Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:01

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 11:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Щоб не флудити в Денисовому бортовику.
Леон написав:
Денис 2 написав:
чи буде працювати комбінація з двома екранчиками замість моєї з одним? Провода й колодки наче ж однакові.
Цього я не знаю, не стикався. Потрібно погуглити, або спробувати в натурі.

Зараз якщо можна щось знайти, то швидше в ютубі: всі сайти із "ru" блоковані і весь масив інформації по авто з форумів і т.д. недоступний.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 11:33 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Через VPN все доступно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 11:39 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Якась програма? Потрібно буде в молоді запитати))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2023, 12:09 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Забрав я з ремонту своє дрантячко, як було так і лишилось. В інтернеті бачів інформацію, що якщо тестування комбінація виконує, то проц живий. Правда мені від цього не легше. Стару справити нема де та кому, нових в продажу нема. На сайтах світиться що "Є", а по факту нема.

Печаль. Все йде до того, що наші машини будуть все дорожче ставати нам в ремонті. І запчастини потихенько закінчуються, і хлопців-майстрів стає все менше...
У мене в машині щось хрипить в районі зчіплення: років чотири/п'ять хрипить на холоді. І вже починає шуміти і в теплу погоду. Зчіплення міняв; вижимного міняв; коли ремонтували пружину в коробці - замінили ще якогось конічного підшипника (всі інші "ідеальні") - усе до дупи. На вижате зчіплення звук реагує, але не пропадає зовсім. А ще, час від часу, починає ритмічно калатати щось "там внизу". Стукає на холостому ходу так, наче корзина відкрутилась. Перевіряють - все ок. І це все було задовго до аварії. Таке калатання я ще чув колись на ГАЗ-52, коли працював на тому лахові - дійсно була корзина не піджата і калатала. Так і їзджу - з хрипами і калатанням. Був у кількох майстрів: хтось "не чує"; хтось каже, що норма; при розборці коробки нічого не знайшли. Або майстри такі, або хз.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2023, 15:53 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якщо не вижимний і не підшипник первинного валу, то інколи пружинка в щепленні теліпається.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2023, 10:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Звук харчання схожий на звук якогось підшипника, але майстри кажуть, що там все в нормі. А пружина так калатати не може: ритмічний звук важкої деталі, яка перекидається в барабані пральної машини, тільки глухий. Саме паршиве, що ці всі глюки не систематичні і зловити їх на естакаді, аби вислухати, неможливо.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2023, 12:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ну лишається вилка та направляюча якщо на вижату педаль реагує. Це треба все зняти, вимити та спокійно прискіпливо все роздивитись.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2023, 13:38 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Ну лишається вилка та направляюча якщо на вижату педаль реагує. Це треба все зняти, вимити та спокійно прискіпливо все роздивитись.
Обидва рази просив майстрів перевірити вилку на предмет заїдання - "кидає" зчіплення при відпусканні педалі - і зношеність. Обидва били себе п'ятою в груди, що там все добре. На жаль, сам коробку не зніму...
Тільки що в ФБ, в групі "ВАЗ# 2108,2109,21099,2113,2114,2115#"
https://www.facebook.com/groups/1114490572258887/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=1830539030654034
знайшов допис такого ж сіромахи (я теж грішив на підшипники первинного валу):
Цитата:
Слава Україні!!!
Гудить первинний вал в коробці 21093 як довго проходить з такою проблемою?
Чи може варто відремонтувати?
Дякую)

І хлопці в коментарях пишуть:
Цитата:
- Почитал коменты, в основном пишут всякую хрень. В этих КПП первичный вал вращается в двух больших подшипниках, передний роликовый, задний шариковый, и ходят они очень долго. В основном стук и грохот в КПП с отпущенным сцеплением издаёт 5-я передача. Лечится установкой новой пятой в сборе с ведущей шестерней и втулкой ведомой шестерни от 2110. И масла два уровня то есть 3.5-3.7 литра. Если КПП старого образца заливается через привод спидометра. Если есть время и машину делаете сами, можно диагностировать КПП снятием муфты пятой передачи и ведомой шестерни не снимая КПП с машины
- В усіх машинах вал заходить в колінвал і там є іголчастий підшипник.А в цих моделях немає такого по конструкції.Навіть вижимний постійно крутиться.Ясно для чого так зробили.
- На весь ресурс авта вистачить.

Скільки людей - стільки думок. При ремонті моєї коробки ніякої зношеності 5-ї передачі видно не було. Але можливо, що якийсь мізерний люфт майстер порахував за норму, а воно там тепер шуршить-хрипить-гримить... Хоча і масло в коробку я заливав вище мітки завжди, і перший хазяїн авто мені теж говорив так робити, значить - сам так робив.
Останній коментар - самий оптимістичний)) Він нагадав мені, як я раніше шукав, чому при запуску холодного двигуна він працює з калатанням дизеля. Знайшов відповідь якогось чоловіка, що це причина в матеріалі поршнів, які після нагрівання вибирають зазори і "замовкають". Він на той день з таким "ганджем" наїздив 150т.км. Така ж відповідь була і на інших сайтах. Може і тут дійсно "На весь ресурс авта вистачить"? Але ж якось дискомфортно їздити з цими "пенсійними шумами" в авто...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2023, 14:49 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Звук дизеля з'явився на цих двигунах після переходу на інжектор. Цей двигун на карбюраторі працював по іншому, а саме установка вприску дала цей звук дизеля. На двигун це ніяк не впливає, нехай собі дизелить на здоров'я, нічого з цим не зробиш.
Стосовно шуму зчеплення, то коментарі часто пишуть агрономи, які навіть не уявляють що там стоїть і як воно працює. Якщо відкинути екзотичні поломки, то шуміти може або вижимний підшипник, або підшипники первинного валу.
Коли двигун працює і передачі вимкнені, то обертається лише зчеплення і первинний вал коробки. Якщо вижати зчеплення, то навантажуємо підшипник зчеплення і від'єднуємо первинний вал коробки. Тобто коробка не задіяна взагалі. Так по характеру шуму можна виявити хто шумить.
Може сам підшипник зчеплення торохтіти в посадковому місці, або пружинка. Визначати потрібно по характеру шуму. Це як вгадай мелодію. Підшипники гудуть, пружинки торохтять, або цокотять. Буває пружина зчеплення лопає і торохтить. Шум постійний, чі періодичний, при яких умовах з'являється.
Я вже колись описував, у мене колись періодично типу хрюкало і хрипіло на ходу, причому доволі голосно. Я вже перещупав все що міг, і консультувався з різними майстрами. Все зводилось до підшипника первинного валу. На одному СТО я здається клапана регулював, розговорився з майстром і він порекомендував залити Хадо в коробку. Я тоді вперше про це почув. Каже гарантії нема, але людям допомагало. Я порівняв вартість ремонту коробки і це Хадо, тоді копійки були. Думаю спробую, а тоді вже на ремонт коробки. Разів два я заливав його в коробку і через деякий час хрюкання пропало і по цей час. Причини того хрюкання я не знаю, так як і не знаю чи це Хадо допомогло чи саме пропало. Але ремонту коробки не було і питань до коробки нема вже 215000км.
Гадай мелодію, не вгадаєш буде наступний хід.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2023, 16:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
До речі про "Хадо". На якійсь з американської техніки в рекомандаціях по мастилу прописано наше "Хадо".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 березня 2023, 11:49 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Воно здається і прийшло з Америки. Багато пишуть відгуків різних, але і люди з різним інтелектом. Якщо двигуну капіталка, то ніяке Хадо не допоможе. Якщо підшипник розрушений, то лише заміна. Воно скоріше для профілактики і легких недомогань. Я добавляв і в двигун і в коробку. Історія була цікава. Я придбав для коробки коли вона хрюкала, на вихідних думаю зроблю ці нанотехнології. Почитав інструкцію, відкрив капот, достав щуп, видавив тюбик, вставив щуп. І тут мене почали мучити "смутные сомнения". Як дивлюсь, а я у двигун запузирив замість коробки. Мусив іще раз купувати для коробки. Потім вже брав комплексну обробку двигуна і коробки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 березня 2023, 21:33 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Про Нову Пошту :hahaha:
https://www.youtube.com/shorts/AFbvQPRzbN8
https://www.youtube.com/shorts/IOIjyG7pofI
https://www.youtube.com/shorts/CmpSrvsa9iI


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 березня 2023, 21:55 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А я задав їй питання на котре вона так і не змогла відповісти: якщо я в зворотній напрямок відправлю 5 кг зливок, але по об'єму він буде втричі менше ніж та коробка, що я отримав, то вартість буде мінімум удвічі менше згідно вашого лохотрона? Її заціпило спочатку, а потім почала щось незрозуміле "підтраювати".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 11 березня 2023, 23:01 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
В твоєму бортовичку щось подібне розписав) Заплатиш за факт або об'єм))
Приклад. Був у нас постійний клієнт який надсилав спортивне обладнання, в тому числі і "блины" на штангу. Ми розуміємо що воно пласке, мале, але по факту важить і 3кг, і 5кг, і 10кг. Тому за ту мінзурку платив як за повноцінні 3кг, 5кг, 10кг. Ось така х**ня малята.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 12 березня 2023, 07:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Це вони мабуть не натрапляли ще на когось зло@@учого за свої фокуси. Я так і не зрозумів як це об'єм вимірювать одиницею ваги. Мабуть перші фізики всесвіту перекинулись в труні. Я одне розумію, що з тієїж опери що і яйця в кілограмах. Пі да ра си!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB