Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:27

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 27 серпня 2016, 20:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Мужики, кто то шарит в газовых котлах? Как отрегулировать температуру гарячей воды в котле Ariston Uno? Регулятор на панеле стоит на мизер а вода с крана течет кипяток. Когда то, когда не нужно было, видел ролик на ютубе, сейчас и гугл мучаю и ютуб а результата толком нет, одни умняки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2016, 21:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 26 березня 2014, 19:06
Повідомлень: 782
Звідки: Энергодар
Has thanked: 18 times
Been thanked: 98 times
Имя по паспорту: Николай
Авто: SKODA SUPERB
я шарю в газовом котле. Только у меня котел ТГМП204 Производительность пара 2650т/ч
Температура 540
давление на выходе 255кг
Ну и расход газа порядка 200 000 кубов газика в час.
О де ВЕЩЩЩЩЩЩЬ :-) :-) ;-) ;-)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 09:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Это случилось сейчас и сразу, или началось с жарой и тянется все лето?
Котел нагревает воду на +20 градусов от входящей, при расходе 10-12л/мин. - такова его техническая задача, заложенная конструкторами.
Кстати, большинства газовых колонок (не считая маленьких) тоже. А двухконтурный газовый котел есть ничто иное, как котел "схрещенный" с колонокой: 2 в 1.
Если входящая вода имеет температуру 15, то еще +20=35. У меня в "холодном" кране водопровода сейчас течет вода теплая на ощупь - на улице жара. Так что, если даже на минимум регулятор, то 38+20=58. Это на минимуме регулировки. Но может быть и другая причина: "пушной зверек" приснился регулятору температуры, или датчику на выходе (если симптом кипятка резко появился). Если постепенно, то, возможно, забился проток воды во вторичном теплообменнике (если вода сильно с известью, то вообще беда). Котлы не имеют такой точной обратной связи и возможности поддерживать температуру выходящей воды на ГВС с точностью до градуса, да еще и при любом напоре: чем меньше напор, тем выше температура на выходе при одной и той же установке регулятора. Не зря же изготовитель пишет: " подьем на +20 град. от входящей температуры воды ПРИ РАСХОДЕ 10-12Л/МИН.". Уменьшишь проток (напор) - температура на выходе выше поднимается, увеличишь - водичка прохладнее пошла.
Если котел стоит не первый год и не обслуживался (не промывался теплообменник, не чистилась топка), то "светит тебе дальняя дорога, касатик" к дяде-сервисанту, чтобы позолотить ему ручку. Страшного, Денис, в этом ничего нет: у тебя широко распространенный, простой, надежный котел. Просто лишний гемор и опять расходы непредвиденные.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 13:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я его сам уже почти на " молекулы" разбирал, чистил, кроме электроники и газовых хренотеней, туда очкую лезть, для меня это "космические нано технологии". Происходит с ним в принципе то что ты описываешь, только когда он был новый, 9 лет назад, вроде бы такого не было, а может не обращал внимания.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 13:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
nicolya написав:
я шарю в газовом котле. Только у меня котел ТГМП204 Производительность пара 2650т/ч
Температура 540
давление на выходе 255кг
Ну и расход газа порядка 200 000 кубов газика в час.
О де ВЕЩЩЩЩЩЩЬ :-) :-) ;-) ;-)
:rofl: :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 15:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Я его сам уже почти на " молекулы" разбирал, чистил, кроме электроники и газовых хренотеней, туда очкую лезть, для меня это "космические нано технологии". Происходит с ним в принципе то что ты описываешь, только когда он был новый, 9 лет назад, вроде бы такого не было, а может не обращал внимания.

Если бы ошпарился (тьху-тьху-тьху) - обратил бы внимание. Моему котлу тоже уже больше 10ка лет ("ВАХІ MAIN"). Промывал пару раз в сервисе на установке, гоняющей специальную химию под давлением через теплообменник. Уже менял насос, трансформатор розжига, датчики... Как и любая другая техника, котел любит уход и "балдеет" от своевременного сервиса. Котел у меня стоит на системе из стальных труб: переделывать всю систему на пластик нет ни средств, ни желания, а потому мучаемся как есть. Отсюда и насос, и промывка, и т.д.
Самому теплообменник тоже можно промыть уксусной кислотой, но гемор еще тот и эффективность все-таки ниже. А есть в котле еще такой датчик протока ("турбинка"): когда открыл кран гв - котел почти сразу включается. Если ты разбирал аппарат на "молекулы", то в курсе. А если после открытия крана гв сначала выливается три литра воды, пока в топке газ вспыхнет - точно накипи полно и датчик протока тоже зас...ан. Если правильно помню, то теплообменник в твоем котле бинарный - "труба в трубе" (хотя, в старых моделях могло быть и иначе). Такой теплообменник без установки можно промыть, только поиграться нужно и времени потратить. А если с раздельными теплообменниками, то их без установки мыть - как в трусах сексом заниматься: ни толку, ни удовольствия. Даже слегка забитый вторичный щелевой теплообменник без давления не вымоешь.
Попробуй все же с сервисом сконтачить: проверят, почистят, промоют. Может будет толк и ошпариваться больше не придется. Начни сейчас, так как с началом запуска отопления у сервисантов начнется дурдом :crazy: :stars: , им будет не до промывок:drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 16:18 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Не, ну не такая что бы ошпариться. Я теплообменники "мыл" большой концетрацией лимонной кислоты, вымачивал их, потом прозревал от того что из них вылетало, насос, датчики, трёхвходовой и привод и т.д. лазить начал после того как надоело жуликам деньги платить, сервиса в нашем селе нет, есть жулики и такие же как я "специалисты", приступающие к работе после чтения мурзилки в нэте.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 21:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 26 березня 2014, 19:06
Повідомлень: 782
Звідки: Энергодар
Has thanked: 18 times
Been thanked: 98 times
Имя по паспорту: Николай
Авто: SKODA SUPERB
че ты я про свой котел реально знаю очень много. Я таким на работе управляю. В паре с турбиной выдает 800 мВТ. :happy: :happy: :happy: И температуру могу регулировать. Но вот если свищь по острому пару то искать его лучше с палкой так как котел работает на закритических параметрах а в таком состоянии пара не видно,ногу руку может вмиг поранить причем очень глубоко. Звук будет слышно адский а где и чего не видно. Нравится мне моя работа могу дого про нее рассказывать :write: :write: :write: :write:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2016, 22:09 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
nicolya написав:
че ты я про свой котел реально знаю очень много.

Коля, я не спорю, я верю, в натуре верю! :biggrin: :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 11:58 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Вчора помітив, що остання батарея геть холодна, перед остання ледве жевліє, хоча труби біля котла що подача, що обратка гарячі. Декілька днів назад були гарячими. Вода є, повітря нема. Чи може таке відбуватись через вапняний чи ще якийсь наліт в середені циркуляційного насосу, а саме роторі й статорі, щи може цей наліт послабити магнитне поле яке приводить у дію крильчатку та як результат уповільнити, зменшити потужність насосу, через що він просто не продавлює всю систему а качає по малому контуру?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 13:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Скоріш за все проблема в насосі, якщо кілька днів назад було все гаразд, а тепер останні батареї не працюють. Але може бути таке і через падіння тиску в системі, якщо вона закритого типу. Чому впало? - потрібно шукати де тече. Ще помітив, що при тиску 0,5атм в системі вода ганяє бульки в радіаторах, а при тиску 1,2...1,5атм це явище припиняється (у мене старі чавунні радіатори). Циркуляційний насос розбирається легко, тільки воду доведеться злити, якщо насос змонтовано без кранів на вході/виході. Крильчатка там слабенька, але, на скільки я знаю (міняв в котлі), міняється вся "голова" насосу одразу: потрібно пошерстити інтернет. Якщо обратка гаряча, значить якась циркуляція таки є. "По малому колу" при достатній циркуляції подача/обратка будуть майже однакової температури. Хоча це теж не аксіома: все залежить від приміщення і розміру "кола". Можливо, що якусь гидоту потоком підняло з труб і вона не обов"язково в насосі знаходиться, а десь в трубі на згині, чи перепаді діаметрів і утворився жиклер, який зменшив циркуляційний потік - тут тобі і малий контур. Почни з насосу: він то гарячий сам по собі, але не обпечешся, роботу його по вібрації теж можна визначити. Якщо насос гарячий - не доторкнутись - і сильно вібрує, чи гарячий і майже не чути - сміливо розбирай. Може вал у втулках підклинює: це можна перевірити, не знімаючи насос. Потрібно провернути вал викруткою в шліц через спускний гвинт (в центрі голови): викручуєш гвинт (підстав щось під насос, водичка трохи піде, але не критично) і викрутку вставляєш в шліц вала, там все просто. Таку процедуру слід обов"язково робити при першому пуску насоса. Час від часу, при експлуатації, потрібно стравлювати із нього повітря: на пів-оберта спускний гвинт монеткою 5коп. вивернув, повітря вийшло з ложкою води - і обережненько назад підтягнув. Там прокладочне гумове кільце ніжне, з ним акуратніше. Втулки насоса "змащуються" водою із системи: якщо не стравлювати повітря, то вал крутиься всуху, може з часом і заклинити.
Якщо насос в нормі і крутить як має бути - тоді потрібно порпатись в системі. Не знаю, як вона у тебе влаштована, але у мене батареї працюють із звичайними кранами, а не на термоголовках. Тому я балансував систему вручну. І якщо відкрити крани повністю на перших батареях, останні "мерзнутимуть". Ніхто крани не чіпав?
Удачі.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 22 лютого 2019, 13:52, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 13:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
В мене теж просто крани на батареях, завжди відкриті й були всі гарячі. Я його вже колись розбирав, насос, просто з цікавості, трохи чистив. Може мені здається, а він таки останній час наче гучніше став працювати, вірніше просто гучно. Завтра полізу, заразом й 3 входовий клапан зніму почистю - коли гаряча вода з крана тече, при вимкненому опаленні то батареї теж гріються останній час. Дякую. :drinks:
Оце ще погуглив, й дійшов до припущення, що можливо й котел глюче при запускі горілки, а я на тиск газу все думаю. А можливо що він або підклинює, або повільніше качає, датчик протоку не бачить потрібних данних й перезавантажує котел, насос розкрутився з "толкача" з 5 спроби - котел запустився.


Востаннє редагувалось Денис 2 в 22 лютого 2019, 13:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 13:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Якщо трьохходовий є - то він запросто може пацє підкласти)) Зворотній клапан теж перевір.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 14:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А зворотній клапан це що? Я наче такого не зустрічав.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2019, 21:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Отже до завтра я не дочекався. На тренування не пішов, а розібрав насос. Він чистенький, нічого нема, майже блискучий всередині. Надав йому ще блиску, зібрав, запустив котел - нічого не змінилось. В системі водичка чистесенька - стоять дома фільтра. Зателефонував людині котра робила мені опалення проконсультуватись. Він каже насосу підкрадається гаплик раз він не продавлює систему. Порадив як і Олексій притиснути перші батареї. Я так і зробив - все запрацювало. Тепер сидю і міркую що в цьому насосі може вмирати? Там нічому вмирати! Ну я зрозумів би як би конденсатор здох і насос не запускався, або робоче колесо, як у мене на станції, було побите піском та ракушкою.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB