Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Уважаемые форумчане и гости форума!

При создании темы в разделах «Технические вопросы» убедительная просьба:

1. Сначала по режиму «Поиск» просмотрите интересующую Вас информацию. Возможно эта тема уже рассматривалась и в ней есть нужные ответы. Это сэкономит Ваше время и модераторов, для того чтобы не захламлять форум.

2. Если такая отсутствует, при описании проблемы старайтесь максимально описать всю имеющуюся информацию, например: пробег мотора, ходовой, какое масло залито, какой стук, шум, параметры БК (если таковые имеются) и т.д. и т.п. Обязательно указывайте: запчасти тюнинг или сток, какие операции производились с тем или иным механизмом. Это способствует намного быстрее получить ответ, не задавая множество дополнительных вопросов по теме.

3. Если отвечаете в теме - ТОЛЬКО по существу, для ПОГОВОРИТЬ - есть отдельный раздел.

4. После устранения дефекта (ов), ОТПИСЫВАЙТЕСЬ где, что и как было повреждено, заменено, устранено! Ваши данные позволят в дальнейшем развитию форума и базы знаний, которые могут пригодится всем НАМ!



Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
Непрочитане повідомленняДодано: 12 липня 2019, 15:33 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Друзі, хто ставив на свою машину дзеркала з підігрівом? Я зробив розводку, поставив реле, думав підключатись цього літа. Але якийсь виродок пройшовся восени ногами по дзеркалах на машинах біля під"їзду і моє ліве дзеркало "накрилось". Регулюю пальцями з відкритого вікна дверки. Розбирав: зламалась силумінова тяжка всередині. Раз уже прийдеться купувати, то одразу і з підігрівом хотілося б, і щоб складалось в різні сторони - варіант "протипридурок". Та й випадково ж можна зачіпити.
Знайшов кілька варіантів:
Перший варіант
Другий варіант
- прості
Третій варіант
Четвертий варіант
- і покраще.
Поки що за ціною і функціями найкраще, що знайшов, це:
https://karshep.com.ua/p36694701-bokovye-zerkala-obogrevom.html
- але не знаю нічого про цей магазин.
Думки і пропозиції є? Може є ще якісь перевірені варіанти?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 12 липня 2019, 17:26 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Колись була думка поставити підігрів, там звичайне дзеркало з наклееним плівковим підігрівачем, але так і не реалізувалась. Ці плівки продавались окремо, або робились нагрівальні елементи власними руками.
По поводу самих дзеркал, то не всі складаються. Є такі що складаються лише в одну сторону. Стокові вивертаються в обидві сторони як в середитну так і на зовні, там зламати можна лише по вертикалі, що у мене і сталося коли з багажника на криші впала пачка вагонки на дзеркало.
Затемнені дзеркала дають менше бліків від фар, але потрібно звикнути до затемнення. Якщо вікна тоновані, то огляд погіршується. З тонованими вікнами затемнення і не потрібно. Більша площа дзеркала дає кращий огляд, що дуже зручно (хто катався на тавріях-славутах там дзеркало маленьке і заглядаєш як в дупло)
По поводу магазинів нічого сказати не можу. Краще було б пощупати в руках що воно з себе являє, якої якості і функціоналу, а тоді можна і замовити по інтернету. А так може бути кіт в мішку. Я десь описував свої пригоди з дзеркалом. Якось сусід купив собі модні дзеркала на сімку (понти поганяти). На вигляд гарні, а при їзді так трясуться, що в них нічого не видно, таке кріплення і конструкція, довелось міняти.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 12 липня 2019, 19:47 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Я собі теж ставив. Під'єднав до обігріву заднього скла.
Під час руху видно, в дощ та сніг краплі підсихають.
Відносно "невідомих магазинів" - замов з наложеним платежем Новою Поштою. У відділенні чи у кур'єра відкриєш, помацаєш. Підійде - купиш. Буде комісія за наложку. Тому вибирати - брати всліпу чи трохи переплатити та бачити що береш.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 13 липня 2019, 14:43 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А я оце дочекаюсь коли на рідних антиблік злізе, та й пріоровські з обігрівом придбаю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 14 липня 2019, 07:39 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Колись була думка поставити підігрів, там звичайне дзеркало з наклееним плівковим підігрівачем, але так і не реалізувалась. Ці плівки продавались окремо, або робились нагрівальні елементи власними руками...Затемнені дзеркала дають менше бліків від фар, але потрібно звикнути до затемнення. Якщо вікна тоновані, то огляд погіршується. З тонованими вікнами затемнення і не потрібно... На вигляд гарні, а при їзді так трясуться, що в них нічого не видно, таке кріплення і конструкція, довелось міняти.

Теж плівки подаровані валяються через цього урода - залишилось лише наклеїти. В дзеркалах з підігрівом понтів не бачу, а необхідність є, особливо в мряку чи дощ - навіть більше, ніж взимку. Вікна тоновані слабо, але питання може виникнути через тон дзеркала: теж нюанс, пошукаю ще не тоноване. Мало того, якщо брати не стокове з ричажним керування, а нове з тросовим, то ще й отвір під регулятор до 3см розсвердлювати потрібно буде. А ось питання якості - чи не буде дребезгу - хвилює більше всього, через що і підняв тему. Зараз у зламаному дзеркалі "скаче" зображення - бісить неймовірно. Частково можна щось побачити, скориставшись порадою Роми - оглянути виріб на нп при отриманні, але це ж не остаточно. Просто викинути майже тисячу грн. рука не піднімається. Звичайно ж, можна брати і стокове з підігрівом - хоч знаєш що по чому - але хотілося, щоб було "антивандальне", як вони пишуть, тобто, складалось в різні сторони. Та й розмір немаловажний - в славуті наїздився свого часу)).
Дякую за поради, хлопці, буду думати.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 04 жовтня 2019, 01:03 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2014, 09:10
Повідомлень: 292
Звідки: Житомир
Has thanked: 48 times
Been thanked: 25 times
Имя по паспорту: Влад
Авто: Лада 2112
Вот я себе задумался мыслю о зеркалах с подогревом..


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 04 жовтня 2019, 10:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А я вже багато років мрію про "пріоровські" з підігрівом. Але "то рубашка коротка..." то ще щось.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 07 жовтня 2019, 10:29 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
А я не тільки мрію, а вже два роки їзжу із зробленою проводкою, кнопкою і т.п. Пробував розібрати дзеркало, щоб поклеїти якось ті завеликі плівки, що маю. Але витягнути саме скло із пластмаси не зміг - повне відчуття, що зараз ще чуть натисну і йому прийде капець. Та й саме неприємне, що по периметру дзеркало пустило темні плями, наче як замокло: щось той хроняка таки пошкодив йому. На цю зиму поставлю новий "акробат" в водійське дзеркало і пока буде так. Бо по грошах, як каже Денис, теж "то сорочка довга, то ... короткий": пакращення рулит.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 20 листопада 2019, 17:15 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Друзі, є питання по цьому злощасному підігріву. Знайшов зсилку по установці нагрв.елементів на дзеркало своїми руками на двосторонній скотч: https://avtopulsar.ru/podogrev-zerkal-svoimi-rukami-detalnaya-instrukciya/.
У мене такі ж плівочні нагрів.елементи. Основне, що я почитав - вицупити скло з оправки можна за допомогою фену, чи кип*ятку. І те й інше можна організувати. І ще один нюанс. В статті автором ніде не вказується, що це має бути саме високотемпературний двосторонній скотч. На фото видно, що його поклеєно на всю площину дзеркала і вже на нього посадили сам нагрів.елемент. Через скотч гріється дзеркало (як довго - не відомо). Я уточнив в одному інтернет-магазині (спеціально подивились на упаковці) енергоспоживання на готовому зеркальному елементі, які вони продають - 10вТ.
Власне, питання: хіба звичайний автомобільний двосторонній скотч не витримає такого нагріву? Це ж не весь день працює? Чи, може, взяти смужку скотчу, поклеїти на цей елемент і кинути його напряму на акумулятор, щоб подивитись, що з цього буде? Хто що думає?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 20 листопада 2019, 19:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Краще протестувати на знятому. Є різні скотчи, вірніше смола на них, тому на переед не вгадаєш. Я клеїв дзеркальце на козирок, одне трималось добре, а інше на сонці постійно відпадало. Можна силіконом по периметру прихватити для надійності. Я от думаю якщо його трохи утеплити воно краще буде гріти?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 листопада 2019, 12:06 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Питання, чим і як утеплити. Коли розбирав дзеркало, то звернув увагу, що сам елемент доволі тісненько так сидить в тій обечайці: так би мовити, "рубашка близько до тіла")) Там і скотч уплотнить сильно простір. А зовні? не дуже розженешся, хіба чим тоненьким поклеїти ту обечайку - дзеркало в корпусі ж повинно рухатись при регулюванні.
Скотчі дійсно різні, тому і є думка поекспериментувати. Коли двосторонній скотч купую, то кажу, що для авто. Різниця дійсно є і не тільки в ціні. Та й продавець перевірений, старається до толку все розпитати, щоб потім не "попасти" на претензію. Може встигну ще до зими щось зробити, то відпишусь.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 21 листопада 2019, 14:33 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Думаю можна спіненим поліетиленом (теплоізол) він є на клеєвій снові як скотч. Прокладка для ламінату на двусторонній скотч. Варіантів багато, головне щоб водостійке було. Пакувальний матеріал є підходящий. Одним словом по смітниках позаглядати і можна знайти цікаві речі.
Спочатку перевірити як віддається тепло і чи буде від цього утеплення толк. Теоретично має бути, адже плівка буде гріти дві сторони.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2020, 13:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Праве дзеркало на ВАЗ-2114 із заводу йде сферичним. Питання лише в радіусі закруглення.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2020, 14:16 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Праве дзеркало на ВАЗ-2114 із заводу йде сферичним. Питання лише в радіусі закруглення.

Замовив собі дзеркальні елементи з підігрівом, прийшли такі як на фото. Виконання бажає бути кращим: не щільне прилягання скла до обечайки по прямих місцях, зазори по кутках такі, що візитка краєм впихається. Воно ж згниє за рік. Старі мої дзеркала вже мають сірі плями по краях. Подивився я в них - жахливо не зручно: зображення викривлено, відстань спотворена... Не звик я до такого дзеркала. Мабуть, то і не "Ергон", а черговий "ергон-ася" - не знаю, не експерт. Поміняю їх на звичайні плоскі: я до таких звик, відчуваю габарит і бокові зазори. Бо з тими сферичними пару разів запаркуюсь - і знову кузовщину роби. І дешевші плоскі дзеркала на сотку, і може краще виготовлені будуть.
Хоча не факт.


Приєднані файли:
IMG_20200902_17.jpg
IMG_20200902_17.jpg [ 139.46 Кб | Переглянуто 2049 разів ]
IMG_20200902_1.jpg
IMG_20200902_1.jpg [ 111 Кб | Переглянуто 2049 разів ]
IMG_20200902.jpg
IMG_20200902.jpg [ 92.78 Кб | Переглянуто 2049 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Непрочитане повідомленняДодано: 03 вересня 2020, 17:23 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Прсто уявляй що ти фурою керуєш, і зад автомобіля десь там далеко, от і все.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB