Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 12 липня 2018, 18:31 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Хлопці. У кого є вихід на лікарню "Охматдит"? Потрібно племінницю на консультацію туди завести. Направлення можна отримати, і то не зразу, тільки в обласній лікарні. Братуха там вже з дитиною був - марно страчене врем"я та кошти. У дитини алергічні реакціі до знепритомлення доходять.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 12 липня 2018, 20:47 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
А якщо просто поїхати на обстеження. Я так лежав в районній лікарні з серцем, бачу толку ніякого, прошу направте мене в Київ в спеціалізовані лікарні. Да ви що, ми не можемо, це дуже складно, це не можливо і т.д. Тупік одним словом. Я за манатки і в Стражеска. Там все виявилось просто і прозоро. Тоді було 100грн проживання за добу + ехо + холдер + бігова доріжка + велосипед + кардіограми+ консультації лікаря і підбір ліків вийшло приблизно 1500грн. за тиждень. В районній лише непотрібних препаратів на таку суму написали ідіоти. Сусід пенсіонер багато років мається з тиском і періодично ходить в районну лікарню. Поїхав весною також в Стражеска, за 300 грн і 2 години водили за руку все розложили по полочках, призначили не дорогі, доступні ліки і зараз ганяє як кінь, і ті ліки що в районній прописали сказали викиньте щоб їх і дома не було. Сказав що в районку більше ні ногою. Пробуйте, можливо і там все просто і без "рішал".


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2018, 08:23 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
А якщо просто поїхати на обстеження... Пробуйте, можливо і там все просто і без "рішал".

Підтримую. За останні чотири роки довелося багато поїздити по лікарях - практично постійно - і скрізь ішов напряму, взнавши тільки прізвище та ім"я лікаря, щоб не казати "дядьку". І не важливо, чи це завідуючий відділенням, чи головлікар, чи професор: хтось дивувався наглості, а десь було все так як Юра пише - прийшов, взяв курсовку і на обстеження. Скрізь всі люди, хоч і різні. Пробуйте, не страхайтесь авторитетів і гучних назв. Принаймні, там уже пояснять як і що робити.
Швидкого вам одужання.
П.С. Юра, Стражеска - це воно: «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України» ?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2018, 11:09 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Юра, Стражеска - це воно: «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України» ?
Да, http://www.strazhesko.org.ua/


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2018, 11:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Можливо воно й так, але первомайці котрі були в цій дитячій лікарні розповідають про відкрите здирництво та хабарництво починаючи з регістратури.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2018, 14:42 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Денис 2 написав:
Можливо воно й так, але первомайці котрі були в цій дитячій лікарні розповідають про відкрите здирництво та хабарництво починаючи з регістратури.

Наша традиція. Чого ж не дерти шкуру зі свого, якщо дозволено? Та ще й коли ближнього приперло до стіни? Не мають, гниди, совісті, а про Бога згадують не на роботі, а коли пляшку з кобасою на Пасху під церквою святять.
Якщо там справді все так запущено, то для того, щоб це здирництво оминути, чи хоча б зменшити витрати, вам потрібно там не просто знайомого, а родича знайти. А інакше - заплотиш там усім, та ще й "рішалову".
А те, що я заходив без протекціїї, то не значить "безкоштовно". На жаль, у нас все зовсім не так, як твій тезко AKCON писав.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2018, 16:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Нажаль маєш рацію.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 14 липня 2018, 13:58 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Приклад з життя. Один чоловік, назвем його Т весь час жаліється що лікарня це дорого і т.д. Всі знаємо що дорого, і я також слухав його із співчуттям. Одного разу потрібно було взяти липовий лікарняний, Т відразу обявив що це дуже складно і дуже дорого. Думаю раніше на тиждень давали за 100грн, ну а зараз можливо максимум 200грн. Я їду в лікарню до терапевта, а він ниє про гроші і про дорого. Коли я почав розпитувати подробиці деж воно те дорого, я просто ох..їв. Ця людина Т щоб взяти липовий лікарнятий ішла в стаціонар, платив декілька тисяч гривень лікарю, щоб той здорову людину з вулиці оформив в стаціонар. Відповідно виписували список ліків, Т їх купував. Далі приходила медсестра ставила крапельниці і давала уколи. Я знов оху...їв Запитую а навіщо здоровій людині себе так мучити і труїти? Т відповідає що можна і не приймати ліки, але потрібно заплатити медсестрі щоб вона в журналі відмічала, а уколи не давала. Кажу, так медсестри кожний день міняються. Т з гордістю говорить - так ото кожній і потрібно платити, а як ти думав. Запитую а навіщо тоді сидіти в вонючій палаті на 8 чоловік? Т відповідає що можна і не сидіти, а на ніч їздити ночувати до дому, але для цьго потрібно теж заплатити і в ранці на 6 годин ранку приїхати. Я слухав з широко відкритим ротом і вираченими очима. Очі стали ще більші, коли Т сказав що прибиральниці теж потрібно платити. Запитую, а прибирильниці за який хрен? Т відповідає - ну щоб в палаті підлогу помила. Мене мабуть трохи паралізувало, скільки я так сидів не знаю. По самих скромних підрахунках липовий лікарняний Т обходився 3000-5000 гривень та тиждень екзикуцій для нього і для сімї, яка йому кожний день пожерти (інакше не назвеш) возила, бо лікарняного він не їсть. Це ж і чиєсь койкомісце зайнято було, яке комусь дійсно необхідне було, і персонал займався дебілізмом а не лікуванням. Запитую, - а не проще піти в поліклініку до терапевта і взяти лікарняний. Т насуплено відповідає - не знаю, я завжди так робив!
То хіба не дебіл? І так все життя він робив, офігеть. У мене слів не було, добре що мене кондратія не хватила. Оце вам про дорогі лікарні і дорогий лікарняний. Це звичайна безкоштовна районна лікарня, але через таких дебілів нормальні люди і страждають.
Блін, як знову згадав цей дебілізм, аж тіпать почало.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 14 липня 2018, 18:59 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
:rofl: :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 16 липня 2018, 09:11 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Приклад з життя...То хіба не дебіл?

І концентрація їх в суспільстві, на жаль, все збільшується...
Денис, щось вдалось вирішити з цим "ахмандитом"?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Дитяча лікарня "Охматдит"
Непрочитане повідомленняДодано: 16 липня 2018, 10:28 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Поки нічого. Не питав вірніше. Дитині, дякувати Богу, легше.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB