Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 15:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 10:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
З подачі Юри "Леона" зробив цю тему. Ми обговорювали компресорне питання в темі обробки кузова і в моєму бортовику. Основне процитую і підемо далі.

Хороша справа - компресор, коли він є. Доведеться щіткою мастити.

Леон написав:
Купи самий дішманський компресор, для одного автомобіля більш ніж достатньо. Колеса накачати, антикором попрацювати, щось невеличке підфарбувати. Малий компактний і з набором причиндалів. Для професійного фарбування він звичайно не годиться, а ворота в гаражі запросто. При необхідності можна ресивер добавити. У мене як з'явився компресор, так новий рівень життя відкрився. Накачати, продути, покрасити, обробити і т.д. У мене площа гаражних воріт більше 10м2 з однієї сторони, раніше покрасити ціла проблема була, тепер граючись за декілька хвилин.
Приклад компресора:
https://rozetka.com.ua/184337399/p184337399/
https://rozetka.com.ua/205799341/p205799341/
https://rozetka.com.ua/stal_69405/p49230822/
Я купував такий https://rozetka.com.ua/kentavr_kp2015v_48626/p6350985/ і всі пригоди з ним у відгуку. Набір приладдя до нього такий https://rozetka.com.ua/dnipro_m_72872000/p19435528/ Шланги пружинки гуано, я замінив на гумовий армований. Купив шланг на метри продається і фітинги окремо.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 28 серпня 2020, 10:48, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 10:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Запитання по компресору: як довго ти користуєшся тією іграшкою і на що його вистачає? До речі, твій уже в архіві "розетки".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 10:28 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Користуюсь із жовтня 2017 року. Ніби і недавно купував, як швидко час летить. Думаю всі вони однакові лише назви різні. Китай штампує, а фірми в різний колір красять і свої назви пишуть. Для дому вистачить на довго, лише доглядати нормально, щоб масло було і пиль не попадала в циліндр. Запчастини в продажу є. Качаю колеса, продуваю стисненим повітрям, пиль видуваю, фарбую, антикорю. Ну інколи баловство, син спінера розкручував до свисту що страшно в руках тримати. Скільки для дому потрібно, якщо раз в тиждень вмикається то добре. Якщо велосипеда качнути, то в ресивері запас повітря є.
Я верхній тиск зменшив до 6, бо 8 не потрібно, а лише навантаження на рухомі частини.
А мою історію з даним компресором можна почитати там у відгугу, я багато написав, можливо після цього і сторінку товару прикрили. Розетка так часто робить, одну сторінку закриває, іншу створює і пішло по новому. Маркетинг.
Якщо розраховувати на інтенсивну експлуатацію компресора і його ремонт, то потрібно вибирати з розповсюдженим діаметром циліндра, бо є розміри з дефіцитними запчастинами. Фактично антикор і підштовхнув мене на купівлю свого компресора. Коли потрібно було мазюкатись і мені сказали вартість таку, що аж рубашка завернулась, то я почесав репу і зробив так як тобі радив. Я коли бачу як іржа їсть "любимую женщину :hahaha: ", то в мене ржавий цвях в задниці стирчить :hahaha: от і купив . В Розетці підкупила доставка до дому. В результаті і автомобіль був грязнючий, і я був грязнючий і компресор в подарок лишився. Син сказав "Ну накінець то у нас є компресор!". Мабуть потрібно створювати тему "вибір компресора"
Ось такий же https://rozetka.com.ua/kentavr_53048/p12470474/


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 10:40 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
По правильному, то потрібно мати все своє: дуже не люблю позичатись. Але при нинішній ситуації всього не накупишся. Та коли буде компресор - там уже можна і ключик пневматичний прикупити... а далі пішло-поїхало :hahaha:
Мені наші місцеві фірми запропонували такі речі:
https://rozetka.com.ua/vulkan_25154/p4066080/ - 3220грн.
https://kulibin.com.ua/catalog/kompress ... rm-ac9315/ - 2850грн.
Це масляні компресори. Вже ніби із сервісною підтримкою і т.д.
Є цікаві компресори "Вулкан" без масляні:
https://epicentrk.ua/shop/kompressor-vulkan-bezmaslyanyy-25334.html?gclid=Cj0KCQjw1qL6BRCmARIsADV9JtbYkgN4YbHa8a4c8_PhDAD45lGKQSTv-SB8mc6D4bmwZSNHZpLX4ocaAhwXEALw_wcB - 4200грн.
Ціни вказані ті, що мені пропонують на місці. Не малі... :sorry:
Як мені пояснювали по "Вулканах": коли просто "В" - це масляний, а коли "IBL" - це без масляний. Відгуки про компресори різні: все Китай, і вже тут як кому повезло. Хоча, ті знайомі хлопці, що займаються "Вулканами", кажуть, що для гаражних робіт його вистачить на довго і у них відгуки від клієнтів, в основному, позитивні (реклама - "штовхачка" торгівлі). Але, при умові правильного використання і своєчасного обслуговування.
Ресівер на 50л краще, ніж на 24л: тоді компресор "молотить" менше при великій витраті повітря. Та чи він потрібен більший в гаражних умовах при періодичному використанні?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 14:47 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо гроші є, то можна і за 4200грн, але для дому можна і за 2500. Для гаражного використання, це хто займається ремонтом авто і компресор потрібен 24/7. А дома в гаражі куди його застосовувати кожний день. Після покупки потрібно все добре перевірити, бо багато кривого в них може бути. Я навть поршня знімав, бо прокладка була пошкоджена.
В рекомендаціях пишуть що для покраски потрібно продуктивність 250л, але це для професійної покраски автомобілів щоб одним заходом. Для просто пофарбувати ворота і 150 вистачить, на воротах заходи і накладки по барабану.
Великий ресивер добре, але він багато місця в гаражі займає. Краще оптимально об'єм - продуктивність - ціна. А якщо десь перевезти потрібно, скажем на дачу, то попробуй з великим ресивером кудись його вперти, хіба що прицеп.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 15:58 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та по відгуках в неті всі пишуть, що одразу крани міняють, шланги, фільтра і т.д.: дешева рибка - така і юшка. Так що, морально я до цього вже готовий.
Непогано було б попасти на якусь акцію: зроблю закладку з вибраним апаратом і буду перевіряти час від часу. А ціна... якби в житті потрібен був тільки компресор для повного щастя - то це не гроші. А коли потреби виглядають як сито - то нехай трішки підожде: в цьому році точно замащу все щіткою :pardon:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 16:16 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
https://dnipro-m.ua/tovar/vozdushnyj-ko ... acteristic отаким я користуюсь, беру у дядька дружини. Нормальний компресор. Правда "акція" їхня це заліпуха. Що з акцією придбати, що без акції комплект - ціна майже та сама.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 16:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я не рекламую ту фірму, просто приклад, бо є такі самі аналоги в других фірмах і дешевше. Взагалі "Деіпро М" невиправдано дорожче своїх конкурентів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 16:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Якщо не помиляюсь, то мені колись на фірму пропонували інше обладнання цієї ТМ, але попередили: там не Дніпро, а Хуанхе. Та воно зараз майже скрізь таке. Білоруси колись випускали компресори "REMEZA" - у нас такий на фірмі з ресівером 500л працює вже біля 15 років. А потім почали випускати "AirCast". Ось ніби і країна-виробник, і фірма залишились ті самі, і все як раніше. Але раніше - це було щось типу СП з німцями, а тепер там - запчастини з Піднебесної. І ми трирічний компресор "AirCast" на 250л вже двічі на сервіс возили. Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 18:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Якщо взяти відомі бренди інструменту, накшталт Intertool, Toptool, Aloid, KingRoy і той самий Дніпро-М та інші, то вони напевно робляться на одному заводі, або сусідніх. Так що без "Хуанхе" нікуди. А те що не з відтіля - мінімум на 50% дорожще своїх "братів-аналогів", наприклад DeWolt ( можливо правопис нетакий).


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 28 серпня 2020, 23:41 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Вони цього і не приховують. Дніпро-М Український бренд з виготовленням в Китаї. Все їх виробництво в Китаї.

Полное наименование компании: Общество с ограниченной ответственностью “Сеть магазинов Днипро-М”.
Адрес регистрации: 04080, г. Киев, ул. Кирилловская, 102
Код ЕГР: 41609173
0 800 200 500 Бесплатно с любого номера по Украине

Оце вся інформацію про виробника. Але за якістю більш менш слідкують. Кітайоси роблять так, як їм замовляють. Є перфоратор Дніпро-М і здається дискова пила, так нормально працюють. Не виключено що компресори Верк, Кентавр, Дніпро-М та інші, виотовляються на одному заводі. Ножки в компресорі не головне. У мене стоїть стаціонарно під столом, шланга вистачає кругом по гаражу і на вулицю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 29 серпня 2020, 00:26 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Чому я вирішив що шланг пружинка до компресора гуано.
Приєднання файлів:
stark.jpg
stark.jpg [ 107.65 Кб | Переглянуто 628 разів ]

По перше малий внутрішній діаметр, і при великій витраті повітря, сажемо покраска, або продувка, в шлангу великі втрати тиску і витрат повітря. Ніби тиск є, а він не дує.
По друге він пластмасовий і дубовий.
По третє коли щось робиш, шланг завжди втікає від тебе. Скажемо я качаю колесо, тільки випустив з рук і шланг втік. Щось продуваю, покласти не можливо, весь час доводилось притискати ногою. Потрібно піти взяти ключ, а нога тримає шланг. Відпустиш, він кудись тягнеться і все на шляху за собою тягне.
Тому було прийняте однозначне рішення купити резиновий армований шланг більшого діаметру потрібної довжини. Поскільки магазини продають готові шланги до компресора по космічній ціні, то був придбаний в звичайному господарському магазині армований шланг, два фітиги і два хомути. Шланг тоді був приблизно 12грн/м, фітинги по 8-10 і хомути 2-3 грн. Все обійшлось копіки, а готовий шланг продавали в декілька разів дорожче.
Тепер розмотав куди потрібно, попрацював, поклав коло себе і він лежить, нікуди не тягнеться. Також на шляху нічого за собою не тягне. При роботі завжди на підлозі купа всього лежить і інструменти і запчастини і приладдя. Після того як та пружинка декілька разів все змела і поперекидала, то була відправлена далеко і назавжди.
Тепер маю такий шланжик:
Приєднання файлів:
vozdushny-j-armirovann.jpg
vozdushny-j-armirovann.jpg [ 63.24 Кб | Переглянуто 628 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 02 вересня 2020, 09:58 
Онлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Так виглядає мій компресор.
Приєднання файлів:
IMG_0460.JPG
IMG_0460.JPG [ 130.06 Кб | Переглянуто 603 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 16 вересня 2020, 20:30 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Если правильно узнал на фото, то это кислородный шланг.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 16 вересня 2020, 22:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ну я теж вже маю компресор. Оту пружину, я дістав з коробочки та через пару хвилин назад поклав бо вона мене бісить. Я зразу придбав 10 метрів нормального шлангу, зробив одразу на стойкі стелажів "роги" для шлангу і його практично не видно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB