Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:03

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 343 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 09 червня 2020, 21:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Зрозумів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 05 липня 2020, 18:30 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
199065км вмер датчик розподільчого валу. Вже давно планував купити новий, бо цей при перевірці показував клінічні признаки. Сталося це в дорозі, тому зайшов в перший попавший магазин (магазин виявився Лада) 160грн сказали оригінал. Що цікаво власниця магазину жінка і сама торгує, досконало знає англійську. Незвично коли жінка знається на всіх автомобільних понтах.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 11:49 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Итак лёд тронулся. Занявся бампером. Виходить що синхронно з Олексієм. Конкуренція :biggrin:
Приєднання файлів:
IMG_0288.JPG
IMG_0288.JPG [ 224.21 Кб | Переглянуто 548 разів ]

Разом з бампером зламалась і балка. Я її пластиком від принтера та якогось червоного бампера укріпив і буде служити далі.
Приєднання файлів:
IMG_0291.JPG
IMG_0291.JPG [ 218.19 Кб | Переглянуто 548 разів ]

Новий бампер був завернутий в м'якеньку штуку, потім весь в пупирку, потім два слої товстенького поліетилену потім гофрокартон і дерев'яна обриштовка. Кожний угол додатково обвернутий м'якою штукою. Щоб пошкодити потрібно добре постаратись.
Приєднання файлів:
IMG_0292.JPG
IMG_0292.JPG [ 131.24 Кб | Переглянуто 548 разів ]

Наша жопа без трусів
Приєднання файлів:
IMG_0290.JPG
IMG_0290.JPG [ 133.92 Кб | Переглянуто 548 разів ]

Потрібно трохи проантикорити поки все знято. Настав вечір.
Потрібно перенести кріплення із старого на новий бампер.
Сьогодні дощ, трохи розпогодиться і піду продовжувати, бо завтра їхати.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 15:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
...Новий бампер був завернутий в м'якеньку штуку, потім весь в пупирку, потім два слої товстенького поліетилену потім гофрокартон і дерев'яна обриштовка. Кожний угол додатково обвернутий м'якою штукою. Щоб пошкодити потрібно добре постаратись...

Ну, у мене і близько такого не було. Значить, твій бампер і пофарбовано правильно, раз він заводський. Конкурувати з тобою я в цій роботі не зможу: поки фарбу підберуть - час пройде, поки в чергу стану на фарбування, аж потім складати буду. Напиши, чи новий бампер став на місце без перекосів. Більш за все я потерпаю, що при складанні все нове на машину стане "раком". Бо мені все як в тому анекдоті мужику зі свистком.
Бог в поміч.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 16:57 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Поставив бампер. Намучився із кріпленням що коло коліс, праве довелося знімати. Став більш менш нормально, ліва сторона трохи гуляє, там був удар і мабуть щось трохи деформувалось, да і балку я ліпив докупи саморізами. Також фонар мінявся і мабуть також кривуватий. Але це не помітно.
Приєднання файлів:
IMG_0293.JPG
IMG_0293.JPG [ 89.69 Кб | Переглянуто 539 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0294.JPG
IMG_0294.JPG [ 68.3 Кб | Переглянуто 539 разів ]

Як кажуть для сільської місцевості піде. Колір співпадає, трохи пилюкою припаде щоб не так не блистів і все. Товщина старого 3,5-4мм, нового 3-3,5мм. Мене турбує більше як фарба триматись буде особливо сіра полоса, щось вона мені не дуже подобається, може злізти. Можливо Олексій і правильно зробив що взяв чорний під покраску. Але я старий бампер не викидав, може ще знадобиться :pardon:
Теперішні бампери це лише декоративна накладка, функцію бампера виконує підсилювач що стоїть під низом, і то його міцність ніяка. Краще бампери робилиб з якогось поролону чи резини більше толку булоб. Трохи покатаємо бобачимо як він себе поведе. Мені головне технічна справність автомобіля, а подряпина на бампері неприємно, але не критично і другорядно. Ще спойлер на черзі :sorry: . Пора збирати гроші на новий автомобіль.
Залишилося зробити дірку в новому бампері під газовий заправочний клапан. Які будуть пропозиції поки не спортив. Може його десь на кронштейн поставити чи в бампер?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 18:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
У мене заправочний на фаркопі праворуч. Фото завтра зроблю, бо вже дома.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 22:08 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
В сусіда були штуки для вирізання отворів, прорізав бампер і без заморочок. Вже задолбали ці переробки та вдосконалення, так і життя скоро пройде. Нехай стоїть в штатному місці, на заправці добре, не потрібно щоразу казати де горловина. Коли вже все зібрав, склав інструмент, загрузив в багажник всі причиндали, прийшов додому, помив руки і раптом єпіческа сила! Забув відкрити вентиль подачі газу! Завтра знову вигрузити багажник, відкрутити лючок і відкрити краник. Але це вже не під машиною як вуж повзати. Сьогодні заодно трохи збризнув антикором під низом, вимастився як свиня. А воно ще й відмиватись не хоче.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 09 липня 2020, 10:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Співчуваю, що так наробився. Хоч воно того, мабуть, варте. Ніхто тобі так не зробить, як сам.
Що до призначення сучасних бамперів, ти мабуть сам знаєш. На сьогодні його призначення - це безпека пішохода: щоб не вбити і сильно не скалічити при зіткненні.
Те, що десь зазори, то зрозуміло: головне, аби кріплення співпадало і розміри та форма самого бампера були хоч якось по машині.
Товщина ніякого нового бампера не буде така, як заводського: про це всі пишуть і кажуть, навіть самі продавці. А на твоєму фото встановлений бампер виглядає пристойно.
По фарбі: я не хотів патякати під руку, але після повернення свого бампера розмовляв із майстром, який буде мою машину малювати. От він мені і розказав про їх теперішнє "напилення" з інтернетмагазинів, замість фарбування (що я й сам помітив на НП при огляді бампера). Та й пізно було вже щось казати: ти вже на той час купив бампер. І майстру можна вірити тільки на половину - він особа зацікавлена. Але по тону воно ж ніби співпадає. Як казав мені харківський менеджер: "Вы же не на лексус бампер покупаете". Не переймайся: перед продажем всю пофарбуєш, чи полірнеш і - як нам всі майстри кажуть? - віддасиш "в люди". Я вже себе теж так вговорюю.
От в чому тебе повністю підтримую - "Пора збирати гроші на новий автомобіль". І не на ВАЗ. Хочеться вже просто поїздити. Але не знаю, як це зробити. Як казав колись один військовий, який назбирав 8тис.руб. на автомобіль, а ціни тим часом підскочили до 18тис.руб.: "Для меня это - как "вселенная бесконечна": знаю, что это так, но умом не понимаю - как?".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 10 липня 2020, 12:25 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Не все так красочно з іномарками. Якщо Эвропейського недобитка, то легше ВАЗ тримати. Якщо новеньку із салону то звичайно іно. Не дарма у капіталістів строк служби автомобіля 5 років і потім нам продають. 5 років лише бензин заливають і фільтра міняють.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 10 липня 2020, 13:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Ніхто з власників іномарки не скаже, що його автівка дорога в обслуговуванні. По-перше через різницю в доходах власників автівок Іно та ВАЗ, по-друге бо їм "не камільфо" це визнати, а ті хто визнають, то тим по цимбалам бо дивись "по-перше". Гниють сучасні машини всі однаково, колишнього запасу міцності, надійності в ІНО вже нема, що стосується шумки та інших "тюнінгів", то іномарки так само гонять на станції аби "закатати". Це питання не практичності, а більше престижності перед друзями, кумами, родичами та просто перед будь-ким. Мене можна звинуватити в заздрісті, але це не так. Мені є чи було з чим порівнювати. Так, коли парубкував, я такого чудив на тій BMW, що зараз соромно і страшно згадувати, хіба під пляшку оковитої для сміху розповідати, перед міліцією та ДАІшниками теж і бикував і "принижував" їх. Так, коли їдеш на 2,5 тоннах довжиною майже як ПАЗ відчуваєш "статус" на дорозі, але все це "вилікувалось", перерослось. Мені достатньо пригадати 100 літровий бензобак, вартість обслуговування, мастила здається 6 літрів на заміну, ТЕХОГЛЯД!!!!, гуму та інше як одразу мені та статусність стає не цікава. Можна звісно дорікнути що порівняв різні класи машин, але різниці нема. Простий приклад: будь-яка запчастина на Пріорі, котра зоч трохи відрізняється від "10" вже дорожче, то на бюджетних іно як не крути так само дорожче від "наших" машин та ще й не на "кожному розі" вони є. Можливо я дурень, але якби у мене були "лишні" гроші та час, я свою розібрав би до скелета, до гвинтика, зрлбив би як я бачу та хочу але іномарку не купував би.
Юра вибач за флуд.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 10 серпня 2020, 14:59 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
По рзпечених Українських дорогах пройшли ювілей
Приєднання файлів:
IMG_20200806_132734.jpg
IMG_20200806_132734.jpg [ 54.68 Кб | Переглянуто 458 разів ]

Замінив свічки Денсо ТТ на НЖК стало значно краще. Мабуть якась одна погано працювала.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 11 серпня 2020, 10:31 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Нещодавно був випадок. Велика стоянка автомобілів, середні ряди стоять ніс до носа, а крайні носом до тротуарів. Я завжди ставав в середину, а це якось чисто випадково припаркувався з боку. Походили по справах, сідаю в автомобіль, тільки вставляю ключ в замок і тут підрив і автомобіль на тротуарі. Я якось інстинктивно встиг нажати зчеплення і мабуть тормоз. Пішоходи перелякані, ми перелякані. Щось в замку запалення замкнуло і лише при вставлянні ключа спрацював стартер. А якби я став в середині стоянки, то комусь морду рознісби і собі побив, могли бути великі неприємності на рівному місці. Майте на увазі. Буду розбирати замок дивитись що там сталось, чи ремонт чи заміна.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 13 серпня 2020, 22:23 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Розібрав замок запалювання. Один гвинт скотиняка ніяк не хотів відкручуватись. Три зубилом легко пішли, а один ніяк, Довелося приварити другий під ключ і викрутити.
Приєднання файлів:
IMG_0354.JPG
IMG_0354.JPG [ 126.27 Кб | Переглянуто 430 разів ]

В замку зламалася возвратна пружина. В продажу такої нема. Можна купити контактну групу від копійки, кажуть там така пружинка стоїть.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2020, 09:50 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Вітаю з 200000 ювілеєм - нехай служить!
Я коли знімав торпедо, теж награвся з цими зривними болтами, але до зварювання не дійшло - зубило рулит. А потім вже кинув звичайні на їх місце. А з замком могла таки бути добряча халепа(((


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: 21140 Лада
Непрочитане повідомленняДодано: 14 серпня 2020, 12:40 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Вітаю з 200000 ювілеєм - нехай служить!
Дякую. Та що таке 200000 для наших автомобілів, зовсім ніщо, дитячий пробіг :biggrin: це ж не якесь там бе ме ве :biggrin: . Нашим автомобілям дороги нормальні та без солі, то по мільйону ходили би. В молодості собі купив і так на пенсію з ним і вийшов, а там внукам передав :biggrin: Справжній сімейний автомобіль, на покоління. Коли будуть запитувати якого року автомобіль, задумчиво гордо відповідаєш - та не знаю, на ньому ще мій дід їздів.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 343 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB