Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 01 липня 2020, 10:47 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
До сніданку.
Щось ніби міні піца, чи гарячий бутерброд.
Беремо цілу булочку ("сайка", чи кругленька "шкільна", чи яка вам смакує), зрізаємо верх десь на 1/4 висоти і вибираємо серединку так, щоб залишились дно і стінки (не тонко!). Свіжий огірочок, ковбаску, зелену цибульку нарізаємо мілко, перемішуємо. Стінки і дно булочки мастимо маслом і щільно викладаємо суміш так, щоб вона зайняла не більше 3/4 об'єму вибраної булочки. Зверху кладемо маленький шматочок помідорки, або порізати її кубиками і розкласти по довжині всієї булочки, якщо вона довга. Притрушуємо тертим сиром і ставимо в духовку при температурі 200°C на 5хв. Дістаємо булочку і заливаємо поверх начинки збитим присоленим яйцем. Ставимо в духовку ще на 7хв. Якщо із огірків та помідорки виділяється багато соку, то можна пекти при нижчій температурі, але довше, тоді яйце пропечеться по по всій товщині суміші.
Дістаємо, за бажанням притрушуємо нарізаною зеленню - готово, смачного.
Якщо готуєте такий бутерброд із собою на роботу, рибалку чи деінде, із зрізаного верху зробіть грінку - на маслі чи в яйці - і накрийте булочку як кришечкою.
Співвідношення інгредієнтів довільне - за смаком. Можна в начинку додати солодкої кукурудзи, чи нарізаних мілко грибочків, чи шпроти - кому що подобається. Якщо не хочете дихати на співробітників цибулькою - замініть її болгарським перцем, чи просто готуйте без неї.
Чим вигідний такий сніданок: напів-фабрикати на всю сім"ю можна заготувати звечора і залишити в холодильнику. А вранці тільки запекти, додати яйце і знову запекти. Поки чайник закипів - міні піца з хрусткою скоринкою готова. На ті, що ви бачите на фото, я вранці витратив біля 20хв. "з нуля".
П.С. Серединки з булочок можна подрібнити і вкинути до збитих для омлету яєць, додати порізану кубиками сосиску, болгарський перчик чи помідорку, підсмажити на сковорідці (чарі, пательні) - і знову маємо смачний сніданок.
:hi:


Приєднані файли:
1.jpg
1.jpg [ 233.41 Кб | Переглянуто 924 разів ]
2.jpg
2.jpg [ 403.84 Кб | Переглянуто 924 разів ]
3.jpg
3.jpg [ 318.52 Кб | Переглянуто 924 разів ]
4.jpg
4.jpg [ 260.01 Кб | Переглянуто 924 разів ]
5.jpg
5.jpg [ 269.9 Кб | Переглянуто 924 разів ]
6.jpg
6.jpg [ 213.32 Кб | Переглянуто 924 разів ]
7.jpg
7.jpg [ 354.49 Кб | Переглянуто 924 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 10:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Друзі, хтось робить вдома квас? У мене зараз щодня свіжа 2-х літрова пляшка смачного квасу є.
Закваска: 0,5л живого пива (або 1/2 ч.л. пекарських дріжджів), 4-5 скибочок сухарів (або пригоршня нарізаних кубиками), 5-6 ст.л цукру, розведеного в кип"яченій остуженій воді. Все в 3-х л банку, заливаю сироп по плечі і накриваю горло банки марлею та фіксую її канц.резинкою. Бродить днів два-три: на дні банки з"явиться білий осад - то закваска.
Зливаю рідину,залишивши її на два пальці на дні і осад, а також пару сквашених сухарів. Додаю знову свіжих сухарів і знову сироп по плечі банки. І так по кругу. Десь на 4-5 раз залишаю в банці тільки зброджені сухарі (пару штук) і рідини на два пальці - все інше (разом з осадом) вимиваю. Додаю знову до сквашених сухарів і рідини свіжі сухарі та сироп, а також штук 6-7 ізюму: відповідає за "газ". Дехто кидає ізюм в пляшку і тримає кілька днів в холодильнику, тоді дійсно газований квас виходить. Але він попутно і докисає. Та у нас так довго квас не зберігається)).
У мене банка квасу дозріває за 1,5 доби. Температура в приміщенні має бути не менше +25, тоді процес іде правильно. Я ставлю банку біля стінки холодильника - вона добре тепла - і все проходить нормально. Квас стає смачнішим із кожною новою заправкою - чим далі, тим краще.
Хліб потрібно сушити в духовці до коричневої скоринки, але не припалити - загірчить квас. Кількість сухарів і ступінь їх "зажарки" визначать хлібний смак, аромат і колір, а кількість цукру - кислотність вашого квасу. Кількість рідини буде залежати від кількості сухарів: якщо не вгадати, то під час бродіння сухарі спливуть і квас "вийде з берегів"- тому у мене на фото банки в мисках стоять.
Щоразу при заправці, частину сквашених сухарів ви будете викидати (віджимайте з них рідину-закваску). Але, заправивши ними і залишком рідини кілька банок по черзі щодня, чи через день (в залежності від терміну дозрівання), ви будете мати постійно свіжий квас.
Діліться своїми рецептами.


Приєднані файли:
01.jpg
01.jpg [ 35.84 Кб | Переглянуто 918 разів ]
02.jpg
02.jpg [ 55.3 Кб | Переглянуто 918 разів ]
03.jpg
03.jpg [ 30.86 Кб | Переглянуто 918 разів ]


Востаннє редагувалось alex_b52 в 08 липня 2020, 11:27, всього редагувалось 2 разів.
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 11:24 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Я купував готові сухарі в комплекті з дріжжами на 10л квасу. Пачка була 7-9грн. Квас всім подобався, пили як коні.
Якщо користуватись закваскою то квас смачнішій, нема присмаку дріжжів.


Востаннє редагувалось Леон в 08 липня 2020, 17:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 08 липня 2020, 11:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Як варіант. Цим рецептом користуюсь років зо двадцять. Мені подобається самому робити. Хочу спробувати ще сухофруктів (яблук) кілька штучок вкинути. Зараз квас готую по колу уже другий тиждень - смак і аромат хлібний, ніяких дріжджів не чути.

12.07.2020
P.S. Додав сушених яблук кілька шматочків на банку, 8-10 штук ізюму кидаю - дуже приємний м*який смак, запах у квасу. Споживання збільшилось із 2-х до 4л на день))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 14 липня 2020, 19:19 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Дружина полюбляє лате,
Приєднання файлів:
Лате.jpg
Лате.jpg [ 17.3 Кб | Переглянуто 893 разів ]

робив блендером. Дового, шумно і наче камазом пачку сірників возити. Купив капучінатор
Приєднання файлів:
IMG_0300.JPG
IMG_0300.JPG [ 163.93 Кб | Переглянуто 893 разів ]

Відмінна штука, швидко, тихо і густої піни повна чашка. Працює від двох батарейок АА.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 15 липня 2020, 10:41 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Дякую за підказку: подивився відео, як ним користуватись, і буду дивувати свою дружину :yes: :good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 липня 2020, 12:14 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Приєднання файлів:
IMG_20200718_113719.jpg
IMG_20200718_113719.jpg [ 38.2 Кб | Переглянуто 861 разів ]

Купив на свою голову, тепер щодня як в ресторані замовляють :hahaha: Я вже домашній бариста. Молоко беру звичайне пастеризоване 2,6% жирність, підігріваю в мікрохвильовці. Збиваю окремо в чашці і піну перекладую ложкою, потім знов збиваю, бо піни дуже багато. Молока потрібно грам 50-70. Цукор добавляю одразу і в каву і в молоко за смаком.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 вересня 2020, 10:54 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Цікава подача холодцю: взяв собі на замітку, може ще комусь згодиться.
https://www.facebook.com/100001169262307/videos/3701547893227483



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 16 жовтня 2020, 20:07 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
Интересно и красиво, конечно, только вот морока ......


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 жовтня 2020, 13:02 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
"Дело было вечером, делать было нечего" Відкрив в суботу в 10 годин вечора Ютубе :biggrin: подивитись що там нового в техніці та політиці, а там тьотя розповідає як спекти смачний торт. Щось мене перемкнуло, спати не хочеться і до 12 ночі таки спік. Якраз всі інградієнти були в наявності.
Приєднання файлів:
IMG_0592.JPG
IMG_0592.JPG [ 101.73 Кб | Переглянуто 762 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0594.JPG
IMG_0594.JPG [ 100.48 Кб | Переглянуто 762 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0596.JPG
IMG_0596.JPG [ 124.93 Кб | Переглянуто 762 разів ]

Приєднання файлів:
IMG_0598.JPG
IMG_0598.JPG [ 77.56 Кб | Переглянуто 762 разів ]

Торт ніч стояв в холодильнику просочувався, пробували ранком.
Оце я подвиг зробив. Всім дуже сподобалось, навіть мені :pardon: :good: .



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 жовтня 2020, 14:53 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Молодець!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 10 листопада 2020, 21:45 
Офлайн
LSC
LSC
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2017, 16:41
Повідомлень: 118
Звідки: Чернигов
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Имя по паспорту: Альберт
Авто: Велосипед
Вкусно выглядит и я хочу!!!))))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 29 листопада 2020, 02:31 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Якось перевіряв холодильник і знайшов шматок стареньких дріжджів що лишились після приготування піци. Думав викинути, але якось шкода їх стало, думаю перевірю як вони оживуть. Вкинув в мисочку, добавив цукру і капнув молока. Через півгодини поперло так, що аж через края. Думаю і навіщо я таке зробив, що тепер з ними робити. А напередодні попало відео як готувати біляші. Мабуть був голодний, бо щось воно мені запало те відео. Глянув в холодильник і фарш лежить безгоспний. Ну думаю влип так влип. Давай місити ті біляші. На око влив в миску води з молоком, дістав пакет муки і давай замішувати. Тут розумію що з рідиною я переборщив і дуже. Одним словом на тісто пішло десь 1,5кг муки. Поки воно підходило приготував фарш з цибулькою, перчиком і ще якісь приправи булькнув. Тісто поспіло, давай ліпити ті біляші. Єпіческа сила, 21 штука такі як два кулаки, весь стіл зайняли. Ну відступати вже нема куди, свиней і собак нема. Поки я готував олію вони ще більше розпухли. Тут дружина на кухню зайшла, із словами "охрєнєть, це потрібно сфотографувати" пішла по телефон. На ці крики і син прибіг, також емоції переповнювали. Десь за годину-півтори я справився з тими біляшами. Сама велика миска яка була в господарстві була повна з горою. Думаю якщо тиждень нічого не їсти, а лише ці біляши, то може й справлюсь із ними. І навіщо я ті дріжджі чіпав. Дружина із сином відмовились пробувати. Взяв я одного спробувати. Такий ніби нічого, і тісто пухке можна їсти, і фарш смачний і прожарились нормально. Мені трохи відлягло, думаю за тиждень якось справлюсь. Через півгодини дивлюсь дружина понесла біляшика і син одного прихопив. Я до них із запитанням "Ну як?". Смачні відповідають. Ну тут в мене вже крила виросли. Чотири дні ми ту миску біляшів сім'єю їли.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 30 листопада 2020, 10:20 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Леон написав:
Сама велика миска яка була в господарстві була повна з горою.

Молодець. Можна було кинути і фото великої миски з біляшами)) Дуже вони смачні з томатним соком - можу їсти, поки вже останній в рот не запихується)).
Теж вчора трохи відпочив за кулінарією.
Сестра на днях передала качку (не сусідська качка - своя))). Мито-чищена заважила 2кг. Вимочив в холодній воді кілька годин. Нашпигував соєвим соусом, сіль-перець-приправа для курки. Ніч полежала. Чотири яблука, три великих цибулини, гарна морквина. Морква і цибулька пішли на підложку. Обмастив качку поверх сумішшю майонез-кетчуп-гірчиця і - в рукав, на цибулю з морквою. Обклав качку по периметру різаними яблуками (всередину також цибулька і яблуко), та різаною картоплею. І в духовку при 160*С на три години.
Запаху качки практично немає - у нас це одна з основних вимог до цієї птиці.
На виході: миска з м"яском і миска печеної картоплі. Кажуть, що смачно - м"ясо в роті тане, картопля (солодковата з кислинкою) теж пішла "на ура". Це все не із моїх вражень: робив "на око" і дякуючи "набитій руці". Сам ще смак і запах майже не відчуваю, тож результат оцінив по відгуках вчора і по майже порожній мисці сьогодні вранці))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 30 листопада 2020, 11:03 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
alex_b52 написав:
Можна було кинути і фото великої миски з біляшами))
Тоді не до фото було :hahaha:
alex_b52 написав:
(не сусідська качка - своя))).
:good: вже прогрес :biggrin: .
alex_b52 написав:
Сам ще смак і запах майже не відчуваю,
Значить про запах шкарпеток не жарт.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB