Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 вересня 2019, 09:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
А у нас розмітку в місті по ямах малюють! :crazy:

але ж вона є! :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 вересня 2019, 09:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Таке було. Вчора, близько 18год. в дворі нашого будинку впало старе дерево, потягнувши за собою два стовпи з совітлення вулиці - їх зрізало "під корінь", як сірники. Хтось крепко на небі крилами впирався - не постраждала ні одна дитина, яких було повно на дитячому майданчику; ніхто з дорослих і навіть всюдисущих бабусь, які полюбляють посидіти в тіньочку на лавочці під тією вербою; ні одна із машин, припаркованих навколо епіцентру події. Все лягло акуратно, всередину пустого п"ятачка, обережно, не завдавши горя і біди. Не цього разу. Але ж не можна надіятись тільки на крила ангела-охоронця: потрібно ж і людям виконувати свою роботу на совість, адже скільки раз просили свого часу жек зняти це старе дерево! І ще одне: на зламі одного стовпа (іншого не дивився) виднілось дві нещасних арматуринки з одного боку, все інше - просто бетон. Ось тобі і совість.
І ще. Я вчора пішки на роботу пішов. На третьому фото - моя машинка стоїть і люди біля неї. Ляж, було б, стовп на другий бік - і я пішохід)).


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 148.87 Кб | Переглянуто 661 разів ]
2.jpg
2.jpg [ 153.04 Кб | Переглянуто 661 разів ]
3.jpg
3.jpg [ 85.62 Кб | Переглянуто 661 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 вересня 2019, 10:43 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Бачиш Олексію не все так погано. Навіть дуже добре, всі цілі, дерево прибральсь і освітлення зроблять.
А стосовно острівків безпеки, то у місцевому бюджеті тепер грошей валом і вони їх так освоюють. Грошіє, а мозку нема, або він заточений лише красти, от і така ситуація. Про зручність і комфорт ніхто не думає.
Простий приклад в нас під новим сусіднім будинком зробили вузеньку однополосну дорогу. Перед будинком замість стоянки авто зробили велику клумбу грязі. В будинку 24 квартири і стільки ж автомобілів і ні підїхати ні поставити не можливо. Все як кажуь для людей. На клумбі росте бур"ян, заїзжати заборонено бо називається клумба і т.д. Молоді люди запропонували прибрати ту клумбу і зробити нормальний заїзд і стоянку. Скільки було крику і воплів. Вони власним коштом те все болото прибрали, висипали відсівом з каменю і тепер красота. Ні грязі, ні бур"ну, перед будинком чисто, кожний може вільно підїхати і зупинитись. Кричали буде воняти під вікнами, но нема вже тих кироазів 60х років які воняють за кілометер, все сухо, чисто і без запаху. Тепер всі задоволені, навіть ті що кричали, бо самі там паркуються або їхні гості.
У нас в місті теж постійно плачуть нема коштів ні на що. Комунальні обєкти обшарпані стоять. Підняв я міський бюджет, а там цікава строчка: 10 000 000грн префіцит!. А щоб бюджет сходився в 0 стояла строчка інші витрати 10 000 000грн. Декілька людей в тому числі і депутатів ткнув носом туди і дитячий садок відремонтували. А то роками розказували що нема коштів нехай батьки власними силами роблять.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 вересня 2019, 15:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та ми всі це розуміємо, що до "освоєння коштів", хоча правильніше було б назвати їх "присвоєнням". Краще б ці кошти віддали на онколікарні, на підручники в школах і ремонти, чи ліки для пенсіонерів.
Що до крикунів, то, на жаль, приказка "У сусіда корова здохла, то нехай і у нас здохне - щоб йому ніде було молока позичити" придумана не даремно. Коли звуженням дороги у нас прибрали паркування на проїзжій частині вздовж авторинку і водії "взроптали", то "пішКоходи" писали в відгуках на статтю: "не розвалитесь, пройдете пішки 300м від машини до базару". На що їм водії відповіли, аби вони самі спробували доперти акумулятор на грузовик, чи покришки на таку відстань.
Ваш "покірний слуга" в очах своїх сусідів теж один з "винуватців" розкришених бордюрів на подвір"ї, які розсипались ще за часів будівництва цього дому, бо паркую авто на тротуарі :hospital: (фото 3: ну немає місця більше, не-ма!). Такі у нас люди. Часом просто розпач бере, коли читаєш відгуки під петиціями до міської ради (чи то перенести світофор, чи зробити регульований пішохідний перехід, чи створити додатковий маршрут, чи щось покращити): таке враження, що одна половина населення міста люто ненавидить іншу половину, періодично міняючись з нею місцями "ініціатори-критики". І пишуть таке, що на голову не налазить.
У нас в дворі чоловічина, за власною ініціативою, зробив перед під"їздом дому зону відпочинку (якраз під тою вербою, на фото 1 там стовп лежить): за власний кошт, сам зі своїми дітьми і друзями. Поки незрозуміло було, що це за будівництво, бабульки на лавці шушукались, будували версії і пробували "винюхати", що й до чого. Я їх називаю "ренген-бабки", бо вони безпомилково скажуть до копійки, що ти несеш в непрозорому пакеті чи сумці додому з магазину: як контрольний пост в аеропорту. Проходиш 5 кроків до дверей під"їзду вздовж лавки з бабками - і хоч протокол складай :biggrin: А тут я якраз з роботи йду - під гарячу руку обговорення - то мене одна й запитує: "а що це він тут перед дверима будує?" Ну, я ж не можу по-людськи нормально щось відповісти (алергія в мене на бабок :pardon: ), а як з кілочка: "та це хлопці фонтан будують". Бабка чуть не пукнула від щастя, очі стали квадратні і - істерика: "фонтан? та нахалєру він тут треба! я копійки не дам, нехай хоч з сокирою приходять гроші збирати!" (ОСББ у нас). Там і інші підключились... Йопрст! Я ж чуть не став причиною "війни поколінь" в нашому дворі :hahaha: Добре, що бабки мені потім на спину не плювали, хоч дулись ще довго :biggrin:
Так і живемо :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 09 вересня 2019, 09:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Круто! Знав, що там мізерне все, але щоб на стільки - навіть не уявляв))
Дякувати Богу, Юра, апарат працює. Діти вже фото друкували ним на фотопапері - пристойно вийшло; дружина звикла до друку цим апаратом на тонкому папері, а я - "прикинулся ветошью и не отсвечиваю", як казав гуморист. Поки всіх все влаштовує, то сиджу тихенько і не задаю зайвих питань. І доволі економна штука виявилась по фарбі. Минулого разу мене ввели в оману, не роздивились на картріджі снпч рівня чорної фарби - там все нормально було. Так що, поки працює. Що до друку грошей - паперу б дістати правильного, то хоч на запчастини надрукував би)). Але з моїм талантом красти, мене "візьмуть" ще на стадії втикання штепселя принтера в розетку :pardon:
В суботу купив на авторинку передні крила на заміну, і ремкоплект "шуби" задньої лівої дверки. В сумі вийшов на 1500грн. (700х2+100). Не зовсім "Г", і не заводське, середня ціна, але саме популярне і ходове - "лучшие из худших". Зварювальник візьме, навскидку, 800грн. Фарбувальники за всі "гріхи", мої і чужі разом, теж накидали своїх мух. Там ще ж бампер передній битий, бочина пошкрябана, ляда коцнута... Рахував я все до купи разом із матеріалами і роботою - в загальному, може в "десятку" вміщусь :stars: :wall:


Приєднані файли:
Опис файлу: На фото тільки два крила, а ще була бляшанка, майже прямокутна, нижня частина "шуби" задньої дверки - віддав на грунтування, зварювальник розпорядився.
00.jpg
00.jpg [ 289.54 Кб | Переглянуто 627 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 09 вересня 2019, 21:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
може в "десятку" вміщусь :stars: :wall:
Да, дорогі дві бляшанки виходить. Бачу багато їздить з частинами кузова не в колір. І нічого так виглядає. В одного бампер чорний, в другого крила чорні, в третього двері іншого кольору. Можна зекономити на підборі фарби, або взагалі самому зафарбувати в будь-який абстрактний колір. На швидкість це точно не впливае і додасть індивідуальності.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 вересня 2019, 14:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
alex_b52 написав:
може в "десятку" вміщусь :stars: :wall:
Да, дорогі дві бляшанки виходить. Бачу багато їздить з частинами кузова не в колір. І нічого так виглядає. В одного бампер чорний, в другого крила чорні, в третього двері іншого кольору. Можна зекономити на підборі фарби, або взагалі самому зафарбувати в будь-який абстрактний колір. На швидкість це точно не впливае і додасть індивідуальності.

Та якось неохота ще їздити як старий дід на 408-му "москвичі": фарбованому флейтцом фарбою для підлоги)) "Собаки їдять", що не догледів машинку, але що вже тепер голову попелом посипати. І основна проблема навіть не в тому, щоб грошей знайти на ремонт, а майстрів знайти нежопоруких - оце питання з питань. Тому що, ціна за їх роботу ніфіга не говорить про якість цієї роботи. Ну, був я в покрасочному, бачив гарні блискучі деталі, то й що? А скільки воно таке гарне побуде - до весни? А потім з биткою їхати гарантію вимагати? Он у чоловіка піскоструїли днище машини - протерли трубку з тосолом. Але 3000грн. своїх взяли, за ворота машину випхали - "то в втебе трубки такі гнилі, що їх пісочок протер". Ну, згоден. Але ж машина до вас своїм ходом приїхала? Чи захист на трубки покласти, хоча б з картону - мізків забракло? І так скрізь, куди не поткнись. Добре, хто має можливість запхати майстру в штани гранату і пальцем за кільце тримати, поки роботу приймає. Але ж ми, в основній масі, всі толерантні, б@%&#ь, по саме не можу. А після "не можу" - ще толерантніші.
А з чорними деталями кузовщини їздити не можна: це покриття транспортувальне, щоб на складах не почервоніло все. Чорноту змити портрібно, а далі - по технології.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 16 вересня 2019, 14:02 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ще "щастячко" надибав, як на естакаду заїхав: бортовик заводити, чи що? Прийшла пора ремонтів - раніше й писати було нічого: щасливі часи були)) А тепер як в пісні:"веселі, брате, часи настали..."
Це навіть не під пробкою, через яку тосол з салона сочився: просто там не обробили, коли днище покривали антикором. А пан вОдій, коли машину взяв, полінувався перевірити. І ось вона - халепа.


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 320.08 Кб | Переглянуто 591 разів ]
1-1.jpg
1-1.jpg [ 341.2 Кб | Переглянуто 591 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 16 вересня 2019, 18:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Співчуваю, розумію...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 16 вересня 2019, 20:37 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
alex_b52 написав:
Ще "щастячко" надибав, як на естакаду заїхав: бортовик заводити, чи що?

Я теж дещо поробив з автівкою а до бортовика руки не доходять) Сподіваюсь, все ж якось дійдуть)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 17 вересня 2019, 09:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
kissenok написав:
Я теж дещо поробив з автівкою а до бортовика руки не доходять) Сподіваюсь, все ж якось дійдуть)

Знайшов свій записник, куди записував все і про все від моменту покупки машини (людина виросла і отримала освіту ще за СРСР - колись все писалось вручну :pardon: ). Думаю перенести це все в бортовик, з різних тем повибирати свої "опуси" і далі вже в бортовику різні питання піднімати, щоб по форуму не с...., пардон, не смітити))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2019, 17:05 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Ну й тиждень... ще пів години протриматись...


Приєднані файли:
13.jpg
13.jpg [ 15.08 Кб | Переглянуто 573 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2019, 18:39 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
"Тяжело в учении - легко в бою" Олексію, не переймайся крепко, на війні гірше. Ото зорби як Висоцький написав, да добав ще аромамасел в ванну. Візьми пляшечку чевоного напівсолодкого вина, да релаксни пару годинок. Завтра вихідний.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 27 вересня 2019, 21:35 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ну хіба не маньяк


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 вересня 2019, 09:57 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
"Тяжело в учении - легко в бою" Олексію, не переймайся крепко, на війні гірше. Ото зорби як Висоцький написав, да добав ще аромамасел в ванну. Візьми пляшечку чевоного напівсолодкого вина, да релаксни пару годинок. Завтра вихідний.

"Слова не мальчика, но мужа" :good: :hi: :drinks:

Леон написав:
Ну хіба не маньяк

Ключова фраза на початку фільму: "На то время я был полон энтузиазма" :rofl: :rofl:
Але ж молодець, маньячело-трудоглік: так народжуються профі :hi:
Та якби я мав б"юджет на авто 12000 у.е. - я б так не мучився :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB