Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 15:27

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 13 березня 2019, 22:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
melanvi написав:
Звичайно обслуговую!

Міняти масло, фільтра і заливати бензин це не обслуговування.
Якщо суппорт закис, то ніякого обслуговування не було. Всі рухомі частини суппорта змазуються і перевіряється цілісність резинок хоча б раз на рік.
Іномарки обходяться дорожче, просто про це власники мовчать. Платять і мовчать, бо сказати що іно кабальніше свого западло.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 14 березня 2019, 13:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
Леон написав:
melanvi написав:
Звичайно обслуговую!

Міняти масло, фільтра і заливати бензин це не обслуговування.
Якщо суппорт закис, то ніякого обслуговування не було. Всі рухомі частини суппорта змазуються і перевіряється цілісність резинок хоча б раз на рік.
Іномарки обходяться дорожче, просто про це власники мовчать. Платять і мовчать, бо сказати що іно кабальніше свого западло.

Смазка направляющих и проверка работы цилиндриков проверяться при замене колодок. А это может быть как раз в год, или раз в 3 года, что наступит раньше


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 14 березня 2019, 18:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Рома ты прав! Да и смазывать направляющие у меня нет банально времени! И желания! Это все делается при замене колодок, дисков и тд и тп... А еще качество запчастей... Можно купить такое говнище, что сломается стоя на стоянке!

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 14 березня 2019, 22:08 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Горбатый написав:
Смазка направляющих и проверка работы цилиндриков проверяться при замене колодок. А это может быть как раз в год, или раз в 3 года, что наступит раньше

А если я лет 10 колодки не менял!, то как быть?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 07:44 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
melanvi написав:
у меня нет банально времени! И желания!

Про що може іти ще мова? Це стосується взагалі обслуговування машини. З таким ставленням можна на будь яку марку скіглити, ну а ВАЗ то гріх лайном не намастить.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 09:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Денис 2 написав:
melanvi написав:
у меня нет банально времени! И желания!

Про що може іти ще мова? Це стосується взагалі обслуговування машини. З таким ставленням можна на будь яку марку скіглити, ну а ВАЗ то гріх лайном не намастить.

про одне жалію, що років з 7 назад не продав її....
тепер маю вкидувать лаве в цей вісяк)
або продати за безцінь, але й це не входить в мої плани!

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 10:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
melanvi написав:
або продати за безцінь, але й це не входить в мої плани!

Жадность порождает бедность, я свою за копейки 3 года назад отдал - и доволен.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 10:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Горбатый написав:
melanvi написав:
або продати за безцінь, але й це не входить в мої плани!

Жадность порождает бедность, я свою за копейки 3 года назад отдал - и доволен.

Нє-нє-нє.... машину по цене парумесячной зп не продам....это ж механизм, инженеры ж мучились, придумывали... Охота-рыбалка-природа наше все!

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 12:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
Так при наличии нормальных аппаратов, ездить на рыбалку, на том что может не доехать, не разумно, как по мне.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 12:46 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Сусід пенсіонер має запорика паралізованого і мріє купити якогось жигуля на ринок їздити. Так 200$ жигулик на ходу йому дорого, хоче дешевше. Мертвого запорожця продати за 200$ йому дешево. Показую йому що велосипед в магазині дорожче жигуля коштує, йому всеодно дорого. Отакі цікаві люди.
Я свою також не продаю, тому що користі від неї набагато більше ніж буде матеріальної вигоди. Поки їздить, нехай їздить, а там син підросте йому передам а собі вже якусь бляху куплю чи електро :biggrin:
А на рахунок іномарок, проаналізував своїх знайомих, так у них по два автомобілі. Один жигулик або ланос по господарству їздити і іномарка десь на дальняк зганяти типу море, гори, весілля, свята і т.д. У знайомого був Лансер, одного разу приїздить на ланосі. Говорю, Саша, а що це за автомобіль? а де моцачок? Какже продав нафіг, хороший автомобіль, зруний, швидкий, але роблю лише на нього. Вся зарплата уходить на утримання автомобіля, поміняв на Ланос і радується життю. Інший купив собі величезного Лексуса, так в нього одне колесо дорожче за весь мій автомобіль. Тепер будує СТО, здавати в оренду і обслуовувати свій Лексус, бо там цифри космічні навіть для нього.
Дехто купує новеньку і через 3 роки продає, поки ціна не впала і знову купує нову. Так автомобіль завжди новий і ніколи не ламається.

У комерційному транспорті є економічні показники такі як тонокілометри. Можна порахувати і для своїх жоповозок вартість пробігу 1 кілометра і буде видно в що це виливається. Я колись рахував, у мене тоді вийшло 4,5грн 1км. Або взяти вартість проїзду в таксі (в них вже пораховано) відняти зарплату персоналу і податки (приблизно 30-40%), також буде собівартість свого жопокілометра.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 12:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Горбатый написав:
Так при наличии нормальных аппаратов, ездить на рыбалку, на том что может не доехать, не разумно, как по мне.

во-первых это интересно)

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 12:55 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
Леон написав:
Сусід пенсіонер має запорика паралізованого і мріє купити якогось жигуля на ринок їздити. Так 200$ жигулик на ходу йому дорого, хоче дешевше. Мертвого запорожця продати за 200$ йому дешево. Показую йому що велосипед в магазині дорожче жигуля коштує, йому всеодно дорого. Отакі цікаві люди.
Я свою також не продаю, тому що користі від неї набагато більше ніж буде матеріальної вигоди. Поки їздить, нехай їздить, а там син підросте йому передам а собі вже якусь бляху куплю чи електро :biggrin:
А на рахунок іномарок, проаналізував своїх знайомих, так у них по два автомобілі. Один жигулик або ланос по господарству їздити і іномарка десь на дальняк зганяти типу море, гори, весілля, свята і т.д. У знайомого був Лансер, одного разу приїздить на ланосі. Говорю, Саша, а що це за автомобіль? а де моцачок? Какже продав нафіг, хороший автомобіль, зруний, швидкий, але роблю лише на нього. Вся зарплата уходить на утримання автомобіля, поміняв на Ланос і радується життю. Інший купив собі величезного Лексуса, так в нього одне колесо дорожче за весь мій автомобіль. Тепер будує СТО, здавати в оренду і обслуовувати свій Лексус, бо там цифри космічні навіть для нього.
Дехто купує новеньку і через 3 роки продає, поки ціна не впала і знову купує нову. Так автомобіль завжди новий і ніколи не ламається.

У комерційному транспорті є економічні показники такі як тонокілометри. Можна порахувати і для своїх жоповозок вартість пробігу 1 кілометра і буде видно в що це виливається. Я колись рахував, у мене тоді вийшло 4,5грн 1км. Або взяти вартість проїзду в таксі (в них вже пораховано) відняти зарплату персоналу і податки (приблизно 30-40%), також буде собівартість свого жопокілометра.

ще раз... ваз треба ставити десь за будинком подалі.... знаєш для чого? Щоб вночі не було чути як ржавіє))
А так хороша машина)

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 13:07 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
melanvi написав:
Леон написав:
Сусід пенсіонер має запорика паралізованого і мріє купити якогось жигуля на ринок їздити. Так 200$ жигулик на ходу йому дорого, хоче дешевше. Мертвого запорожця продати за 200$ йому дешево. Показую йому що велосипед в магазині дорожче жигуля коштує, йому всеодно дорого. Отакі цікаві люди.
Я свою також не продаю, тому що користі від неї набагато більше ніж буде матеріальної вигоди. Поки їздить, нехай їздить, а там син підросте йому передам а собі вже якусь бляху куплю чи електро :biggrin:
А на рахунок іномарок, проаналізував своїх знайомих, так у них по два автомобілі. Один жигулик або ланос по господарству їздити і іномарка десь на дальняк зганяти типу море, гори, весілля, свята і т.д. У знайомого був Лансер, одного разу приїздить на ланосі. Говорю, Саша, а що це за автомобіль? а де моцачок? Какже продав нафіг, хороший автомобіль, зруний, швидкий, але роблю лише на нього. Вся зарплата уходить на утримання автомобіля, поміняв на Ланос і радується життю. Інший купив собі величезного Лексуса, так в нього одне колесо дорожче за весь мій автомобіль. Тепер будує СТО, здавати в оренду і обслуовувати свій Лексус, бо там цифри космічні навіть для нього.
Дехто купує новеньку і через 3 роки продає, поки ціна не впала і знову купує нову. Так автомобіль завжди новий і ніколи не ламається.

У комерційному транспорті є економічні показники такі як тонокілометри. Можна порахувати і для своїх жоповозок вартість пробігу 1 кілометра і буде видно в що це виливається. Я колись рахував, у мене тоді вийшло 4,5грн 1км. Або взяти вартість проїзду в таксі (в них вже пораховано) відняти зарплату персоналу і податки (приблизно 30-40%), також буде собівартість свого жопокілометра.

ще раз... ваз треба ставити десь за будинком подалі.... знаєш для чого? Щоб вночі не було чути як ржавіє))
А так хороша машина)

Вчора бачив у нас в гаражах беху, зовні лялька, не стара, блищить як не знаю що, випадково заглянув у салон через відкрите вікно, а там позаду права сторона без дніща, його просто нема, згнило. Це так, щоб ти розумів що гниє все.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 13:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2014, 10:11
Повідомлень: 1060
Звідки: Киев
Has thanked: 19 times
Been thanked: 70 times
Имя по паспорту: melanvi
Авто: melanvi
гарна беха - нова беха)

_________________
Fuck off


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: что купить в Украине за $3000
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2019, 23:46 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
melanvi написав:
гарна беха - нова беха)

Якщо її хтось утримує. Один знайомий бізнесмен катався на своїй БМВ поки гроші рікою плили. Коли трохи криза настала то продав, бо не може утримувати сімю і беху. :pardon: Давно його не бачив, не знаю чи ходить пішки чи що купив. Інший має шкоду і дев"ятку.
Багаті теж плачуть :biggrin: Гарно воно лише через розові окуляри. Добре те що маєш, і прагни до кращого. Я впевнений що якщо мрійнику подарувати беху, або лексус, то мрійник їх просто не потягне навіть утримувати і дуже швидко продасть.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB