Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 травня 2020, 10:46 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Вчора повторив маршрут в 860км на круг. Дощ йшов 2/3 частини дороги. "Задоволення" від наших доріг отримав на повну котушку. Радує те, що їх хоча б почали робити. На тих частинах, де нормальна траса - їдь і наливай. Навіть нашими вазами.
Вчора бачив страшну аварію: зустрілись 15-ка і 10-ка (чи 12-ка). Вечір, дощ, куди і чого так спішити? Спочатку стояли два, трохи зустрівшихся, буси: мабуть, наслідки більшого зіткненя. Потім 15-ка: у неї тільки передок знесений. А другий ваз був метрів за 60 від першого по напрямку руху, у вигляді колобка: так, наче шматок паперу скатати в кульку, пожувати і виплюнути... Те, що це ваз і яка модель, приблизно вгадувалось по невеличкому прямому профілю задньої ляди. І все: більше рівного нічого не було. Що там з людьми і думати страшно. Весь відрізок дороги між машинами був встелений уламками різних розмірів - пластик, метал, скло, речі...
Хтозна, чия там вина. тауже й не важливо. Додому мені ще було дві години дороги: їхав під враженнями на адреналіні.
Їздити зараз вкрай важко. Ще гірше, ніж раніше. Правил ніхто не дотримується: в населених пунктах 100/120 валять з обгонами. Фури мене обставляли в селах на 100км/ч!!! Я, при своїх 60-ти, на обочину вискакував. Це в дощ, ніч! Чому у нас люди такі відморожені? Їх уже не пи..ти, а вбивати хочеться!! Хоча, бачить Бог, я людина абсолютно не злобна і мирна. Але, коли везеш сім"ю, а тебе так на дорозі щемлять, то хочеться висунути з вікна "птурс" і всадити одному з другим в задок, щоб тільки дим і нитка.
Козли.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 травня 2020, 13:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
alex_b52 написав:
Фури мене обставляли в селах на 100км/ч!!! Я, при своїх 60-ти, на обочину вискакував.

Навсегда запомнился случай когда ехал по трассе ночью, проливной ливень, видимость нулевая, максимум 60-70км в час, и фуры одна за другой меня обгоняют ...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 травня 2020, 16:05 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
У фури крейсерська 95-100, це сама оптимальна швидкість по часу і пальному, у них обзор набагато кращий, їх бояться, да і часто фуроводи відбиті на всю голову, бо живуть на колесах і для них це норм. Ми для них сміття.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 травня 2020, 16:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Наскільки я знаю, у них обмежувач швидкості був на 90км/ч. Та, мабуть, не тепер і не у нас.
Про відбиті голови - згоден, знаю з 90-х, коли ще мопедом їздив по обочині вздовж траси на село, а водії фур викидали у відкрите вікно правої дверки не закриті кришкою 1,5л "біотуалети", намагаючись влучити. Іржали як коні і щось вигукували. Наші люди. Чи не люди.
Вчора теж різні були: одні пропускали всіх на обгін, інших - не допросишся, треті тебе зпихували.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 25 травня 2020, 16:49 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я замітив ті що їздять по Європі більш цивілізовні і розуміють сигнали, а місцеві дикуваті і наглуваті. Якось по трасі на затяжному закритому згині дороги догнав фуру і пристроївся обганяти, видимість обмежена, а він завантажений ледве тягне. Я моргнув що там попереду? Він моргнув що зайнято. Проїхало декілька автомобілів, він мені моргнув що вільно і я спокійно його обійшов. Звичайно нажав йому кнопку "дякую" :biggrin: , він мені прогудів як слон "будь ласка" :pardon: Приємно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 травня 2020, 23:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Новий Шулявський міст, який замінив того що втомився, вже активно ржавіє. Думаю пару солоних зим і йому капут.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 травня 2020, 10:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
У нас пишуть, що за ті кошти, за які відремонтували один із трьох міських мостів через П.Буг, можна було і цей відремонтувати, і ще один збудувати. Про якість і "зекономлені" матеріали вже навіть мова не йде. Така у нас "традиція" у всьому.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 29 травня 2020, 23:35 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Все як завжди - побільше вкрасти. Всі ті тендери до дупи, їх виграє не той що дешевше і якісніше, а той в кого відкат більший і криша надійніша, щоб потім не воняло.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 31 травня 2020, 19:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Вчора, такби мовити, мацав американського битка з пробігом 59000 км Nissan Rock, по нашому X-Trail під час "реанімації" перед продажом. Що я можу сказати, гарна машина, салон, торпедо, приборка, але я метала, такого як був у моїй BMW, не знайшов. Хлопці, це натуральна бляшанка. Я тицяв пальцем двері, середню стійку, на вигляд потужну та масивну, а воно все прогинається не слабо без застосування сили. Враження, що у ВАЗах металу більше. При постукуванні пальцем по дверях дзвінкий звук пустоти та повної відсутності віброізоляції як і у СТОКового ВАЗа. Єдина деталь кузова що відрізняється при "пальпації" від решти це капот - він алюмінієвий, та кришка багажника, через різницю в розмірах державних номерів американських з європейськими поставили європейську - важка, массивна пласмасова. Отаке от дрантя.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 31 травня 2020, 21:28 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я так мацав якесь Міцубісі, марки не пам'ятаю. Що крило, що двері легко прогинались пальцем як фольга шоколадки. Це тоді мене так здивувало і викликало неабияку відразу. Взагалі міцубісі мені подобались, а та марка все зіпсувала.
Зато ВАЗ-2106 часто виручав мене як драбина. Де потрібно було піднятись вилизив на авто :hahaha: Кірогаз одним словом.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 01 червня 2020, 10:02 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Вчора, такби мовити, мацав американського битка з пробігом 59000 км Nissan Rock, по нашому X-Trail...Отаке от дрантя.

Не знаю, чи писав раніше: розказували хлопці з автосервісу пару років назад, як вони подібну бляшанку вібропластом обробляли - дійсно, все ж дзвенить. У важких місцях, під крилами, де валиком не залізеш, притискали вібропласт пальцями... Потім побачили видавлені "пуклі" на поверхні крил - через смолу! Наче град зсередини пройшов. Скандал був ще той.
Правду кажуть, що машини тепер на кілька років розраховано: то навіщо виробнику вкладатись? Але, якщо так - то вже туліть максимум пластмаси!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 03 червня 2020, 23:08 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Сьогодні їду, дружина телефонує - заїдь в магазин. Я вже проїхав, вертатись не буду. Через годину сусідка бідкається - син поїхав в магазин, поставив автомобіль, вийшов з магазину, автомобіль розбитий. Якесь падло вїхало і втекло. Дружині кажу - бачиш, а ти мене посилала. За піводини знайшли падлюку, але кари ще не знаю. Добре що кругом камери стоять, воно мабуть не знало, або п'яне було і втекло щоб менше вжарили.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 червня 2020, 06:37 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
В мене під будинком, давно вже, теж якесь *** розверталось. Двері водійські вм'яло так що ледь відкривалось. Втекло, звичайно. Ніхто не бачив.

А нещодавно почув що моя "сігналка" зпрацювала. Дивлюсь, бус поїхав. Мешканці деякі підходять до моєї автівки, щось на крило дивляться. Вийшов і я, а там маленька подряпинка. То ж бус бампером трохи протер...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 червня 2020, 09:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Машини під будинком - це головний біль. Як не діти, то дорослі дУрні, то транспорт. Задній бампер, дверцята, ляда, передній бампер, спойлер - все в слідах від когось. Десь тиждень назад косар косив траву: у всіх машин один бік зелений, а йому пох. Та ладно б - зелений, але ж мотокоса ще й гарно камінчики кидає з землі.
Стараюсь машину кожен день під будинком не ставити, але й щоранку біля 2км в гараж теж не завжди встигнеш і розрахуєш час.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 04 червня 2020, 10:37 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 13:26
Повідомлень: 923
Has thanked: 156 times
Been thanked: 61 times
Имя по паспорту: Горби
Авто: горбатомобиль
kissenok написав:
. То ж бус бампером трохи протер...

бус залетный или местный?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB