Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 28 лютого 2020, 22:42 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
Подскажите, какие есть рецепты из пекинской капусты?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 03 березня 2020, 16:34 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Привіт всім.
Чомусь вважав, що поділився з вами рецептом маринованої цибулі. Двічі перечитав тему з 1до 8 сторінки: не знайшов. Може десь просто на форумі кинув? У мене цей рецепт із 2017 року: випробуваний, під смак підігнаний. Дам його в "класичній" формі і зі своїми доробками. Сиру цибулю потрібно вживати і ми це, звичайно ж, робимо. Але цієї осені купив сітку такої "скаженої" цибулі, що її біля воріт замість собаки можна прив*язувати. Пів середньої цибулини із борщем з*їдаєш, а враження таке, що чарку кислоти випив. І ось тоді став в пригоді мамин рецепт.

Цитата:
МАРИНОВАНА ЦИБУЛЯ
Класичний рецепт.
Взяти 0,5л баночку із кришкою, що закручується – так зручніше, хоча цілком можна використати і звичайну.
Почистити кілька головок цибулі (залежить від розміру) і нарізати малими кубиками (як на салат, в суп чи на зажарку). НарізАти і додавати в банку, щільненько вкладаючи, але не трамбуючи. Досипати так до верха (десь без 5мм) банки.
Далі робимо розсіл: заливаємо вкладену цибулю в банці сирою водою (я брав із фільтра, можна і кип'яченою – гірше не буде) до самого верха. Потім зливаємо воду в чашку, чи стакан, і помічаємо для себе рівень води в цій посудині. Далі, зливаємо половину води і додаємо до того ж рівня оцту. Потім, додаємо в цю суміш по ½ чайної ложки солі (крупної) та цукру, добре розмішуємо.
Готуємо цибулю: кип'ятимо воду в чайнику, цибулю із банки висипаємо в друшляк (або в міленьку сіточку з ручкою – ще зручніше) і проливаємо її кип’ятком. Цибуля стане трохи м'якшою і при цьому з неї частково виходить гіркота.
Засипаємо цибулю назад в банку, заливаємо розсолом, даємо трохи вистигнути – і в холодильник. Через добу вже можна їсти, або й раніше: все залежить від твердості та «скаженості» цибулі і наскільки вона пропарилась. Принцип такий: чим довше стоїть, тим більш м'якою на смак («не пекучішою») і смачнішою стає ця приправа. У нас в холодильнику вона зберігалась тиждень, а чи може стояти довше – не знаю: ми дружно з'їли «дослідний зразок» - і так щоразу.
Мої доробки:
1. в цьому варіанті все так само, як в класичному рецепті, тільки я ще додавав духм'яний перець: 1шт. на дно, один – посередині, ще один – під верхом, прикривши цибулькою; можна горошинки було б розламати, але не всім подобається потім кусочки на зубах відчувати – нехай буде цілий;
2. те ж, що і в 1-му варіанті, але я ще мілко потер кусочок свіжої моркви (краще це робити на тертці для корейської моркви). Я її не ошпарював, але потрібно було разом з цибулькою перемішати і пролити кип'ятком – морква швидше би «пройшла» і була б м'якшою. Виручило те, що натер я її на зовсім дрібненькій терточці на смужечки і морква була майже непомітна «на зуб». Але був красивий «каротиновий» колір в банці і смак та запах просто супер.
Як бачите, варіантів для творчості тут безліч: можна спробувати улюбленої приправи всипати; можна соєвого соусу додати, якщо смакує; лаврового листочка кинути (небагато, щоб не гірчив); чорного перцю горошком – 1-2шт.; гвоздички чи часничку можна грамчик додати – одним словом: база є, а далі фантазуйте. На жаль, не всі мої експерименти зі спеціями і соусами пройшли вдома тест на "одобрямс" і ми зупинились на перших двох пунктах,які я навів. Почніть із класичного рецепту: набивається рука на кількість розсолу, на сіль-цукор, на ошпарювання і т.д. А потім - за бажанням.
Одне є факт: це смачно і дуже корисно в плані профілактики різних болячок. Спробуйте!))


Зараз весна, авітаміноз, інфекції. А цибулька в цих справах - перший помічник. Після такої обробки її набагато зручніше і приємніше споживати, навіть дітям.

НА ЗДОРОВ'Я! :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 05 березня 2020, 09:49 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Результат. Вчора спробував свіжомариновану (1 доба в холодильнику) цибульку з морквою і духм*яним перчиком. Я вже писав, що вона цього року у мене тверда і скажено пекуча. Так я її не просто з чайника полив, а десь із пів хвилини, разом з тертою морквою, потримав у каструльці в кип*ятку, перемішуючи ложкою: маю таку чудову річ, як сіточка у формі пів-кулі з ручкою. Входить якраз півлітрова баночка нашинкованої цибулі. Отримав вміру м*яку, солодковату, запашну цибульку: вчора їв - зупинитись не міг. І не пече ніде і ніяк.
Рекомендую.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 08 березня 2020, 01:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Приєднання файлів:
IMG_1583.jpg
IMG_1583.jpg [ 36.44 Кб | Переглянуто 775 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2020, 11:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Супер рецепт! :good: :yahoo:
Оскільки Юриним рецептом на свято я скористатись не зміг (основний інградієнт блюда вже в руки не дається, не дивлячись на об*єм "очисної рідини" :pardon: :biggrin: ), довелося готувати щось простіше.
Раніше я описував, як готую товстолоба в духовці. Вчора трохи урізноманітнив рецепт і хочу поділитись ним із вами.
Починаємо як і раніше: чистимо і миємо рибу, розпластовуємо. Голова, хвіст, плавники - це бомбезна юшка, хребет - на частини і підсмажуємо як звичайну рибу: смакота. На дно дека стелю пергамент. Злегка протер олійкою. Начистив і нарізав кружками картоплю (5мм), застелив дно, присолив. Маринованою цибулькою присипав картоплю. На цей шар поклав частини товстолоба (знизу навіть не мастив і не солив). Зверху присипав знову цибулькою (без фанатизму), сіллю, перцем. Потім в стакан налив пополам кетчуп і кефір - розмішав. Цим соусом легко і просто помастив зверху рибу і картоплю з цибулькою, що з під риби виглядали. Ніяких лимонів із шкіркою, ніяких соків. В духовку 180* на 50/55хв. Все.
Результат: картопля просмажилась і пройшлась соками, не розвалилась - дуже смачно. Риба ніжна, соковита, без шару пригорілого майонезу - набагато краще,ніж в першому рецепті. Цибулька маринована - тому з кислинкою, просмажена, не хрустить, в роті розтає, а разом із картоплею просто :bomb:
Єдине, що потрібно пам*ятати - кістки в рибі. Але із такої ніжної рибки їх дістати дуже легко. Чесно кажучи, таке блюдо не соромно поставити на святковий стіл, не дивлячись на дешевизну і нереспектабельність "породи" риби.
Фото для наглядності.


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 196.25 Кб | Переглянуто 762 разів ]
2.jpg
2.jpg [ 263.47 Кб | Переглянуто 762 разів ]
3.jpg
3.jpg [ 237.21 Кб | Переглянуто 762 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 09 березня 2020, 11:46, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2020, 11:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Крім товстолоба, приготував ще одне блюдо, яке надибав в інтернеті: https://www.youtube.com/watch?v=y9dT6IrFZpc
На відео дамочка робить три варіанти зельца. Я почав з найдешевшого: курячого. Але щось мені підказувало, що дешева рибка - ... юшка. За смаком, в результаті, мій варіант вийIов навіть дуже не погано.
Але, як казав Чапаєв в анекдоті: "є нюанс" :hahaha:
Рецепт у неї простий і правильний. Та і що там складного: по суті - це холодець в пляшці. Але смачно і можна використовувати вранці замість ковбаси на бутерброд до чаю, якщо не кидати часнику, а просто додати улюблених приправ.
Отже, я купив курячих шлунків ("пупи") 700г, три курячих стегна великих і одне невелике (600г) свиняче серце. Як відчував, що до курки потрібне м*ясо :yes: .
Все це почистив, відварив і нарізав (три слова, а в них - пів дня грайки :hahaha: ) Коли будете варити, гарно посоліть, поперчіть, додайте спецій, щоб м*ясо в зельці не було ніяким, а мало свій смак. Бульйон я залишив із стегенець - самий прозорий і смачний.
Залив 25г желатину 100г холодної води і дав набухнути. Тим часом 500г бульйону заправив часником, перцем, сіллю. Додав желатин і розколотив. Загальний об*єм мав 600г і його вистачило якраз поверх м*яса в пляшці - наче наміряно. Гірчиці зернами, як на відео, я не кидав - не всі люблять. Хоча, вона б додала пікантності до смаку однозначно.
Півторачку зрізав по самий конус. Пересипав м*ясо в пляшку і залив бульоном. Поставив в холодильник на ніч. Результат - на фото. Вибачте за їх якість: знімав зпросоння - так і вийшло. Боюсь, що ввечері вже нічого буде знімати :hahaha:
По результату зробив висновки. Готувати зельц потрібно із м*яса і серця, чи із язика, якщо дозволяють фінанси. Вважаю, що можна взяти саме дешеве м*ясо (навіть гуляш) і серце: більш-менш б*юджетний варіант. Хоча, самий првильний варіант - це свиняча голова. Вона самодостатня по м*ясу і застигне "на ура". Справа в тому, що курятина рихла і в зельці розлазиться волокнами, коли його нарізаєш. Солити і перчити потрібно щедро - як холодець. При варці м*яса, спеції обов*язкові. Коли бульйон зварився, зберіть серветкою з поверхні жир: заважає зельцу застигати. Я думав, жир залишиться зверху, але частково він таки пройшов вглиб. Желатину на курячий зельц я би дав більше, щоб краще застиг. Із м*яса буде більше навару, то повинно спрацювати і зі звичайною нормою.
Ніби все. Часу приготування зельцу забирає куди більше, ніж ліниві голубці, про які ми з Юрою тут згадували. Так що, запасайтесь терпінням. Але воно того варте. Пробуйте - смачно однозначно :good:


Приєднані файли:
4.jpg
4.jpg [ 179.96 Кб | Переглянуто 762 разів ]
5.jpg
5.jpg [ 175.87 Кб | Переглянуто 762 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 09 березня 2020, 17:18, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2020, 14:00 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Ну Олексій видав, знімаю капелюха :hi:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2020, 14:08 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Ой як обожнюю зельц!)


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2020, 17:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Ну Олексій видав, знімаю капелюха :hi:

Дякую, Юра :drinks: Все-таки, 3/4 святкового дня на ногах на кухні "для милых дам" були того варті. Сьогодні прийшов з роботи - дружина на блюдечку шматочок зельцу смакує під тв-серіал :happy: це приємно :yes:
На черзі - печиво на смальці. Якщо сьогодні вистачить натхнення - завтра похвалюсь. :write:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2020, 11:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго всім.
Вчора був час і було натхнення: зробив мамине печиво на смальці. Чому на смальці? Тому що у мене його скопилось трохи, так як вдома звикли все смажити на олії. Ось і вирішив його використати в печиві.

Рецепт простий:
◄1кг муки (це приблизно: всипав скільки входило)
◄250-300г смальцю (або пачка маргарину); можна ще додати майонезу 200г - смак взагалі буде :bomb:
◄1/2 стакану кефіру, або йогурту;
◄1/2 ч.л. соди;
◄1 стакан цукру,
◄1 яйце,
◄1/2 ч.л. солі;
◄1/2 ч.л. кориці,
◄ванільний цукор - 1 пакетик;
◄1/3 ч.л. мускатного горіху.
Останні чотири інградієнти за смаком.

В миску, де будемо місити тісто, вкидаємо смалець, або підтоплену пачку маргарину. Досипаємо просіяної муки і вимішуємо рукою до густоти, поки тісто можна буде перетирати між долонями і воно буде скочуватись (не злипатись) дрібними частинками (фото1).
В окрему ємність наливаємо кефір, або йогурт і додаємо соду: легенько розмішуємо і залишаємо підходити (фото 20).
До тіста додаємо цукор, яйце, сіль, корицю, ванільний цукор і мускатний горіх (фото 3).
Виливаємо туди ж кефір (має збільшитись в об'ємі) і все перемішуємо. Муку додавати до того стану, коли вже не липне до рук, але щоб гарно розкочувалось до тонкого коржа. Тобто, має бути не "важким" і пластичним. Ви це зрозумієте по мірі вимішування - тісто само підкаже, нічого тут складного нема (фото 4).
Далі будемо, власне, виготовляти печиво. Все розташовуємо зручно. Готуємо деко: притрушуємо дно мукою (фото 5).
Приготуйте також форму, якою будете робити печиво (я не заморочувався - у мене стакан). Якщо це буде для дітей,то можна готовими формами набити зайчиків, ялинок, зірочок і т.п. А якщо зовсім просто і швидко - нарізати ножем ромбиків/смужечок. Корж розкочуємо тонко (я робив приблизно 5мм). Потрібна буде також вилка і цукорниця. Вилкою нашкрябуємо печиво зверху і присипаємо дрібкою цукру (фото 6).
Готове печиво викладаємо на деко і ставимо в розігріту до 200°C духовку (рис. 7). Час випікання я не засікав, тому що кожен розкатає корж різної товщини. Та й духовки у всіх різні. Випікати потрібно, поки печиво зверху не почне змінювати колір до червонястого. Це займе не більше 10-12хв. Крім того, в процесі завжди можна вийняти одне і спробувати готовність. В чому великий плюс, коли сам готуєш: ніхто тобі не скаже - "не чіпай, це на стіл гостям!" :biggrin:
В результаті, із цієї порції тіста (брав 1 стакан кефіру) я отримав 54шт. печива (розмір зрозумілий) (фото 8).
Якщо хтось сумніваєть з приводу цукру - печиво ледь солодке на смак. Вперше можете зробити так, а потім поекспериментуєте на свій смак.

Кілька порад.
1. Якщо будете брати смалець, то він має бути не "старий смердючий із кнура", а смачний і свіжий: ніякої ванілі, кориці і мускату не вистачить забити той запах. У мене смалець цього разу мав легкий запах старого сала, я ризикнув - ніби вдалось. Але це ризик: запросто можете втратити продукти, час і настрій. Якщо сумніваєтесь - візьміть маргарин. А якщо любите мед - додавайте: мед в любому печиві йде в плюс - з ним печиво буде пухкіше. Спробуйте і маргарин з майонезом - вам сподобається. Тільки калорій там буде...
2. Якщо взяти 1/2 стакану кефіру чи йогурту, печиво буде більш розсипчатим, а якщо 1 стакан - більш м'яким, хоча теж розсипчатим. Це прийде з практикою.
3. Муку використовуйте завжди просіяну: тісто буде пухким і краще сходить.

Пам'ятайте: що поклав в блюдо, те і їстимеш. Краще не купувати все саме дешеве. І що б ви не готували і який би рецепт не використовували - це готуєте ви. Отже, це ваша справа, ваш продукт - фантазуйте і не бійтесь авторитетів. Головне - це основи, ази, а далі - ваша справа.
Я колись робив печиво не на смальці, а на витоплених шкварках (смалець з них уже отримали), перекручених на м'ясорубці. Потім, готове тісто теж через м'ясорубку крутиш на долоню, порціями відрізаєш, один кінець защіплюєш і отримуєш прикольний пучок "водорослів". І теж смачно.
Удачі.


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 313.4 Кб | Переглянуто 749 разів ]
2.jpg
2.jpg [ 276.69 Кб | Переглянуто 749 разів ]
3.jpg
3.jpg [ 204.33 Кб | Переглянуто 749 разів ]
4.jpg
4.jpg [ 178.01 Кб | Переглянуто 749 разів ]
5.jpg
5.jpg [ 298.62 Кб | Переглянуто 749 разів ]
6.jpg
6.jpg [ 176.96 Кб | Переглянуто 749 разів ]
7.jpg
7.jpg [ 261.3 Кб | Переглянуто 749 разів ]
8.jpg
8.jpg [ 279.34 Кб | Переглянуто 749 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 11 березня 2020, 10:22, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 березня 2020, 14:06 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
В "Епіцентрі" по акції є така класна річ: чавунна сковорода-гріль, 369грн. Можна купити через їх сайт. Без акції її ціна біля 700грн. Важка, замашна і зручна. Хлопці випробували - вещ: ніякий товстий аплюміній чи сталь близько не лежали. Попросив фото і кинув вам: раптом комусь давно хочеться?


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 66.1 Кб | Переглянуто 746 разів ]
2.jpg
2.jpg [ 59.31 Кб | Переглянуто 746 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 15 березня 2020, 21:01 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Давно на таку задивляюсь, але плита скло-керамика і чавун на неї не рекомендують


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 12:18 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Вчора приготував "модифікацію" гострих курячих крилець, про які розповідав раніше http://forum.lsc.org.ua/viewtopic.php?f=53&t=4943&start=75
Мені порадили приготувати крильця в темному пиві. Я вже маю невдалий досвід пригоотування м"яса по-французьки з алкоголем: залишився запах браги, який начисто відбив бажання їсти таке блюдо. Можливо, було не якісне вино, але більше не пробував, хоча радили замінити його коньяком Це вже "жирно", правда?
Але пиво, порівняно з вином іт.д., не дороге: 23грн./0,5л - взяв саме дешеве темне, яке було в супермаркеті. Крім того, мене переконували, що його не буде чути в готовому блюді.
Отже. Замаринував крильця (1кг) як попередньому рецепті, змастив трішечки зверху соусом "Теріякі" - він густий, як майонез і добре підходить для такої роботи. Олією не змащував - тільки приправи і соус. Поставив на столі промаринуватись десь години 2-3.
Деко застелив фольгою, щоб не протікало і не пригорало. Духовку розігрів до 180*С. Вимостив крильця шкіркою догори, поставив деко в духовку і вилив туди пляшку пива- щоб не розхлюпати, поки буду нести деко. Час виставив на 1год. 20хв.
Коли пройшла половина часу, перевернув крильця - шкірка вже гарно підрум"янилась, майже до хрусту. Пиво повністю не випарувалось, ще трохи юшки дали крила, так що доготовлювалось все в рідині.
Запах в кухні стояв такий, ніби я роблю сухарики із свіжого хліба, чи поставив тісо на хліб пекти))
В результаті, отримав крильця як на фото: ніжні і підрум"янені. За смаком все добре, тільки приправляти потрібно чуть більше, ніж звичайно: частина приправ і солі пішло в юшку. Крильця дійсно не мають вираженого пивного запаху (десь там, на грані фолу, ніби як би, якийсь натяк...). Вони й не такі гострі, як в першому рецепті. Як для урізноманітнення блюд - саме воно.
Смачного.


Приєднані файли:
01.jpg
01.jpg [ 221.89 Кб | Переглянуто 716 разів ]
02.jpg
02.jpg [ 295.43 Кб | Переглянуто 716 разів ]
03.jpg
03.jpg [ 218.69 Кб | Переглянуто 716 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 12:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
Давно на таку задивляюсь, але плита скло-керамика і чавун на неї не рекомендують

Теж таку хочу, але бажано ще й з чавунною плитою зверху: для прижиму м"яса. Так правильно готувати не тільки стейки, а ще й таку смакоту, як
Цитата:
ВИКИПЕДИЯ: Цыплёнок табака́ (груз. წიწილა ტაბაკა «цицила тапака» сковорода с грузинского[1], «tabak» — «тарелка» с турецкого) — популярное блюдо турецкой и грузинской кухонь[2]. Представляет собой курицу, зажаренную с чесноком, перцем и пряностями в местной разновидности сковороды с крышкой[3].

На жаль, така кришка окремо коштує дорожче, ніж ця сковорода по акції - більше 400грн.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 16 березня 2020, 21:37 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Колись в мене була звичайна електроплита і стара чавунна сковорідка.
Так якось захтілось мені оте курча тапака спробувати, а кришки не було. Недовгі перемовини з токарем і отримав кришку із сталюки 12 мм з отвором посередені під рим-болт(замість ручки), і працювала та кришка не гірше чавунної. Від неї потрібно тільки притискати та тепло утримувати.
Доречі, моїм малим більше сподобались по рецепту курчати, але гомілки, попередньо видаливши кістку та трохи відбивши.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB