Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 02 травня 2018, 12:01 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Доброго всім, шановні.
Є необхідність зачистити і пофарбувати залізяччя - вже геть почервоніло.
Цікавить все, в тому числі таке: для того, щоб зачистити і пофарбувати диски, шини демонтувати обов"язково? Під ними ж однак диск не фарбується, чи не так? До цього я ще такими речами не займався, тому цікава думка практиків. Бачу на машинах, багато хто задуває диски алюмінієм із балончика, аж шини блищать. Сам думаю якоюсь емаллю пофарбувати. Чи як правильно зробити, щоб не кожного року цим займатись? Фарбувати металопорошком дорогувато, та і не знаю наскільки це практично: він до ударів і подряпин не стійкий. А якщо покривати ним по технології як квартирні двері, то ціна космос. Та й підфарбувати потім проблема.
Так що, будь-ласка, в студію ваші поради і практичний досвід - буду вдячний.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 02 травня 2018, 14:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
В крамницях "Автоемалі" є в балончиках спеціальна фарба, так і називається "фарба для дисків". Я зазвичай беру балон грунта, балон фарби, балон лаку ( по бажанню). Колеса не бортірую, просто малярним скотчем та газетами покришку закриваю, мию, якщо треба чистю, та фарбую. В теплу, літню погоду за годину можна пару дисків задуть 2-3 шара. Головне балон добряче потрусити щоб вміст перемішався всередині гарно, за хвилин 10-15 кожен шар фарби або грунта висихає повністю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 08:34 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис, а старе покриття знімаєш, я маю на увазі "рідну" емаль, чи після обезжирки поверху фарбуєш?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 10:13 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я щіткою по металу зачистив, малярним скотчем та газетами закрив покришку, балончиком для дисків покрасив лише зовнішню частину в колір кузова. За дві зими все злізло. Купив ковпаки, диски злегка промастив відпрацьованим маслом. Щіткою мастив лише так щоб утворилася жирна плівка. Ставлю ковпаки фіксую непомітно стяжкою і нормально. Весною знімав, диски за зиму не змінились. На літо стоять легкосплавні. Ідеально було б піскоструйкою пройтись, тоді і краска добре ляже, але де ми їздимо? Їх видно лише день після мийки, далі просто сірий диск. Я обрав ковпаки.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 10:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Денис, а старе покриття знімаєш, я маю на увазі "рідну" емаль, чи після обезжирки поверху фарбуєш?

Ні, старе не знімаю бо зимові у мене легкосплавні "сток". Якщо є якийсь скол, то його обжьолобую і все. А літні у мене молоткове фарбування, минулого літа мені мама під руку накерувала що трохи тернув об бардюр. Приїхав у гараж, одразу хотів підкрасити - дзуськи! Фарба не береться, звертається та тече.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Красим диски: как и чем
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 12:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Ні, старе не знімаю бо зимові у мене легкосплавні "сток". Якщо є якийсь скол, то його обжьолобую і все. А літні у мене молоткове фарбування, минулого літа мені мама під руку накерувала що трохи тернув об бардюр. Приїхав у гараж, одразу хотів підкрасити - дзуськи! Фарба не береться, звертається та тече.

Леон написав:
Я щіткою по металу зачистив, малярним скотчем та газетами закрив покришку, балончиком для дисків покрасив лише зовнішню частину в колір кузова. За дві зими все злізло. Купив ковпаки, диски злегка промастив відпрацьованим маслом. Щіткою мастив лише так щоб утворилася жирна плівка. Ставлю ковпаки фіксую непомітно стяжкою і нормально. Весною знімав, диски за зиму не змінились. На літо стоять легкосплавні. Ідеально було б піскоструйкою пройтись, тоді і краска добре ляже, але де ми їздимо? Їх видно лише день після мийки, далі просто сірий диск. Я обрав ковпаки.

Зрозуміло. У мене тільки залізяччя, але буду робити за спрощеною технологією: зачищу, що червоне, а далі по схемі. В неті надивився як люди роблять, так є такі затяті, що воно у них і зачищено, і протравлено, і погрунтовано, і кілька разів покрашено. Роботи багато, виходить круто, але мене цікавив саме такий оптимальний варіант по затратах матеріалів і часу. Ковпаки у мене теж є, але дуже щільні не ставив - щоб диск і колодки вентилювались трохи. Ідея змастити на зиму "жиром" теж приходила, при чому не тільки диски. Мастив раніше мовілем тільки весь низ на зиму, а тепер буду мазюкати все, що можна, тобто де штанами не дістанеш: хімію останніх два роки на дороги лиють просто вбивчу.
Дякую, друзі. :drinks:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB