Lada Syndicate Club

Український ВАЗ клуб
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:42

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 339  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 12 березня 2023, 10:56 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
Теж розпишу як нам пояснювали.
Приклад. Передавали декоративні кулі. Це проволочний костяк обтянутий папером чи якоюсь плівкою. Розмір з півлюдини. По фактичній вазі та проволока і плівка максимум 1кг важить. Але ж по розмірам вони великі. Таких 20 куль. Приїжджає авто 3т. Будка заповнена цими кулями. По факту більше нічого не влізе, по програмі там лише 20кг, по тарифу це 140грн. Логістичні витрати: водію йде відсоток за перевезений вантаж. Компанія витратила на пальне для забору вантажу з цього відділення. Сплатила відсоток за оброблений вантаж: оператору, приймальнику, сканувальнику на терміналі, водію що перевозить вантаж між містами, витрата палива на його авто. Сканувальник у місті прибуття, водію у тому місті, приймальнику у відділенні призначення, оператору. Не забуваємо й про комунальні витрати на 1 працююче відділення і т.д і т.п. Впевнений що економічно перевезти те повітря взагалі не вигідно.
Але.
Враховуючи що будь-який предмет має об'єм то він теж приймається до уваги. І береться за основу більша цифра. Якщо куля по факту важить 1кг, а по об'єму (довжина*ширина*висота/4000) 30кг то береться саме 30 кг. Тому як (по факту) в авто влізе або 20 куль по 1кг(тобто 20кг) і більше нічого і прибуток буде 100грн, або 20 "блинів" по 10кг (тобто 200кг) плюс 10 мішків картоплі по 30кг(тобто 300кг), і ще багато чого. І вага за це вийде 500кг, тобто прибуток нехай 2000грн.
Ще й кулі можна зверху покласти, скільки місця вистачить)
Відповідь очевидна) Розумію що сильно розписав, та сподіваюся що суть доніс.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 12 березня 2023, 11:19 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
Я все розумію, маю на увазі затрати компанії, але це хибний розрахунок. У випадку з кульками повинні бути якісь терміни та поняття накшталт "негабарит" тощо. Відповідно вартість транспортування прораховуватись іншим методом. Знову ж твій приклад: загрузити машину, умовно вантажопідйомністтю тих самих 3 т., блинами від штанги та тими кульками все рівно різні витрати на транспортування. А так виходить, що той хто відсилав картоплю та блини дійсно оплатили транспортування вантажу, а власника куль наїбали. Чому? Тому, що картоплею та блинами загрузили майже вактичну вантажопідйомність транспорту і в машині ще лишалось багато місця.Не гнати ж машину завантажену на 50% якщо міряти об'єм не в кг, а метрах кубічних, от з власника кульок НП просто поімєла гарну маржу, тобто наїбали. Можу навести наступний приклад: я відправляв своїм хлопцям маскувальні костюми. Пакунок був дійсно приблизно 5 кг, габарити були більшими за коробку з приборкою, вартість доставки була дешевша.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 12 березня 2023, 21:37 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Хочу нагадати свою історію, як із Києва до Вінниці НП доставила мені бамбукову вудочку-двоскладку за 300грн.!! Довжина 1.5м. Вага грамів 300. "Злобним" об'ємом був короб-пенал від НП, в який вони запакували ту вудку, а по факту там можна було каналізаційну трубу 200мм/2м відправити. А міцність і конструктив того трикутного короба витримає, мабуть, кілограмів 150)))
Що до колгоспників в коментарях: такі ж самі колгоспники і в СТО сидять. На жаль, не можу записати і викласти вам сюди той глухий і ритмічний калатаючий звук "колінвала в дерев'яному відрі", який сам по собі з'являється - хоч в русі, хоч на хх на місці, не реагує на педаль зчіплення і живе своїм життям. Може корінний? Але "вбило" би сальник і текло б масло. Коробка розбиралась з інших причин, як я вже писав, а діагнозу "0" від кількох майстрів. Поки сам не зробиш, чи не знайдеш методом тика, як Денис котушку, то толку не буде.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 21 березня 2023, 11:03 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Про коноплі. А ви знали?
Цитата:
КИМ І ЧОМУ ЗАБОРОНЕНІ КОНОПЛІ ?
1. Один гектар коноплі дає стільки ж кисню, скільки 25 гектарів лісу.
2. З одного гектара конопель можна отримати стільки ж паперу, скільки з 4 гектарів деревини.
3. У той час, як з коноплі можна зробити папір 8 разів, з дерева можна зробити папір 3 рази.
4. Конопля виростає за 4 місяці, дерево за 20-50 років.
5. Квітка коноплі – справжня радіаційна пастка.
6. Коноплю можна вирощувати в будь-якій точці світу і їй потрібно дуже мало води. Крім того, оскільки вона здатна самозахищатися від комах, їй не потрібні пестициди.
7. Якщо конопляний текстиль стане широко розповсюдженим, промисловість пестицидів може повністю зникнути.
8. Перші хлібні вироби були з конопель; навіть слово «KANVAS» — це назва конопляних виробів. Також коноплі є ідеальною рослиною для виготовлення мотузок, шнурів, сумок, взуття, головних уборів.
9. Зменшення впливу хіміотерапії та радіації при лікуванні канабісом СНІДу та раку. Його застосовують при щонайменше 250 захворюваннях, таких як ревматизм, серцеві захворювання, епілепсія, астма, шлункові захворювання, безсоння, психологія та захворювання хребта.
10. Білкова цінність насіння конопель дуже висока, і дві жирні кислоти в ньому не зустрічаються більше ніде в природі.
11. Виробляти коноплю навіть дешевше, ніж соєві боби.
12. Тварини, яких годують коноплями, не потребують гормональної заміни.
13. Усі пластикові вироби можна зробити з коноплі, а конопляну пластмасу дуже легко повернути природі - вона розкладається.
14. Якщо кузов автомобіля зробити з коноплі, він буде в 10 разів міцніший за сталь.
15. Також їх можна використовувати для ізоляції будівель; міцний, дешевий і гнучкий матеріал.
16. Мило та косметика з конопель не забруднюють воду, тому вони екологічно чисті.
17. Вирощування конопель було обов’язковим в Америці 18-го століття, а фермерів, які їх не вирощували - ув’язнювали. Зараз, однак, ситуація зворотна.
ЗВІДКИ І ЧОМУ ?
-- W. Р. У 1900-х роках Херст володів газетами, журналами та ЗМІ в Америці. Вони мали ліси й виготовляли папір.
Якби папір був виготовлений з коноплі, він міг би втратити мільйони.
-- Рокфеллер був найбагатшою людиною у світі. У нього була нафтова компанія. Біопаливо, конопляна олія, звісно, були її найбільшим ворогом.
-- Меллон був основним акціонером компанії Dupont і мав патент на виготовлення пластмас з нафтопродуктів. І промисловість канабісу загрожувала їх ринку.
-- Пізніше, президент Меллон Гувер став міністром фінансів. Великі імена, про які ми говорили, на своїх зустрічах вирішили, що конопля — ворог. І він був нокаутований. Ліси вирубують для виробництва паперу. Збільшується кількість отруєнь пестицидами та ракових захворювань. А далі, ми наповнили наш світ пластиковим сміттям, шкідливими відходами... А конопля досі під забороною товстосумів, яким байдуже всі і все, крім власної кишені.

Автор допису Marianna Ventcek


Ось така конопляна х...я, хлопчики. І наркоманія тут ні до чого: всі ці речі (крім канабісу) виготовляються із сорту конопель, який не використовується для виготовлення наркоти.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 березня 2023, 14:36 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
А я сьогодні "Київстар" за@@ав. :crazy: Спілкувався, за...в, з 4 операторами, писав їм те що я про них думаю на сторінці в ФСБуці та месенджері. :devil: Двох операторів мабуть забрала швидка в неврологічне або психіатричне відділення. :hospital: :hahaha: Я декілька місяців назад закинув на свій рахунок гроші з "запасом". На днях пришло смс про чергове зняття абонплати. Чомусь вирішив перевірити свій рахунок і був неприємно здивований. На рахунку було всього 50 грн., а повинно було бути "трохи" більше. Виявляється, ці чорти 3 місяці (грудень, січень, лютий) з мого рахунку списували ще й за послугу "Київстар ТБ", котру я не підключав. Тепер абонплата не знялась бо гроші вкрали вони, зв'язку нема. Повернути обіцяють до кінця місяця, але мені потрібен зв'язок та сатисфакція. Я вигриз щ них компенсаційний пакет поки вони залагодять свій косяк. :claping: :hahaha: :pardon:
Приєднання файлів:
Screenshot_20230322_125230_Messenger.jpg
Screenshot_20230322_125230_Messenger.jpg [ 58.11 Кб | Переглянуто 115 разів ]

Приєднання файлів:
Screenshot_20230322_125249_Messenger.jpg
Screenshot_20230322_125249_Messenger.jpg [ 58.22 Кб | Переглянуто 115 разів ]

Приєднання файлів:
Screenshot_20230322_125259_Messenger.jpg
Screenshot_20230322_125259_Messenger.jpg [ 54.18 Кб | Переглянуто 115 разів ]


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 березня 2023, 17:32 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Красавчик)) Мені якось прийшла смс-ка від КС: "Ви поповнили рахунок на номер тел. ХХХХХХХХ.. на суму 50грн." Перевіряю, чи знаю такий номер - бінго! - це номер мого київстаровського координатора! Пишу йому смс: "і як це часто? і на які суми?" За кілька хвилин прийшла смс "вибачте" і поповнив мені рахунок на цю суму. Зараз хочу змінити "непід'ємний" тариф пакету на менший, але вже другий місяць - після цієї події - не можу дозвонитись до координатора: трубки не бере, поганець))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 березня 2023, 17:51 
Офлайн
LSC VIP
LSC VIP

З нами з: 05 березня 2014, 01:29
Повідомлень: 360
Звідки: KyivCity
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Имя по паспорту: Жека
Авто: ВАЗ 2110 8v з Волині
Київстар вийшов з берегів останнім часом.
За останні пів року 2 рази змінювали вартість тарифу, яка зросла на тепер в половину. Сімейні витрати на зв'язок 250+200+105= 505. Єдиний "+" - що сюди входить домашній інтернет

_________________
Зробимо країну краще!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 22 березня 2023, 23:36 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
Всі жаліються на цей Київстар. Сьогодні син каже відкрив безкоштовний Ютуб, який входить в тариф і зняли 2Гб інтернету платного. Зателефонував на гарячу лінію, кажуть це за рекламу. 5 секундна реклама 2Гб.!? Посварився з ними. Каже я добре знаю що таке 2Гб і скільки займає рекламний ролик 5 секунд. Тупо крадуть.
Мені якось приходить СМС що мене з такого то числа переведуть на дорожчий тариф де більше інтернету і хвилин на інші номери і ще купа примочок. Телефоную до них і культурно запитую з хера лі ви мені таке примусово парите? Я вам замовляв ці послуги? Чи я ними користуюсь? Вони мені нафіг не впали ваші додатки, це просто шахрайство. Тьотя каже ну ви ж розумієте, нам потрібні кошти, бо ми генератори купили. Кажу то ви їх кому купили? Чому у мене нема ні звязку ні інтернету коли нема світла? Ви абонплату знімаєте, а звязку нема, свої зобов'язання не виконуєте. Каже я вашу заявку прийняла і ми вам повідомимо. Через тижнів два приходить СМС "ваша заявка погоджена" Тобто тариф 50грн. :good:
Я їм поповнюю лише по тарифу і лише напередодні. Бо вони коли бачать кошти на рахунку, то одразу якусь хрінь підключають щоб гроші спитсати. Таке вже багато разів було. Тепер я навчений. А математика проста 1 гривня з абонента яку він не помітить і 20000000 чистого прибутку є.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 березня 2023, 10:51 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Пост про коноплі пропав. Світовий "заговор" працює?)))


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 березня 2023, 14:02 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2014, 11:39
Повідомлень: 3101
Звідки: г.Первомайск Николаевская обл.
Has thanked: 370 times
Been thanked: 398 times
Имя по паспорту: Денис
Авто: ВАЗ 21114
alex_b52 написав:
Пост про коноплі пропав. Світовий "заговор" працює?)))

:hahaha:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 24 березня 2023, 16:22 
Офлайн
крестный атэц
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 04:00
Повідомлень: 1426
Звідки: Вільна Україна
Has thanked: 226 times
Been thanked: 208 times
Имя по паспорту: РомчеГ :)
Авто: 2107
А що, а де, а чого?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 27 березня 2023, 10:37 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Та нічого: то у мене "куряча сліпота", мабуть. Або "барабашка" балується :pardon: Полистав сьогодні - і знайшов :crazy:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 березня 2023, 10:37 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Cьогодні по радіо почув - а пісні вже кілька років. Без відеоряду краще відчувається суть пісні. Особисто мені.



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 березня 2023, 14:05 
Офлайн
LSC - SPAMER
Аватар користувача

З нами з: 10 березня 2014, 11:12
Повідомлень: 2701
Has thanked: 606 times
Been thanked: 423 times
Имя по паспорту: Олексій
Авто: ВАЗ 21144
Сьогодні. І це всього 0*С. Свою відчистив від льоду і не подумав перед тим сфоткати. Ще ялинки гарні - повністю забиті снігом, на новий рік такого не було. Сніг вздовж вулиць летить горизонтально. Якщо вночі дійсно буде -7*С - а схоже на правду - то завтра будемо веселитись "в повний зріст".


Приєднані файли:
856.jpg
856.jpg [ 143.83 Кб | Переглянуто 78 разів ]
274.jpg
274.jpg [ 86.84 Кб | Переглянуто 78 разів ]
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ДЛЯ ФЛУДА !!!!
Непрочитане повідомленняДодано: 28 березня 2023, 18:07 
Офлайн
LSC - SPAMER

З нами з: 18 березня 2014, 22:51
Повідомлень: 2620
Has thanked: 339 times
Been thanked: 465 times
Имя по паспорту: Юрій
Авто: ВАЗ 21140
у нас таке само.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5073 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 339  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB