Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 24 липня 2019, 20:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Есть можно, но лично мне не понравился специфический привкус. В котлетах есть можно. Если правильно приготовить со специями то думаю будет норм (если козёл не вонючий).


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 24 липня 2019, 20:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Козлятини чи козятини? :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 04 вересня 2019, 19:21 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
Да называйте, как хотите)))))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 вересня 2019, 10:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Сам не готовил, но знаю, что чем моложе козлятина (не коза), тем мясо нежнее и не имеет специфического запаха. Еще и полезное, не жирное. Если бы кто "подогнал" такого мясца килограммчиков 3-5, приготовил бы с удовольствием))
В интернете масса рецептов - дерзайте, коллега, а потом отпишитесь.

А вот шашлык из свиного ошейка, маринованного с газировкой, рискнул приготовить. Вкус зависит от соли и приправ (такой как всегда получился), но мягкости мясу вода придала, хоть я в это и не верил, откровенно говоря. Скажете, ошеек и так мягкий - как бы да, но мясо стало нежнее. В следующий раз возьму "лопатку" для чистоты эксперимента. Где-то прочитал, что для этого дела нужно брать минеральную воду, а не просто воду с углекислотой, потому дал на миску мяса поллитровку боржоми - шиканул :biggrin:
Ребята - рекомендую. :good: :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 вересня 2019, 11:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А я хлопці пару тижнів назад, смакував шашликом замаринованим грузином, є у мене друг грузин. Хлопці, я такого ще не їв, смакота! А маринував він його просто сіллю та спеціями, цибулі було трохи, все.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 вересня 2019, 12:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Цей рецепт - класика жанру. Якщо вмієш вибрати м"ясо, а це мистецтво, то більше нічого й не потрібно. В інтернеті багато негативних відгуків про "витребеньки" при маринуванні шаликів, в тому числі і про газводу. Часто навіть не маринують кілька днів, а 2-3год. з сіллю, перцем та навіть без цибулі - і на мангал)) У кожного свій смак. Якби ми це робили так часто, як грузини, то теж були б спецами))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 вересня 2019, 12:43 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Все вірно. Перше це добре м"ясо, трохи спецій для аромату, цибулька і достатньо. Є ще одна властивість - алкоголь пом"якшує м"ясо. Ні, не в себе :jokingly: , а у м"ясо. Можна якийсь слабоалкоголиний напій добавити (пиво, вино) декілька ложок, або ложку дві горілки.
І ніяких майонезів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 вересня 2019, 18:38 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Есть у меня пару друзей связанных "с шашлыками", один даже по молодости на мангал ездил в Крым на заработки, типа практики после кулинарного. Много зависит от мяса, а там шо душе угодно. Самый быстрый, газировка (лучше не минералка, а именно газировка) с приправами и чуток соли. Потом на мангале, как жирок выступит досаливаешь.
И ещё запомнил, если жарить будешь через пару часов, то можна много лука, если через сутки, лука минимум, иначе будет горчить.
Пиво только на любителя, допустим я не люблю запах хмеля в шашлыке, а вот в бане на камни, с удовольствием.
Последние много раз делаю по одному рецепту - соль, перец, приправа, тонкие полукольца лука (немного), 100-150 грамм обычной воды и пол-литра несладкого йогурта или нежирного кефира. Мариновать минимум 5-6 ч. В нём-же мариную и курицу (последние разы в одном ведёрке), отлично получается. Как-то сорвался выход, пришлось уже маринованный заморозить, прямо с ведёрком, через две недельки разморозили, на вкус не повлияло.
Для шашлыка прикупил пару ведёрок из под селёдки, на точке где селёдкой торгуют, удобно знаете ли, в одном шашлычок в другом грибочки с овощами, а домой с леса, одно в одно поставил, в кулёчек и места много не занимает, бо по пьяне так тяжело всё тащить.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 вересня 2019, 21:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я раніше маринував з додаванням майонезу, бажано "Сонячна долина" провансаль. Останні пару років відмовився від використання майонезу, бо у тому ж лісі посуд з під нього мити "не камільфо", цього літа декілька разів додавав соєвий соус, але багато його нетреба бо може виникнути передоз у специфічному присмаку.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 17 вересня 2019, 11:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго дня, друзі.
На вихідних займався печенею з качки. Робив це вдруге в житті: досвіду ще малувато, як і статистики, а тому є питання.
Все по порядку.
Перший етап. Качка вагою 2кг, домашня. Підготував до запікання, промастив часником зсередини, натер крупною сіллю зовні та зсередини і вкинув туди ж кілька горошин духмяного перцю та лавровий листок.
В інтернеті знайшов спосіб приготування не в рукаві (першого разу в рукаві пік), а укутуванням в пергамент і фольгу. Три шари пергаменту, потім два шари фольги. Мотав щільно і акуратно, щоб не наробити дірок.
Розігрів духовку до 260°C, поставив туди качку і збив температуру до 150°C. Налаштував таймер на 2год.45хв. – по «інструкції».
Другий етап (таймер "бзик"): розгорнути качку із цієї упаковки і намастити якимось соусом. На відео жіночка порізала всі шари ножицями, щоб добратись до качки, але це марнотратство: фольгу можна обережно розмотати – вона суха і чиста, в ній ще можна щось запекти. Дістав качку на тарілку із мікрохвильовки (всі інші виявились замалі).
Не заморочившись ніяким хитромудрим соусом із довгим приготуванням, намастив тушку соєвим соусом «Теріякі» - густим, для м’яса та риби. Спробував поставити миску з качкою в духовку під гріль для утворення скоринки, але виявилось, що я ще до нього не приспособився – замалим не спалив печеню на вугляк!)). Тому, знову підняв температуру в духовці до 260°C і тримав там блюдо хвилин 10. Якби в духовці був поворотний шампур, було б просто клас. Результат на фото: колір такий тому, що сам по собі соус темно-коричневий, це не шкірка не припалилась)
Але обіцяного ефекту розпареної тушки не отримав. яМоя версія: тому, що в відео готували покупну качку (біла, як бройлерна курка), а тут – домашня, хоч ще й не пенсіонерка. А може просто температуру потрібно було підняти, або тримати довше, або і те й інше одразу? Так і засушити ж не хотілось. В принципі, в такому «коконі» качку можна було тримати ще години зо дві, судячи з того, що там було на залишку з пів склянки рідини. Але ж і в рукаві був той же результат: і рідина, і м"ясо жорсткувате. Хто готував домашню качку: може воно так і має бути, це ׳мясо, трохи «каучуковим», може це його какчача натура така?
Що скажуть гуру? Я-то для себе вирішив: наступного разу, якщо ще «підженуть» таку птицю, запечу її шматками в скороварці. Там під тиском навіть ніжки свинячі на холодець розварюються в «зюзю», а вже качка то й по давно спечеться))
Качку з"їли - було смачно. Але ж цікаво – що було не так?


Приєднані файли:
Опис файлу: приправи
1.jpg
1.jpg [ 230.29 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: підготовлена до запікання качка
2.jpg
2.jpg [ 261.16 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: 3 шари пергаменту
3.jpg
3.jpg [ 347.82 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: 2 шари фольги
4.jpg
4.jpg [ 229.64 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: результат після запікання
5.jpg
5.jpg [ 255.86 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: мастимо приправами: спробував посипати паприкою - під грилем горить; краще нічим сухим не присипати - тільки соус
6.jpg
6.jpg [ 175.77 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Опис файлу: Готово - скоринка як має бути, тільки їж)
7.jpg
7.jpg [ 289.44 Кб | Переглянуто 1068 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 17 вересня 2019, 21:12 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Домашня завжди жорсткіша за фабричну. 150С і 2,5 год повинно хватити. Можливо замотана була крепко і не прогрівалась як слід, або 150С менше як 150. За звичай духовки показують +-10С і це рахується точно. Попробуй іншим разом 160С, або 3 години.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 вересня 2019, 21:28 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Коли мати робила з домашньо качки то зазвичай замочувала на пару годин, а то і на ніч. Готувала в гусятниці (і в алюмінівій і в стікляній) і завжди додавала яблуко, на підстилку і трохи чорносливу в середину, перебиває запах домашнього жиру. В кінці як і тебе по рецепту, трохи злила жиру і відкритою для отримання "корочки".
Мені приходилось робити вже з магазинних бройлерів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 10:55 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
Коли мати робила з домашньо качки то зазвичай замочувала на пару годин, а то і на ніч. Готувала в гусятниці (і в алюмінівій і в стікляній) і завжди додавала яблуко, на підстилку і трохи чорносливу в середину, перебиває запах домашнього жиру. В кінці як і тебе по рецепту, трохи злила жиру і відкритою для отримання "корочки".
Мені приходилось робити вже з магазинних бройлерів.

Саме цікаве, що запаху з цих качок немає - мабуть, порода така. Я качачий жир, як і гусячий, на дух не переношу)) Іншим разом таку качку буду пекти довше. Смак у неї дійсно чудовий.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 вересня 2019, 20:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Якось трохи качиного жиру злив та в холодильник, а потім на ньому плов зробив, я качку завжди з чорносливом роблю та яблуком, тому аромат бомбейський.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 23 вересня 2019, 19:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Вчора діти в гості приходили. Купив я маринованих курячих крилець пакет: у нас продають готовий шашлик із свинини кількох різних рецептів маринаду, курячі крильця - вакуумпакети від 1.2 до 1.8кг - дуже смачно. І зручно, якщо оказія якась вирветься, а ти не підготувався. Сунув я крильця в мікрохвильовку на режим "жаренная курица". Начистив картоплі, нарізав кусочками - повне деко. Перемастив її олійкою з приправами, застелив деко пергаментом - і в духовку 230*С на 35хв. Потім посолив, перемішав - ще присолив... і під гріль на 6хв. Знову перемішав - і ще раз під гріль...скоринка смачна така утворилась... По-уланівськи вже не робив (з часничковою поливкою): і так смакота вийшла. А там і крильця підоспіли. Під гріль їх на 8хв.... красотища!!!
Між іншим, я все дитинство прожив в селі за 20км від Уланова: по підручники та зошити туди їздив, потім бував в тій столовій, де "автор" цього рецепту готувала картоплю по-уланівськи. Насправді, автор не вона, але з її подачі рецепт прославився. А йому до неї ще було років та років. :yes:
Не знаю, нащо я це пишу - нічого нового ж в цих блюдах для вас нема. Але ж смачно як! Під салатик із свіжих овочів, горілочку з холодильника, в гарній веселій компанії... Горілочку, звісно ж, пив лиш я - молодь споювати не комільфо ("залізний" аргумент, щоб ні з ким не ділитись :biggrin: )
Хлопці, не забувайте старих рецептів і тіште себе часом простими стравами :write:
Гарного вам настрою і - смачного! :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB