Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 грудня 2020, 19:55 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Сьогодні вирішив трохи шиканути, запік індиче стегно в духовці, а для рум'яної хрусткої скоринки скористався грилем. З вечора замаринував, а в ранці в духовку.
Приєднання файлів:
IMG_0648.JPG
IMG_0648.JPG [ 161.61 Кб | Переглянуто 771 разів ]

Не дарма америкоси так індичку полюбляють, смакота. До речі фольгу використовував ту, що купував для накривання плити. Зручно що фольга широка. Вирізав квадрат і якраз все загорнулось, бо стегно розміром майже як свиняча лопатка.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 грудня 2020, 20:38 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Гиндичка дуже смачна! Колись тримали з батьками птицю: кури, гуси, гиндики. Але ж рік вирощувати того гиндика треба, а за рік він зжерає як свиня.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 21 грудня 2020, 16:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Сьогодні вирішив трохи шиканути, запік індиче стегно в духовці, а для рум'яної хрусткої скоринки скористався грилем. З вечора замаринував, а в ранці в духовку.

Буде можливість - "шикани" з індичою грудкою. Коли індик ще не був дорожчий свинини, я готував грудку.
Нарізав її кубиками завбільшки з сірникову коробку, додавав приправи, сіль і соєвий соус, маринував в цій суміші. Потім викладав на емальоване блюдо із мікрохвильовки (злегка змасти олією) і готував в ній же: на кнопці "жаренные окорочка". В кінці додавав трохи грилю - і отримував чудові рум"яні кубики з казковим ароматом і чудовим смаком.
tacha79 написав:
Якось трохи качиного жиру злив та в холодильник, а потім на ньому плов зробив, я качку завжди з чорносливом роблю та яблуком, тому аромат бомбейський.

Останнього разу, коли пік качку, теж так зробив: злив жир разом із юшкою в коробочки, дав вистигнути і сховав в холодильник. Запах яблук там ще тримається, а качиного запаху немає зовсім. Тому, приправляти картоплю-кашу і макарони - саме воно))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 25 січня 2021, 10:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго всім.
Вчора приготував нове для мене блюдо: "цыпленок табака (тапака)". Якось я подивився відео https://www.youtube.com/watch?v=AicSWYPtTTI. Рецепт був простий і я вирішив спробувати.
Купив у магазині маленьке курча, розробив, відбив і замаринував його, як показано в відео (сіль, сік лимону, трохи перцю, змастив злегка олією) - і на ніч поставив в холодильник.
Смажив на звичайній сковорідці "старих часів" - важка, алюмінієва, з товстим дном і стінками, без тефлону. Трішки олії на дно, курча уже злегка змащене. Притискав каструлькою з водою - нічого кращого не знайшов.
Соус зробив за своїм смаком: часник розтер, потім спеції (перці, паприка і т.д.), все залив ложкою запашної олії (не рафінованої) і без води. Коли курча було готове, змастив його силіконовою щіточкою самою рідиною з соусу і підсмажив з обох сторін, буквально по пів хвилини.
Вийшло смачно, зі скоринкою, без шматочків спецій на скоринці, просмажене. Результат на фото: ресторанну подачу блюда не робив, вибачайте, це була пробна страва для себе.
Тепер маю де-який власний досвід.
1. Маринувати курча пів доби - зайве, цілком вистачить годину-дві. Можна трохи сильніше приперчити при маринуванні і додати ще запашного перцю та лаврового листа. Тільки перед смаженням всі приправи, які шматочками, обов"язково видалити.
При смаженні: першу хвилину-дві потримати на великому вогні, потім його зменшити, аби не горіло, а просмажувалось. Тут уже все індивідуально, залежно від потужності плити. По часу у мене десь так і вийшло, як у відеоролику: по хвилин 20 на сторону.
2. Сік лимона не обов"язковий, без нього буде теж нормально.
3. Соус має бути гострим і наступного разу хочу спробувати зробити його ще й з томатним соком. Або, можна купити соус "сацабелі", чи "до шашлику" і не морочитись.
4. І, на останок, саме основне: кришка, якою накривають/притискають курча, має макимально закривати сковорідку, залишаючи тільки невеличку щілину по периметру для виходу пари, як показано на фото нижче (спеціально показав). Інакше, олія і жир з курчати розбризкаються по всій кухні. На далі, виріжу дощечку по діаметру сковорідки -0,5см і буду притискати зверху вантажем: має бути саме воно. Правильним було б купити спеціальну сковорідку, таку як на фото. Та всього не накупишся.
Все інше, що стосується рецептури - як і завжди: варіанти за смаком.
Перший млинець, як то кажуть... але воно було того варте.


Приєднані файли:
IMG_20210124.jpg
IMG_20210124.jpg [ 56.98 Кб | Переглянуто 729 разів ]
skovoroda-tapaka-istoriya-opisanie-i-osobennosti-vybora.jpg
skovoroda-tapaka-istoriya-opisanie-i-osobennosti-vybora.jpg [ 10.37 Кб | Переглянуто 729 разів ]
skovoroda-tapaka-istoriya-opisanie-i-osobennosti-vybora-17.jpg
skovoroda-tapaka-istoriya-opisanie-i-osobennosti-vybora-17.jpg [ 104.65 Кб | Переглянуто 729 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 29 січня 2021, 19:26 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
В же десь писав, одного часу також підсів на "тапака".
Але методом проб прийшов до висновку, швидше і смачніше виходить із курячих бедер, даже кістку пару раз вирізав. Треба трохи відбити перед маринуванням, смажив не на олії, а на вершковому маслі. Замість вантажу замовив у токаря диск із сталі 12 мм з рим-болтом поцентру, як раз по розміру сковорідки.
Але в ньому є мінус - ніколи не залишається на другий раз :biggrin: , змітається за один присіст.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 30 січня 2021, 23:16 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
alex_b52 написав:
Доброго всім.
Вчора приготував нове для мене блюдо: "цыпленок табака (тапака)". Якось я подивився відео https://www.youtube.com/watch?v=AicSWYPtTTI. Рецепт був простий і я вирішив спробувати.
Купив у магазині маленьке курча, розробив, відбив і замаринував його, як показано в відео (сіль, сік лимону, трохи перцю, змастив злегка олією) - і на ніч поставив в холодильник.
Смажив на звичайній сковорідці "старих часів" - важка, алюмінієва, з товстим дном і стінками, без тефлону. Трішки олії на дно, курча уже злегка змащене. Притискав каструлькою з водою - нічого кращого не знайшов.
Соус зробив за своїм смаком: часник розтер, потім спеції (перці, паприка і т.д.), все залив ложкою запашної олії (не рафінованої) і без води. Коли курча було готове, змастив його силіконовою щіточкою самою рідиною з соусу і підсмажив з обох сторін, буквально по пів хвилини.
Вийшло смачно, зі скоринкою, без шматочків спецій на скоринці, просмажене. Результат на фото: ресторанну подачу блюда не робив, вибачайте, це була пробна страва для себе.
Тепер маю де-який власний досвід.
1. Маринувати курча пів доби - зайве, цілком вистачить годину-дві. Можна трохи сильніше приперчити при маринуванні і додати ще запашного перцю та лаврового листа. Тільки перед смаженням всі приправи, які шматочками, обов"язково видалити.
При смаженні: першу хвилину-дві потримати на великому вогні, потім його зменшити, аби не горіло, а просмажувалось. Тут уже все індивідуально, залежно від потужності плити. По часу у мене десь так і вийшло, як у відеоролику: по хвилин 20 на сторону.
2. Сік лимона не обов"язковий, без нього буде теж нормально.
3. Соус має бути гострим і наступного разу хочу спробувати зробити його ще й з томатним соком. Або, можна купити соус "сацабелі", чи "до шашлику" і не морочитись.
4. І, на останок, саме основне: кришка, якою накривають/притискають курча, має макимально закривати сковорідку, залишаючи тільки невеличку щілину по периметру для виходу пари, як показано на фото нижче (спеціально показав). Інакше, олія і жир з курчати розбризкаються по всій кухні. На далі, виріжу дощечку по діаметру сковорідки -0,5см і буду притискати зверху вантажем: має бути саме воно. Правильним було б купити спеціальну сковорідку, таку як на фото. Та всього не накупишся.
Все інше, що стосується рецептури - як і завжди: варіанти за смаком.
Перший млинець, як то кажуть... але воно було того варте.

Классная штука!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 31 січня 2021, 20:02 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Добрий вечір. Вирішив тут залишити допис про баранячу ногу. Отже, взяв вранці баранячу ногу, зробив в ній надрізи з обох сторін і ретельно обмастив, можна сказати втирав, особливо в надрізи. В маринад кидав все, що дома було: приблизно 50 мл олії, видавив великий лимон з мякотью, видавив середнього розміру головку часника, додав сіль, мелену суміш перців, паприку, хмелі сунелі, суміш трав, зернята гірчиці і все це ретельно перемішав. Маринад вийшов сам по собі смачний, кисло-солодкий. В рукав додав ще пару листочків лаврушки і лишив її приблизно годин на 6 в запечатаному стані. Оскільки духовка у нас простенька, без градусника, то про температурний режим нічого сказати не можу.
Запікали 2 години.
Приєднання файлів:
20210131_123253.jpg
20210131_123253.jpg [ 116.36 Кб | Переглянуто 701 разів ]

Приєднання файлів:
20210131_180518.jpg
20210131_180518.jpg [ 194.59 Кб | Переглянуто 701 разів ]

Маринад робив приблизно по співвідношенню м'ясо/маринад як для шашлика. Можна робити трохи "концентрованішим", більш соленим. Якщо комусь не подобається запах барана, то можу сказати, що того специфічного запаху та присмаку геть не лишилось. Ну якось так.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 01 лютого 2021, 10:07 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Купив на свою голову, тепер щодня як в ресторані замовляють :hahaha: Я вже домашній бариста.

Юра, хочу подякувати за підкинуту ідею: придбав в магазині такий же "капучинізатор". До речі, на 40грн. дешевше, ніж пропонує "Аліекспрес": 50 проти 90грн. Приготував смачний сюрприз дружині. Потім купив такий ще й доньці в подарунок. Мої "кавомани" задоволені. :good: :hi:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 22 лютого 2021, 11:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго всім.
Скільки всього різного ми вже з вами готували, а про МАРИНОВАНЕ САЛО В БАНЦІ ніхто не писав. Не про те, яке зберігається рік, а про те, що з"їдається за тиждень. Вчора на базарі купив біля 2-х кг сала: шиканув, бо коштує воно 120грн./кг - це щільне сало, товщиною десь на три пальці. Бо всі оті шкірки із кошлатим шаром сала на 1см із в"єтнамських свиней, яке продають по 100грн./кг, я за сало не вважаю.
Частину його замаринував.
Для маринування у мене є банка 1,5л під кришкою, яка закручується. Свіже сало нарізаю вузькими брусочками - щоб потім було зручно різати на скибочки для споживання. Вкладаю їх вертикально в банку, але не набиваю щільно, а залишаю невеличкі пустоти. Зверху, до кришки, вкладаю шматочки по меньше, які поміщаються. Заливаю сирою водою - визначаю об"єм розсолу. Воду зливаю в каструльку, додаю солі (2ст.л. в моєму випадку - сало зайвого не візьме), готові спеції для сала, окремо змелені із зерен коріандр, чорний та запашний перець. Можна роздушити туди ж кілька зубчиків часнику. За бажанням (по рецепту, з якого я починав) можна додати 1/2ч.л. цукру: я роблю без нього, з цукром смак м"який. Поки закипає розсіл, чищу 4-5 крупних зубчиків часнику, ріжу їх на двоє і закидаю в банку, в проміжки між салом. Розсіл тільки закипів - виключаю і даю вистигнути: довге кип"ятіння вбиває запах чорного перцю і гостроту приправи. Всипаю в банку, прямо на сало, трохи меленого червоного і чорного перцю. Заливаю холодний розсіл в банку разом із спеціями в ньому, закручую кришку і ставлю на два дні на столі в кухні при кімнатній температурі. Два-три рази за день перевертаю банку. Потім банка мандрує в холодильник на днів 3-5, теж з періодичним перевертанням. Все залежить від сала.
По тому, розсіл зливається, сало перекладається в пакет і - в морозильник.
Нарізати і їсти можна холодним, можна дати розмерзнутись - за бажанням. Смак і аромат в роті буде чудовий - гарантую. Скільки такого сала з"їдено на різних святах-рибалках-простовдома не переахуєш.
В неті багато рецептів подібного маринування. Є й гарячим розсолом: пробував, але тоді сало трохи обварюється зверху і стає слизькуватим, а мені то не до смаку. І з холодного розсолу сало краще набирається спеціями.
П.С. Є ще один простий рецепт смачного сала.
Нарізати сало невеличкими шматками (кубиками на три-чотири пальці), розрізати навхрест до шкірки, "розкрити" і посолити та посипати спеціями зі всіх сторін. Потім, таким же способом приправити дрібно нарізною цибулькою. Замотати все в х/б чи льняну полотнину, в пакет - і в холодильник. В п"ятницю зробив - в неділю на рибалці смакуєш. Тканина забере вологу, цибулька додасть специфіки до смаку.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2021, 10:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Це не рецепт. Ну, не молжуть же тут бути тільки рецепти?
Не знаю, друзі, як ви, а я, при виборі продуктів, вже "відчуваю себе не впевнено", як казала та дівчина в рекламі тампаксів.
Купив обрізки м"яса в магазині на фарш. Серед дрібних шматків виявися гарний такий брусочок м"яса на 1кг і я вирішив ризикнути його запекти. Але ж це робоча частина, м"ясо темно-червоне - мало бути тверде. Запікав як звичайно: маринував два дні, чотири шари фольги, 20хв./200* щоб прихопити верх і затримати вологу, потім на 175* і т.д. Спеклось, розгорнув - чудо. Як паштет. Пройшлось по всій товщині, червоненьке, однорідне, в міру м"яке - з"їлось на раз. Зазвичай бродиш по ринку, аби вибрати розовеньке, без прожилків, свіженьке і тд - і маєш жуйку, з якої витекло більше пів літра води.
На вихідні пік своє улюблене печиво на смальці. Вже й не знаю, скільки разів це робив. Купив свіжий кефір, майонез. Все інше - як завжди. І що? Тісто не підійшло, вийшло важким, але хоч розсипчатим і то добре. Пеклось жахливо: верх згорав, низ залишався білим і сирим. У мене легка паніка, думав, доведеться самому все втоптати - викинути ж шкода, стільки продуктів перевів. Але коли вистигло, то виявилось, що якось можна його гризти і мені погодились допомогти :yes:
Запікав курячі четверті в мікрохвильовці. Брав удвох різних магазинах. Одні - соковиті, рум"яні, смачні. Другі - все ж так само!! - сухі, припечені, смак лише поверхневий.
Занавіс.
Я це до чого: якщо щось не вдалось - це не означає, що ви дискваліфіковані. Тепер ні в чому не можна бути впевненим до кінця. Що купив - те й з"їсиш. А як його вгадати - фортуна. Це як шашлик: основне - це правильне м"ясо: і успіх забезпечений.
Я пригадую мамині пироги на домашніх курячих яйцях, маслі, домашньому молоці, домашню сметанку із сепаратора, бульйони з домашнього індика та курки... І свіжину: ще годинки дві назад бігала! - ковбаси з неї і т.д. Легкий сум. Чому? - тому що тепер цього не можу дати своїм дітям. Брав у людей домашні яйця, кури, м"ясо - але воно все не таке, як було колись: годоване вже не зерном, буряком, картоплею, зеленою гичкою з кропивою і зерновим запареним комбікормом, а теперішніми "генетично модифікованими хімзасобами". Не те воно, друзі, не таке.
П.С. Навіть мариноване сало цього разу мені не таке смачне. Може це корона?... :unknown: :hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2021, 12:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Після баранячої ноги, невдовзі, робили дома рульку з свинячої. Про смаки не сперечаються, але мені в рази більше сподобалась саме бараняча.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2021, 16:10 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Не від тебе першого таке чую за баранину. Значить, рецепт був правильний і шеф-кухар також))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 11 березня 2021, 22:53 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Я пригадую мамині пироги на домашніх курячих яйцях, маслі, домашньому молоці, домашню сметанку із сепаратора, бульйони з домашнього індика та курки... І свіжину: ще годинки дві назад бігала! - ковбаси з неї і т.д. Легкий сум. Чому? - тому що тепер цього не можу дати своїм дітям. Брав у людей домашні яйця, кури, м"ясо - але воно все не таке, як було колись: годоване вже не зерном, буряком, картоплею, зеленою гичкою з кропивою і зерновим запареним комбікормом, а теперішніми "генетично модифікованими хімзасобами". Не те воно, друзі, не таке.

=P~ :yes: Все вірно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 26 березня 2021, 09:38 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Учора ввечері був час і було натхнення.
Купив карасів по 35грн./кг кілька штук, вагою 500-600г кожен. І вирішив запекти в фользі. Карась - смачна рибка. Коропів годують казна чим і вони занадто жирні. А рибалки кажуть: нащо та риба здалась, якщо вона не карась.
Все як звичайно: почистив, помив, висушив паперовим рушником зовні і всередині. Плавники не вирізав, щоб риба не розлізлась. Насічки по хребту цього разу зробити забув. Далі - сіль, приправа для риби, пару горошин пахучого перцю, по одній гвоздичці, по кілька горошин коріандру. Цибулі і лаврового листа цього разу також не поклав. Фольгу вдвоє, змастив олійкою (тільки злегка фольгу - рибу не мастив), загорнув рибку в конверт швом догори. І в духовку: 180* на 30хв. Вистигала в фользі. Розгорнулась добре: шкірка не прилипла, на фото видно. Та трохи поколупались, вибачайте - контроль готовності.
Дружина каже, що запах приємний і річковою рибою не чути. Шкірку рум"яну не робив, рибу не підсушував - вийшла соковита, хоч і "блідолиця". Трохи соку було, але він застиг до ранку. Можна було розгорнути фольгу і під грілем підсушити, але це вже наступного разу. Щоб моїм "кішечкам" було з чим порівнювати і вибирати.

П.С. 05.10.21р.
- Готував таке ж блюдо, тільки в середині: з цибулею, лимоном, коріандром, гвоздикою. Сіль. Запікав 40хв. Потім розгорнув, злив рідину і під грілем на 240*С тримав хвилин по 5 з обох сторін. Смачно.
- Зробив насічки на рибі: при запіканні ніякого ефекту не дало. При смаженні кісточки розчиняються, а тут - ні.


Приєднані файли:
42.jpg
42.jpg [ 66.24 Кб | Переглянуто 566 разів ]
43.jpg
43.jpg [ 84.97 Кб | Переглянуто 566 разів ]
44.jpg
44.jpg [ 82.05 Кб | Переглянуто 566 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 05 жовтня 2021, 14:54, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 27 березня 2021, 13:35 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
П.С.
Знову спік таку рибку, тільки вже насік спинку, вкладав в кожну по кілька кілець цибульки і малесеньку скибочку лимону - як на мене, то так смачніше і запашніше. Хоч я мало зараз це відчуваю. Однак. І скоринка, яка утворилась після того, як фольгу розгорнув і потримав рибку в духовці, теж гарно виглядає.
Обидва варіанти смачні.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB