Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 30 квітня 2018, 22:33 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
На шосе, проспектах і вулицях від інших учасників руху нікуди не дітися, але серед них можна виділити особливо небезпечні типи транспортних засобів, які найчастіше потрапляють в аварії або стають їх причиною. Від кого краще триматися подалі на проїжджій частині, розбиралась Твоя МАШИНА.

МОТОЦИКЛИ

Незважаючи на те, що повноправними господарями проїжджої частини можна вважати легкові авто, найнебезпечнішим видом транспорту залишаються мопеди та мотоцикли. Це легко пояснити – в порівнянні з автомобілем, вони за рахунок малих габаритів мобільніші в інтенсивному потоці і частіше потрапляють в «сліпі зони» бічних дзеркал авто, особливо вантажівок. У двоколісного транспорту мінімум засобів пасивної безпеки, при цьому мототехніка швидше розганяється і розвиває пристойну швидкість. Додайте до цього ще темперамент, характерний для водіїв мотоциклів та їх пристрасть до адреналіну і ви зрозумієте, що від них краще триматись подалі.

МАРШРУТКИ

В останні роки спостерігається стабільне зростання аварій за участю громадського транспорту. Все частіше і частіше за кермом автобусів, тролейбусів і особливо маршруток можна бачити недосвідчених водіїв. Свою роль відіграє і технічний стан маршруток, який далеко не завжди відповідає вимогам безпеки.

ВАНТАЖІВКИ

Дотримуватися безпечної дистанції необхідно з будь-яким транспортним засобом, але особливо не варто дихати в спину вантажівкам. Шанси потрапити в аварію в такій ситуації збільшуються в рази. Наприклад, непоправну ситуацію може спровокувати величезний камінь або інший великий сторонній предмет, який з’явився з-під фури. Адже, як правило, кліренс у такої машини набагато більший, ніж у середньої легківки. До того ж не факт, що всі водії вантажівок в точності дотримуються всіх правил безпеки з перевезення вантажів у відкритому кузові. Пряме влучення важких будматеріалів в лобове скло з боку якого-небудь КАМАЗа також спровокує серйозну ДТП.

Варто триматися подалі від фур та вантажівок і з тієї причини, що через високе розташування центру ваги вони менш стійкі, а якщо перевернеться, наприклад, бензовоз або лісовоз, то це може привести до масштабної аварії.

Майте на увазі, що підвищеним джерелом небезпеки на дорозі можна вважати старі і зношені автомобілі, які рухаються на останньому подиху. Але найстрашнішим явищем на наших вулицях вважається аж ніяк не техніка, а неадекватний водій. Адже причина переважної більшості аварій – це людський фактор, тому потрапити в ДТП можна й на порожній дорозі. А головною умовою безпеки як і раніше залишається неухильне дотримання Правил дорожнього руху.
http://mmr.net.ua/autoworld/news/68002


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 01 травня 2018, 10:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Хрустики з малолітніми вершниками.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 01 травня 2018, 21:31 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Малолетние хрустики и весенние подснежники.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 08:52 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Молода мамка з коляскою: "гужовий" транспорт. І вони бувають на дорозі, на жаль, не рідше хрустиків.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 10:08 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Наполовину в тему про мамок з колясками.
Часто буває що коли йдеш десь у справах то відчуваєш себе "хрустіком" серед автомобілів. Добре коли одна йде. А якщо дві і більше... Вони йдуть і наче навколо нікого. Лізь у кущі, ховайся за мусоркою, твої проблеми. Хоч би на півметра сдвинутись (коли є така можливість). Ні, навіщо...


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 травня 2018, 10:22 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
kissenok написав:
Наполовину в тему про мамок з колясками.
Часто буває що коли йдеш десь у справах то відчуваєш себе "хрустіком" серед автомобілів. Добре коли одна йде. А якщо дві і більше... Вони йдуть і наче навколо нікого. Лізь у кущі, ховайся за мусоркою, твої проблеми. Хоч би на півметра сдвинутись (коли є така можливість). Ні, навіщо...

Дури також стають мамками, і їх на жаль багато. Навіть моя дружина, яка білявка, і та на них скаржиться. :jokingly:
Жінка на велосипеді також дуже небезпечна. В будь-який момент може повернути, вильнути, обїхати ямку понад осьовою, розвернутись, впасти під колеса, зненацька зупинитись, злізти на проїзну частину і т.д. Навіть уявити не можна що вона може зробити.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 20 вересня 2018, 11:25 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Не знаю, хлопці, як ви - а мені вже категорично не вистачає колишніх гаїшників на дорогах!! У мене крик душі - взірвусь, як не вискажусь! За останні дні просто втомився містом їздити: пруться на червоне світло, не зупиняються на пішохідних переходах біля школи, втискуються перед носом на місце в пів-корпуса - ти хоч підстрибни, щоб його впустити - всього не перечислиш. І тут модель авто не грає ролі, навіть вже не пресловуті бляхи - а грьобані куми-родичі "приблатньонниє". Тобто, в кого не "крутий" номер (типу "агент 0007" чи "0003"), бо воно ще стільки "не висрало" на такий номер, а "підкручений", типу: "3400", чи "2771" - далі в міру фантазії. Ну звідки воно береться в наших людях це дике бажання "забраться повыше, столкнуть ближнего и обосрать нижнего"? Бо ти "бухав" з кимось, з ким я не "бухав"? Чому просто не жити як людина? Адже є у нас, слава Богу, дуже багато нормальних і щирих людей. Але ця "плесень" уже просто душу виїдає.
Йопсть, я вже готовий скинутись на цю довбану фотофіксацію, якщо мені гарантують, що вона, крім номера мого жигуля, ще хоч інколи чийсь побачить. Зароблю сам - нехай, але може хоч би трохи інших попустило (((


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 вересня 2018, 08:53 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Таке воно кругом, особливо у великих містах. Бувають дні такі, люди наче під масовим психозом, лізуть напролом наче кінець світу приходить. На дорозі дурня краще пропустити, а він десь знайде свою пригоду на свій зад. На дорозі потрібно поводитись впевнено і передбачувано, не впевнених завжди витісняють.
Олексію, не називай свій автомобіль жигулями, його на дорозі поважати не будуть :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 вересня 2018, 09:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Таке воно кругом, особливо у великих містах. Бувають дні такі, люди наче під масовим психозом, лізуть напролом наче кінець світу приходить. На дорозі дурня краще пропустити, а він десь знайде свою пригоду на свій зад. На дорозі потрібно поводитись впевнено і передбачувано, не впевнених завжди витісняють.
Олексію, не називай свій автомобіль жигулями, його на дорозі поважати не будуть :biggrin: :biggrin: :biggrin:

У нас в автошколі ДОСААФ викладач вчив користуватись на дорозі правилом 3-д: "дай дураку дорогу". Але в сьогоднішніх реаліях чим далі, тим більше хочеться цього "дурака" просто задушити. Впевненість - та вона в мене уже межує з наглістю, але є ще нагліші. А от з приводу "жигулів" - я до цієї назви з дитинства звик: у нас була сімейна улюблениця "ваз 2102" із 1977р. Колір "Василек"; хромовані деталі; скажена вантажопідйомність; м"яка підвіска, яка і не снилась моїй 14-ці... Так що для моєї машини назва "жигулі" - це комплімент :yes:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 вересня 2018, 14:29 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Йопсть, я вже готовий скинутись на цю довбану фотофіксацію, якщо мені гарантують, що вона, крім номера мого жигуля, ще хоч інколи чийсь побачить. Зароблю сам - нехай, але може хоч би трохи інших попустило (((

Вас почули
Наступного тижня стартують тендери з закупівлі обладнання для контролю швидкості на дорогах http://nashidorogy.com.ua/nastupnoho-ty ... -dorohakh/


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 вересня 2018, 19:03 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
І тут модель авто не грає ролі, ... Тобто, в кого не "крутий" номер...

А це крутий номер?
Приєднання файлів:
номер.JPG
номер.JPG [ 1.71 Мб | Переглянуто 1210 разів ]
Стараюсь не порушувати, не наглію, не бикую і пішоходів пропускаю. Мабуть не лише в номері справа.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 23 вересня 2018, 19:40 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Я згоден, Юра, що не в номері справа, а в людині. "Простим" людям якраз і до лампочки, який номер їх машини. Мені не один раз уступали дорогу "круті" машини з такими ж номерами. Часом це були навіть жінки - водії. І "дякували" аварійкою, коли я їх пропускав. Навіть буси(!!!), від яких, зазвичай, хорошого не діждешся, теж проявляли розуміння і ввічливість. Люди різні, звичайно ж. Але в нашому місті чомусь частіше всього "бикують" на дорозі ті, про яких я писав вище. Може це чисто місцеве явище, "регіональна болячка"? Не знаю. Я не звик думати про людину погано наперед - тільки по факту дії. Ви ведете себе на дорозі так як пишете, тому на Ваш номер ніхто уваги не звертає. Я ж теж дивлюсь не на всі номери заради статистики - тільки на тих, хто дістав. А там... текст вище.
В п"ятницю чуть пішохода не прийняв на капот. Призупинився метрів за двадцять перед пішохідним переходом біля бордюра і знову повільно рушив далі: побачив краще місце для стоянки. Паралельно мені йшов у тому ж напрямку до переходу мужичок. Я в"їхав передніми колесами на перехід, а він як ішов, так, не зупинившись і не подивившись вліво, в пів-оберта спиною до мене на перехід і вийшов. Я то вже від"їхав на метра півтора на смугу і різко зупинився, бо швидкість була 10км/год., а він раптово побачив мене біля себе і відскочив в сторону, як ошпарений. Добре хоч не під колеса іншої машини. У мене дочка спереду сиділа - теж злякалась добряче. Той баран зблід, взявся за серце і попхався далі через перехід. Та у мене вже не було бажання догнати і дати йому по шиї - теж весь затерп.
Їздиш містом, як по мінному полю.
Так кого потрібно боятись на дорогах? - правильно: всіх.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB