Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 11:28

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 вересня 2017, 13:07 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Гібридна війна породила гібридну республіку з гібридними чеками. Мутація якась. Місяць назад я заправлявся на Житомирсткій трасі по 10грн, поки спекулянти прокляті не змовились і підняли ціни. Сьогодні 14,44 у нас на всіх АГЗС.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 вересня 2017, 18:33 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Украино-русский чек???


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 09:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Гібридна війна породила гібридну республіку з гібридними чеками. Мутація якась. Місяць назад я заправлявся на Житомирсткій трасі по 10грн, поки спекулянти прокляті не змовились і підняли ціни. Сьогодні 14,44 у нас на всіх АГЗС.

А вони на все, суки, "змовились", за що не візьмись. Учора на ринку був, куртку купити хотів. "Мущина, шо вам не наравиця - воно по триціть доларів на опті, а він дешевого хоче!! я тут сама за рубля стою, як дура!!" І майже на кожних три палатки - столик: пельмені, шуба, голубці, стаканчики із запашком... За рубля, мля!! В результаті мені захотілось когось задушити і я поїхав додому, від гріха подалі - без куртки, без настрою, відчуваючи себе повним №"*! В м"ясний павільон уже і не заходив...
Це, Юра, вони колись були "позорні спекулянти", а тепер - поважні бізнесмени і підприємці, мля. Правильно їх люди називали на зорі "перестройки": посередники між робочою людиною і її кишенею. Ніхрена не виробляють, тільки "купи-продам".
Задрало, млять.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 10:13 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Леон написав:
Гібридна війна породила гібридну республіку з гібридними чеками. Мутація якась. Місяць назад я заправлявся на Житомирсткій трасі по 10грн, поки спекулянти прокляті не змовились і підняли ціни. Сьогодні 14,44 у нас на всіх АГЗС.

А вони на все, суки, "змовились". Учора на ринку був, куртку купити хотів. "Мущина, шо вам не наравиця - воно по триціть доларів на опті, а він дешевого хоче!! я тут сама за рубля стою як дура!!" І майже на кожних три палатки - столик: пельмені, шуба, голубці, стаканчики із запашком... За рубля, мля!! В результаті мені захотілось когось задушити і я поїхав додому, від гріха подалі - без куртки, без настрою, відчуваючи себе повним №"*! В м"ясний павільон уже і не заходив...
Це, Юра, вони колись були позорні спекулянти, а тепер - поважні бізнесмени і підприємці, пілять. Або, як казали на зорі "перестройки": посередники між робою людиною і її кишенею.
Задрало, млять.

Я вчора дитині кросівки купував на фізкультуру. Зайшли на борщагівський ринок ціна 1300-1600грн. Оуеть. Заїхали на "сільській напівлегальний ринок" купили такі самі за 400грн. Я хотів прощупати дно і попросив знижку. Продавець сказав що знижки не може бути, узнайте за скільки їх продають кругом. Інший реальний приклад: декілька років тому дитячі туфлі до школи у нас були 350грн. поїхали на Хмельницький ринок і купили такі за 120грн. Були раді, поки не розговорились з місцевою продавчинею взуття. Взнавщи що ми купили за 120, сказала що ми дорого купили. !?!?!?!?!?!? Вони в закупці коштують 60грн. Тепер порівняйте 60 і 350. Отака хня малята.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 10:41 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
kissenok написав:
Украино-русский чек???

Кацапы запустили вирус 8-X , который вызвал мутацию :stars: . Нужен карантин и полная изоляция, чтоб не было заражения здоровых территорий.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 11:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
alex_b52 написав:
[quote="Леон"Взнавщи що ми купили за 120, сказала що ми дорого купили. !?!?!?!?!?!? Вони в закупці коштують 60грн. Тепер порівняйте 60 і 350. Отака хня малята.

Уже просто в догонку теми: в центрі нашого міста є модний взуттєвий "бутік", який час від часу проводить розпродаж. Жіночі шкіряні туфлі малого розміру, які зазвичай коштували біля 1300грн, було куплено... за 100грн.! І це ж воно ще не "в мінус" продається.
А при "голімі совдепії", якщо націнка на товар була більше 25% - "твой дом тюрьма". Отака хня малята.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 14:09 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Леон написав:
alex_b52 написав:
[quote="Леон"Взнавщи що ми купили за 120, сказала що ми дорого купили. !?!?!?!?!?!? Вони в закупці коштують 60грн. Тепер порівняйте 60 і 350. Отака хня малята.

Уже просто в догонку теми: в центрі нашого міста є модний взуттєвий "бутік", який час від часу проводить розпродаж. Жіночі шкіряні туфлі малого розміру, які зазвичай коштували біля 1300грн, було куплено... за 100грн.! І це ж воно ще не "в мінус" продається.
А при "голімі совдепії", якщо націнка на товар була більше 25% - "твой дом тюрьма". Отака хня малята.

Абсолютно вірно. Раніше ціна формувальсь у надбавці декількох % до собівартості. А зараз ніякої логіки, хто більше здере. Всі спекулянти стали бізнесменами. Японці, та і не тільки доказали що прибуток (правда на виробництві) має бути не більше 4%. Більший тормозить економіку і гнобить податками. Але базарних спекулянтів це не стосується. Допоки ми купуємо, вони живуть і нічого не зміниться. На ринку місце 2*2 метри, а з ньго живуть самі, утримують квартиру, мають автомобіль, будують дачу, відпочивають за кордоном, навчають дітей і нам жаліються що важко жити, бо торгівлі нема, купувати в них не хочемо. Жалко бідняг. А лопату в руки і на поле.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 вересня 2017, 16:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ще не зустрічав ні одного "базарника", щоб від "страшної безвиході" пішов на якусь іншу роботу: закрили цю палатку - піду на роботу в іншу. Але не на фірму, чи підприємство: там по годинах робота, там нагляд, відповідальність, там доведеться ПАХАТЬ за копійки, щоб потім у свого бувшого коллєГі купити м"ясця чи штанці вдесятьдорога! Сьогодні один клієнт нашого підприємства заявив менеджеру: "Не буду більше вашим гуртовиком: що я там на цій продукції зароблю - якихось 500-700грн. на штуці? (брехун!) А от моя жінка накупила в Хмільницькому платтів та костюмів, поставила 3-4 ціни (скромняга!) і має гроші більші, ніж я тут з вами!"
І як нам вижити з таким підходом? А бюджетникам, студентам, пенсіонерам? А молодим сім"ям як? Коли на базарі хтось із дідків- бабусь просить ціну за огірки чи т.п., то хоч є надія, що він їх виростив, а не вкрав у сусіда. А що ж ці палаточні "бізнес мени і вумени"? А цікаво: якби ми всі пішли на базар торгашами - от би, мабуть, економіку вперед рванули!
Знову накрило...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 13 вересня 2017, 21:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 27 лютого 2014, 11:01
Повідомлень: 1344
Звідки: Донецк
Has thanked: 61 times
Been thanked: 127 times
Имя по паспорту: Виталик
Авто: Chevrolet Lacetti SX
Денис 2 написав:
Цена в рублях? Я правильно понял?

ага.
kissenok написав:
Украино-русский чек???

Да. И такие в принципе повсюду. Хорошо отражают местные реалии - все кое как, через жопу.

_________________
Не бери дурного в голову, а тяжелого - в руки

Chevrolet Lacetti SX


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2017, 09:09 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Вчера один товаристч (редиска - нехороший человек), своей фелейной частью мне водительское зеркало к дверке сложил. А оно до этого не умело так складываться... Пилять, теперь оно регулировку не держит: разбирать надо. Чую, кырдык ему пришел. И человека напрягать неудобно - мол, купи зеркальце; и ездить нэма як. Халэпа.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2017, 09:41 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Дружба дружбой, но зеркало может и купить, раз сам его сломал.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2017, 10:46 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Однозначно, виходу немає: наступлю на пальці - нехай розбирає і ремонтує, або нове купує. Це щоб хто чужий був, то у мене вже б новенькі "ергоновські" з підігрівом стояли б... :hospital:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2017, 14:34 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Розумію тебе.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 20 вересня 2017, 13:30 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ви підняли настрій. Згадав свою історію. Купив декілька пачок сайдингу по 4метри, поклав на багажник на криші, поки хотів закріпити, одна пачка впала і водійське дзеркало знесло нафіг, а їхати було 90км. Дома розібрав, якось відремонтува, виїзджаю із гаража і тут порив вітру дверима херась і знов того дзеркала як не було. Добре що машину не зачепило. Довго я його зберав ло кучі. Зупинився у селі, припаркувався лівою стороною під самою огорожею. Десь взялася якась придурковата скажена корова, як пролізла вона між машиною і огорожею, я думав жо там ні ручок ні дверей нема. Звісно дзеркало знов щезло. Їхати потрібно, я його приліпив як міг скотчем, проволкою, по дорозі вітром постійно здувало. Фура проїхала і дзеркало вісить як собаче вухо. Приїхав до дому понакручував туди саморізів, наробив накладок, підсилив, укріпив, одним словом підняв з мертвих. Поїхав на базар, поставив машину головне так, щоб нікому не заважала. Приходжу, якесь падло знов відірвало те саме дзеркало. Пішов у магазин купив нове точно таке, тут же поставив. Дивлюсь, а у нього максимум можна побачити заднє колесо і все. Іду в магазин. Питаю що у вас за дзеркала такі, що дорогі зовсім не видно. Відповідь: якщо хочете щоб було видно дорогу то платіть у три рази дорожче є. Офігеть. Знов проволочкі палочкі, підпер щоб дорогу бачити. Так і стоїть, зато ніхто вже не збиває тьху тьху.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 20 вересня 2017, 15:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Ви підняли настрій. Згадав свою історію...

:rofl: :rofl: :rofl: Ну, я навіть не знаю, хто із вас обох затятіший: чи то дзеркало таке невмируще, чи хазяїн завзято-економний. :biggrin: Але добре, що Ви не після першого разу нове купив :hahaha:
Дякую - дуже повеселив!! :happy: :drinks:
Днями спостерігав сценку: біля залізничного вокзалу вздовж дороги стоять машини "носом" до тротуару. Йде старенька бабуся і їй потрібно спуститись на дорогу, а тротуар вище рівня дороги десь на висоту нового бордюра. Бабця, не довго думаючи, підходить до припаркованої "шкоди", спирається руками на капот, вперевалку повільно сходить на дорогу і чимчикує далі. Машинка стерпіла, не "кричала", люди посміхались, хазяїн щасливий - бо "не вкурсах". :pardon: Якби машини стояли щільніше - історія з дзеркалом у нас мала б продовження. :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB