Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Все про принтери та "МФУ"(БФП)
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2018, 10:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Сьогодні був прикол. Підбираю додому прінтер - старий уже напрацювався. Дивлюсь інтнрнет магазини. Відкрив сайт магазину LUCKY PRINT. Вивчав хвилин 15 пропозиції по "Кенон" на шести сторінках. Вискочило віконечко з пропозицією допомогти. Пишу: "потрібна така-то модель принтера кенон". Мені питання: "а ви з якого міста?" - "з Вінниці". Мовчанка. Далі: "Такої моделі немає". Пишу: "для вінничан немає, чи на який ... ви мене це запитували?" Відповідь: "Я провіряла наявність. І взагалі: ми спеціалізуємось по "Епсон"!
Занавіс.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2018, 12:41 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Був колись в них в офісі. Технарі там були нормальні, і ледікофе різні бувають. Епсон для звичайного друку кращий, том головка надійніша. Кенон по фотоякості кращий. А фірма дуже загадкова, розгалужена і з ниточками в росію. Думаю це взагалі російський філіал. але ціни в них були хороші, бувають акції нормальні.
Якщо потрібна консультація по принтерах, то трохи знаю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2018, 14:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Консультація грамотної людини ніколи не зайва. Я дивився на такі два: Canon PIXMA G2411 (2313C025AA) (або G2410) і Canon PIXMA G3410/3411 with Wi-Fi. Ніби економні по чорнилу, з встроєними снпч, якість фото і просто друку добра. Не знаю, чи потрібен мені зараз Wi-Fi, але чуйка підказує, що чере рік-два мені скажуть: бач, зажав грошей тоді купити з Wi-Fi, а зараз мучимось з проводами... Час іде, все міняється. Купив би щось дешевше, але хотів із оригінальним спнч. Тому що на старий "кенон" його як "втулили" майстри, то воно так і працювало. Як не дивно, але у відгуках по різних магазинах в "епсонів" проблем чомусь більше описано, ніж в "кенонів". Хз.
Завтра починається розрекламована "чорна п"ятниця": будуть спихати по-дешевше різний мотлох. Але може б і я своє щось знайшов, якби вибрав.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2018, 20:34 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Для яких цілей буде використовуватись принтер і яке навантаження буде на нього?
У мене основний вже старенький МФУ Кенон Pixma MP630 з СНПЧ, так в нього "Максимальное разрешение печати 2400x9600 dpi, Разрешение при сканировании 4800х9600 dpi" брав для фотодруку. Ще 4 штуки є різні допоміжні.
Головка згоріла, а коштує вона близько 100$. Купив в Китаї б/в головку. Якщо робоча конячка, щоб дешево і сердито я б вибрав щось із Епсонів типу МФУ Epson Expression Home XP-342 с СНПЧ и чернилами https://www.inksystem.biz/all-in-one-ci ... p-342.html Або щось подібне https://www.originalam.net/all-in-one-ciss/format-a4/ але трохи краще.
В Canon PIXMA G2411 Разрешение при печати: до 4800 x 1200 точек на дюйм
Разрешение при сканировании: 600 x 1200 точек на дюйм
Цветная печать: приблизительно 5.0 изображений в минуту
В Canon PIXMA G3410/3411 Разрешение при печати: до 4800 x 1200 точек на дюйм
Разрешение при сканировании: 600 x 1200 точек на дюйм
Цветная печать: приблизительно 5.0 изображений в минуту
В Epson XP-342 Разрешение печати 5760x1440 dpi
Оптическое разрешение сканера 1200 x 2400 dpi
Скорость цветной печати 15 стр/мин (трішки перебільшили звичайно)
За вбудовані СНПЧ беруть дурні гроші, а суть однакова, лише шлейфів не видно.
Якщо друкувати на офісному папері, то це взагалі не друк. На фотопапері 4800 x 1200dpi тоже нормально, але для "ценителей искусства" маловато.
Основна відмінність Кенон І Епсон в головках, термо і п"єзо. https://www.youtube.com/watch?v=RDcr-yPlF0A
Відмінності головок https://www.originalam.net/articles/epson-vs-canon.html
В інтернеті багато є оглядів і порівнянь.
Головне щоб принтер задовольняв потреби, приносив задоволення від друку і не спустошував гаманець, бо задоволення це не дешеве.
Говорив я з одним художником, так він користується Кеноном і оригінальними чорнилами. Сказав вони найбільш точно передають кольори. Він на міжнародних фотовиствках виставляється. А нам таке не потрібно звичайно.
Багато залежить від чорнила і паперу. У мене дружина друкує фото А4, бумага уходить пачками, а чорнило літрами.
Головне це окрема головка а не вмонтована в картриджі (п"єзо головка краще)
Роздільна здатність друку і сканування dpi (залежить від цілі друку)
Швидкість друку (коли фото А4 штук 30, то потрібно мати нерви)
Доступність і ціна витратних матеріалів (чорнило і встановлення СНПЧ)
Не забувати про правильне користування і вчасне обслуговування (техніка делікатна і вимоглива).
Є у мене новий HP Photosmart 8250 6 кольорів! з чорнилами і баночками, але він морально застарів.
Трохи про вибір https://www.youtube.com/watch?v=l2N5habxpMo
Огляд https://www.youtube.com/watch?v=9n5BukIZ7tY
https://www.youtube.com/watch?v=kllbcz3VA8Y
Не легка це робота вибрати МФУ :stars: Трохи накидав що попало. Але в цілому якщо бюджет дозволяє, то принтери нормальні, але особисто я схиляюсь до Епсон через головку, хоча подобається Кенон. :pardon:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2018, 10:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую,Юра, за інформацію. Вибрати справді не легко, тому що і фото хотілося б надрукувати (для себе, не на конкурс), і звичайний друк потрібен. Навантаження - школа і все, що пов"язане з нею. Папір уходить пачками, чорнило - літрами(( До тепер допрацьовує своє старенький кенон IP1900: майстер сказав більше не приходити, а зразу в мусорку винести. Дав йому три місяці життя - це було майже три роки тому)) Правда, друкує він уже зовсім ніяк: пропуски, смуги, кольори не ті. СНПЧ йому втулили майстри при продажу, але з ним всю дорогу були постійні проблеми. Тому і недовіра до такого "навісного обладнання". А недавно ще й малому стало цікаво, що за пляшечки такі гарні з трубочками - він їх і потягнув... Крім усього, в сучасних моделях Canon PIXMA G зроблено додатковий захист від пересихання сопел в головках при довгій перерві в друкуванні - для нас це актуально влітку. Тобто, вимог багато, все потрібно звести в один пристрій - от і маюсь. Головку в кеноні я не міняв, тому не знаю що по чому. Але ціна буде не мала - надіюсь, не скоро). Буду вивчати всі зсилки, що Ви накидав - дякую :hi:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2018, 12:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Передивився, перечитав. Дуже все схоже на заказні відео двох конкурентів. Єдине, що зрозумів, то "для дому, для школи" що візьмеш, то і добре. Чомусь основні суперечки йшли про фотодрук. Ще хочу просто принтери глянути - може по ціні буде цікавіше.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2018, 14:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
З відео брати лише функціонал і характеристики. Звичайно все як в рекламі - цей МФУ порівнято з іншими самий самий..
Щодо фото дома, то спочатку ми друкували, навіть альбом завели, а потім коли електронних фоток стало тисячі, то зберігаються на компі і дисках. Друкуються лише одиниці в рамочку або на подарунок. Друк домашніх фото відпав.
Попав мені на обслуговування Епсон з СНПЧ, теж пропуски в соплах були. Так вони в ньому змішали чорнила пігментні з водянкою. Чорнила звернулись і головки промити так і не вдалося. Говорю, навіщо ви таке зробили? Продавчиня в магазині сказала що підходять. Отак і помер Епсон.
Всі струйні принтери обовязково потрібно вчасно обслуговувати, тоді будуть служити довго. Коли в головці є пропуски, або одна дюза сцить криво, то при друкуванні тексту цього зовсім не помітно, а на фотографії це добре видно і фото виходить гуано. Тому для фотопринтерів це обовязкова процедура. Це не складно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2018, 16:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
...Попав мені на обслуговування Епсон з СНПЧ, теж пропуски в соплах були...

То це кусок хліба, чи хоббі? Якщо це професія, то може є статистика: чий продукт із цих двох виробників більш проблемний? Тільки не через дурість споживача. "Більше подобається кенон..." Чомусь мені теж, але ж ціна "смачніша" у епсонів: МФУ Canon PIXMA G2410 -4700грн. проти МФУ Epson Expression Home XP-342 с СНПЧ (БСНПЧ) и чернилами (C11CF31401) -2500грн.
:sorry: :wall:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2018, 01:35 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якби були об"єми, можна було б відкривати бізнес, а так поки хоббі. Продавці багато прибрехують по характеристиках, особливо швидкість друку. Тому потрібно дивитись правдиві огляди і вибирати. По надійності, там ламатись фактично нема чому. Механіка з шестернями, плата, друкуюча головка. Фактично всі принтери в робочому стані з помершою, або вбитою головкою. Дуже рідко виходить з ладу механіка або електроніка. На ОЛХ продають безліч і багато без головки, а в основному викидають. Я штук 5 робочих розібрав на запчастини, ремонтувати нема смислу. Тому основне це головка, але також як повезе. В Кеноні може відпрацювати 2000 копій, а може і 30000. Це залежить від самої головки, від якості чорнила (воно її зношує), від навантаження (кількості друку) і від обслуговування (забиті дюзи можуть перегріватись і перегоріти). Або користувач їй роги вставить. Тому в цьому плані більш надійний принцип роботи головки в Епсоні.
При виборі потрібно поступово зменшувати коло. Однозначно МФУ (Кенон чи Епсон), однозначно СНПЧ (зовні чи вбудована) а далі по характеристиках 4-5кольрів (в п"яти колірному два чорних, один пігментний для тексту) Реальна швидкість друку фото на фотопапері, роздільна здатність, ціна, дизайн. І головне щоб дружині сподобався, бо буде капут :hospital: :biggrin:
Я брав папірець, записував штук 5-6 і поступово викреслював.
Свій перший лазерний МФУ я зайшов в магазин-підвал, попросив лазерний МФУ, мені дали і все. Також струйний Кенон. Потрібно було зробити якісну копію щоб не відрізнялась від оригіналу. Придбав МР630, і дійсно не відрізнити. Коли копіювати фото, то без втрати якості. Але Кенон я постійно обслуговую і було два серйозні ремонти. Головка згоріла і щось було з електронікою, то я за 200грн купив такий же на запчастини і не розбирався що там сталось. Можливо головка потягнула за собою плату, таке буває. Тобто 2 рази його вже точно викинулиб. В школу придбали Епсон з СНПЧ, років 6 тому, при варварському ставленні поки працює.
Як кажуть Гугл в помощь :stars:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2018, 10:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
...Як кажуть Гугл в помощь :stars:

Дякую - "нагуглився" до :YMSICK: . Мабуть, таки зупинюсь на "МФУ Epson Expression Home XP-342 с СНПЧ и чернилами (C11CF31401)": на нього наштовхнувся, коли вибирав "кенон", а потім і Юра скинув цю ж зсилку. Підкупляє ціна:2500грн. зі всіма наворотами і подарунком. Не до жиру зараз. Воно щоб не для школи, то й близькоб не потрібно було. Хоча теж чомусь більше плдобається "кенон". Єдине чого боюсь - щоб дорога головка в "епсоні" не брикнулась. Все інше - примхи.
Якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2018, 13:20 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо друкувати кольорові діаграми та реферат з картинками, то його достатньо. Подивись що кажуть реальні користувачі в інтернеті, як він в дійсності, щоб потім не було розчарування. Бюджетні принтери текст друкують добре, а от фото довго через малу головку. На дорогих принтерах головка широка і дюзи в два ряди, а на типу бюджетних вужча і дюзи в один ряд, тому довго заливається картинка. Це як підлогу фарбувати широкою кисточкою і вузькою. Якщо влаштовує друк фото 10*15 1хв, то нормально. Це коли на поток, то чекати дві години довго. А дома 5 фоток 5 хвилин можна потерпіти. Якщо замовляти по пошті, необхідно обговорити всі форсмажори. Часто пошта привозить заправлені СНПЧ догори ногами. Тому краще чорнило заправити дома. Також можливість браку. Магазин часто старається продати додатковий комплект чорнил за двойну ціну. Ринкова ціна приблизно 100грн 200мл.
Багато корисної інформації є на сайті https://wwm.ua/ про очистку головок, про чорнила, про друк і т.д. Також є власні профілі під принтери і чорнила, таке рідкість. Цікава фірма ця WWM "луч света в темном царстве". Багатим капіталістам трохи життя портить на нашу користь.
Діалог з ними: у мене на принтері Кенон картриджі чиповані.
Вони - у нас є самообнулюючи чіпи.
Я - а на Епсон
- І на Епсон є
Я - а на такий ... Епсон
- Ну на такий... фірма Епсон зробила суперзахист від встановоення СНПЧ, то ми розробили чип з кнопочкою. Коли принтер хоче замінити картридж, нажали кнопочку і все.
Я - а чорнила
- І чорнила є
Я - а яка фасовка
- каністри по 20л, бочки по 200л, вам скільки потрібно?
Я - ?????? дякую, я подумаю, поки 5шт по 200мл.
Чорнила я купую в них, але в філіалі, там чомусь дешевше. Фотопапір також брав їхній, але перейшов на менш якісний і дешевший, мене влаштовує. Коли буде принтер дам адреса явки паролі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2018, 15:12 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую. Уже зробив замовлення на той "епсон XP-342 с СНПЧ" на "ІнкСістем". Виявляється, їх філіал є у нас в місті, через що вони і цікавляться, звідки потенційний покупець. У вівторок потрібно під"їхати, оплатити і забрати. Можливо й встигну, а ні - відстрочу отримання ще на день-два. Але вже закрив всі інші вкладки і видихнув: муки вибору позаду. Залишається "дрібничка": щоб він працював - і буде щастя))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2018, 16:33 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Вітаємо. :dance: :drinks: Чекаємо позитивних відгуків.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 26 листопада 2018, 10:40 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Вітаємо. :dance: :drinks: Чекаємо позитивних відгуків.

Дякую :hi: Заберу, запустимо - відпишусь :write:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 27 листопада 2018, 20:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Забрав, запустили. Зовнішній вигляд нормальний - такий собі кейс, без витребеньок - все тримається купи, поки що не скрипить. СНПЧ встановили в магазині і заправили. Налаштування з диску пройшло з першого разу. Порівняно із попереднім стареньким "кеноном", друкує набагато тихіше і швидше. Сканує, роздруковує. Хоча тут є питання: роздрукований після сканування файл трохи "блідніший" оригіналу. Сірого фону під текстом скан практично не бачить, або робить його синюватим. Можливо, потрібно буде це в налаштуваннях пошукати. Завтра спробую ще документ відсканувати: якщо "фейс" в друку не вийде синім, то я придираюсь. Це перші враження. Ще ж є фото друк, вайфай, карта пам"яті - теж буде цікаво спробувати. Але головне - вже є на чому роздруковувати реферати, учбові матеріали, документи і т.д. - для чого воно і бралося.
А на сьогодні - все))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 8 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB