Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:57

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2018, 20:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Хотів викласти відео, як сьогодні при повороті ліворуч, з вімкнутими поворотниками на жвавому перехресті центральних вулиць, мене та ще декілька машин обігнала по зустрічній скажена шкода. Не вийшло. Прийшов додому, підключив реєстратор до компа й "прозріваю", відео що з передньої камери, що з задньої камери має не 5 хвилин, а приблизно по 1 хвилині до "екшена". Сам момент початку повороту, екстрене гальмування, матюки та гучний клаксон, та як те опудало пролітало по зустрічкі у лоб іншим чомусь реєстратор ніби то вирізав. Далі ідуть знову нормальне відео. Хлопці, хто знає, чому так сталось?
P.S. Врятувала мене звичка часто заглядати у дзеркало, мабуть я козла цього потилицею відчув, та й Господь теж напевно в цей час за мною спостерігав. :YMPRAY:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 15 серпня 2018, 09:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Да, на дорозі як на сафарі. Після таких моментів стаєш віруючим, але вір не вір, а потрібно бути уважним, швидкім, передбачливим і т.д. Коли все робиш по правилах, то це ти захищаеш когось від себе, це забезпечуєш безпеку комусь. А ще потрібно убезпечити себе від когось, від якогось обкуреного ідіота що купив права.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2018, 08:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
У 2013-14 роках Вінницею їздив якийсь підприємець, який купив собі БРДМ, поставив склопакети в віконцях і ще там дещо переробив. В теперешній ситуаціїї я частенько згадую його - особливо, коли мою 14-ку "підрізають", чи "затирають". Недавно довелось вперше проїхати містом на мерсі -"атего": зрозумів, чому фури так "кайфують" на дорозі. Ніби ж і їхав нормально, не бикував, але позад мене "в хвості" була довжелезна черга, а обганяти ніхто не спішив (мабуть таки було видно новачка "по походочке"). Після "жигуля" - прямо душа відпочивала: цар гори!))) Уявляю собі "кайф" від БРДМа: мабуть, на сьогодні це єдине, що могло б приструнити "бляхарів" і не тільки їх.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2018, 10:47 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Для мене загадка чому обрізане це відео. Таке враження, нібито у того козела стоїть якийсь "антиреєстратор".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2018, 20:44 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Файл відео один, чи різні? Можливо реестратор при завершенні одного і початку іншого файлу губить декілька секунд. Реєстраторів два чи дві камери на один реестратор?
Який клас карти памяті?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2018, 22:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Клас флешкі 10, камери 2, відео, складається враження, що оба відеороліка, обидва файла ( з передньої камери та задньої) однаково обрізані. Повністю відсутнє відео зі шкодою з задньої камери, а з передньої залишок у 2-3 секунди закінчення її маневру коли чмо за кермом вже влазило у "свою" смугу між машинами. Відео все пишеться по 5 хвилин, все що знімав реєстратор до та після без пошкоджень. На другий день робив екстрене гальмування й в місті, й на трассі, й прискорення - відео як відео довжиною 5 хвилин. От чому зі Шкодою такий кандібобер вийшов??????


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 16 серпня 2018, 22:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Повністю відсутня вся ситуація, від моменту коли я рушив, почав повертати, зупинився, пропустив цього козела, одразу пройшла зустрічна автівка, я почав повертати, і от вже майже з закінчення мого маневру починаються обидва файли.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 08:56 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Цікаво. Реєстратор один, як я зрозумів, а пише з двох камер на одну флешку. Тобто запис передчасно закінчився, пробіл і почався новий файл. Потрібно добре розібратись у всьому. Можливо закінчилось місце на карті і при переході по колу сталась така пауза. Можливо якийсь глюк чи скачок напруги вплинув. Якщо карта 10 класу і дві камери пише, то це велике навантаження. Можливо на карті написано 10, а вона в дійсності 6, потрібно протестувати. У реєстраторі є буфер, через який проходить інформація, можливо він переповнився і не встигло записатись.
Є прилади, які можуть блокувати роботу електроніки, але малоймовірно що вони були на тій шкоді.
Існує ще закон подлості. У мене теж реєстратор завжди працює, сталась аварійна ситуація, думаю добре що є реєстратор. Глядь, а він виключений. Ще випадок був, все записувалось, я взяв карту памяті, а вона дохла.
Якщо все дослідити, то причина обовязково знайдеться. Але такі глюки ставлять під сумнів всю систему реєстрації.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 09:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Як би я діяв. Вставив би карту памяті в нормальний картрідер на компютері і подививсь де знаходяться ці файли на початку, в середині чи в кінці. Розмір і час файлів, їх роздільна здатність, всю інформацію про них. Протестувати карту на швидківсть і пошкоджені сектори (програма тестування http://h2testw.ru/). На основі отриманої інформації подивитись чи може карта писати такі обєми відео чи ні. Розділити на частини де несправність, в карті чи реєстраторі. Передивитись налаштування реєстратора. Можливо там включена якась тормозна опція, або якась корисна не включена. Можливо включена роздільна здатність яку він не може переварити. Можливо живлення десь пропадає.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 09:52 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Мабуть та нагла шкода мала такий талончик https://strana.ua/news/156427-politsija ... t-pdd.html


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 12:08 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Карта 10, перевіряв й порівнював з картою 6 з навігатора, файли знаходились можна сказати посередині, перерви між відео практично нема, маю на увазі при створюванні нового файлу, налаштування перевіряв ...дцять раз, я писав що наступного ранку робив "тестдрайви" і так далі. Єдине що я не знаю як та де шукати цей буфер. А так, то в мене тільки підозра на якусь приблуду в шкоді.
От не звернув увагу на розмір файлів перед цим
загадковим випадком. Ці файли були скоріше за все теж трохи"підрізаними". На них було відео як я проїхав одне перехрестя, я виїхав з другорядної, проїхав не швидко метрів з 500 до вказаного перехрестя, зупинився другим перед світлофором, позаду мене їхав та зупинився білий бус і все, файл закінчився. От чи був він 5 хвилин чи ні я не звернув уваги, але на ньому нема того як ми стояли на світлофорі. Шкоду я в дзеркало бачив одразу за бусом, вона під'їхала "підкрадаючись" посеред дороги, й тільки но загорівся зелений сигнал світлофору рванула. Отже по факту, шкода мала попасти в об'єктиви як то кажуть "по любому", й не на 5 секунд.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 12:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 13:11 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Буфер не перевіряється, він в системі. Це обєм памяті (храніліще) в якому дані чакають запису на карту. Якщо карта встигає прийняти інформацію, то в буфері мала черга, а якщо карта тормоз, то буфер переповнюється і далі глюки, фризи, втрата інформації.
Можна перевірити поставивши карту 4 класу і на реєстраторі дати максимальну роздільну здатність і побачити як себе буде вести саме ця система.
Шкоду (автомобыль порушника) перевірити не можна, а свій реєстратор можна. Але факт залишається фактом, тому цікаво докопатись до істини.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2018, 15:40 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис 2 написав:
Траса Кропивницький-Платоново

Да, дорога просто жах! Бідна "Волинка" дістальсь їй. Зато знаків обмеження швидкості нема, їдь скільки хочеш і поліцаїв нема.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Видео с наших регистраторов
Непрочитане повідомленняДодано: 13 листопада 2018, 19:37 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Видео не мое, но зачет


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 9 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB