Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:18

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 18 липня 2022, 00:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 грудня 2014, 22:57
Повідомлень: 665
Звідки: Донецк-Пески
Has thanked: 181 times
Been thanked: 39 times
Имя по паспорту: Олег
Авто: ВАЗ2109 куплю опять)
kissenok написав:
Мав на увазі географічно) Евакуювався чи...?


Не, я ж терпила)))

_________________
ЗАЗ Sens 1.3, 2012 - и опять купил секс)))
ЗАЗ Sens, 1.3, 2004 - фууух еле продана
KIA Spectra (Shuma) - пузотерка)) 1.8 LX, AКПП, 2004 - продана


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 18 липня 2022, 11:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ole~G написав:
kissenok написав:
Мав на увазі географічно) Евакуювався чи...?


Не, я ж терпила)))

Не боїшся що заберуть до лав армії орків?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 липня 2022, 13:01 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Може вже там


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2022, 09:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Для підтримки.


Приєднані файли:
signal-2022-07-25-18-33-55-429-1.jpg
signal-2022-07-25-18-33-55-429-1.jpg [ 47.62 Кб | Переглянуто 124 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2022, 09:58 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Жартівливе.


Приєднані файли:
IMG-79a7cea9eea29d0221b3efbf9555f10d-V.jpg
IMG-79a7cea9eea29d0221b3efbf9555f10d-V.jpg [ 137.41 Кб | Переглянуто 123 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 серпня 2022, 16:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
От які вони війська НАТО. :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 23 серпня 2022, 15:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Розповім як я з вчора, з 22 години почав "святкувати" після того, як зателефонував мій малий й повідомив, що "Мама й Настя пішли десь на вулицю рятувать Валєру, їх довго нема, я переживаю". Валєра - парубок мої доньки. Телефоную дружині, а там треш, жах, вереск...! Тепер розповідаю ситуацію:
Шли по вулиці дві пари молодих людей, серед котрих моя донька та її хлопець, щось голосно обговорювали між собою. Як раптом до них підійшло декілька озброєних людей і хамовитим тоном, не представившись жодним чином, а ні хто вони, а ні що вони почали вимагати пред'явити документи. Нагадаю, що комендантська година не наступила, на годиннику початок на 22 годину. Донька пред'явила паспорт в "Дія", а от парубку непоталанило, при увімкнені у смартфона остаточно сіла батарея. Тут вдавані захисники почали дітям погрожувати та провокувати хлопця на агресивні дії. Закінчилась перша частина спілкування з цією бидлотою тим, що вони виписали хлопцю повістку до військкомату! Уявляєте собі картину? Якась гопота виписує повістки, хоча хлопець неодноразово їм казав, що у нього є офіційна повістка і йому треба з'явитись до військкомату через декілька днів. Ну то таке. Виписали, відпустили, провів він дівчину до дому. Наче і все. Але сталось не так як гадалось! Відійшовши від під'їзду метрів 100, хлопця почали "в'язати" в кращих традиціях бойовиків чи ментів! Підлетів мікроавтобус і його почали пакувать в нього, порвали одяг, взуття! На щастя хлопця, слідом за ним з дівчиною, на прогулянку вийшла його мама з двома доньками і майже вже зустріла свого сина як побачила весь цей сраний бойовик за участю свого сина, представників сраного бандформування Бадери та, як виявилось, представника військомату! Шановні, та у нас мразота працює не гірше як в ОРДЛО мобілізують! Далі відбувався треш та жах за участю мами хлопця, двох сестер хлопця, моєї дитини та дружини. Багато розповідать не буду, тільки тезісно про дії цих виблядків:
1. Натякання від представника військкомату, якщо він дійсно був від військкомату, на те, що "порішать" питання обійдеться дорого.
2. НАСТАВЛЯННЯ ТА ПОГРОЗИ ЗБРОЄЮ ПРИ ДІТЯХ!!! НАЙМОЛОДШІЙ ДИТИНІ 7 РОЧКІВ!
3. Нецензурна лайка на жінок.
4. Шмон, не обшук по закону, а шмон особистих речах навіть без присутності власника. Було випадково помічено.

P.S. Якби мені малий не зателефонував і я одразу не почав телефонувати кєнту в поліцію та зам.мера, то я не знаю якаб доля та здоров'я були у тих хлопців. Дружина каже одразу після розмови зі мною комусь з тих підарів хтось зателефонував і вони почали трохи "ручнік собі затягувати" й товариш з нарядом приїхав й почав всіх по кутках розганять. Сьогодні доповів все комбату, почали розбиратись - військкоматівці хуйню творять.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 серпня 2022, 11:47 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP

З нами з: 05 березня 2014, 01:29
Повідомлень: 360
Звідки: KyivCity
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Имя по паспорту: Жека
Авто: ВАЗ 2110 8v з Волині
Це не військоматівці, а "підари", які до 24 лютого ніхуячого не робили, а потім опинилися в складі ТРО через знайомства і раптом відчули себе Богами. В Києві поки про таке не чув. А у Вас вони походу розпаясались до чортиків.

_________________
Зробимо країну краще!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 серпня 2022, 00:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Lee написав:
Це не військоматівці, а "підари", які до 24 лютого ніхуячого не робили, а потім опинилися в складі ТРО через знайомства і раптом відчули себе Богами. В Києві поки про таке не чув. А у Вас вони походу розпаясались до чортиків.

Це були саме з військомату. Яйця їм на лоб натягнули мабуть, бо самі вийшли на контакт з поопозицією мирової угоди бо їм трохи " соромно" стало.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 серпня 2022, 16:57 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Треш. З тобою мирова, бо захист відчули, а з іншими що буде. На нуль їх трохи нехай відправлять.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 02 вересня 2022, 19:51 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Lee написав:
а потім опинилися в складі ТРО через знайомства і раптом відчули себе Богами. В Києві поки про таке не чув.


Є така херня і в столиці, я не розумію зараз те Тро, треба або ЗСУ, або нахер ви такі треба.
Наше підпрємство спочатку охороняло ЗСУ, все було бімба, впевненно охороняли периметр з обох сторін, затримували всяку блядоту яка тинялась в комендантську годину і не тільки.
Зараз поставили тро, чергують тільки в коменданську годину, при цьому за перимерт не виходять, понтів і вимог більше чим гівна за сараєм, приїздять на тачках, сама хіленька вроді камри не лохматого року, а так гранд черокі, лехус і інша паркетна "біднота". На нашу вимогу біти цілодобово, сказали, в нас робота, люди, бізнес, короче нахер нам ваше підприємствао разом з охороною, ми із тро.
Досі не розумію, що цим бізнесменам дає оте перебування в тро???


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 02 вересня 2022, 21:45 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ну тут треба розрізняти батальйони територіальної оборони, це і є ТрО в складі ЗСУ, а є батальйони самооборони територіальних громад. Вони самі на себе кажуть ТрО. Але це не ТрО. У нас в місті теж така засрана та обісрана репутація у ТрО, хоча весь той безлад чуде якраз ота самооборона, але людям фіг втовкмачеш що то різні речі, як Божий дар та яєшня. У нас в ту самооборону першими пішли колишні мєнти та різна шалупонь, нормальних людей мало. Я сам з 24 лютого в складі ТрО ЗСУ.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2022, 11:44 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Це лише крупинки верхушки айсберга. Якщо копнути глибше, то там справжній дурдом. Є люди які ризакують своїм життям і стоять на нулі, а є справжні мародери які сидять в тилу і загрібають всю цінну гуманітарку, фінансування і все інше що йде на допомогу людям і ЗСУ, а це величезні кошти. Для поліції (мусорів) всі загони ТРО це злочинці зі зброєю і пакують всіх для галочкі статистики. Якщо мусора в бійців знайдуть в кармані трофейний кацапський патрон, для них це вже злочинець і затримують. А по підроздялах що твориться, там взагалі непонятка, наприклад


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2022, 12:58 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Як живе суспільство


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 20 вересня 2022, 21:04 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Щоб не флудити в Дениса в темі viewtopic.php?f=72&t=180&p=32637#p32637 бо буде :hospital: перейдемо сюди.
Гумові кільця в тормозні циліндри я застав. Навіть спостерігав процес. Я тоді ще молодим був (хоча я і тепер іще юний :biggrin: ) Часи були буремні, коштів не вистачало, влаштувався я на підробіток обслуговувати преси для гумових виробів. Мрачний, грязний, напіврозвалений цех. Стояло два напівмертві преси із дохлою автоматикою. Купа листової сирої резини. Цю резину кидали у велику м'ясорубку, вилазила ковбаска товщіною з палець. ЇЇ різали на шматочки, такі заготовки. На прес клалась форма яка нагрівалась до певної температури, в ямки клались ці заготовки і пеклось певний час. Як із тіста горішки чі грибочкі дома. Температура форми на око, час запікання резини на око. Виріб мало того що не маслобензостійкий, а ще й недопечений, або перепечений. В іншому приміщенні сиділи декілька жінок, які це все пакували в блістер з етикеткою і на продаж бідним автомобілістам. Тоді я мало що розумів що це і для чого. Тепер розумію що це було. Десь іще в гаражі є жменя цих кілець і сирої резини. Отака історія.
Сира резина стає в нагоді і досі. Потікла водопровідна труба в підвалі, да так підло, якраз на згоні на різьбі. Дірочка наче голкою пробита і тоненька струйка як волосина сцить. Заварити не можна, тільки зрізати згон і наварювати новий. А там не зручно, складно і мокро. Запросити зварювальника з автогеном, це 100$. Я взяв кусочок сирої резини, хомут з нержавійки, затягнув і вже 2 роки стоїть та труба. Сира резина як пластилін приймає будь яку форму і тримає.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB