Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 12:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 433 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 21 жовтня 2019, 15:44 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
І нічим ту іржу не видалиш. Лише залити якоюсь рідкою проникною хімією щоб хоча б зупинила процес бо далі буде гірше. Наші автомобілі повинні маститись як вози, постійно й обільно. Автомобіль завжди повинен бути жирний щоб аж капало з нього. Я знаю кораблі по наружі також мастять якоюсь гидотою що навіть морська солона вода не бере.

Якщо говоримо про фарбу - це корабельний сурик: йому зносу на підлозі нема і справді гнилі не допускає - лаку тільки для блиску додай. І кольору такого ж: сурик є сурик. Не тільки кораблі ним колись фарбували :pardon:
Денис 2 написав:
alex_b52 написав:
Чим більше приглядаюсь, тим більше знаходжу.

Як мені це все знайоме! :crazy: Де тільки бачиш отвори - заливай мастило чи щось подібне. Заливай, задувай, не шкодуй - ну повитікає трохи, пару місяців, все не витече а карієсу все менше жерти дістанеться.

Почитав ваші коменти і згадав мультфільм про козаків та інопланетян: там позаду воза відро з шмаровидлом висіло :biggrin: Куплю відрову банку солідолу, щітку для побілки стін і буду возити як "автоаптечку" в багажнику :hahaha:
Леон написав:
alex_b52 написав:
Питання: купити і поставити їх тепер на місце?

Тут питання цікаве. Якщо підкрилок закривав так що туди волога не попадала, то це була додаткова вентиляція порожнини. А якщо туди буде попадати вода і грязь то краще закрити.

Питання таки цікаве: я в ті отвори задув мовіль, то в підкапотному потекло - зправа під бачок омивача, зліва під бачок-розширювач ож. Таки сквознячок там якийсь існує. ХЗ, може "знатоки", що обробляли кузовщину, спеціально ті заглушки вийняли і не ставили? :nea: Але, як мінімум, волога туди з під крила однозначно попадає. ХЗ, поки що думаю.
Мене ще здивував конструктив установки крила: між крилом і кузовом, нижче передньої стойки - зазор. І вся дощова вода та срань з відливу даху і лобового скла стікає в крило! На фото 1 показав овалом зону стику і прямокутником - кудою по крилі тече всередині вода. На фото 2 - як все "задумано" на кузові. Я подивився старі крила - так вони тому і згнили, що туди вода лилась. Якраз площина по стику з проймою дверей, куди основний потік іде. Тож як його не обробляй (зсередини обидва крила таким шаром смоли вкриті, що непідйомні проти нових), воно всерівно згниє: і по шву, і по площині. Але, скільки я не дивився, то якщо цей "сток" заліпити шовним герметиком, вода буде між дверкою і крилом по петлях хренячити: їй просто більше дітись нікуди. Так було закладено конструктивно. Недарма ж "отцы ВАЗа" крила на саморізах зробили: згнило - міняй сам як "розходник" :crazy:
І чим ті крила там тепер?.. Смола вже була. Або смолою, як було, а потім кожен рік знімати підкрилки і квачом с мовілем пройтись? Як варіант.
Уже складаю "карту гнилля ваз 2114". Юра обіцяв, що скоро стану водієм :yes: :biggrin:
:drinks:


Приєднані файли:
Опис файлу: Герметик тільки вздовж підкапотного нанесено і, частково, по вертикалі біля дверей - все. А далі - просто так.
2.jpg
2.jpg [ 104.89 Кб | Переглянуто 864 разів ]
Опис файлу: на крило не звертайте уваги - я ці уже давно здав і поміняв на нормальні: просто іншого фото нема))
1.jpg
1.jpg [ 105.94 Кб | Переглянуто 864 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 21 жовтня 2019, 21:47 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Саме стійке до вологи що мені попадало до рук це пушсало. Характеристики можна почитати, може підійде.
Консерваційні масла випускає Агрінол http://agrinol.ua/ru/produkciya/masla/s ... nacheniya/
Я купував К-17, але не в них.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 22 жовтня 2019, 00:56 
Офлайн
LSC
LSC

З нами з: 30 вересня 2018, 16:57
Повідомлень: 149
Звідки: Kyiv
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times
Имя по паспорту: Andrii
Авто: 2104
Может это крыло с пластика бомбануть?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 22 жовтня 2019, 16:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Саме стійке до вологи що мені попадало до рук це пушсало. Характеристики можна почитати, може підійде.
Консерваційні масла випускає Агрінол http://agrinol.ua/ru/produkciya/masla/s ... nacheniya/
Я купував К-17, але не в них.

Так, дякую, Юра - я читав твої пости про ці речі. Буду теж щось мудрувати. Хочу растстоп взяти, щоб в дверях по швах новозроблених і старих пройтись. Та біда й в тому, що такого літа, як останні два, спека нагріває авто до стану "рукою не взятись". Машина у мене на роботі весь день стоїть на відкритому сонці. Свіжі потічки смоли зсередини крил якраз через це. Підозрюю, що не тільки в крилах. Смола розтоплюється, а от пушечне сало витримає такий нагрів? Хто зна. Саме надійне - це щороку поновляти обробку в слабких місцях, якщо хочеш їздити. Поки що я такої думки.
tomatniy написав:
Может это крыло с пластика бомбануть?

Андрію, судячи з вашого бортовика, не сумніваюсь що зможете)), але цей подвиг вже не для мене. Замолоду, то ще точно "замутив" би крила із скловолокна і епоксидної смоли :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2019, 09:34 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Замолоду, то ще точно "замутив" би крила із скловолокна і епоксидної смоли :good:

Навіщо займатись мазахізмом коли все є готове https://avtoplastik1.uaprom.net/p523380 ... -2113.html
http://avtoplastik.zakupka.com/p/352769 ... -kamplast/
Ось каталог в росії http://www.rdk-auto.ru/catalog/21


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2019, 13:04 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
alex_b52 написав:
Замолоду, то ще точно "замутив" би крила із скловолокна і епоксидної смоли :good:

Навіщо займатись мазахізмом коли все є готове https://avtoplastik1.uaprom.net/p523380 ... -2113.html
http://avtoplastik.zakupka.com/p/352769 ... -kamplast/
Ось каталог в росії http://www.rdk-auto.ru/catalog/21

Ех, а мені навіть в голову не прийшло, що таке можуть для вазів робити і потрібно тільки погуглити... :nea: Ну ніяк не звикну, що в гуглю можна любе дурне питання кинути.
Наступного разу, коли через 12 років буду міняти крила, то візьму пластик :biggrin:


Востаннє редагувалось alex_b52 в 24 жовтня 2019, 12:26, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2019, 14:44 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Сторінок дві-три назад я десь пропонував пластик і навіть зсилки кидав магазинів. Там були і метал і пластик. Але це мабуть було вже після покупки, бо я ще й подумав що Олексій буде БЛЬЙТМНХЯ зхвильованим :pardon: . Тепер думай що воно криве горбате і тобі не підходить, бо мало розповсюджене. Доречі поки мало хто знає купуй і пропонуй на СТО по ціні металу типу акція. Людям користь і грошей заробиш. Також ідея для Дениса майстра.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2019, 15:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Юра, я таки ще раз перечитав всі пости Леона і знайшов ці зсилки від 26.09.19: мені соромно і я перепрошую за свої емоції :hi:
Леон написав:
У мене заліплено добряче а по верху покрашено. Плюс наших автомобілів що крило на самоізах кріпиться :good: Завидуйте мовчки :happy: Міняється самостійно як запчастина. Десь я в манулі читав що це не висихаючий пластилін, але зараз різної хімії вдосталь. Головне щоб було вологостійке, корозостійке і не тріскалось.
А от цікаво такий варіант крил https://prom.ua/p523380505-krylo-vaz-2113.html
Для прикладу мій колір http://autoplastic.com.ua/okrashennye-b ... oleva.html
https://avtoas.zakupka.com/p/682944382- ... leva-n690/
Бампера готові є https://avtoplastik1.uaprom.net/g506796 ... 15/page_2#
І крила готові є http://autoplastic.com.ua/okrashenye-ba ... -2115/?p=3
Зараз Олексій скаже да пішли ви ... де ви раніше були. А може і ні :pardon:

Це дійсно було вже після заміни китайських на фірмові крила, тобто після їх покупки. І ця моя тирада дійсно мала бути тоді, як Леон і передбачав :good: :biggrin:
Все нормально, ще раз перепрошую: тоді я був такий щасливий від нової покупки, що не вникнув в те, що мені порадили. o:-)
А що до того, як стають пластикові крила, то інформації дійсно нема - потрібно гуглити. Хоча, в хазяйстві є напівпрофесійний фен, так що якось би їх "уговорили присісти".
За інформацію і стриманість - дякую. :yes: :hi: :drinks:
Леон написав:
...Доречі поки мало хто знає купуй і пропонуй на СТО по ціні металу типу акція. Людям користь і грошей заробиш. Також ідея для Дениса майстра.

Денис, візьми на замітку - хто зна, як воно все повернеться.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 01 вересня 2020, 14:59, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 23 жовтня 2019, 16:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Все не ухватиш. Вмію гайки крутити та маю спец.інструмент і вистачить - були б клієнти. Я доречі ще з поліровкой лобового скла не закінчив експериментувати. Було натхнення - шуруповерт здох, а зараз шуруповерт вже маю - натхнення ніяк не приходе. Хоча "тема" в місті нова і ніхто з моїх знайомих з цим не зустрічався та не мав справи.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 24 жовтня 2019, 12:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Був сьогодні попутно на авторинку: ніхто крил пластикових на вази в очі не бачив і не знає. "Ноу хау".
А поліровка скла і фар, Денис, крута штука: бачив результати - бомба, прозоре і як новеньке все на зачуханій машині)) У нас на фірмі хлопці самі полірували - красота.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 29 жовтня 2019, 17:38, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 24 жовтня 2019, 14:46 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Все що робиш, все корисне. Якщо людина щось шукає, значить воно їй потрібне, бо інакше не шукала б (шаровиків не беремо до уваги). Значить в людини є якась потреба або проблема яку потрібно вирішити. Якщо ти даєш людині те що їй потрібно, що вона шукала, то людина тобі безмежно вдячна, бо її проблема вирішена. В результаті обом стало веселіше і цікавіше існувати під сонцем в цьому грішному світі.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 29 жовтня 2019, 17:43 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Обробив бітумною мастикою "пробіли" на кузові в видимих місцях. Загнав на естакаду і замастив кілька місць на днищі. З сумом дивився на гнилі іржаві штуцери на всіх трубках і накінечники на тросах: не врятували їх ні смола, ні мовіль. Тепер тільки заміна.
Машина стоїть в гаражі на "товсь" під фарбування і жахливо смердить смолою. Фарбувальники планують взяти її в роботу наступного тижня. Це вже й буде "обіцяних" півтора місяці черги.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 18 листопада 2019, 10:17 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Забрав машину з фарбування. Звучить гордо, насправді пофарбували половинку задньої дверки, два пороги і куток водійської дверки зсередини. При цьому умудрились засра... запилити весь салон тертою шпаклівкою. От що за люди? Всі ж роботи зовнішні... Підбір фарби так собі. Пошпаклювали і затерли - нерівності пальцем у вигині дверки відчуваються. Але це попід край накладки: може ніхто не буде там лапати, а я нікому не скажу.
Притулив назад старі крила на зиму: залатав, замастив, задув, пройшовся зовні по арці сірим "баранцем" - бомба! Але секасу було на кілька днів.
А сьогодні виїхав і виявив таку придибенцію: тахометр сказився. На фото видно, що при вимкненому запалюванні стрілка впала аж на шкалу, а при 800/900 об./хв. показує приблизно 100. Клема "-" знімалась кілька разів, але при вимкненому запалюванні. Питання до наших гуру із електроніки: і що це за таке?
ПС. Може це параноя, але мені здається, що всі трамбли з електрикою на моїймашині почались після того, як я позаминулого року двічі за літо знімав торпедо через заміну кранів-радіаторів пічки. То контрольки на табло не горіли - тепер горять, тепер ця пригода.
:unknown:


Приєднані файли:
IMG_201.jpg
IMG_201.jpg [ 226.54 Кб | Переглянуто 765 разів ]
IMG_2019.jpg
IMG_2019.jpg [ 323.92 Кб | Переглянуто 765 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 18 листопада 2019, 14:15 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Поверни стрілку руками на ноль, можливо на осі провернулася. Попробуй тест:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 20 листопада 2019, 11:07 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Поверни стрілку руками на ноль, можливо на осі провернулася. Попробуй тест:...

Спробував цей тест. Все зупинилось після першого пункту - стрілки пробігли по циферблатах кілька разів, вернулись в початкове положення (кожна по своєму) і табло вийшло на нормальний режим роботи - я маю на увазі, що вийшло в штатні режими, а стрілка тахометра як була внизу, так і залишилась. І скільки я більше не натискав на цю кнопку, вона теж повернулась в свій штатний режим регулювання годинника і перемикання показників часу, температури, зарядки. Мабуть, для кожної прошивки є свій варіант діагностики панелі приладів. У коментах до відео теж хлопці жалілись, що цей тест у них не працює. Так що, у мене як в фільмі "Белое солнце пустыни": "Да гранаты у него не той системы..."
Товариш має "рекстон" (хоча, частіше буває навпаки), то казав, що теж на табло ця стрілка "відклеїлась" і впала на "пів-сьомого". Так що, вази хворіють також і болячками "благородних" автомобілів. Хоча це й не радує.
Буде час - розберу табло. А поки їду так.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 21 листопада 2019, 12:32, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 433 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB