Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:40

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 лютого 2023, 10:07 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Позавчора коптив вуха. Самопочуття було так собі, настрій - туди ж саме. Трісок в коптильню завантажив як із переляку - вдвічі більше звичайного. Температура не трималась на місці - постійно росла до 90*С: вже й газ вимикав, і з вогню ящик знімав. Після всього, замість дати вистигнути пів години, залишив на півтори години в коптильні...
Дістав чорні і в диму, наче джини з лампи, вуха. Навіть на базарі такого дива не бачив)) Висмажились і стали як підошва в черевика. Але не гірчили, тільки були солоноваті. Спочатку думав викинути, та залишив вивітрюватись. І що думаєте? - на "ура" пішли, вже нічого не залишилось. Я встиг спробував тільки пару смужок: з одним вухом можна було відро пива випити.
Ось і зрозумій тих "споживачів", та як їм догодити)))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 11:27 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
tacha79 написав:
Інформація перевірена на собі.
При приготуванні тушонки з курки ніякої води в мясо не додавати, навіть коли помив витерти або дати висохнуть.
Банка не вздувається, але коли відкриваєш десь через місяця півтора-два стоїть запах тухлятини.
Стерилізувалась майже 5 годин і ще годину остигала в кастрюлі з водою.

Спробував курячу тушонку недавно, яку робив методом тиндалізації (http://forum.lsc.org.ua/viewtopic.php?f=53&t=4943&start=285): надалі теж буду робити тільки так. Ніякого зайвого запаху, смакота неймовірна, м'ясо дійсно "в роті тане". Правда, зберігав в холодильнику - від гріха подалі. Наступного разу залишу пару банок в кладовці і побуду потім "грибною людиною".
Однак все зроблене потрібно спожити до літа - аби не зіпсувалось, і зробити нове. Якщо все буде благополучно, можна було б і кільця собі прикупити для тушонки. Раптом будете собі брати - беріть такі, як на фото.
https://domovichok.net/p1338040788-zazhim-dlya-konservirovaniya.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAiAu5agBhBzEiwAdiR5tLoZjXOA8glMuYvJ6ru0SLOddNKU8gMB65zlD8Hxw6R1tttpzxRCDBoC_H8QAvD_BwE


Приєднані файли:
Безымянный.png
Безымянный.png [ 878.42 Кб | Переглянуто 1155 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 11:50 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Нещодавно один чоловік розповідав як він дав свій автоклав знайомому для приготування тушонки. Його знайомимй живе в селі і якось при розмові зачепили курей, тушонку і т.д. Цей чоловік любить щось розрекламувати до небес. Каже є у мене автоклав, така зашибата штука виходить, поставив банки, протушкував під тисом і неземна смакота якої ти ще не куштував. Ну той і погодився всіх своїх куреї затушкувати. Взяв автоклав в якому манометр не працює, Чоловік взагалі нічого про це не сказав і не розказав як і що робити, ніякої технології. А той теж нічого не питав і ніде нічого не читав. Загрузив автоклав величиною з побутовий газовий балон банками з м'ясом, поставив на вогонь і після закипання годин 8 при тиску 5 атмосфер проварив. Скандал був великий. Купа м'яса перетворилась в якусь субстанцію, навіть кістки зникли. Все викинув собакам.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 17:39 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Добре, що так, бо я все чекав, що ти розпишеш, як воно гепнуло... Не дай Бог! Через це я не маю на меті купувати той автоклав.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 06 березня 2023, 20:19 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Автоклав фабричний і там запобіжний клапан є.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 07 березня 2023, 13:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Колись бачив наслідки розірваної паяльної лампи - фабричної. В неті також знаходив "враження" людей, в яких автоклави вибухали: можливо, не фабричні, можливо без клапана. У кожного своє до цього відношення, але я якось трохи побоююсь подібної техніки)) Хоча розумію, що краще і зручніше автоклава для тушонки не придумаєш. Всі інші способи не дають 100%-ї гарантії правильного приготування продукту, та й зберігання в холодильнику, за відсутності погріба - не самий зручний спосіб, туди і так є чого напихати. Можливо, якось вговорю себе, коли "виросту"))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 08 березня 2023, 14:01 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Мені вже цікаво що Олексій на 8 березня змайструє.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 09 березня 2023, 11:48 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Нічим похвалитись: сачканув я на це свято.
Все було по-домашньому просто: смажена картопля, салат із свіжої капусти, смажена кров'янка (покупна), тортики, солодощі, "помело" і т.д. Не було ніяких особливих побажань і замовлень - може тому, що ми всі тільки з "сімейного лікарняного" виходимо і стан ще ніякий... а для кухні потрібні настрій і апетит.
П.С. Вчора пива спробував баночку випити - так хреново від алкоголю мені вже давно не було... Клятий грип: ще чого доброго, кину пиво пити))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 18 березня 2023, 13:23 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Для підтримки розмови як то кажуть.
Вчора спонтанно в магазині купив гомілок і на швидкоруч приготував в духовці. Чомусь так захотілось.
Приєднання файлів:
photo_2023-03.jpg
photo_2023-03.jpg [ 136.29 Кб | Переглянуто 1127 разів ]

А сьогодні листав новини і жіночка показує як готувати панкейки. Взагалі просто і швидко. Думаю зроблю поки всі сплять.
Приєднання файлів:
photo_2023.jpg
photo_2023.jpg [ 75.53 Кб | Переглянуто 1127 разів ]

Слава Україні смерть окупантам.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 19 березня 2023, 21:40 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 09 березня 2014, 21:24
Повідомлень: 631
Звідки: Киев
Has thanked: 38 times
Been thanked: 79 times
Имя по паспорту: Сергей
Авто: Kia Ceed
Згадали тут про автоклав, є в мене така штука, колись мені зробили і провірили, але ні разу не користувався, так і стоїть в селі.
Але я про інше, дуже мені подабається як готують в афганських казанах, по ідеї, той самий автоклав, по робочих температурах вони майже однакові, а головна задача автоклаву забезпечити температуру не нижче 110 градусів і витримати певний час.
В афганському за годину мясо готується повністю, ну нехай для тушонки потримати півтори години і потім ще пару годин буде холонути.
Але ж ти отримуєш сам казан, який забезпечить тебе іншими цікавими стравами, а автоклав так не зможе.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 березня 2023, 11:22 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Мене з кзаном "познайомив" ось цей чоловік. Я передивився багато його відеорецептів, дещо готував. Але те, як він розказує про казан - покупку, обробку і т.д. - мене просто заворожило. Перед війною я збирався собі купити таку річ. А тепер уже й не знаю... але дуже хочеться.
Сталік Ханкішієв: https://www.youtube.com/hashtag/%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%B5%D0%B2
Переглянь на дозвіллі ці відео - зайвим не буде точно.











Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 березня 2023, 13:25 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Значить всетаки їжа приготовлена на старій чорній сковорідці смачніша ніж на новій і чистій.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 20 березня 2023, 16:55 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
У мене є стара чавунна сковорідка. "Чорна". Смажена картопля на ній сама смачна виходить: температуру вона тримає відмінно, перепадів таких, як в сучасних із алюмінієвої "фольги" немає. Тушкувати щось під кришкою - справжній казан.
Ще б якби хтось її підіймав та ставив на плиту - тона ваги)) Потрібно буде трохи почистити і маслом з льону обробити.
П.С. У мене є алюмінієвий банячок маленький, м'ясо в ньому на тушонку робив на плиті: романтика))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 23 березня 2023, 15:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
У кого є дача, чи приватний будинок - теж цікава річ, краще ніж просто мангал. До неї і казан згодиться, і шампури. Колись придивлявся таку річ на подарунок хорошій людині. Не саме цієї фірми - це для зразку. Але річ чудова.

https://www.tandyr-tehno.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=p_max&utm_campaign=p_max&gclid=Cj0KCQjw8e-gBhD0ARIsAJiDsaUk_izjaCqTWQrDfySdl0JJzosjit_WZZtaeTM9NaNItU6ZnRhcpfUaAubvEALw_wcB



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Кулинария
Непрочитане повідомленняДодано: 28 березня 2023, 10:09 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
І на "старуху буває розруха": не вдалось мені печиво на смальці. Холєра, вже вдруге за всю практику. Вийшло щось середнє між печивом і коржиком. Першого разу зробив тісто "важке". А цього разу кефір був не кислий, а я ще й взяв його дві норми - багааааато печива мало бути)) - ось тісто й не зійшло. Потрібно було кефір спробувати і чуть оцту влити, а потім содою гасити. Прогавив. Печиво то смачне і з'їсться - онук перший постарається)) - але, замість пухких пряників, спеклись пляцики. А ви кажете))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB