Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 листопада 2021, 15:34 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Денис 2 написав:
:rofl: та наче не вів не с ким боротьби. Так, то клопіт по господарству, то ще щось.

Так то образно: ти ж на теренах суспільної господарської діяльності "борешся". І водоканал, і гараж, і дім - все на голові. Тут без вакцинування ніяк не витягнеш :hahaha:

По темі: вчора хотів вінегрет на вечерю зробити. Поставив квасолю на газ, а потім розслабився після роботи, пивка випив.... кастрюлю сьогодні відшкребу, а провітрював цілий вечір :pardon: ... вечеряв кашею з ряжанкою :sorry:

:hahaha: "хай кине камень в мене той..."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 листопада 2021, 18:02 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А риба на ту квасолю буде брати?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 11 листопада 2021, 10:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
:hahaha: "хай кине камень в мене той..."

:biggrin: :hi:
Леон написав:
А риба на ту квасолю буде брати?

Риба від запаху диму тікає як .... від ладану :yes: Навіть якщо трішки кашу пдіпали - ледь пожовкла - можеш сам їсти :biggrin: Хоча, читав десь, що рибу ловлять на підпалене зерно пшениці. Мабуть там, де в водойму з поля змиває зерна після спалювання стерні і риба звикла до цього запаху та смаку.
Зате вона добре клює на зброджену кукурудзу - від рибалок перейняла :hahaha:

П.С. Ромі вже є що переносити у флуд :pardon:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 листопада 2021, 10:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Так, осінь закінчується: картоплі напорпали і гарбузи пропадають :write:
Я тут на початку теми про овочеву запіканку з гарбузом в духовці розписував. Роблю таку час від часу. Тільки там була до гарніру смажена ковбаса. Цього разу я робив з овочами і без кетчупу, а з приправою до овочів та до риби. Тому, що замість ковбаси я поклав поверх картоплі подрібнену підсмажену тушку хека - без кісточок і плавників. Чому сюди його приспособив? Купив дві рибки, одну посмажив, а хек якийсь поролонистий: чи перемерз, чи води багато набрався - не комільфо. Тому другу додав до цього "дієтичного" блюда і не прогадав. До речі, підсмажував на суміші смальцю і олії - супер.
Було трошки грибів, солодкої кукурудзи. Ну і картопля, гарбуз, пропарена маринована цибулька, трішки соєвого грибного соусу, а по цибулі - чуть розведеної томатної пасти і майонезу. Сир твердий в кінці теж був.
Легенька кислинка до риби пасувала.
Поки ще всі овочі свіжі і соковиті, то смачно аж дуже :yes: :good:


Востаннє редагувалось alex_b52 в 24 листопада 2021, 10:48, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 листопада 2021, 20:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Як смачно ти розповідаєш! :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 19 листопада 2021, 16:25 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую всім за відгуки, друзі :drinks:
Я тут прочитав один рецепт і хочу, щоб його прочитали ви. Не знаю, чи колись його буду готувати, чи будете ви, але як мінімум, гарний настрій вам забезепечено :good:

Цитата:
ЧАНАХі НЕЗАБУТНіЙ

Я розумію, у мене що не блюдо - те улюблене)) Але так вже в нас по-іншому не виходить.
Ця страва не для снобів, це я вам точно кажу. Тому що той, хто десять хвилин колупає очі пугача під соусом форманживонталь, той чанахи їсти не буде.
Чанахи. Страва грузинської кухні. Кохання мого дитинства. Квінтесенція ароматів.
У піонерському таборі в Манглісі я одного разу переїла його так, що потім місяць не дивилася в його бік. Але понад місяць не витримала.
Його розкішно їсти палаючим, щойно з печі, холодним лютневим вечором. У колі сім'ї та друзів, під звуки завиваючого ураганного вітру, мелодійної чунірі та брязкіт келихів. Величезне блюдо з чанахи стоятиме на чолі столу дорогим гостем та гордим цвяхом програми.
А як воно піде яскравим літнім ранком у суботу, коли ви один удома, на роботу нестись не треба. І ви дістаєте з холодильника заповітну каструльку і накладаєте, накладаєте. Потім подумали та ще й накладаєте. І сідайте, і прям холодним, з учорашнім хлібом, що підсохнув. Боже, дай нам сили.
Чому це смачно саме у Грузії? Тому що наші овочі найовочніші овочі у світі...
Помідорам я присвятила б окрему докторську роботу. Тугі, з найтоншою шкіркою та неповторним кисло-солодким смаком. Ти надкушуєш його, і сік тече у тебе по підборідді, а ти вгризаєшся в нього все глибше, витягуючи шию як жираф, щоб не залити сорочку. Та чорт із нею, з сорочкою. Для нашої страви зніміть з цих привабливих негідників шкірку.
Картопля пряна, розсипчаста, відтіняє своєю нейтральністю віники соковитої зелені.
Баклажани, наші фіолетові джигіти. У розпал сезону вони тугі, потайливі. Тільки й чекають, коли ви покладете їх товсті скибочки на розпечену сковорідку. А потім зверху кінзу із часником. Люди, які не люблять баклажани, як ви живете?
Цибуля. Їдка і злісна, як найшкідливіший у місті грузин. Ви обридалися поки чистили, туш вся по фізіономії, хлюпаєте носом, але кінцевий результат не дозволяє вам здаватися.
Часник та зелень. Душа будь-якої грузинської страви. Думаю, якщо цей тандем додати у вівсяну кашу, то її практично можна буде смачно поїсти. Зелень у нас беруть віниками. Величезними віниками, будь-яку. Тому що багато зеленого не буває.
Дохлі упаковані гілочки в супермаркетах викликають зневажливу усмішку. Віник, щоб долонею не обхопити — це наш розмір. А які пучки кладуться у нас на стіл просто на тарілки і як чоловіки заїдають цими букетами чачу, ви бачили?)
Для чанахи вам знадобиться кінза та базилік. Базилік досконало фіолетовий і нестерпно смачний. Він такий сильний, що перевертає всю картину у роті на 180 градусів. Влітку я його засушую у промислових масштабах саме для цієї страви.
В оригіналах рецепту часто зустрічаються приправи у вигляді чебрецю, але якщо ви запитаєте мене, то базилік справляється із ситуацією особисто, у нього все під контролем. Але, щоб за мною вкотре не приїхала грузинська традиціоналістична кулінарна інквізиція, то можете й чебрець. Але я ні. Але ж ви можете.
Ну і звісно м'ясо. В оригіналі баранина, молода та податлива. Але можна перекрутитися і замінити яловичиною, теж чудово, якщо з вас днк сильно не випирає.
Ось зробили швидкий огляд для легкого запаморочення, тепер приступаємо до приготування.
Все ріжете великими шматками, ніякого місива та пюре — тільки кусками. Зелень дрібно, часник на тертці. Я особисто ніжним коханням люблю болгарський перець і мені без нього в цій страві особливо ніяк. Тому цей красень обов'язково. А якщо ви фанат пекельного згарища у роті, тоді сміливо ріжте туди і великий гострий перець. Але тільки без насіння, бо серце не зрозуміє і може зажадати дефібрилятор.
Відсоткове співвідношення інгредієнтів у моєму виконанні таке: 40% м'ясо \ 60% овочі.
У чанахи є два варіанти розвитку.
Перший — усе обсмажити окремо, як у аджапсандалі, пам'ятайте, я писала. І все це обсмажене укласти в каструлю шарами. Якщо ви вже зовсім мазохіст, то можете розкладати шари в глиняні миски, грузинською вони будуть «котані», за кількістю душ за столом. Мисочка на людину. І так і подавати. Але тоді, боюся, гості залишаться ночувати))
На дно каструлі кладете вершкове масло невеликий шматочок, або курдючний овечий жир підтоплюєте. Починаємо з м'яса, жирні шматочки. Потім шар цибулі, баклажани, картопля, помідори, болгарський перець, часник, зелень, сіль-перець. І в духовку хвилин на 50-60.
І варіант номер два, в якому можна не морочитися в обсмажування. Тоді це швидше у рази. Там все те саме, але сире укладається і в піч.
Потім головне, щоби не викликали на роботу, або у дружини не почалися пологи. Тому що думками ви все одно будете у тій вашій духовці. І не вгризайтеся в блюдо поки воно кипляче, хоча, розумію, складно.
Стривайте, помедитуйте, увійдіть у нірвану і посидіть там з півгодини. Дістаньте білого напівсухого, остудіть. Дочекайтеся поки страва потомиться і змішаються соки.
І ось воно охололо, тепле.
Тепер виймайте! Розкладайте в піали - не на плоскі тарілки. Усього пропорційно.
Запам'ятайте цей момент.
Тепер їжте)
Хто молодець? - Ви молодець. Потім напишіть як вам...
Смачного!

Валентина Семилет


Приєднані файли:
257.jpg
257.jpg [ 68.16 Кб | Переглянуто 642 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 04 грудня 2023, 16:28, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2021, 10:40 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Суботня ситуація: завтра нам йти на ДН і мені замовили спекти м'ясо до столу.
Приємно, що в мене вірять, але ж часу то всього нічого залишилось до завтра - вже пів дня суботи пройшло.
Швиденько сходив в магазин і купив 1,8кг вирізки (ще по 134грн./кг).
Добряче натер сіллю (обсипав і втер, "на око"), нашпигував часником, обсипав готовою приправою до м'яса, трохи меленого чорного перцю, роздушив кілька горошин духм'яного перцю, обсипав паприкою, наколов шприцем десь 30г соєвого класичного соусу. Все.
Замотав в фольгу і виніс на балкон. Постояло всього чотири години.
Нагрів духовку до 210*С, поставив печеню на 20хв., щоб "обхопилась". Потім зменшив до 190*С і залишив на дві години.
Вимкнув духовку: не діставав деко і не розмотував м'ясо. Тільки відкрив духовку на пару хвилин, аби "жар" вискочив. Закрив і залишив там печеню до ранку.
М'ясо в роті тане - чесне слово! Соковите, слабосольне, зверху трохи приправ залишилось.
Води вийшло в деко не більше пів склянки.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 22 листопада 2021, 17:16, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 22 листопада 2021, 14:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Хай ти будеш здоровий з такими оповіданнями! :hahaha: :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 23 листопада 2021, 11:16 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
А що, дядьки - подразню вас знову? Так же ж мені "чухається" похвалитись - ледве ранку діждав :pardon: :hahaha:

Разом із вирізкою з минулого рецепту, я замаринував два шматочки грудинки. Сподобалась мені тим, що в ній м'яса більше ніж сала - на фото видно, я їх там накидав трохи.
Маринував просто: солив, шпигував часником, сипав готову приправу для сала, паприку, шприцював соєвий соус і сипав молоті перці. Поклав в коробку з кришкою - і в холодильник. Правда, я забув за неї і вона там промаринувалась два дні - трохи забагато.
Але пік я її цього разу "відкритим способом" - без фольги і рукава. Несправедливо забутий мною метод. Нас так непомітно і надійно підсадили на ці сучасні заморочки, що ми забули про такі прості методи, як запікання м'яса просто на деці, чи курку на банці в духовці і т.д.
Поклав пергамент в деко, змастив олійкою. Поклав грудинку шкіркою вниз - теж змастив олійкою. Духовку розігрів до 210*С, поставив холодну печеню і протримав там 6-8хв. Далі, збив температуру до 175*С і тримав уже годину. Час від часу змащував тим салом, яке натопилось в деко, аби м'ясо зверху не присохло. Натопленого смальцю за весь час приготування було не більше двох ложок. Готовність пробував, проколюючи м'ясо, і дивився на колір соку. Добавляв час по 10-15хв. ще пару раз.
По готовності дістав з духовки, ще раз обмастив натопленим салом і залишив вистигати. М'ясо ввібрало його і навіть не стало жирним. Потім накрив кришкою із мікрохвильовки і залишив на столі на ніч - дозрівати.
Отриманий продукт не схожий на варено-печене сало із рукава. Це справжній шашлик - темний, смачний з гостринкою, а запах такий, що язика можна ковтнути. :yes: Частина печені розійшлась вчора ще теплою. Дружина і діти дякували, кіт пхався на стіл - сперти шматочок :hahaha:
П.С. Якби мені не було заборони на майонез, то сюди добре підійшов би соус-обмазка із майонезу з гірчицею: і не підсихало б, і смак був би інший. Так що, можна фантазувати.
Можна спробувати експериментувати з температурою, наприклад: 155-165°С і довше тримати. Тільки відслідковувати аби не зтопилось і не пересохло. Колись же пекли в газових і електричних духовках без термометрів – все справа практики.
Але й такий простий спосіб варто спробувати, смачно - повірте на слово. Рекомендую. :good: :drinks:


Приєднані файли:
Опис файлу: Заготовка перед духовкою
09.jpg
09.jpg [ 107.76 Кб | Переглянуто 616 разів ]
Опис файлу: з іншого ракурсу - щоб похвалитись))
10.jpg
10.jpg [ 102.98 Кб | Переглянуто 616 разів ]
Опис файлу: Готове...
11.jpg
11.jpg [ 77.35 Кб | Переглянуто 616 разів ]
Опис файлу: Так видніше))
12.jpg
12.jpg [ 93.83 Кб | Переглянуто 616 разів ]
Опис файлу: :) смачного
13.jpg
13.jpg [ 89.51 Кб | Переглянуто 616 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 24 листопада 2021, 10:56 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
По темі гарбуза.
Юра розповідав, що лаваші смажив, то йому це буде взагалі заввиграшки.
Гарбуз бажано брати солодкий - помаранчевий всередині.

Приготування.
Почищений гарбуз натерти на тертці середнього розміру - не на самій великій, бо так смужками і залишиться.
Протушити його на сковорідці з невеликою кількістю олії.
Викласти в мисочку і присипати цукром, перемішати.
Замісити прісне тісто (як на вареники): вода, сіль, яйце, трішки олії, мука.
Розкатати, нарізати кружечками.
Кожен кружечок розкатати тоненько, покласти всередину солодкий гарбуз, закрити і заліпити.
Підсмажувати на сковорідці на середньому вогні до підрум'янення з обох сторін.
Налийте в мисочку сметани - і смачного)).

В готовому вигляді на смак не скажеш, що там гарбуз. Можете гарбуз присипати ванількою, корицею - що любите.
Спробуйте приготувати такі солодкі гарбузові біляшики - вам точно подякують.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 25 листопада 2021, 15:45 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
Один раз добавил лаврушку и лук, за время приготовления, что-то из них дало горечь в банках после хранения хранения более полугода, подозреваю лаврушку. После этого только соль и смесь перцев.
Где-то вычитал, что соль, перец и уксус являются лучшими консервантами...

Сергію, таке запитання: як довго і де зберігається та тушонка з м'яса, що ти нам рецепт описував на стор.3 теми? Свого часуя не запитав, а тепер чи ти заглянеш до нас?)) :unknown:
Цитата:
Палочки ботулизма при 100 градусах погибают через 15-20 минут, а его споры при этой же температуре через 5 часов, именно поэтому тушенку варят в кастрюле не 2 часа как в автоклаве, а не менее 5 часов.

Це для стерилізації баночок в каструлі. Може в духовці менше часу стерилізують, або тушать, як ти, тому що там температура вища і ця гидота гине раніше? :-?

П.С. Надіюсь, Сергій на мене не образиться за розміщення його відповіді, яку він дав в лічку: подумалось, може комусь теж цікава відповідь на це запитання.
Цитата:
В кладовке, больше года не держал, проблем небыло.
Сейчас, по совету бывалых, прикупил соли нитритной https://kovbasnasprava.com.ua/goods/fun ... t/1647.htm, именно такой 0,6%. Она подходит для консервов, копчения и таранки и по заверениям, убивает бутулизм. При солении продукта добавляю 50/50 с обычной солью.

Нітритка дійсно вбиває всю гидоту в продукті і, якщо дотримуватись правильних пропорцій, не шкідлива для організму. Ми їмо її з усіма купленими м'ясними, і не тільки, продуктами. Я скористався зсилкою і теж замовив собі цю сіль.
Дякую, Сергій.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 грудня 2021, 23:19 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А я сьогодні шарлотку спік. М'якенька, пухкенька, а смачнюча... За пару хвилин зникла.
Приєднання файлів:
IMG_0302.JPG
IMG_0302.JPG [ 136.56 Кб | Переглянуто 542 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0303.JPG
IMG_0303.JPG [ 205.49 Кб | Переглянуто 542 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0304.JPG
IMG_0304.JPG [ 133.16 Кб | Переглянуто 542 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 21 грудня 2021, 12:38 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
В неділю готував печінковий паштет (viewtopic.php?f=53&t=4943&start=210), вірніше, його модифікацію із варених інгредієнтів. До речі, варений готувати простіше, бо легше вгадати терміни приготування компонентів.

Складові:
• 2кг курячої печінки
• 4шт. курячих стегна
• 1 ВЕЛИКА морквина
• 4 середні цибулини
• свинячі баки - 500г: м'ясисті, пополам із салом
• смалець для пасерування цибулі і моркви
• 100г вершкового масла
• Сіль, перець.
Загальна пропорція 1:3 сала і печінки витримана.

В підсоленій воді відварив почищену печінку. Вариться швидко, біля 10хв. після закипання: якщо на розломі немає червоної юшки - потрібно діставати, бо задубіє.
Потім, в тому ж бульйоні, додавши солі, духм’яного перцю і лаврового листа, зварив одразу курячі стегенця і баки. Стегенця зварились швидше, а баки варились довгенько, поки сало і м'ясо не стали м'якими.
Тим часом, тушкував в сковорідці на смальці натерту моркву, потім додав до неї нарізану цибулю і далі тушкував разом. Солим, перчим.
Після вистигання, зняв зі стегенець і баків шкірку. М'ясо зі стегенець обібрав, а баки нарізав шматочками.
Коли всі інгредієнти були готові, пропустив їх через м'ясорубку.
Потім перемішав, досолив, поперчив - і малими порціями молов в блендері.
Після блендера, додав розтоплене масло і все добре вимісив.

Варені печінка і баки мають меншу гостроту, ніж смажені. Спасеровані морква і цибулька додають солодкості в смак. В меленому паштеті їх не видно. Продукт виходить більш м'який на смак і не викликає негативних реакцій організму.
Готовий паштет по консистенції був масткий.
Смачного.
П.С. Якщо діти не хотять їсти, бо куряча печінка таки трохи гірчить - купіть телячої печінки, вона не гірчить зовсім.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 23 грудня 2021, 12:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Картопля зі свининою і грибами.
• На сковорідку вливаємо дві ложки олії. Нарізаємо грудинку (200г) невеликими кубиками, підсмажуємо.
• Нарізати середніми за розміром шматочками м’ясо (0,6кг), додати на сковорідку. Смажимо до пів-готовності.
• Нарізаємо гриби (300г), додаємо на сковорідку, все перемішуємо, обсмажуємо.
• Молоду картоплю обтираємо сіллю (невеличку, цілу), миємо. Висипаємо до всього іншого на сковорідку, перемішуємо. Доливаємо склянку чистої води і накриваємо кришкою. Тушиться до стану картоплі альденте.
(Стару невеличку картоплю потрібно акуратно почистити, не дрібнити).
• Ближче до готовності картоплі, нарізаємо цибулю пів-кільцями, додаємо в сковорідку. Туди ж вкидаємо кілька порізаних пополам зубчиків часнику. Солимо, перчимо. Смажимо без кришки, випаровуємо воду.
• Перед закінченням приготування, нарізаємо кріп і петрушку, висипаємо в сковорідку, перемішуємо. Смажимо 1÷2хв.
Смачного.

П.С. Щоб не підгадувати час приготування м'яса до картоплі, картоплю можна підсмажити на салі чи олії окремо і додати вже до всього іншого в кінці, та ще кілька хвилин смажити разом. Але смак готового блюда уже буде трохи інший. Хоча все рівно смачно))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 січня 2022, 17:12 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Привіт. Стільки свят минуло, а тут тиша така, аж не по собі якось. "Оживим" :yes:
Не буду розписувати різні новорічні смаколики (типу картоплі, нарізаної четвертями, запеченої в духовці з болгарським перцем і курочкою - в сметані :happy: ), а напишу простий рецепт сніданку "на швидку руку".

«Піца» на сковорідці
Лаваш (черствий, чи свіжий - який є) нарізаємо смужками, або ламаємо дрібними шматочками.
Ковбасу нарізаємо кубиками (шматочки м’яса).
Помідорки (1 середня / 2 малих) нарізаємо невеличкими шматочками.
Чотири яйця посолити, поперчити і збити вилкою – як на омлет.
Натерти на крупній тертці шматочок твердого сиру.
Сковорідку злегка змащуємо олією і ставимо на середній вогонь.
Коли вона прогрілась, лаваш рівномірно вистеляємо на дно сковорідки.
Поверх лаваша розподіляємо ковбасу.
На ковбасу викладаємо нарізані помідорки. Можна додати кілька, порізаних навпіл, маслин чи маринованих грибочків – за смаком і наявністю в холодильнику.
Заливаємо все яйцем (плавати начинка не повинна, лише щоб воно скріпило між собою інгредієнти).
Зверху притрушуємо тертим сиром.
Накриваємо кришкою і тримаємо на середньому вогні, поки сир не розплавиться – дивіться по своїй плиті, щоб яйце не горіло.
Готово.
На здоров'я! :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB