Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 429 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:21 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Бортовик – то й бортовик.
Навряд чи хтось знайде тут щось екстравагантне – я не фанат «прокачки» авто. Але дещо за цей час зробити прийшлось. Машинка служила вірою і правдою майже 10 років, терпіла поїздки дальні і ближні, по місту і на природу і т.п. Тепер вона хоче в спа-салон: масажі там різні, косметику, манікюр, педикюр, підтяжки і «силікон»)) Підняв записи свої по «бортовому» блокноту, зведу всі початкові записи до кількох повідомлень: саме основне, без заміни масел і фільтрів, хоча і це теж є записано. Дещо підніму по темах, а далі вже життя напише. Питання виникають все частіше, розпилятись по темах не хочеться – будемо все виясняти тут.
Отже: ВАЗ-21144; р. в. 2007; 1,6; інжектор; 8-клап.; «сірий металік».

Куплена в 2009р.; пробіг ~ 16000км; стан нормальний; оброблена; з музикою «SONY»; електричні скло підйомники в передніх дверях; напіввідірваний спойлер на ляді (ляду хазяїн відкривав/закривав за спойлер – що з нього візьмеш?); типу синій «чохол» на задньому сидінні, на передніх – «майки»; гумові килимки.
Оце і все придане. А далі ми вже самі старались.
Звичайно ж, всього із різних тем я в бортовик перенести не зміг, десь давав зсилки, про щось забув, але основне є.

10.2009р. – встановлено сигналізацію «Алігатор», односторонню – не до жиру було на
пульти витрачатись, тим більше, що на попередній той пульт від машини біля
тротуару до кущів з лопухами не «діставав».

11.2009р. – техогляд не пройшов – поїхав підтягувати рульову рейку ((

12.2009р. - купив зимову резину «Fulda Kristall Montero 175/70/R13», польська + диски:
вірте чи не вірте, але їжджу на ній до сьогодні і враження саме позитивне.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 14:04, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
04.2010р. – купив літню резину «Kumho Solus KH17 175/70 R13 82T», ніби корейська,
хоча хто ті вузькі очі відрізнить. Але теж їжджу на ній до сьогодні: жадний,
я чи що? І, якщо «мій» пробіг за ці роки складає 65500км, і взяти приблизно
пополам «зима/літо», то скоро пора перезуватись)

08.2010р. – лопнув бачок омивача скла. Надалі, він робив це регулярно кожних 2-3 роки:
хобі в нього таке. Ще періодично в ньому «загинався» датчик рівня антифризу.
Так вони собі на пару придумали мене постійно вибісювати, що і роблять
успішно по цей день.
В цьому ж місяці купив і встановив зовнішні євро ручки на всі двері: гемор ще
той. Я б цього не робив, але перший хазяїн цієї «шайтан-арби» притулив на неї
«євро ручки» китайського виробництва, дві з яких благополучно гИгнули через
рік по тому, як я її взяв. Поставив ручки виробника «Рись»: ніби ще працюють,
хоча питання уже виникають. Але їм, «на минуточку», уже 10 років!
Заразом встановив «доміки» під задні амортизатори. Не хотів, але ці вазовські
«редиски» так зібрали вихлопну систему, що каталізатор висить як грижа під
днищем, занизивши кліренс по саме не можу. Підняв я її ззаду на мінімально
можливу висоту по отворах. Через місяць добавив прокладки під передні
стойки 1,8/1,9см – не пам’ятаю вже. Але добре пам’ятаю враження, коли сів в
підняту машину: «паджеро вагон», йопрст! - аж в поворотах страшно стає))

11.2010р. – 26000км.
Замінив мотор-редуктор в водійській дверці.


Приєднані файли:
Опис файлу: Придбав килимок і вирізав на торпедо таку штуку
22.jpg
22.jpg [ 147.69 Кб | Переглянуто 2575 разів ]
Опис файлу: Доволі зручно
21.jpg
21.jpg [ 154.38 Кб | Переглянуто 2575 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 09:03, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:25 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
05.2011р. – 28100км.
Тонував вікна на машині американською плівкою середнього тону, все – крім
лобового скла. Тоді це коштувало щось в районі 300грн.
Поварив патрубок каталізатора.

08.2011р. – 28800км
заміна передніх тормозних колодок на SCT . По ходу весь час їх використовую
в основному: одні пищать, інші – ні. Коли як – «розводняк»..
Далі – масло, датчики різні (антифризу!) і т.д.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:26 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
01.2012р. – 31300км
Заміна свічок (назва не збереглась в літописах)
Регулювання «колдуна»: після установки «доміків» під задні амортизатори,
задні гальма перестали працювати. Відрегулювалось благополучно,
обслужилось, змастилось – поїхало, вірніше – загальмувало. Читав на різних
форумах скарги на цю процедуру – нічого там немає складного взагалі. Колдун
не працює і не регулюється тільки в випадку, якщо йому кирдик.

05.2012р. – 33500км
Знову лопнув розширювальний бачок антифризу: замінив.
Відрегулював фари.
В голову прийшла одна із самих «вдалих» думок по вдосконаленню автомобіля
за весь період його експлуатації: встановив на даху антену від «ланоса».
Проколупав дірку в даху - над лобовим склом!!! – затемнення було…
Гарно тепер стало, «шописець»! І це весь з неї толк. Бо «ловить» вона точно
так, як і стара китайська салонна антена! Далі - «не переводимая игра слов»...

09.2012р.- 35200км
Заміна акумулятора – зовсім уже взимку заводитись не хотіла. Ось такий:


Приєднані файли:
8.jpg
8.jpg [ 277.55 Кб | Переглянуто 2591 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 19 вересня 2019, 16:35, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
05.2013р. – 38200км.
Купив глушник, польський, на базарі. Замінив - ще їздить до сьогодні. Навіть
отвору не свердлив в баняку для витоку конденсату. Пофарбував додатково
аерозолем з балона – «серебрянка» - для температур до 800°C. Ціна балона тоді
була 30грн. Сьогодні уже 120грн. – 6 років пройшло: все ж «пакращилось».
Регулювання клапанів;
Заміна помпа-ремені-ролік, прокладка кришки клапанів;
Знову масла-фільтри і т.п., сезонні підготовчі роботи і пов'язані з цим витратні матеріали.


Приєднані файли:
Опис файлу: Таку гидоту з нього вимиваю - чи то з бензину вона, чи то з сапуна
17.jpg
17.jpg [ 165.57 Кб | Переглянуто 2574 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 13:57, всього редагувалось 5 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
03.2014р.- 42700км

«Обвисла обивка крыши.
Отписываюсь по решению проблемы. Все никак руки не доходили. А в этом году перед поездкой на моря решил обесшумить аппарат и "разобраться с крышей".
Снять обивку крыши просто - не снимая уплотнителей дверей и окон, как пишет книжка. Только отпустил винты накладок на стойках крыши и снял ручки и плафоны, как она легла на голову. Единственно что посоветовал бы, то в конечном моменте разборки заднюю часть снимать последней, приподняв и подавая всю панель обивки вперед: как раз сзади она была слегка заправлена под уплотнитель проема ляды. Пластмассовые держатели ручек с крючком (установлены посреди боковых ручек под крышей), конечно, аккуратно разобрать практически невозможно из-за конструкции: защелки отламываются на раз. Но я новые не покупал, как мне советовали, а решил проблему проще: просверлил в лицевой половине корпуса сквозь крючок отверстие под саморез. В крючке отверстие такого диаметра, чтобы проходила шляпка самореза и после крючка потай этим же сверлом под шляпку в верхней половине корпуса, а в другой половине - сверлом меньшего диаметра отверстие под тело самореза. В результате получил функциональный разборный корпус и в плане эстетики никаких потерь.
Идем дальше. Сама панель обивки крыши изготовлена из материала типа волокнистый картон - дерьмо редкое, обращаться аккуратно, так как угловые выступы, входящие под пластмассовые накладки стоек крыши можно легко обломать. Да и всю панель желательно на излом не испытывать - тест она не пройдет. Воду впитывает сие чудо как промокашка. И обвисла задняя часть панели потому, что не прикреплена к крыше как передняя часть салонным фонарем. А посему, набрав в сырую погоду влаги, она под собственным весом благополучно "выдувает живот".
Из данной ситуации можно выйти несколькими способами: и описанными в этой теме выше, и другими.
Первый: купить панель новую такую же, или заменить на натяжную конструкцию.
Это затраты и время на поиск - а у меня был цейтнот. Отпадает.
Второй: прикрепить заднюю часть панели к крыше саморезами - благо, там проходит такое же ребро жесткости, как и в передней части с креплением под фонарь, то-есть, заводские ребра жесткости универсальные. Обнаружилось после разборки.
Способ надежный, но... Мне он не понравился, т.к. не хотел в салоне иметь какую-то прокладку с саморезами над головой, да и попасть в те отверстия сквозь панель по расчетам и не пройти сквозь крышу саморезом весьма затруднительно. Хотя теперь, по поводу не попасть в крышу саморезом ("хорошая мысля приходит опосля"), видится еще один способ:
Третий: можно было бы прикрутить к заднему ребру жесткости пластину из пластмассы толщиной 4-5мм размером 150х150мм, а уже к ней и обивку саморезами-блошками: так и в крышу не попал-бы, и точной разметки делать не нужно. Но головки саморезов все равно блестели бы на потолке. Идеальный вариант, если б можно было прицепить дополнительный фонарь для задних пассажиров - тогда да. Но панель под него не отформована, то-есть нет выпуклого гнезда: штатный фонарь не станет. Нужно было "химичить", вырезая дыру в обивке. А потому я решил сделать так, как и возникали мысли в начале -
четвертый способ: наклеить изнутри на панель ребра жесткости.
Опасений было немало: и какой безопасный материал на ребра подобрать, и как крепить, и т.д. Но все решилось очень просто. После домашнего ремонта у меня остались строительные маяки высотой 3мм и длинной N-метров. Кто не знает - это такое т-образное, оцинкованное, длинное с перфорацией по краям изделие из тонкой жести. И самое главное - сравнительно мягкое, не острое. Есть в любом строительном магазине - попросите, вам покажут. Процесс наклейки: панель уложил "лицом" вниз на кучу старого тряпья, придав панели с его помощью необходимую форму выпуклости наружу (к крыше), на глаз, с запасом. При сборке панель немного выравнивается обратно, а запас выпуклости вместе с ребрами жесткости панели, стремясь принять первоначально прогнутую форму, сыграл роль пружины, стремящейся поднять обивку вверх, к крыше. Маяки вырезал необходимой длины, выгнул точно по контуру панели (гнется легко, подгоняется не долго). Места поклейки определил в самых провисших местах заранее. Протер поперек крыши в этих местах смоченной растворителем тряпкой две полоски, чтобы снять пыль и возможный жир. ОСТРОЖНО! Помним о сверх впитывании влаги этим материалом: тряпка только чуть влажная! А затем, при помощи обычного строительного шприца и тубы обычного прозрачного строительного силикона наносим этот клеящий материал на плоскости с перфорацией наших ребер жесткости (естественно со стороны, которая ляжет на панель). У меня были опасения, что промокнет насквозь, но они не оправдались - влаги в силиконе нет, панель его не впитывает. Кладем ребро на свое место, легонько прижимаем и повторяем операцию со вторым ребром жесткости. Силикона жалеть не нужно: лишний выступит по краям, а основная масса пройдет сквозь отверстия перфорации и расплывется, выполняя роль заклепок. Слой силикона между поверхностью панели и ребром получился не более 2мм. Высыхало оно у меня около недели - не по технологии, а просто раньше не было времени продолжить работу. Попутно обесшумил крышу "вибропластом", плотно прикатал роликом для удаления воздуха. Нюанс: при поклейке "вибры" на крышу особенно плотно прикатывайте края: слабина летом нагреется, край отлипнет и начнет провисать, отрывая постепенно весь лист. Само собой разумеется, что оклеиваемую поверхность нужно обезжирить.
И сделал я еще одну штуку, о которой не пожалел. Очень рекомендую. Когда силикон на ребрах жесткости подсох, я еще поклеил на панель слой интересного материала. Называют его по-разному: и техноизол, и фольгированный полистирол, и кто как придумал. В общем, это теплоизоляция в виде вспененного полимера толщиной 3мм и покрытого фольгой с одной стороны. Похожую теплоизоляцию, но без фольги, настилают под ламинат. Продается в строительных магазинах рулонами и на метраж, стоит около 6грн./м кв.Так вот этот материал, естественно фольгой наружу, я поклеил по всей поверхности панели, оставив только ребра жесткости. Садил на клей, которым в салонах "бусов" ткань клеят. И вот тут то материал панели проявил себя во всей красе: в составе клея вроде как тоже влаги нет, и слой был тонкий. Но он впитался на раз и пятна коричневые на светлый материал внутренней обивки сквозь картон проступили (ткань тоже дерьмовая). Думал все: будет крыша полосатая в салоне: коричневое на белом. Но после нескольких дней высыхания все пришло в норму - к огромному моему облегчению.
Зато после сборки авто в салоне тишина как в иномарке. Понятно, что дверки, днище, колесные арки, багажное отделение и т.п. - все тоже обесшумлено. Но главное - крыша "молчит": не звенит, не гудит и эха нет. И что особенно приятно - горячий воздух сверху на уши не "падает". Обивка крыши в салоне холодная все время: испытано в поездке на море. На Азове температура до +37 доходила, а машина при этом на солнышке парилась. И в ливень сильный попадали - а в салоне тишина. "Лепота". Ну и само собой разумеется - никакого провисания в помине нет.
В общем, все решилось таким вот образом. Хорошо, что причина была не в каких-либо подтеканиях. Плохо, что из дерьма панель обшивки сделана. Но хорошо, что как в большинстве случаев с "народным автомобилем", самому можно все исправить.
Ниже приведены некоторые фото по работе с обивкой крыши. Сам техпроцесс не снимал: надеюсь, описано подробно и понятно. А вот несколько моментов для понимания результата снял, рекомендую посмотреть.
P.S. Пишу по прошествии нескольких лет пользования (2018). Вывод: ребра жесткости держат, но шумку лучше купить фольгированную автомобильную и клеить по вибре на крышу. Обивка в межсезонье или длительную влажную погоду отсыревает и клей проступает темными полосами - вид еще тот. Лучше на крышу клеить шумку.»


Ну і ще дещо було:

08.2014р. – різний дріб'язок і пригода зі щупом: viewtopic.php?f=20&t=441

09.2014р. – 46650км
Знову датчик «ож» під заміну, лампи, фільтра
Заміна масла в коробці – вперше: «BP Energear EP 80-W90». До сьогодні там.


Приєднані файли:
Опис файлу: Так выглядит обивка крыши после поклейки полистиролом.
а-20.JPG
а-20.JPG [ 38.74 Кб | Переглянуто 2579 разів ]
Опис файлу: Обивка крыши - внутренняя сторона с приклеенными самодельными ребрами жесткости. Белый прямоугольник - это приклеенный мною кусок двп в месте вероятного сквозного крепления обивки саморезами к заводскому ребру жесткости на крыше: призван выбрать зазор между обивкой и крышей. На такую же высоту внутрь выступает гнездо под фонарь салона в передней части обивки.
а-10.JPG
а-10.JPG [ 31.92 Кб | Переглянуто 2579 разів ]
Опис файлу: Обесшумка крыши вибропластом. Здесь хорошо видны заводские ребра жесткости с четырмя резьбовыми отверстиями по центру под крепление салонного фонаря.
а-1.JPG
а-1.JPG [ 55.28 Кб | Переглянуто 2579 разів ]
Опис файлу: Доработка корпуса держателя боковых ручек над дверками: он стал многоразовым и удобноразбираемым.
а-3.JPG
а-3.JPG [ 28.11 Кб | Переглянуто 2579 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 01 грудня 2021, 12:33, всього редагувалось 3 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:30 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
03.2015р. – 54150км
Перегорають лампи в задніх стопах/поворотах: ремонт плат. Ще заміна масла в
двигуні «Мобіл Супер 2000 10W- 40», фільтра, різний дріб’язок протягом року.
Надалі марку моторного масла не писав – те ж саме використовую.

11.2015р. – 57800км.
Машина підскакує в русі, наче на квадратних колесах. Явище зникає після
кількох км пробігу. Або гума, або движок так сприймає навантаження.


P.S. "Батут" частково вилікувався заміною тормозних дисків. Але є підозра, що до прогріву це двигун працює дрібними ривками: я думав, що гума проминається після якогось мінімального пробігу, особливо взимку. Але ні: таки двигун. Влітку менше помітно, взимку - більше. Мінялись свічки, провода, катушка, датчик фаз. Після заміни цього датчика перестав горіти чек. Компдіагностика більше нічого не показала. Потрібно ще раз їхати до інших гуру.


Востаннє редагувалось alex_b52 в 19 вересня 2019, 16:44, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:31 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
07.2016р. – 60500км
Ремонт гальм: заміна задніх робочих циліндрів і колодок; також направляючих
передніх супортів. Обслуговування, прокачка, заміна штуцерів для прокачки і т.п. Було так:
Цитата:
«Поменял я колодки. И столкнулся с некоторыми моментами. Первое: колодки мне таки "подогнал" товарищ, продавший давно свою "восьмерку". Я посмотрел - форма та же, все вырезы и отверстия идентичны, и давай их устанавливать. Проигрался часа два - барабан не садится, хоть убей. Ручник скинул, на барабане заход по диаметру напильником сделал - не идет. Когда уже решил все назад снимать (в который раз!) и дти за новыми колодками на базар, сравнил колодку новую и старую, притулив одну к другой. Оказалось, что у новой колодки нижний конец (не знаю как это иначе назвать) длиннее!! Как это можно ожидать? Может сервисанты это знают, постоянно их устанавливая, а я так и подумать не мог, что такое возможно. Короче, вылечилось наждачным кругом: все собралось, установилось и наделось. "Ведро" нервов - в утиль.
Но больше всего потрясло другое: пд тормозным барабаном все сгнило. Старые колодки, корпус цилиндра, диск, на котором все смонтировано, пружины - короче, сплошная слоистая ржавчина кусками! Балка вся тоже красная. А ведь я не так давно менял рабочий тормозной цилиндр, глушитель - не было такого. Я так понимаю, пока сыпали зимой соль на дороги, такого кошмара не было. А как стали лить эту гыдоту жидкую (у нас снег вообще не чистят - только поливают) - металл не выдерживает такого издевательства и гниет за милую душу. То-то я вижу весной очередь на мойку днища выстраивается, думал фигня. Ан нет, умные люди машинки берегут! Короче, на эстакаду надо: ревизию днища делать...
От тебе и поменял колодки!»
«Передние суппорта разобрал, с помощью спецключа в том числе (вспомнил всех конструкторов и их родственников в седьмом поколении за спецболты звездочкой на конус - крепление цилиндра к скобе). Купил специальную головку, цена вопроса 40грн.
Слава Богу, сами поршня не закисли и не кородировали, пыльники все "живые". Зато колодки пришли в негодность полностью (одна накладка слетела вообще!) за каких-то 20тыс.км. Это были "SCT" - больше такие брать не буду: стали похожи на перегоревший уголь, рассыпались кусками как шлак. Присоветовали колодки "COMFORT", вроде как венгерские. Хотя, после Житомирских мужских носков производства "поднебесной", я не удивлюсь, если и здесь... Цена вопроса 140грн.
Была "болтанка" на направляющих суппорта, купил новые направляющие – 17,5грн/шт. в сборе с пыльником и болтом: болт длиннее, чем нужно на 4мм, а пыльники на ощупь как картонные, потому применил старые, мягкие. Установил все и обнаружил, что в люфте виноваты направляющие втулки - две из четырех. Интересно, их можно перепрессовать? Там глухое гнездо под них, даже не знаю, можно ли их будет вообще выбить.
После прокачки, начало работать ("клинить") переднее правое колесо. Уже работают три из четырех. Надо будет еще раз прокачать по схеме всю систему - думаю, результат будет и не придется разбирать ГТЦ.
Смазка для суппорта куплена медового цвета с надписью "BOSCH" - 30 грн./блистер. В принципе, одного хватает на оба суппорта. Всегда думал, что смазка должна быть синяя. Но синяя, как сказал продавец на рынке, это "ликвимолевская" смазка для колодок (?!): смазать по контуру, что бы не "пищали". На пакетике, мол колодки нарисованы. Впервые слышу такое, а вы?
Как-то так вот.
Да, хотел еще спросить: спецболты на скобе сидели "всухую", как и болты направляющих, а я, при сборке, все смазал "графиткой": хорошо это, или плохо? Графит вроде как не горит, но вот основа, думаю, может загореть в резьбе, нет?»
«Ну все, можно идти бить морду продавцу: "та ви шо, та це такі колодки класні, м"які, не пищать, держать зубами!"
Ага: 50км пробега - и колодки "запели"! Вот мягкими колодками по твердой морде и...
Хоть ты дешевое покупай, а хоть дорогое"


Приєднані файли:
23.jpg
23.jpg [ 96.54 Кб | Переглянуто 2574 разів ]
24.jpg
24.jpg [ 55.23 Кб | Переглянуто 2574 разів ]
26.jpg
26.jpg [ 68.51 Кб | Переглянуто 2574 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 09:33, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:31 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
05÷08. 2017р. ~ 64000км
Ремонт пічки. Тут уже є про що сказати. Ось зсилка на тему, де я писав
про свої митарства із цим ремонтом і муками вибору антифризу:
viewtopic.php?f=25&t=1727 .
Копіювати сюди чотири сторінки страждань нема змісту. Було замінено два
радіатори: основний і радіатор пічки – обидва фірми ДААЗ;
два крани пічки – один за другим; два комплекти коврової шумки – заливало
антифризом; поклеєний вібропласт; замінено купу патрубків різних, хомутів.
Двічі розшивався салон і знімалось «торпедо». Можу лише додати, що на
сьогодні антифриз «Фелікс» (червоний, що був залитий), став темно
коричневим. Він пофарбував бачок нальотом зсередини так, що рівня не
видно. Потрібно було б його, по-хорошому, замінити вже і бачок промити.
Раз уже знімалась пічка, заодно ліквідував причину дребезжання її взимку:
крильчатка терла по корпусу, який деформувався при низьких температурах.
Вилікувалось зменшенням товщини ребер решітки корпусу за допомогою
паяльника.

Попутно було зроблено підготовку для підключення підігріву дзеркал: проводка, реле, кнопка.
viewtopic.php?f=27&t=159

Цитата:
«Ну, вот: не прошло и три года, как я взялся за подогрев зеркал. Да и повод был подходящий: полностью снимал переднюю панель ("торпедо")
Нашел я на просторах интернета еще одну схему для своей 14-ки и смонтировал так, как в ней описано. У Виталика на схеме вместо кнопки вообще тумблер обозначен, а мне хотелось на панель кнопку с подсветкой. Тем более, что две заглушки в пустых гнездах имеются. Были сомнения на счет правильности найденной схемы, т.к. там еще завязано и на кнопку подогрева стекла, а мне хотелось сделать индивидуальное подключение. Но потом я разобрался что к чему - схема правильная. Все подключил, как нарисовано, причем нарисовано довольно доходчиво. На подогрев зеркал была куплена кнопка с колодкой (та же кнопка подогрева стекла). На кнопке есть пустое гнездо без контакта, что поначалу напрягло, но оно на колодке соединяется с другим выводом (смотри колодку своей кнопки подогрева стекла), так что все работает. Правда, на новой кнопке была установлена слишком плотная по оттенку серая вуаль над светодиодом, потому подсветки почти не было видно. Разобрав кнопку, я просто вынул из ее головки этот кусочек серого пластика и теперь при включении нагрева все красиво и наглядно подсвечено. На лицевой стороне кнопки, сверлом Ф5мм, я аккуратно сделал две маленькие лунки по углам уже имеющегося рисунка. Они стали белыми, как и рисунок подогрева, так как сама кнопка сделана из белой пластмассы и сверху покрыта черним полимером. А потому все, что им не покрыто, просвечивается насквозь светодиодом. Теперь на ней есть оригинальный рисунок, похожий на "чебурашку", светящийся при включении габаритов. "+" на подогрев зеркал я взял от прикуривателя, через предохранитель на 10А. Надеюсь, что "чревато" не состоится, т.к. прикуривателем по прямому назначению я не пользуюсь, ничего в него не включено, а предохранитель там стоит на 20А. Единственное, что прикуриватель постоянно включен на "+" не зависимо от ключа - это слегка напрягает. "Массу", или "-" я взял тоже из салона: от шпильки крепления кронштейна консоли к днищу кузова и потянул его к зеркалам двухжильным кабелем вместе с "+". Контакт "массы" так надежнее, чем если брать его с двери через петли. Реле установил на кронштейн и прикрепил его к пластине крепления блока "мозгов" в консоли: до прикуривателя совсем рядом. Теперь, чтобы поменять предохранитель или реле, мне достаточно снять боковую панель консоли со стороны водителя (три самореза) - и имеем шикарный доступ. Получилось все в одном месте: и реле, и предохранитель, и "+", и "-". Может быть, вы в своем авто придумаете более подходящее и удобное для вас место установки всей этой мелочи, а меня устраивает такой вариант. На проверку все работает: кнопка включается только от ключа, индивидуально - без подогрева стекла; реле "щелкает" - сеть на проводах тоже есть; подсветка кнопки работает.
Это все, что касается схемы. Осталось чем-то поклеить нагревательные элементы на зеркала и протянуть провода в двери, но это уже будет отдельная история».


І ще кілька "пригод" в цьому році:

10. 2017р. – не горить «контролька» тиску масла на щитку. Періодично пропадає
«контролька» ручника. Щось десь не контачить після двох розбирань -
складань торпедо((

11.2017р. – 65500км
- Регулювання клапанів, підварювання резонатора.
- Заміна ролика і ременів ГРМ.
- Пригода із заміною масла:
viewtopic.php?f=20&t=2051

Цитата:
«На правом крыле возле двери обнаружил вспухший бугорок краски и, как
говорится в статье, наверняка имею там дЫрку - летом посмотрю, сейчас
времени нет, да и холодно уже. Раз процесс пошел, значит надо везде
повторить обработку».
- от як тоді хотів, то й потрібно було зробити: тепер би крила не
міняв(((

- З'явився сморід з відсіку заливної горловини. Начитався про конденсаційні
бачки. Рішення Юри підкупляє простотою - потрібно зробити таке ж саме.
viewtopic.php?f=25&t=2068


Приєднані файли:
Фото-0313.jpg
Фото-0313.jpg [ 93.86 Кб | Переглянуто 2574 разів ]
Опис файлу: Схема підключення обігріву дзеркал
252.jpg
252.jpg [ 13.03 Кб | Переглянуто 2579 разів ]
Опис файлу: Так виглядає кнопка-"чебурашка" на підігрів дзеркал
9.jpg
9.jpg [ 232.52 Кб | Переглянуто 2591 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 09:43, всього редагувалось 8 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
01. 2018р. - ~ 67000км.
Ну от і я "сподобився" на куйню власними силами. Підвела погана звичка
стояти на перехресті із вижатим зчіпленням та включеною передачею: нога
зісковзнула з педалі, машинка рванула на холостих вперед (комп постарався,
щоб не захлохла). А попереду стояв якийсь "пиріжковоз", а у нього - фаркоп.
Тепер у мене "мінус 1 бампер": на вулиці 11 градусів морозу, пластмаса
посипалась...(((
Заліпив сірим скотчем, купленим в будівельному магазині. Так і їжджу з
«шрамом» на морді. Ціна питання нового з фарбуванням – 1800грн. Ціна
поклеїти-пофарбувати рідний 2000/2200грн. Але ж новий може нормально не
стати і пластик там тонший. І на розборках нема нічого. Поки що якось так.


Приєднані файли:
Фото-0359.jpg
Фото-0359.jpg [ 23.33 Кб | Переглянуто 2581 разів ]
Фото-0358.jpg
Фото-0358.jpg [ 25.52 Кб | Переглянуто 2581 разів ]
Фото-0357.jpg
Фото-0357.jpg [ 22.76 Кб | Переглянуто 2581 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 19 вересня 2019, 15:57, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:53 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2614
Has thanked: 339 times
Been thanked: 464 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Хороший бортовичок. Як кажуть "велика подяка" :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 15:57 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
07.2018р. – купив знову таку хімію: очисник інжектора, добавка в пальне. НЕ РЕКЛАМА!
Вперше мені таке подарували, тепер купив сам. Їде машина з ним веселіше,
щось там смачне їй добавили. Але є в мене підозра, що з бака вся нечисть піде,
як мінімум, в тонкий фільтр. Аби не далі. Цю виллю і більше не братиму.


Приєднані файли:
2-3-1.jpg
2-3-1.jpg [ 9.45 Кб | Переглянуто 2579 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 19 вересня 2019, 17:03, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 16:00 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
08.2018р. – 69400км
Заміна помпи: встановлено «Fenox». Ремені + ролик знову, раз нова помпа.

10.2018р. – 71100км.
Халепа. Машина почала при запуску «троїти», далі перейшла на один циліндр
і - заглухла. Поїхав на «галстуку» до електриків комп'ютерщиків –
лохотронщиків: замінили котушку запалювання, свічки - на «Бріск», датчик
розпредвалу, взяли гроші і випхали. Ще попутно (як потім вияснилось),
зламали водійське сидіння і обірвали реле підігріву дзеркал. Машина всерівно казилась -
допоки не виїздив заправлений на «укрнафті» бензин, розбавлений мочою
якимось Васілієм Алібабаєвичем із "Джентльменів удачі". Сам винен.

10.2018р. – 72100км
Прогорів резонатор. Купив наш, із економії – 365грн. – польський вдвічі
дорожчий. А даремно: на сьогодні він уже весь червоний і деренчить -1 рік.
Виявив тріщини в передніх тормозних шлангах в травні місяці: тепер замінив
обидва шланги і скоби – 185грн. Шланги могли б ще до літа «ходити»))


Приєднані файли:
18.jpg
18.jpg [ 224.25 Кб | Переглянуто 2574 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 20 вересня 2019, 14:00, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 16:02 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
02.2019р. – 75300км
Не завелась: замерзла вода в баку. Розібрав, побачив сіточку в льоду,
почистив. В баку на дні залишилось кілька видимих горошин води, які потім
разом з невидимими об'єднались і ще раз замерзли (( Цього разу насос якось
накачав трохи пального в рампу, після кількох спроб завелась і так я поїхав до
авто базару купляти «вытеснитель влаги». Ціна питання – 80грн.
Саме дивне, що це дійсно спрацювало. Морози були «не балуйся», але ми
їздили цієї зими/
Хотів заодно вже замінити сіточку бензонасосу (фото), але стару зняти не зміг((


Приєднані файли:
201812.jpg
201812.jpg [ 232.04 Кб | Переглянуто 2579 разів ]
1 (1).jpg
1 (1).jpg [ 36.28 Кб | Переглянуто 2580 разів ]
3 (1).jpg
3 (1).jpg [ 37.49 Кб | Переглянуто 2580 разів ]
2 (1).jpg
2 (1).jpg [ 45.47 Кб | Переглянуто 2580 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 19 вересня 2019, 17:07, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ВАЗ 21144 ЛАДА (2007)
Непрочитане повідомленняДодано: 19 вересня 2019, 16:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2695
Has thanked: 604 times
Been thanked: 422 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
07.2019р. – 79800км.
Вчора на сто замінили зчеплення і дві подушки силового агрегату. А також
пильник на гранаті і тяжки стабілізатора - "підуставші" були. В старому диску
відірвався кусок лапки і посік там весь кожух із середини і т.д. Хоча
накладкам нічого не було - як нові. Вижимний "харчав", лапки на корзині
підтер нерівномірно. Черговий раз впевнився, що людям вірити не можна.
Брав машину ніби в знайомого, з пробігом 17т.км. "Нова, нічого не робив,
далеко не їздив...." Уже мінявся вижимний підшипник і диск - стояв "Валео" на
рідній корзині. Як казав майстер, нічого поганого не поставили, все якісне. Але
ж мінявся. І там, де погнило крило внизу, приладом пройшлись - металу не
відчуває - значить, шпаклівка товстим шаром... Висновок: перед тим, як людині
повірити - дай їй в морду: взнаєш правду))
Поставив комплект "Валео". По-моєму, це Денис десь писав, якщо не
помиляюсь, що воно "м’якеньке як "писечка")) Однозначно! Коли вперше
натиснув педаль - думав, що його там взагалі нема. Нога звикла тиснути
добряче на старому, а тут - кайф: трохи тугіше педалі "газу".
Б'юджет: комплект зчеплення - 1350грн., подушки 200+140 = 340грн., пильник з
хомутом - 80грн., тяжки були свої, робота... всього вписався в 2800грн.
Зробив від ранку до вечора, включаючи перерву, поки я запчастини підвіз.
До підшипника перв. валу коробки майстер не глянув, за що йому «спасибі».


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 429 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB