Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 грудня 2020, 15:58 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
У нас в місті єдина заправка котра нормально задуває газ, не обмахуючи на літражі, це ВОГ. Там мені щадувають завжди 31 - 32 літра. Інші заправки максимум 26 літрів при балоні на 39 літрів. Останні місяці виріс расход, ГБО перевіряв декілька раз, міняли налаштування нічого не давало. Отож я і для експерименту задувся на другій АГЗС. До речі це вперше таке з ВОГом в моїй практиці. До "0" в балоні лишилось мало, побачу скільки км проїду на цього газі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 грудня 2020, 16:26 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
У нас в місті єдина заправка котра нормально задуває газ, не обмахуючи на літражі, це ВОГ. Там мені надувають завжди 31 - 32 літра. Інші заправки максимум 26 літрів при балоні на 39 літрів.
Так може якраз інші і не дурять. Балон один, клапан один, а газу поміщається по різному. Де більше влізло, там більше і надурили. Адже платиш по лічильнику. Переведи це в кілометри пробігу і побачиш де краще.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 грудня 2020, 19:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я по кілометражу і дивлюсь. При заправці ще грає роль яким тиском заправляють. Якщо не помиляюсь, при більшому тиску клапан спрацьовує раніше, а при меншому більше задувають, клапан спрацьовує пізніше. Чому так, сам не розумію бо клапан спрацьовує від поплавка і яким чином тиск впливає на поплавок, але це правда. А по експерименту наступне: на 17 літрах проїхав 150 км. Не розумію. Або газ у нас скрізь такий, чи може прогрівання так впливає, чи маршрут яким я на роботу добираюсь (щодня кілометрів 10 1-2 передачою)... не розумію.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 26 грудня 2020, 16:22 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
З газом багато загадок. Газ лише називається газ, а заправляється рідина. Поплавок в балоні реагує на рівень рідини. Принцип роботи як в бачку унітаза. Але ця рідина має великий температурний коефіцієнт розширення, тому балон і не заправляють до повного. Наприклад при нулю градусів 10л рідини мають об'єм 10л, то при 20С це вже буде 12л рідини.
На заправках можуть зловживати як температурною компенсацією, так і правильністю лічильника і видом газу. З правильністю лічильника є дуже багато фокусів. Інколи роблять газіровку добавляючи метан. З видом газу є літній, зимовий, і побутовий.
Я за багато років знаю що у мене клапан зпрацьовує 36,6л. Заправляюсь завжди в порожній балон, благо заправок на кожному кроці. Навіть якщо дозаправляюсь, то легко вираховую залишок в балоні через пробіг, адже витрати на кілометр у мене стабільні. Я взяв за базу 36,6л і пробіг мінімум 450км. Інколи заправник запитує - скільки?, кажу до повного, але влізе літрів 32. Так приблизно і виходить, заправник задумується як так може бути. Якщо я знаю що у мене з ГБО все гаразд і заправляють більше, значить дурять. Я їм так відкрито і говорю, нехай знають що їх контролюють.
Забий в Гуглі "обман на газових заправках" там багато фокусів розкривають. Якщо у вас мала конкуренція заправок, то гріх не обдурити. Якось я заправлявся на маленькій дворовій АГЗС, заправили чесно, про що я їм сказав. Заправник каже - нам дурити нема сенсу, у нас постійні клієнти і ми їми дорожим. Я раз обману, завтра нікого не буде.
Показуйте що ви в чомусь розбираєтесь, що ви їх контролюєте і тоді не будуть дурити. Запитуйте який газ, звідки, цікавтесь сертифікатом на паливо і т.д.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 28 грудня 2020, 12:49 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Спиртовий бензин і що можуть набядяжити.

Дякую: інформація цікава. Активно користувався спиртовим пальним БРСМ. Маю карточку на знижку - 1 гривня на літр!)) Хоч у них зараз 95-й спиртовий і так щось біля 22грн./л. Читав кілька статей про дослідження і порівняння спиртових бензинів різних брендів: БРСМ в першій трійці був. Я розумію, що ціна таким статтям - копійка, але де ж ще інформацію збирати?
Втім, різниця між тим, що виходить із заводу, і тим, що ми лиємо в бак - оКуєнна. Особисто кілька років тому спостерігав, як з фірменного бензовозу, схованого за нашими складами, зливали бензин в бочку. Там же і "добавки" йому вливали.
Підозра що до того, що в спиртовому бензині може бути вже долита вода до критичної пропорції (або й вище), з"явилась у мене при перших заморозках цього місяця: з вихлопної валить шлейф пари як із паровозу - аж в дзеркалі лячно спостерігати. І це при тому, що я вже заливав кілька разів звичайний 92-гий. Мав би вже залишки того "спирту" випалити давно. Але заправляюсь однак на БРСМ, там де й спиртовий брав. Запросто може бути, що на заправці самі "бодяжать" той спирт з водою навіть в бензин звичайних марок - для "навару".
Спочатку радів, що спиртовий бензин витягне воду з бака, а тепер переживаю, чи при мінус 8-10 взагалі заведу машину.
Денис був правий, коли дивувався людям, які із економії лиють в двигун "бодягу".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 28 грудня 2020, 22:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А ти зроби експеримент з водою і побачиш скільки там вже є води. По паспотру спирту в них 31,7%. Бадяжать хитрі бензовозники і заправники. Я якось купував бензин в бензовозника КЛО. Де він його брав?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2020, 10:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
У мене сусід працює на бензовозі від ОККО - пального не пропонує, а я й не запитую. Хто зна чого принесе. На любій заправці каністрами бензин продають, якимось лівими талонами заправляють за твої гроші - тільки поцікався, а то й самі підходять. Там цілий "бізнес".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2020, 11:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я теж чув продаж бензину з заправок та бензовозів. Але тут є питання: як? Мій товариш працював на ВОГі "пістолетчиком", чи як вони там називаються, то він розповідав, що часто водії "каністр" мають "геморой". У них там і датчики, і струни якісь настільки чутливі що на об'єм впливає навіть різниця температури повітря між тим як заливав свою цистерну, наприклад вдень коли спека, а зливаться приїжає вночі чи під ранок, коли вже паливо, або цистерна вистигла. Казав, що стрять чекають спеки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2020, 20:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
Мій товариш працював на ВОГі "пістолетчиком", чи як вони там називаються,
:hahaha: їх кличуть "пєстєль". Є багато способів. Бензовоз заправляється вночі, коли холодно, потім спить на сонці і коли бочка нагріється їде зливати. Через температурне розширення має пару каністер. Дехто висмоктує залишок з бочки після зливу. Пару міліметрів на дні бочки і вже каністра друга. Також хімічать із показометрами. На АЗС є втрати на випаровування, на них також можна добре наварити. Кожна роздаточна колонка трішки не доливає, от це трішки за добу набігає в добру бочку. Зустрічав коли оператори не доливали. Водій на табло не дивиться, а пєстєль виключає раніше, чек не дають. До того ж багато бюджетників здають зекономлені талони на АЗС із чималою знижкою, потім по цих талонах заправляють інших, а навар лишається. І так далі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2020, 20:16 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
У мене сусід працює на бензовозі від ОККО - пального не пропонує, а я й не запитую. Хто зна чого принесе
За звичай своїм клієнтам гуана не приносять. Я коли купував, так мені говорили, що сьогодні не буде, бо возив після солярки. Бочка то одна на всі види палива :hahaha: .


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 24 лютого 2021, 14:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Черговий раз зіштовхнувся з "грамотним" заправником, який сказав, що в мою машину 92-й бензин заливати не можна. "Чому?" - "А у вас це на лючку написано". Дивимось. Немає там нічого вже за ці роки. "Я знаю, на других машинах бачив". Раніше таке чув про спиртовий 95-й. Запитав у нього різницю між 92 і 95. "Ну, присадки там різні... - до якого базового? - ну, до 92-го... - то лий і не мороч мені голову"".
Я заправляю 92-й, або 95-й - по настрою. Та після чергового діалогу дістало мене. Передивився книжку по ремонту та експлуатації - нічого не знайшов. Запитав в "гугла" - люди, в основному, лиють як я. А які рекомендації заводу-виробника? "Лікар прописав" 95-й. Це коли він ще випускався 95-м, а не колотуху робили.
Я вибрав собі середину по співвідношенню ціни і якості - заправка UPG, Білоруське пальне - і заправляюсь 92-м.
Знайшов статтю:
https://www.vazzz.ru/kakoj-benzin-luchshe-zalivat-v-vaz-2114-rekomendatsii-zavoda-izgotovitelya/
Висновки відповідають моїм спостереженням.
Цікава рекомендація по приміненню 92-го і 95-го бензину для ВАЗ 2114, та навряд чи я нею скористаюсь:
Цитата:
В случае же, если есть возможность заправлять автомашину действительно 95-м (и это доказано замерами, а не названием бензина на заправке), то заливать его лучше летом или при езде вне города. А 92-й, в свою очередь, заливать зимой или на время городских поездок.

А статтю роздрукую (кілька екземплярів) і кину в бардачок - буду грамотним "пістолетчикам" роздавати.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 24 лютого 2021, 22:46 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Скільки людей, стільки думок.
Що кажуть експерти, а не журналісти.



Хоча двигун 2111 проектувався під 92, але роль грає прошивка, а вона заточена під 95. Да і різниця в ціні мізерна. Тут як кажуть "хазяин барин"
Але коли говорять про бензиновий двигун, то мають на увазі сучасний бензиновий двигун, а про 2111 можуть і не знати про його існування.
\
Для довідки:
Двигатель ВАЗ-2111
Степень сжатия 9.8
Хоча двигуни ставились різні, потрібно буде уточнити який у мене стоїть. Аж цікаво стало.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 лютого 2021, 10:47 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я з Юрою згоден, "Хазяин - барин." Від себе додати нема що, я про свої експерименти вже колись писав, а саме про перевагу в бік дорогого 95.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 лютого 2021, 11:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую за відео. Останнє відео чомусь не доступно, та вистачило перших двох для задуматись і перейти на 95-й бензин. Залишилось вибрати правильну "брендову" заправку. В наших умовах це практично марна справа: бензин від заправки до заправки змінюється. Випробувано практикою і на ОККО, і на тому ж БРСМ, і на WOG. Спробую поїздити на 95-му UPG. Подивлюсь витрати на 100км, порівняно з 92-м. Хоча, це наглядніше буде влітку, без прогрівів і низьких температур, без роботи пічки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Качество топлива
Непрочитане повідомленняДодано: 25 лютого 2021, 21:41 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Останнє відео чомусь не доступно,
https://www.youtube.com/watch?v=wrHqPmb ... el=AutoEra


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB