Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 06 червня 2019, 21:27 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
как бы газ не дорожал, такой котел в частном доме обязательно должен быть. Вот неплохие модели. Брал в этом магазине газонокосилку - работает уже года три!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 12 червня 2019, 10:41 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Alik80 написав:
как бы газ не дорожал, такой котел в частном доме обязательно должен быть. Вот неплохие модели. Брал в этом магазине газонокосилку - работает уже года три!

Дайте води напитися, бо так їсти хочу що аж переночувати нема де.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 12 червня 2019, 20:59 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
У газового котла есть свои плюсы и минусы.
При такой цене газа, этой зимой отец больше протопил деревом, и не только он, многие знакомые в частных домах тоже.
Газовый использовался только когда уезжал из дома на пару дней к нам в город, и оставлял в автономном режиме.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 14 червня 2019, 09:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
У газового котла есть свои плюсы и минусы.
При такой цене газа, этой зимой отец больше протопил деревом, и не только он, многие знакомые в частных домах тоже.
Газовый использовался только когда уезжал из дома на пару дней к нам в город, и оставлял в автономном режиме.

Дрова - це вбита екологія і вбите майбутнє наших дітей: шкідливі викиди, загазованість повітря, знищені ліси (звідси - повені та суховії). А скільки в Україні тих лісів? Якби ці с@ки не обдирали нас цінами на газ та платили як людям, а не як неграм на плантації, то ніхто б з тими дровами і не возився. Так, я працюю на фірмі по виробництву таких котлів, але краще б ми самогонку розливали, ніж це залізяччя робили. Природу шкода. Між іншим, люди так звикли до газового обладнання, що мало хто розуміє, що робити з цими твердопаливними котлами. Газ є газ: зручно і легко. Хоча - ще краще електроенергія, але не у нас в країні.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 14 червня 2019, 14:02 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ліси вирубують не для дров, а для ділової деревини, яку продають за $$. Дрова це відходи, порубочні залишки, криве, горбате, трухле, з якого нічого не можна зробити. У нас в лісі цих дров пруд пруди, нікому не потрібні бо у всіх газ, лежать гниють, або спалюють. А от хорошу деревину швиденько сплавляють навіть оком не моргнеш. вчора стояв ліс, а завтра одні пеньки лишились і купки дров. Через рік починають засаджувати вирубану ділянку новим лісом. І через декілька десятків років знову ліс і так по кругу. Всі ліси в Україні належать до різних лісових господарств, які ведуть так звану господарську діяльність. Товарний вік сосни приблизно 80 років, в такому віці її спилюють і садять нові саджанці. Рахується що деревина це відновлювальний ресурс. Деревина в промисловості і в побуті використовується кругом і у великих кількостях. Кругом де не глянь дошка, рейка, брус, штахет, папір, фанера, ДСП, ДВП, МДФ і т.д. От і доводиться рубати і садити і так по кругу. Для природи це рана і пройдуть десятиліття поки вона загоїться, адже знищується вся флора і фауна на місці вирубки. Але таке життя, людям щоб жити потрібно щось знищувати і деревина це не найгірше. Скільки тварин та птахів вбивається щоб у нас було сало, м"ясо, ковбаса, шкіра і т.д.
Тому Олексію не засмучуйся, вважай що твої котлики допомагають очистити ліс і довкілля від сміття, яке гниє, раціонально використовувати природні ресурси, зігрівати оселі, економити газ і не купувати його за $$. Ось наприклад харч для твоїх котлів https://www.olx.ua/otdam-darom/q-%D0%B4 ... %BE%D0%B2/
Твердопаливний котел все це потихеньку прибере, буде чисто і тепло :good:
А не буде твоїх котлів, то буде робитись так https://kiyvagrolis.com.ua/spalyuvannya ... lisnytstvo
Тому йдучі на роботу дамай що ти і твоя молода команда робить щось важливе :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 26 червня 2019, 14:35 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
вообще, хорошо комбинированный котел, так как ситуация с топливом сейчас нестабильная!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 27 червня 2019, 09:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Ліси вирубують не для дров, а для ділової деревини, яку продають за $$

Я все розумію, Юра - дякую за підтримку. От тільки згадуються бачені вирубки вздовж Бугу: гора дрібних гіляк із верб і тополь в воді під берегом, сліди від трактора. І пеньки. Грубе забрали - тонке просто кинули. "Якщо природа - рідна мати, все що наше - треба взяти. Як природа не дає - треба взяти все, що є". З такими людьми навіть одним повітрям дихати гидко. Раніше дивився фільми про рибалку в Англії, Норвегії і т.д. з задоволенням. Тепер взагалі не дивлюсь. "За державу обидно..." Є ж багато у нас культурних, розумних, добрих, щирих людей. Чому ж тоді бидло править бал? І я не маю на увазі "десь там", а серед нас: поряд, тут "внизу". Щодня бачиш таке, що душа плаче. "Дивись на світ позитивно, помічай тільки приємне..." От і помічаю. Страшно стає, що сам можеш не стриматись серед всього цього і стати таким самим...
Та ну його.
Alik80 написав:
вообще, хорошо комбинированный котел, так как ситуация с топливом сейчас нестабильная!

Комбіновані котли - це "середина" між окремо взятими котлами на конкретно визначене паливо: і по ккд, і по витратах. Тому, що теплообмінник котла, призначеного для дров, зовсім інакшої конструкції, ніж для газового котла. Звідси і нижчий ккд на газу, ніж міг би бути, і витрати палива, і - грошей. І ще багато технічних нюансів.
П.С. Газові котли - добре, а електричні - ще краще))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 24 липня 2019, 19:15 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
Возможно и так))))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 жовтня 2019, 12:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Сьогодні телефонував майстру з ремонту котлів. Він мене послав, ні не на..., а в Google. :crazy: Почалось все з того, що на минулому тижні вирішили перевірити опалення перед сезоном. Перевірка показала, що опалення не працює. Після "вскритія" котла з'явилась підозра, все на неї вказувало, що вмер сервопривод 3-ходового клапана. Замовив, отримав, поставив - результату нема. У режимі ГВС працює як з приводом так і без, а от опалення працює тільки при умові знятого приводу. Декілька раз міняв їх, знімав повністтю клапан, виявив там ще одну поломку, отже тривало це два дні вихідних у стані ангіни з температурою більше 38. Вже під вечір субботи у мене з'явилась підозра, що сервопривод як новий так і старий у робочому стані, але чомусь не спрацьовують. В неділю пішов у гараж, взяв тестер, контрольку, дещо ще для полагодження виявлених "будяків". Вирішив перевірити сервоприводи "на пряму" з розетки - обидва чудово працюють. Ага, значить треба перевірити 3-пінову колодку на сервопривод з плати керування. Почав тулити контрольку - як упи...о мене током, що одразу повернувся до більш наукового методу - мультітестера. В результаті виявляється, що з плати не приходить сигнал на сервопривод про перевод клапана у режим опалення. В платі є релє керування сервоприводом 3-ходового клапана, а це вже для мене "ТЕРРА ІНКОГНІТО". Оце ж я й зателефонував майстру з конкретним питанням: "Скільки коштує заміна релє керування сервоприводом 3-ходового клапану?" Він почав мені у відповідь розводити флуд, заводити "рака за камінь", на що я йому у відповідь коротенько, чемно, культурно, технічною мовою розповів про принцип чи алгоритм роботи котла, про дії котрі я провів перед тим як дійти до висновок про несправність данного релє. Він на декілька секунд "завіс", ну а потім послав у вказаному напрямку. Але ж які вони суки, їм по цимбалам що у тій платі робити - 750 грн. стартова ціна роботи з платою. Гавни!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 жовтня 2019, 13:38 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Тут може бути ще цікавіше! Реле може бути справне, а на нього теж не приходить сигнал керування, який зазвичай іде з мікропроцесора через ключ на мосфеті (транзисторі). А контролер також отримує синал від якогось датчика або механізму. Тут потрібно всю цю братію вивести на чисту воду.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 жовтня 2019, 14:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Леон написав:
Тут може бути ще цікавіше! Реле може бути справне, а на нього теж не приходить сигнал керування, який зазвичай іде з мікропроцесора через ключ на мосфеті (транзисторі). А контролер також отримує синал від якогось датчика або механізму. Тут потрібно всю цю братію вивести на чисту воду.

:wall: ти мене добив :stars:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 15 жовтня 2019, 17:51 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ні, не добив, а розширив кругозір :biggrin: Реле теж можливо, але це така дубова штука що рідко виходить з ладу і легко перевіряється. Катушка на скількість вольт і пари контактів. Тихенько клацає при спрацюванні. Котушка звониться мультиметром і контакти теж. Якщо напруга подається на котушку, а реле не зпрацьовує або контакти не замикаються, значить воно. Якщо напруги нема - значить перевірити ключ який управляє реле.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 25 жовтня 2019, 21:20 
Офлайн
Новый пользователь
Новый пользователь

З нами з: 25 жовтня 2019, 21:16
Повідомлень: 18
Звідки: Киев
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Имя по паспорту: Олег
Авто: Форд
Я сам не шарю, нанимал робочих.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 27 жовтня 2019, 18:31 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денисе, якщо клапан то спрацьовує, то ні, значить десь нема контакту, або дані від датчика не чіткі. Якби щось згоріло б, то поломка була б стабільною. А так десь сигнал періодично втрачається. Може навіть від датчика ГВС нема сигналу. Котел якісь помилки показує? Там багато датчиків стоїть, від одного нема сигналу, або він не працює і все. Або десь не пропай. Можемо спробувати колективним розумом відремонтувати, але потрібна вся інформація і чітка, а не обривками.
Що котел Ariston Uno показує і як себе веде?
Можна домовитись в якийсь час бути на звязку і давати тобі підказки.
Або як я рекомендував Олексію: Ютуб в поміч :pardon:
Для затравки


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Газовые котлы.
Непрочитане повідомленняДодано: 28 жовтня 2019, 11:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Це відео я дивився багато раз, навіть переписувався з цим майстром. Після переписки з ним я все ж таки зняв плату і відніс іншому майстру, трохи дешевшому та й мені його порекомендували. Дійсно було "крякнуте" ота приклеєна приблуда замість рідного релє сервопривода, але було ще щось. Майстер сказав, коли віддавав плату наступне: "Релє замінив, але такої поломки я ще не бачив, це вперше те що у вас було. Поставте та перевірте сьогодні і через декілька днів." Приїхав, поставив, 3 години "знущався" над котлем - "ляля", все чітко працює. Через 2 дні, як він і казав" знов вмикаю оплення. Котел через хвилин 5 почав знову викабєнюватись. Упродовж тижня він декілька раз тільки реагував на команду "опалення", після команди ГВС вже не повертався в режим опалення. Тобто пальник спрацьовує, температуру він моніторить, помилки не видає, але сервопривод мовчить і клапан не переводе на опалення. Вчора цілий день опалення було увімкнено "на пряму", зняв сервопривод і цілий день без нього все класно. Гріє, вимикається, вмикається. Потрібна гаряча вода - назад сервопривод причепив - клапан притиснув у режим ГВС і теж все добре. Я вже думав може ручка керування моцк дрюче, але все інше працює. Ручку повертаю на опалення - пьєзо спрацьовую, насос спрацьовує а сервопривод ні, нагрів сам у собі воду до потрібної температури і вимкнувся пальник, а насос так і мотлоше по котлу ту воду. Цей майстер каже треба перевірити якийсь окремий датчик перегріву. А я міркую наступне:
1. У мене його нема ні по факту (все кругом обдивився, всі дроти пересмикав щоб виявити його), ні по мануалу від котла.
2. У мене колись була проблема з перегрівом. То я міняв датчики NTS і котел тоді вирубався і видавав помилку. А зараз як я написав з температурою все добре.
Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB