Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 11:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 грудня 2019, 10:22 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ну це для майстра в якого є зворотній молоток :hahaha: , а у мене нема, і кільце закусило так, що двох молотком 8кг насилу вибили. Вісь прив'язав до рами, щоб не вирвало з коробки, довга наставка і після декількох ударів з розширеними зрачками він злетів :biggrin: бо по нормальному не хотів ніяк.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 09 грудня 2019, 10:39 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Чесноти СТО


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 грудня 2019, 12:01 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
На жаль, це "чесноти" не тільки станцій ТО, але й більшості приватних майстрів. Чому мені природа не дала два з копійками метри зросту і 52 розміру капців, та кулаків по 3кг? "Саме то" в нашому житті.
Цитата:
М.ЖВАНЕЦКИЙ. «БРОНЯ МОЯ»
Я хочу купить, как во время войны, танк на средства артиста, но пользоваться самому какое-то время. Приятно, наверное, внезапно появиться в ЖЭКе и попросить заменить пол на кухне, не выходя из машины. Хорошо въехать в базар и через щель спросить: "Скоко, скоко? Одно кило или весь мешок?"
Хорошо еще иметь приятеля на вертолете, чтоб летел чуть впереди, и пару друзей с автоматами, чтоб бежали чуть сзади…
… Да мало ли куда можно подъехать справиться, как там идут дела. Но тут же, не по телефону, тут, как никогда, важен личный приезд. И устроить прибытие скорого танка по вызову. Это вам уже не группа психологов, которая успокаивает под девизом "То ли еще будет!". Это мы, конкретные ребята, мотовзвод огнестрельного сочувствия. И, чтоб прошел слух, что врать нам стало небезопасно, что из-за неизвестного жильца может приехать «Я» с друзьями, и наша броня также глуха, и пусть у него хоть на какое-то время отнимется его вранье, которое ему кажется умением разговаривать с «людями», пусть оно больше не вырабатывается его председательской железой, пусть он не учит нас, ибо результатов у него никаких, а ждать, что он сам поймет, уже невозможно...

Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 грудня 2019, 14:21 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
В неділю заїхав в АТБ, морква по 3грн, капуста по 4грн. :pardon: аж не віриться. По скільки ж вони його в селян забрали.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 грудня 2019, 14:27 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Чому мені природа не дала два з копійками метри зросту і 52 розміру капців, та кулаків по 3кг?

Бачив бійку в раді, депутати масовано мочилися, один Клічко стояв як прокажений, ніхто до нього не підходив. Скучно йому, ніхто не хоче з ним погуляти машинками в пісочку :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 грудня 2019, 17:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
[Бачив бійку в раді, депутати масовано мочилися, один Клічко стояв як прокажений, ніхто до нього не підходив. Скучно йому, ніхто не хоче з ним погуляти машинками в пісочку :biggrin:

О-о-о! І я про те ж саме :biggrin: А якби в раді ввели посаду шерифа і призначили Кличка, то й на роботу всі б ходили, і сиділи б тихо як мухи :hahaha: :good:
Леон написав:
В неділю заїхав в АТБ, морква по 3грн, капуста по 4грн. :pardon: аж не віриться. По скільки ж вони його в селян забрали.

Це штучні овочі з Китаю :hahaha: У всьому є "доля шутки": не бачив, як червону ікру і штучні курячі яйця з якогось г... роблять? Погугли - прозрієш. Я б не здивувався вже й штучній капусті...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 грудня 2019, 22:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Капуста і морква наші натуральні. Ікру звичайно штучно роблять, самі таке на хімії робили, не відрізниш. Прсто спекулянти нас так видресирували, що ми очам своїм не віримо. В україні продукти харчування дуже дешеві, я вже про це неодноразово говорив, але прошарок спекулянтів п"є кров із всієї країни. Наприклад вартість літра молока в Україні 4,5-5грн при жирності 3,4! а в магазині скільки? Свинина 45-50грн/кг.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 грудня 2019, 13:31 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Емоціїї пруть. Сьогодні зайшов на продовольчий ринок. Навіщо я це зробив? Адже добре знаю, що краще переплатити 3-5грн. на кілограмі (а може й ні!), але купити в супермаркеті. Був чемний і всім посміхався: їйбо-присійбо!! А отримав таку купу емоцій і вражень від спілкування з нашими людЯми (продавцями), що я стільки не вип"ю за всі св"ята, аби повернути собі душевний стан сьогоднішнього ранку! І справа не в обважуваннях - звикли вже, а в спілкуванні.
Вийшов звідти, а хотілося сходити "в душ відмити душу": "Я не люблю, когда мне лезут в душу, тем более - когда в нее плюют." Якби так не боліла права рука, то я вже писав би зараз не тут, а у відділенні "сержанту Полищуку на мотоцикле", як казав попугай Кеша.
Жах.
Не ходіть на ринок.
З наступаючими святами всіх.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 грудня 2019, 17:55 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Продавці хороші психологи, мабуть Олексію ти дав повод себе обманути.
У нас майже аналогічно. Я на місцевому ринку купую лише в декількох перевірених продавців. Пару разів було обважування і тухлятина, так я їм відкрито про це і заявив, тут нічого соромитись. А продукти на ринку в 1,5-2 рази дорожчі ніж в магазині. Хоча в магазині також можуть надути, особливо це практикували в "Ярмолино" Чув слухи що там обважують, а коли мене надули в наглу, тут вже мене заділо. Набрав в них декілька видів товару, вони все зважили, вибили чек, і тут я заставляю все переважити, перерахувати і тикаю в чек. В них був шок від такої несподіванки. Я ще натякнув чим це пахне. Все повернули, вибачились і запам'ятали мене добре і надово, віталися ще на порозі.
У мене кухонні ваги і частенько переважую, особливо в нових продавців. Так і формується враження про магазин. Один продавець сказав - а навіщо обманювати, у мене постійні клієнти і я їми дорожу, у мене постійно черга.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 грудня 2019, 18:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Леон написав:
Ну як там враження? Оправдав надії чи ні. Гроші друкує?

Грошей ще не друкую - з папером проблеми :pardon:
Після отриманих "вражень", фото навіть не пробував друкувати: ні настрою, ні бажання нема.
Якщо мені тепер доведеться купувати дорожчий папір для нормального друку, то виходить - крепко я зекономив на акції, йопсть...

Закупився фотопапером по акції з безкоштовною доставкою. Дружина друкує фото і різні роботи як фабрика друку :impossible: Матовий папір високої щільності зручний для різних презентацій і виставок. Не дає відблисків, глибокі насичені кольори, тримає форму і набагато дешевший за глянець.
Приєднання файлів:
DSCN17661.JPG
DSCN17661.JPG [ 245.31 Кб | Переглянуто 765 разів ]

Олексію а як твоя адська машинка, не заржавіла?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2019, 12:18 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Продавці хороші психологи, мабуть Олексію ти дав повод себе обманути...

Справа, Юра, не в обмані - тут їм важче. Справа в хамстві і бидлячості при відповідях на поставлені питання і в поведінці взагалі. Дуже хочеться розбити пару наглих морд. Але не можна. Жінок взагалі бити не можна - карму зіпсуєш :pardon: - а торговки цим користуються. Мабуть, у мене "фейс лица" настільки наївний, що вводить їх в оману і дає привід до такої поведінки.
З приводу агрегата (я про принтер :-) ) - дякую, працює. Трохи в налаштуваннях попорпались, молодь підключилась. Дружина друкує все по роботі, діти - документи і, бачив, фото робили. А у мене, як казав Удав в мультику "есть мысль - и я ее думаю": освоїти на якійсь, хоча б початковій стадії, фотошоп, відсканувати старі ч/б і кольорові плівки, фото, "попідтягувати" їх і надрукувати фото. Але для цього вже потрібен більш потужний комп"ютер. І час, час, час...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2019, 14:26 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Коли собака бігає по вулиці на всіх гавкає і кладе купи то ти крепко переймаєшся? Мабуть ні, бо ти розумієш що це собака і така її природа. Люди які торгують на ринку можливо з трудом 8 класів закінчили, виросли на дні, бо їх батьки так жили і самі так живуть і дітей своїх так навчають. Те що для тебе здається хамством, для них чемна розмова. А те що для них хамство ти навіть не уявляєш. Це ти думаєш що робиш їм послугу купуючи товар, а вони впевнені у зворотньому, тому що 8 класів. За їх логікою вони тобі зробили послугу і ти їм винен. Якщо у них нема настрою, то чого ти приперся, адже вона тут хазяйка а ти приперся. За тваринними інстинктами у кого їжа, той головний. А на ринку саме так :pardon: У них їжа, а ти проси. Це в тебе освіта і якась уява про суспільство, а в них лише інстинкти. Тому вивчай психологію, знай з ким маєш справу і крепко не переймайся. Якщо хочеш їх чомусь навчити, то готовся бути дресирувальником даного біологічного виду. Інакше вони тебе можуть перевчити на свою сторону :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2019, 17:09 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Юра, звучить як тост, наливай!)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 грудня 2019, 20:05 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
:good: :drinks: :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 31 грудня 2019, 12:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
:biggrin:


Востаннє редагувалось alex_b52 в 08 січня 2020, 14:34, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB