Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:29

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 січня 2022, 15:39 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Тепер про "плАкати". Вчора і сьогодні по радіо постійно розповідають про "тривожні чемодани" і що в них має бути. Люди напружені, аж бринить. У вас таке ж саме робиться?

Моя Оля сказала, що нікуди ніякий чемодан збирать не буде. Я її розумію. У мене особисто стояв вибір вступати в 23РС ДУК ПС чи тер.оборону. Я подав заяву до тер.оборони. Вишколи наші завершились два тижні назад. Інструктор сказав, що теорію та розуміння ми отримали, а бойову злагодженність вже треба набувати безпосередньо на справжніх полігонах та навчаннях. Особисто у мене, вже, нічого не "бринить". Можливо звикся та психологічно вже готовий. Станом на сьогодні, мене більше напружує інформація, що водоканальців мають змушувати вакцінуватись. Ну якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 січня 2022, 16:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Що до чемодану. А хто нас де чекає? Кому ми здалися? І при розповідях про чемодани, напрямки не вказувались.
Що до вакцинування. У нас захворюваність на ковід і грип валить зі страшною силою. Багато хворіють діти. В школах в багатьох класах по 8-9 дітей із 30, або класи на самоізоляції. Багато хворіє вчителів. і всім начхати: ні карантину, ні удальонки цього року немає. Дорослі теж хворіють повально: щеплені, не щеплені - пофіг: три дні температура, болить горло, потім температура падає і починається сильна ломота в кістках. Майже всі із моїх знайомих, що хворіють зараз - привиті, є вже по другому заходу. Хворіють як і не привиті. Ті, хто привився, але ще не захворів, з надією в голосі розповідають, що "привиті хворіють легше, бо ж не лохи". Ага: "Блаженний, хто вірує". Людей вакцинують, як і раніше - в пунктах вакцинації, на залізничному вокзалі і т.п. Валюта росте, ціни ростуть через день на 3-5%.
Якийсь такий срач навколо робиться, що "шифер їде".
Це не паніка: констатація факту.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 січня 2022, 19:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Змушують до вакцінування бо повним ходом іде випробування тих вакцин. Підтвердження тому ціла низка наказів на офіційному сайті МОЗ, де так і написано "... розпочати випробування..." Достименно текст не пам'ятаю, випадково видалив з телефону скрін з номерами наказів. Якщо будуть змушувати на роботі "колотись", тоді знайду, та якщо комусь цікаво, тут їх викладу.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 січня 2022, 20:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Стосовно вакцинації, то думаю вона не зашкодить. Я хворів 3 тижні, 2 з яких трималась висока температура. Хто привитий, то переносить як звичайний грип. Двоюрідний брат привитий і захворів, температура трималась 39 всього 3 дні. Моя дружини привилась до мого захворювання, так лише пару днів був нежить і все.

Стосовно чемоданів, то нація повинна бути готова до евакуації. Краще перебдіти ніж не добдіти. Чемодан для того щоб були всі необхідні речі, документи, харчі, ліки для сім'ї на декілька днів і більше при евакуації. Думаю повномасштабного нападу не буде, пуйло засцить, але наша боєготовність наводить багато стаху на ворога, що корисно для миру.

Стосовно Львівської кави, то ось вам чисто Львівська кава особливо по краях :hahaha:
Приєднання файлів:
photo_2022.jpg
photo_2022.jpg [ 167.15 Кб | Переглянуто 346 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 січня 2022, 21:43 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Про евакуацію скажу що згоден з Олексієм, а враховуючи те, що Київ та місцевість де мешкаю я найвирогідніше першими попадають під "роздачу", то чисто з географічних міркувань, порівняно безпечна місцевість це Вінничина. Тож провокаційне питання до Олексія: "Друже, ти готовий прихистити когось з родини "віртуальних" друзів?" :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 січня 2022, 18:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та хоч всіх, друже - які там провокації? На вулиці ночувати не будете однозначно. Та мені здається, що найбезпечніше тоді буде пити каву в Львові. І тут уже я з Юрою згоден: якийсь мінімальний набір виживання на кожного члена сім'ї - хоч на короткий термін - повинен бути напохваті. І розраховувати краще на рюкзак, який зможеш донести, а не на "чУмадан", який сядеш перебирати десь в дорозі, забравши з нього саме важливе по кишенях. Хтозна, чи можна буде скрізь проїхати машиною.
А ситуація дійсно паршива.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 січня 2022, 22:38 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Та хоч всіх, друже - які там провокації? На вулиці ночувати не будете однозначно. Та мені здається, що найбезпечніше тоді буде пити каву в Львові. І тут уже я з Юрою згоден: якийсь мінімальний набір виживання на кожного члена сім'ї - хоч на короткий термін - повинен бути напохваті. І розраховувати краще на рюкзак, який зможеш донести, а не на "чУмадан", який сядеш перебирати десь в дорозі, забравши з нього саме важливе по кишенях. Хтозна, чи можна буде скрізь проїхати машиною.
А ситуація дійсно паршива.

Все буде добре!
От якби ще через ту курву перестали телефонувати.


Приєднані файли:
FB_IMG_1643372122283.jpg
FB_IMG_1643372122283.jpg [ 25.83 Кб | Переглянуто 339 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 30 січня 2022, 11:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Все буде добре!
От якби ще через ту курву перестали телефонувати.

Надіймося на краще. Бажаю позитиву і вирішення курвиної проблеми.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 30 січня 2022, 11:42 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Денис навіть ругається по западенськи :hahaha: . Явка може провалитись.
Шеленберг : "Штирлиц-Вы русский".
Штирлиц: "С чего вы взяли."
Шеленберг : "Ваш аусвайс пахнет самогоном".
Штирлиц : " А, так это Мюллер, перед тем, как поставить печать, дыхнул на нее"


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 31 січня 2022, 10:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
:good: :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 02 лютого 2022, 21:05 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
В Киеве ситуация неоднозначная, карантин в школе есть, но какой-то непонятный, сначала старшего отправили, потом младшую, неделю посидели дома и обратно в школу. Хотя со слов детей, пол-класса нет, половину учителей нет и замен тоже, просто в телефонах сидят. Соседняя школа на карантине.
По чемоданчику, пока не собирал, но в уме список набросал и минимум пол-бака держу постоянно, надо ещё канистру заправить, всё никак не соберусь. По эвакуации тоже нихрена не понятно, когда учился, на уроках проходили места эвакуации в зависимости от наступления или возникновения чрезвычайной ситуации, тута тишина. Да кстати, полюбляю отдых с ночёвками, список чемоданчика почти совпадает с набором на ночёвку, хорошо на досуге уже тушёнки сделал да пару консерв гречнево-перловых прикупил.
По прививке, комунальщиков в Киеве уже давно заставили привиться, или отстранение от работы. Кого будут заставлять, моё мнение это короновак, легче переноситься и меньше урона организму, да и прививка уже испытанная и проверенная.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 02 лютого 2022, 21:11 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Не думаю, что пуйло пойдёт полным наступлением, но провокации на вторжение будут, и скорее всего со стороны белорусии, а учитывая дальность градов и артилерии, то ширина линии соприкосновения составит километров 30.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 02 лютого 2022, 23:10 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Я чогось не вірю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 03 лютого 2022, 13:24 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
В Киеве ситуация неоднозначная, карантин в школе есть, но какой-то непонятный...
По чемоданчику, пока не собирал, но в уме список набросал и минимум пол-бака держу постоянно, надо ещё канистру заправить, всё никак не соберусь. По эвакуации тоже нихрена не понятно, когда учился, на уроках проходили места эвакуации в зависимости от наступления или возникновения чрезвычайной ситуации, тута тишина. ...

У нас вже удальонка. Не знаю як на довго, але хворіють цим новомодним і старим ковідом реально масово.
По чемодану - потрібно брати те, що донесеш, як я вже казав. А так як з мене "носій" уже не дуже, то особливо не заморочуюсь. Та й кому я потрібен буду в такому віці - що там, що тут?..
Що до громадянської оборони - згоден повністю: колись були приписи який транспорт евакуює школи, підприємства, громадян взагалі, куди саме і як. Були якісь бомбосховища і плани евакуації до них, проводились навчання як правильно діяти в разі нападу і т.д. і т.п. В сховищах були запаси води, їжі, медикаментів.
А зараз мене молодь запитує: "що робити, коли бомбити будуть - на вулицю з 9-ти поверхівки вибігати, щоб не завалило?" Так роблять при землетрусах і пожежах, а не коли навколо бомби падають. І смішно, і страшно. А дійсно: що робити і куди бігти, якщо у всіх колишніх бомбосховищах тепер як не кафе, то ще якась фігня? У нас тільки регулярно сирену по місту перевіряють, а не дай Бог дійсно ввімкнуть - люди будуть метатись як миші, бо хто-зна що робити і куди бігти...
А ви кажете - чемоданчики, евакуація... Куди? Як? "Спасіння потопаючих - справа самих потопаючих".


Востаннє редагувалось alex_b52 в 05 лютого 2022, 10:42, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 03 лютого 2022, 19:18 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А з іншого боку, якщо всі будуть кудись евакуюватись, хто ж буде боронити свій "вишневий садок біля хати"?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB