помню в какой теме обещал отписаться после замены масла, отпишусь здесь.
Сегодня поменял, было масло Манол 10W40, такое-же и залил.
По спидометру пробег 8064 км, по бортовику прошло 232 моточаса, по времени 11 месяцев.
Пробеги составляли где-то 60% город и 40% трасса, топливо 95% газ.
Итак в среднем за час я проехал 34.7 км, получается моя средняя скорость за последний год 34.7 км/ч :unknown: .
Масло средней черноты и густоты (не кисель), налёта на распредвале через горловину не замечено, катаем следующие 8 тысяч.
При рекомендуемой замене 10 тыс. км, с моими пробегами получается около 290 мото/час, что почти на 20% превышает рекомендуемый срок по моточасам.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: О МАСЛАХ
Непрочитане повідомленняДодано: 16 червня 2021, 21:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Цитата:
Поддельное моторное масло. Как защитить себя от сомнительной покупки.
Моторные масла – одни из тех продуктов, которые автовладельцы приобретают регулярно. К сожалению, в любой стране мира находятся умельцы, желающие заработать на таком необходимом и популярном товаре. Нарваться на фальсификат может каждый из нас, независимо от того, дорогое или дешевое масло он приобретает.

Как правило, поддельное масло – это смесь веретенного (индустриального) масла с наиболее дешевыми составами для грузового транспорта. Фальсификат разбавляют, подгоняя вязкость к тому типу фирменного моторного масла, за которое собираются его выдать. Порой под видом моторных масел продают отработку, которую просто регенерируют. В таких составах сложно обнаружить заявленные присадки. А в связи с тем, что присадки являются наиболее дорогой составляющей качественных масел, то именно на этом компоненте активно «экономят» дельцы.

Чем же так страшно поддельное моторное масло?
- Такие масла содержат минимум загустителей и присадок, отвечающих за вязкость. Соответственно, при высоких температурных показателях происходит падение рабочего давления в масляной системе. Двигатель недополучает смазки и быстрее изнашивается.
- При отрицательных температурных показателях двигатель просто не в состоянии запуститься.
- Масло, щедро разбавленное индустриальными смазками, гарантированно вызовет коррозию деталей и загрязнение ДВС. Буквально через 20-30 тысяч км двигателю потребуется капитальный ремонт.

Статистика пугающая – до 50% масел, реализуемых в розницу, не соответствуют заявленным стандартам. При этом подделки можно отыскать как среди дешевых, так и среди дорогих позиций. Чем известнее и популярнее марка моторного масла, тем более интересной целью она становится для подпольных производителей. Помните, что действительно качественное моторное масло с правильным пакетом присадок не может стоить дешево.

На что стоит обратить внимание при покупке моторного масла, чтобы не попасться на подделку:
- Внимательно рассматриваем и читаем этикетку. На ней должны быть указаны все характеристики масла, адрес производства, сроки годности и конечно, как не странно это звучит – должны отсутствовать грамматические ошибки.
- Этикетка должна быть очень плотно приклеена к канистре. Если ее легко поддеть и оторвать, то вероятнее всего вы столкнулись с подделкой. Выбирайте варианты, у которых вся необходимая информация напечатана прямо на канистре.
- Лучше всего покупать масло, произведенное за пару месяцев до момента покупки. Зачастую подпольные цеха не уделяют повышенного внимания обновлению этикеток и дат производства.
- Внимание на канистру. Обходите стороной полупрозрачные емкости из полиэтилена. Серьезные производители давно не фасуют свою продукцию в подобную тару.
- Открывая канистру, всегда смотрите на целостность «контроля вскрытия». Если тара уже вскрывалась, то защита будет повреждена, а гарантировать качество состава никто не возьмется.
- Присутствие голографических элементов тоже может стать хорошим маячком. Такую наклейку невозможно отклеить не повредив.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB